PDA

View Full Version : Харесвам я много, но тя си има приятел



JustOneBoy
09-19-2008, 12:17
От тази година се преместих в ново училище.В класа ми има едно мн готино момиче (не само на външен вид,а и характер).Та с нея се запознахме,бяхме на кафе и т.н. Започнах да изпитвам много силни чувства каквито не бях изпитвал до преди....постоянно мисля за нея.Един ден (скоро) реших да й кажа за чувствата ми към нея.Но тогава разбрах,че тя си има приятел (нещо за което не ми беше споменавала)... естествено стана ми гадно..но след 1/2 дни нещата се пооправиха...смисъл пишем си,говорим си,движим заедно из даскало,гушкам я когато й е студено...но нищо повече.Харесвам я прекалено много за да се откажа от нея.Дайте съветче как да я спечеля! Благодаря предварително !

т.7
krem4et0

tarataika
09-19-2008, 12:56
ами поговори с нея? дали имаш шанс? тогава вече ще разбереш какво да правиш...дори да ти каже че нямаш, не се отказвай

s3xy
09-19-2008, 13:02
ами продължавайте се така с отношенията, гушкай я и т.н. и тя постепенно ше разбере че харесва теб вместо гаджето си :) успех

gryyym
09-19-2008, 13:18
...

HONDA
09-19-2008, 13:22
И колко силни чувства имаш? Нали от тази год. сте заедно? Малеее сигурно си започнал да боготвориш момичето за тази 1 седмица, която се познавате.
Няма значение. Щом си има приятел, по-добре не се ври м/у шамарите.

mynichka
09-19-2008, 14:08
сам го каза - има си приятел ..остави я

BaiToq
09-19-2008, 17:44
От тази година се преместих в ново училище.В класа ми има едно мн готино момиче (не само на външен вид,а и характер).Та с нея се запознахме,бяхме на кафе и т.н. Започнах да изпитвам много силни чувства каквито не бях изпитвал до преди....постоянно мисля за нея.Един ден (скоро) реших да й кажа за чувствата ми към нея.Но тогава разбрах,че тя си има приятел (нещо за което не ми беше споменавала)... естествено стана ми гадно..но след 1/2 дни нещата се пооправиха...смисъл пишем си,говорим си,движим заедно из даскало,гушкам я когато й е студено...но нищо повече.Харесвам я прекалено много за да се откажа от нея.Дайте съветче как да я спечеля! Благодаря предварително !
Гледай да НЕ се сприятеляваш
с нея,спазвай максимата на Бисмарк:
"Приятелството мужду мъжа и жената
значително отслабва с приближаването на нощта."

Трябва да и покажеш,че имаш
по-различни чувства към нея,
не да и бъдеш приятел.
Прави и комплименти,
кани я на срещи...

tuzaro
09-19-2008, 17:51
Бах мама му, ние сме от 1 седмица на даскало ти си ходил на кафе с нея, казал си и кво чувстваш, тя си имала гадже.... много работи деба. Гушкай я по силно и когато не е студено и ходи с нея като се облича за физическо

kiksinka
09-19-2008, 17:56
Ami az i sega6niq mi priqtel sme ot edin klas.Znaeh 4e me haresva ot mnogo dalgo vreme no si imah priqtel s koito sled vreme se razdelihme i sega6niq mi priqtel be6e do men neotla4no.Taka me spe4eli prosto be6e do men v trudnite momenti.I taka ve4e po4ti 9 meseca sme zaedno.Pojelavam ti uspeh i ne se otkazvai. :P

Re5peC7
09-19-2008, 21:20
ами аз мисля че си тръгнал по правилен път продължавай да си мил с нея и да правиш мили неща, някоя друга изненадка няма да е лоша.А щом тя не те е отрязала до сега и позволява да я гушкаш значи си и приятен най-малкото с опция за повече :P :) Успех

tItEufFf
09-20-2008, 09:11
сам го каза - има си приятел ..остави я

Защо да я остави? Тя да не е женена за оня? ..
Продължавай в същия дух и след известно време и тя ще разбере, че има чувства към теб. НЕ се отказвай! Успех :)

danakis
09-20-2008, 09:13
ami parvo mi kaji na kolko godini si pi4? i tova momi4e ot koga xodi s priqtelq si?

Wrathchild
09-20-2008, 09:53
Хахахахахаха :razz: Щяла била да разбере, че имала чувства към него, а не към приятеля си... Тя знае ли го това обаче? И защо пък задължително да стане така? Ами ако тя това гушкане го възприема като не по-различно от гушкането с приятеля си?
А пък ти, авторе, как пък за една седмица разбра, че имаш тооолкова силни чувства към нея? Та ти дори на практика не я познаваш. Може да я харесваш от това, което знаеш за нея, но то далеч не е всичко. Имаш симпатии някакви, но не и чувства. Ако имаше някакъв шанс с нея, дори минимален, тя щеше да ти каже. С това, че си има приятел просто тактично ти е намекнала, че иска него, а дори да не е така, то е било начин да ти каже, че няма да се получи между вас. Забрави я.

JustOneBoy
09-20-2008, 10:27
Хахахахахаха :razz: Щяла била да разбере, че имала чувства към него, а не към приятеля си... Тя знае ли го това обаче? И защо пък задължително да стане така? Ами ако тя това гушкане го възприема като не по-различно от гушкането с приятеля си?
А пък ти, авторе, как пък за една седмица разбра, че имаш тооолкова силни чувства към нея? Та ти дори на практика не я познаваш. Може да я харесваш от това, което знаеш за нея, но то далеч не е всичко. Имаш симпатии някакви, но не и чувства. Ако имаше някакъв шанс с нея, дори минимален, тя щеше да ти каже. С това, че си има приятел просто тактично ти е намекнала, че иска него, а дори да не е така, то е било начин да ти каже, че няма да се получи между вас. Забрави я.
И как точно се очаква да я забравя...та ние сме в един клас...виждаме се всеки ден,общуваме помежду си и т.н. Относно опознаването...времето е пред нас. Пък и в първия пост съм уточнил,че нямам намерение да се откажа лесно от нея.

luckygirl92
09-20-2008, 10:38
Ако я харесваш много,имай търпение,показвай й,че държиш на нея,демонстрирай внимание...Така с течение на времето ще те почувства близък и би тръгнала теб,след като скъса с настоящия си приятел.Търпение му е майката :) Успех! :)

nicolepcd
09-20-2008, 10:46
Ако я харесваш много,имай търпение,показвай й,че държиш на нея,демонстрирай внимание...Така с течение на времето ще те почувства близък и би тръгнала теб,след като скъса с настоящия си приятел.Търпение му е майката :) Успех! :)
Да, нооо... някой ден ще му писне да търпи и после... става лошо :?

GreenFairy
09-20-2008, 11:38
Еееее ама най-обичам такива теми. Щом като ти за себе си си решил, че няма да се отказваш за какво ни питаш нас? За да можеш да се караш с хората които ти казват да я оставиш? Тъпа работа!

По темата: Не ставай досаден защото иначе и като приятел няма да може да те приема! Бъди и приятел и бъди до нея винаги когато има нужда, ако тя изпита нещо към теб хубаво, но иначе само ще я тормозиш.

Wrathchild
09-20-2008, 11:45
Хахахахахаха :razz: Щяла била да разбере, че имала чувства към него, а не към приятеля си... Тя знае ли го това обаче? И защо пък задължително да стане така? Ами ако тя това гушкане го възприема като не по-различно от гушкането с приятеля си?
А пък ти, авторе, как пък за една седмица разбра, че имаш тооолкова силни чувства към нея? Та ти дори на практика не я познаваш. Може да я харесваш от това, което знаеш за нея, но то далеч не е всичко. Имаш симпатии някакви, но не и чувства. Ако имаше някакъв шанс с нея, дори минимален, тя щеше да ти каже. С това, че си има приятел просто тактично ти е намекнала, че иска него, а дори да не е така, то е било начин да ти каже, че няма да се получи между вас. Забрави я.
И как точно се очаква да я забравя...та ние сме в един клас...виждаме се всеки ден,общуваме помежду си и т.н. Относно опознаването...времето е пред нас. Пък и в първия пост съм уточнил,че нямам намерение да се откажа лесно от нея.Е и? Какво като сте в един клас? Хората се забравят, стига да го поискаш. Въпросът е, че ти НЕ ГО искаш това нещо. В такъв случай защо пусна темата? Нали не искаш да се отказваш?!

JustOneBoy
09-20-2008, 17:56
Хахахахахаха :razz: Щяла била да разбере, че имала чувства към него, а не към приятеля си... Тя знае ли го това обаче? И защо пък задължително да стане така? Ами ако тя това гушкане го възприема като не по-различно от гушкането с приятеля си?
А пък ти, авторе, как пък за една седмица разбра, че имаш тооолкова силни чувства към нея? Та ти дори на практика не я познаваш. Може да я харесваш от това, което знаеш за нея, но то далеч не е всичко. Имаш симпатии някакви, но не и чувства. Ако имаше някакъв шанс с нея, дори минимален, тя щеше да ти каже. С това, че си има приятел просто тактично ти е намекнала, че иска него, а дори да не е така, то е било начин да ти каже, че няма да се получи между вас. Забрави я.
И как точно се очаква да я забравя...та ние сме в един клас...виждаме се всеки ден,общуваме помежду си и т.н. Относно опознаването...времето е пред нас. Пък и в първия пост съм уточнил,че нямам намерение да се откажа лесно от нея.Е и? Какво като сте в един клас? Хората се забравят, стига да го поискаш. Въпросът е, че ти НЕ ГО искаш това нещо. В такъв случай защо пусна темата? Нали не искаш да се отказваш?!

Момиченце аз в края на първия пост съм уточнил,че искам съвет как да я спечеля,а не как да се откажа от нея.Мисля,че с това приключихме с теб.Няма нужда да ме оспорваш повече.

eXciTeD
09-20-2008, 19:03
bai toq е много прав. Приятелство - всека надежда тука остави...комплименти...внима вай много с тях карай я да иска да разбере имаш ли интерес или не, а не да си като отворена книга пред нея. успех

JustOneBoy
09-21-2008, 12:28
Хора мерси за съветите...ще се придържам към повечето и ще видим какво ще стане ! ;]

suitable
09-21-2008, 12:39
Незнам за другото, но постави се на мястото на приятеля и.. как мислиш би се чувствал ти, ако приятелката ти си има някакво там "другарче", което постоянно я кани някъде. Представи си как би се почувствал той, ако те види да я гушкаш. Съветът ми е да запазиш приятелството си с нея и да не предприемаш нищо, което би навредило на връзката и..

Prophecy
09-21-2008, 12:52
по добре не им се бъркай в връзката остави ги ;) има и много други момичета :)

lonely_girl92
09-21-2008, 13:34
По-добре не се забърквай с нея.Бъдете приятели,но докато си има гадже не предприемай нищо,защото може да я загубиш.

sasha_90
09-21-2008, 13:39
Не мисля,че имаш особено голям шанс с нея.Тъй като е заета.