PDA

View Full Version : Възрастова разлика



I_Know
09-19-2008, 19:15
Хора най-добрата ми приятелка харесва момче, което е на 17, а тя е на 13. Той се мисли за много голям и разни такива. и тя се притеснява че ако имат нещо повече от здарвей и здрасти той ще се държи с нея като бебе и няма да я взима насериозно. а тя пък иска нещо по-различно.нещо по-дълго като връзка . много е отчаяна защото май мн го харесва това момче какво да направи? как да й помогна?

nicolepcd
09-19-2008, 19:27
Много интересно как на 13 ще иска сериозна връзка? :-o Аз на почти 16 не съм си и помисляла за такова нещо, пъък... Не знам, изчакай да видиш дали ЩЕ имат нещо повече от здравей-здрасти... пък тогава ще кажеш дали той ще я мисли за бебе и т.н... Макар, че точно така годините 13-17 ми се струват доста :-o Ако бяха например 16-20... нямаше да изглежда огромна разлика :-o Оффф, изперках вече :o

I_Know
09-19-2008, 19:37
ми да смисъл примено 16-30 е18-22е добре ама 13-17 е малко кофти май

Girl08
09-19-2008, 19:46
Според мен когато се обичат двама души няма значение от възраста :)

tuzaro
09-19-2008, 19:48
аз имам долна граница 8 клас и горна 40 години 8-)

ValzZi
09-19-2008, 19:51
Според мен когато се обичат двама души няма значение от възраста :)


е да ама той дали ще я обича така както тя си мисли че иска и дали тя наистина може да го обича?! смисъл тя кво разбира под сериозна връзка?!

snike
09-19-2008, 20:21
spored men na vyzrastite si i dvamata mislqt razli4no i ne biha bili dobre zaedno prosto nqma da se razberat toi 6te q misli za bebe

PeopleAlwaysLeave
09-19-2008, 20:27
Бе тя рибата е още в морето, вие тигана сте сложили 8-) Нека първо тръгнат, ако тръгнат изобщо, и чак след това да види как се държи с нея и ако се държи като с бебе тогава му мислете.

Blab
09-19-2008, 20:31
О, я, и аз на 13 исках сериозна връзка:Д
Та, тоя си е лапе(ако е средностатистически тийнейджър), да се взимат! Да бъде моята воля:Д

bai_brother
09-19-2008, 20:46
Офф , ми харесва го , т'ва хубаво ама за каква сериозна връзка говориш като и двамата са още лапета.

Sintya
09-19-2008, 21:34
Проблемът се решава с изваждането на фалшив личен документ.
Гримирай приятелчето си, накарай я да се снима и да стане една прилична снимка.
Съберете кинтички и й направете фалшив паспорт.
Когато момчето се държи като бебе с нея, тя може да изважда този чудат документ и да му го показва строго!

:razz:

Иначе, може да се държи като бебе с нея, защото ТОЙ така мисли, че се държи мило... айде успехи там :booooomb:

tarataika
09-19-2008, 21:42
че няма значение възрастта, няма..Но тука става въпрос за 13 годишно момиче, а и то по самото поведение на момчето си личи какво точно иска от нея..по-добре да забрави за него

cheRv!laRche
09-19-2008, 22:02
Lele hora vie me razbivate ne moga razbera na edno 13-godishno momiche za kakvo i e seriozna vruzka ili vie ot seriozna vruska razbirate 2-3 meseca ?!? ne bih kazal a puk toi e na 17 predpolagam dobre izglejdasht i predpolagam che tvoita priqtelka ne moje da se nadqva na seriozna vruska ot negova strana neznam prosto e mnogo typo az sum po4ti na 20 i sum imal to4no 2 seriozno vruski za po godina i 3-6 meseca spored men tova moje da se nare4e seriozna vruska a puk i poslednoto mi gaje beshe na 25g neznam prosto e po priqtno da si do po otgovoren 4ovek i da znaesh 4e vinagi shte se zastypi za teb i shte ti pomogne i shte te razbere. Pozamislete se realno nad neshtata se pak ste na 13g jivota e pred vas (men) samo flirtove i tova e :grin: :grin: mnogo se izvinqvam za pravopisnite greshki i za latinicata no prosto adski mnogo me murzi da se sysredoto4avam 8)

NFW`
09-19-2008, 22:31
Хора най-добрата ми приятелка харесва момче, което е на 17, а тя е на 13. Той се мисли за много голям и разни такива.

Той е много голям, той е на СЕДЕМНАДЕСЕТ, ЪЪЪ!

'баси простотията, честно. xD

Иначе да ти кажа го разбирам, и аз не бих взел насериозно приятелката ти.

w0sh
09-19-2008, 22:44
малии той е на 17.

баси дъртофелника.

Lainovoz
09-19-2008, 22:54
Хора най-добрата ми приятелка харесва момче, което е на 17, а тя е на 13. Той се мисли за много голям и разни такива. и тя се притеснява че ако имат нещо повече от здарвей и здрасти той ще се държи с нея като бебе и няма да я взима насериозно. а тя пък иска нещо по-различно.нещо по-дълго като връзка . много е отчаяна защото май мн го харесва това момче какво да направи? как да й помогна?

Аз ли пак се вкарвам във филма, но доколкото разбирам - малката ти приятелка харесва големия батко и иска нещо сериозно , а той не знае, а тя е отчаяна ,(wtf?) защото и тя не знае защо , а ти искаш група непознати лузъри да ти кажем, какво да направиш ти по случая, щото все пак ти си супер важна фигура - добрата приятелка ? УАТ ДА ФАК ?! :shock:

DisciplineAndOrder
09-20-2008, 00:45
тия 16-17 годишните се мислят за голямата работа и че са супер големи,хах,нали ги виждам..

аз за тва се занимавам с ''батковци'',щото не разсъждават като 8 годишни,ебати

поставила съм си горна граница 25 и смело давам напред! 8-)

GreenFairy
09-20-2008, 07:38
4 години не са много, но както каза някой още на първата страница, ако говорим за разлика 16-20 е доста по-приемливо от 13-17. На 17 години човек има склонност да се чуства много голям и зрял, въпреки че това въобще не е така. Според мен тя трябва да си намери някой на нейите години или година по-голям, просто защото 17-годишният момък си мисли са доста по-различни неща от нея. На 13 години имаш доста по-различен начин на мислене отколкото на 17. Освен това мисля, че на нещо бързо ще му омръзне и тя ще е наистина много много наранена.