PDA

View Full Version : Да останем ли приятели или да опитаме?



4epHo0KaTa_Lady
09-19-2008, 18:21
Знам, че има хиляди такива теми.. но искам просто да споделя с някой ..Та истоята е следната ... С най-добрия ми приятел разбрахме че чуствата ни не са само приятелски, а нещо повече и то взаимни.Но всеки казва "щом има любов приятелството умира " и т.н.. и в момента и двамата се измъчваме, защото ако нещата не се получат .. край с приятелството, а и двамата не искаме да става така.. Какво бихте направили на наше място? Бихте ли опитали или.. "приятелството над всичко " .. :( :(


МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ! и МОЛЯ без упреци .. :)

т.7
krem4et0

Slave4You
09-19-2008, 18:46
След това, което сте разбрали, мислиш ли че ще си останете приятели както преди? Според мен ще е трудно нещата да са си както преди, така че най-добри се пробвайте;)

big_dunker
09-19-2008, 18:47
ее щом и двамата изпитвате еднакви чувства защо пък да не пробвате ? :) преди на мен ми се беше случило нещо подобно .. не само че не тръгнахме но и приятелството ни се прецака .. тъйче по-добре пробвайте :)

tarataika
09-19-2008, 19:10
абе от една страна не тр да се заебава приятелството, но при положение,че сте най-добри фр, само си помисли каква страхотна връзка би била! Та кой те познава по-добре от него, кой те разбира по-добре, ще имате много общи теми...Пробвай! :-D

Girl08
09-19-2008, 19:55
Щом изпитвате нещо един към друг и знаете за чувствата си смисъл че той знае че ти го харесваш и той теб по добре се пробвайте .....Успех! :)

SpOrTs_GiRl
09-19-2008, 19:56
След това, което сте разбрали, мислиш ли че ще си останете приятели както преди? Според мен ще е трудно нещата да са си както преди, така че най-добри се пробвайте;)
Абсолютно.

Presley
09-19-2008, 20:05
Пробвайтеее пък каквото стане.

ThePowerOfLove
09-19-2008, 20:11
Пробвайте пък ако не потръгне пак може да сте си приятели :neutral: Но както казаха и без това вече ви е неловко по-добре да опитате..

CuteBaby
09-20-2008, 13:15
Знам, че има хиляди такива теми.. но искам просто да споделя с някой ..Та истоята е следната ... С най-добрия ми приятел разбрахме че чуствата ни не са само приятелски, а нещо повече и то взаимни.Но всеки казва "щом има любов приятелството умира " и т.н.. и в момента и двамата се измъчваме, защото ако нещата не се получат .. край с приятелството, а и двамата не искаме да става така.. Какво бихте направили на наше място? Бихте ли опитали или.. "приятелството над всичко " .. :( :(


МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ! и МОЛЯ без упреци .. :)

т.7
krem4et0
Преди около 2 години бях изправена пред същия избор..е аз тогава избрах приятелството и честно казано сега малко съжелявам,но момчето мисля че все още има чувства към мен...както и той не ми е безразличен :oops: Каквото и да решиш ти пожелавам успех ;)

slun4ice_90
09-20-2008, 13:17
Знам, че има хиляди такива теми.. но искам просто да споделя с някой ..Та истоята е следната ... С най-добрия ми приятел разбрахме че чуствата ни не са само приятелски, а нещо повече и то взаимни.Но всеки казва "щом има любов приятелството умира " и т.н.. и в момента и двамата се измъчваме, защото ако нещата не се получат .. край с приятелството, а и двамата не искаме да става така.. Какво бихте направили на наше място? Бихте ли опитали или.. "приятелството над всичко " .. :( :(


МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ! и МОЛЯ без упреци .. :)

т.7
krem4et0 Пробвайте се това,че сте фр-ове мисля,че даже ще ви е от полза.

BaiToq
09-20-2008, 16:44
Теглете чоп.

4epHo0KaTa_Lady
09-21-2008, 17:38
мерси :-)