PDA

View Full Version : Администраторска парола на компютър



TheFirstline
09-19-2008, 14:52
как да разбера администраторската парола на компютрите в училище ?

Jumbie483
09-19-2008, 15:25
питай директорката :razz: :razz: :razz: :razz:

TheFirstline
09-19-2008, 15:55
и какво паролата е system,от това клипче не видях какво се пише в конзолата..
мене ми трябва пас-а да разбера,щото така да го правя на секи комп,ще отнеме доста време

ThEKiNgG
09-19-2008, 16:26
а ще хакваш училищната система

XaMcTePKa
09-19-2008, 16:28
и какво паролата е system,от това клипче не видях какво се пише в конзолата..
мене ми трябва пас-а да разбера,щото така да го правя на секи комп,ще отнеме доста време

И аз не видях абсолютно нищо от това което пише, а на пц-тата в даскало дори са забранили достъп от cmd... :?

П.С : The King спри с изключително тъпите си постове

ThEKiNgG
09-19-2008, 18:04
П.С : The King спри с изключително тъпите си постове ok 8-)

ThEKiNgG
09-19-2008, 18:07
в нащо даскало пък смениха паса а новия ни пас е буквите от z до м

AceXe
09-19-2008, 18:58
как да разбера администраторската парола на компютрите в училище ?

Знам няколко начина и толкова пъти съм ги прилагал, че наизуст ги знам. Даже наскоро аз си открих сам нов начин. Но знаеш ли защо няма да ти помогна. Защото всичко това сам го научих. Най-вече Google. Защо искаш всичко да ти е наготово ? Нищо лично, просто форумите са за взаимна помощ, но се питаме твърде очевидни неща. Напиши "Retrieve password in XP" и гледай. ;)

TheFirstline
09-19-2008, 19:31
как да разбера администраторската парола на компютрите в училище ?

Знам няколко начина и толкова пъти съм ги прилагал, че наизуст ги знам. Даже наскоро аз си открих сам нов начин. Но знаеш ли защо няма да ти помогна. Защото всичко това сам го научих. Най-вече Google. Защо искаш всичко да ти е наготово ? Нищо лично, просто форумите са за взаимна помощ, но се питаме твърде очевидни неща. Напиши "Retrieve password in XP" и гледай. ;)
И какво,по твоята логика девиза на всички форуми е "Търсете в гугъл и се мъчете",също така по тази логика да не бях помагал на никой от форума и на другите места,секи за себе си.еми нали за тва пускам тая тема,да не търся в гугъл 10 години,а който знае да помогне.Или представи си следното: "Започват новините по БТВ,и водещите казват,абе кво гледате новините що ние трябва да ви ги казваме,я търсете в интернет,на нас ни плащат само за да бъбриме тука".Еми много мерси за спама :lol:

П.П. Мерси Тянко,поне малко помогна за разлика от други ^ 8-)

ThEKiNgG
09-19-2008, 20:06
^ Така е трябва да се учите от Жбox7 мани го тоя гугал :lol: накрая ще станеш като ThE kInG :razz: 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :-P :-P :-P

TheFirstline
09-19-2008, 20:35
^ Така е трябва да се учите от Жбox7 мани го тоя гугал :lol: накрая ще станеш като ThE kInG :razz:
8-) 8-) 8-) ,кърти баце

MajeStic
09-20-2008, 07:18
Hiren's Boot CD 8)

LizZz
09-22-2008, 17:27
Hiren's Boot CD 8)
И аз имам едно бутващо и си го мъкна с мен наляво-надясно за всеки случай... :oops: