PDA

View Full Version : Момиче от друг град ...



Enough
09-19-2008, 19:01
От известно време си пиша с момиче от София... много ми допада ... имам я като абонат от страшно много време ... но никога не сме си писали много ... напоследък си чатим по цели вечери ... знам че цялата ситуация звучи тъпо, но ми се иска да я срещна на живо ... да отида ли на София ? Питам, защото се колебая страшно много. Явно ме е страх да не се влюбя в нея ... а разстоянието е кофти бариера .

Аз съм от Враца на 18, а тя е почти на 16 ... и това ме притеснява :/

nicolepcd
09-19-2008, 19:46
е като е на 16 няма ли цици и дупе??
и те не са ли достатачно големи и сочни че да идеш до "софету" заради тях ? :-o
Момчето помощ иска, вие го направихте тукаа...
А по темата: Еми според мен си струва да идеш, стига и тя да иска, де... вижте се, поговорете... поне после няма да си казваш "Акоо бяяях отиишъъъл... сигурно щеше да е ... еди как си..." ;)

snike
09-19-2008, 20:19
idi ko 4aka6 no vnimavai da ne hlytne6 mnogo za6toto tq vse pak e na 16 i lesno moje da ti razbie syrceto

ThePowerOfLove
09-19-2008, 20:26
Еми ако можеш и ако и тя иска да се срещнете отиди :)

Re5peC7
09-19-2008, 21:06
Пич виж ся наистина по-добре отиди и виж на живо как стоят нещата :) друго си е като се видите мога да ти кажа, че съм имал същата история и отидох до града и беше много яко. Давай напред нищо няма да загубиш даже нещата ще ти се изяснят както трябва :) Успех

tarataika
09-19-2008, 21:14
как може да си убеден,че си влюбен в нея, като дори не си я виждал... не мисля, че такава връзка би имала развитие, не можеш да познаваш човек само по писаниците му в нета

Sladur_
09-19-2008, 21:17
хам според мене няма да го бъде

GreenFairy
09-20-2008, 07:48
Отивай! Нищо не губиш, а може и да се уредиш, разтоянието Враца-София до колкото помня беше само 2 часа, така че мисля, че ще можете да се справите :) Успех!

Chawder
09-20-2008, 11:35
Преследвай целите си докрай! Не бъди дришльо! И е от изключителна важност да знаеш какво искаш все пак..А.к.а идвай!

MusicIsTheKey
09-20-2008, 11:45
След толкова много чат е нужно само да се видите, за да се харесате. Може да се влюбиш силно, а тогава става кофти. Тези връзки от разстояние не струват, особено в тази възраст. Няма да можете да се виждате често, да сте заедно и т.н. В началото няма да ти пука, защото ще си казваш "важното е, че сме заедно", но после идва един момент, в който искаш да я виждаш редовно и да бъдеш с нея, а не можеш. Това е невероятно мъчително. Пък и така лесно се изневерява. Половинката ти е далеч, ти имаш нужда от малко ласки, поддаваш се...

cherinka
09-20-2008, 12:46
И аз го имам тоя проблем.
Моля, ПОМОГНЕТЕ! :-#

cHooOpiHka___
09-20-2008, 12:50
mi razlikata ne vi e golqma i 4ak z atakova pritesnenie... normalno...a dali da ide6 tva si e tvoi izbor.. ako go iska6 silno deistvai.. :-)

zaraaa
09-20-2008, 13:11
е като е на 16 няма ли цици и дупе??
и те не са ли достатачно големи и сочни че да идеш до "софету" заради тях ? :-o
Момчето помощ иска, вие го направихте тукаа...
А по темата: Еми според мен си струва да идеш, стига и тя да иска, де... вижте се, поговорете... поне после няма да си казваш "Акоо бяяях отиишъъъл... сигурно щеше да е ... еди как си..." ;)

+1

vesssiii
09-20-2008, 13:36
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: