PDA

View Full Version : досадна ли съм?



*ГлеЗлИчКаТа*
09-19-2008, 19:35
здравейте :) нова съм и имам един проблем, е или поне за мен е проблем ;)

Та с гаджето ми ходим малко повече от 2 години и той сега е 2 година студент. Миналата година като одите го понесох мн зле. Сега съм почти ок, но се пак малко ми липсва и малко ми е странно. Цяло лято се виждахме мисля, че от цялата ваканция има само 3-4 дни, в който не сме се виждали. Той в момента няма нет, така, че не можем да си чатим и се разбрахме да се обаждаме един на друг. Ми супер гласа му ме успокоява. Обаче, той най-нахално ми заяви, че съм му досаждала!

И ето защо.Още в сряда ми каза, че му досаждам. от понеделник до сряда се бяхме чули. в понеделник му се обаждах 2 пъти - сутринта и вечерта, а той на мен по обед. Във Вторник се чухме веднъж (вечерта), а в сряда 2 пъти му се обаждах. 1 път да му кажа, нещо, което го интересуваше, а в сряда му се обадих чак вечерта, просто да го чуя. За съжаление оцелих, точно когато яде, Явно аз трябва да имам предчуствие кога яде и да не му званя. Казах му ок, сори щи звънна по-късо и той каза че съм досадна! е кфо ми е досадното, че малко ми липсва ли? + това той се държи некакси много гадно. Само ми се сопва. Кара ме после да му търса нещо в нета и му се обадих да му кажа, резултата и той дига и вика с такъв гадрн глас какво! Бахти! и писах му 2 смс да му честитя годишнината (щото от тъпите реклами на мтел остават по малко от 160 символа) и той пак ми повтаря, че съм била досадна! е това досадно ли е, мамка му? казах му е хайде сега малко ще ми е мъчно първите 1-2 седмици после ще се оправа. Но той е отвратителен! И днес ми се обади двапати да ми се оплаква от рани негови си неща. Значи той може да ми звани да ми приказва разни неща, а аз на него не? обади мис е 2 пъти за половин час, по неговите критерии това е крайно досадно, но на мен не ми пречи.

е кажете права ли съм или нещо греша?

nicolepcd
09-19-2008, 19:41
Спри да го търсиш, а после той като ти звъни 2-3 пъти му кажи, че той досажда! 8-)

I_Know
09-19-2008, 19:41
Да или заради теб няма време за друга или пък мен ако питаш е досадно да му звъниш толкова често ми ако той има зор да ти се обади те хоратат са си казали остави го ако той сам те потърси, значи ен може без теб ако не го анправи значи м/у вас не е имало нищо . но според мен без да те притеснявам но може би има друга в рзлични гардове сте...нз

ThereIsNoWayOut
09-19-2008, 19:45
spored men i toi prejivqva po trudno razdqlata , shte se opravite ..

*ГлеЗлИчКаТа*
09-19-2008, 19:47
е немога тукотака да спра. липсва ми малко се пак. помолих го казах му. след 2 седмици ще се чуваме 2-3 пъти в седмицата, както си беше преди

А защо, аз трябва да се поставям на негово място? Не може ли той да се постави на мое място? Той е там кефи се, а аз тука какво? И като сае обада, не говора, аз той приказва през цялото време, аз тамън да каже нещо и той аейде ча0.
Изобщо пука ли му за мен?

*ГлеЗлИчКаТа*
09-19-2008, 19:47
е немога тукотака да спра. липсва ми малко се пак. помолих го казах му. след 2 седмици ще се чуваме 2-3 пъти в седмицата, както си беше преди

А защо, аз трябва да се поставям на негово място? Не може ли той да се постави на мое място? Той е там кефи се, а аз тука какво? И като сае обада, не говора, аз той приказва през цялото време, аз тамън да каже нещо и той аейде ча0.
Изобщо пука ли му за мен?

tarataika
09-19-2008, 19:47
как ще я карате така - той е на друго място, различно, нов по-интересен свят за него а ти си тая дето го приземява и задържа обратно, нормално е...не му се обаждай няколко дена, да видим какво ще стане и като ти се обади и те пита защо му се сърдиш направо му заяви, че така няма да я бъде и да ти каже часове, в които му е удобно да му се обаждаш..

tarataika
09-19-2008, 19:49
после да пишеш какво е станало

*ГлеЗлИчКаТа*
09-19-2008, 19:51
Е той трябва да си дойде утре. Да видим как ще раегира като ме види. После пак като си иде няма да му званя..толкова много, но се пак колкото и да е малко..липсва ми. Аз си нямам много много приятели. Той не разбрим защо като иде на сф се държи мн гадно. Толкова пъти от най малкото ми се сърди. Да му се обада и да го питам за нещо, важно и после пак да му се обада пак свързано със предишното той ще каже, че съм досадна, Иначе той като се ядоса ми звани да ми се оплаква и ми приказва 100 часа и аз само да, добре, ех какви са гадни бла бла.

eirol
09-19-2008, 20:05
Mi priqtelko 6te ti ka6a 4e s priqtelkata mi se 4uvame na den po 3-4 pyti i pak ve4erta govorim s 4asove. Men bi me iskefilo ако тя се се6та да ми звани особено само да ме 4уе как съм.Спокоино ни6то ти няма . явно си хванала приятеля ти в кофти момент.

chrison
09-19-2008, 20:10
мъже..

draki4ka
09-19-2008, 20:13
досаждаш му еми , заради теб няма време за другата 8-)

стига бее :-D ми досаждаш му когато явно той има раота а когато той няма какво д аправи решава да ти звънне и да каже "ако мило..."и да се оплачи явно защото му липсваш рабери човека си е с собствените нижди но аз ти казвам нападай и продтлжавай да му "звънниш"(в добрия смисъл)и само когато ти се скара пак тогава престани ако си ме рабзбара де

jotitu
09-19-2008, 20:15
ако аз чуя подобно нещо бих изгасила телефона за няколко дни или щеше да последва скандал... голяма работа като си му се обадила...

snike
09-19-2008, 20:26
ne mu zvyni kolkoto i da iska6 6te vidi6 4e nakraq toi 6te te potyrsi.....ima i drug variant moje da ste si omryznali i toi gleda kak da te sreje

Lacey_66
09-19-2008, 20:55
досаждаш му еми , заради теб няма време за другата 8-)

:lol: :lol: :lol: +1

jghgh
09-19-2008, 21:12
Наистина спри да се обаждаш, пък дори и не му вдигай. Като почне да се притеснява и от 2 пропуснати повиквания станат на 12 вдигни и му обясни че си се ядосала и имаш нужда от разбиране, както ти му даваш своето (не може да ти мрънка и ти да го успокояваш, и разговора да не е двустранен и ти нищо да не казваш, защото той като носна кърпа си издухва всички лайна и сополи на теб и после ти затваря най-нагло!)
Не позволявай да си използвана за кошче за душевни отпадъци.
Ходите от 2 години, ебахти :shock: Защо се държи така с теб? Кажи че ти е неприятно и че не смяташ да търпиш да ти се кара така и да те юрка. Аре у лево.. Досадна била.
Ти като спреш да го търсиш ще му се прииска пак някой да се сеща за него!

bai_brother
09-19-2008, 21:13
Спри да го търсиш, а после той като ти звъни 2-3 пъти му кажи, че той досажда! 8-)

Напълно подкрепям идеята.
Ако се разсърди тегли му една и толкоз , да се оправа , мъже колкото искаш.

3vR
09-19-2008, 21:16
на мен си толко досадна кат асен на голф :grin: за дугите ни найм бате

tarataika
09-19-2008, 21:16
Е той трябва да си дойде утре. Да видим как ще раегира като ме види. После пак като си иде няма да му званя..толкова много, но се пак колкото и да е малко..липсва ми. Аз си нямам много много приятели. Той не разбрим защо като иде на сф се държи мн гадно. Толкова пъти от най малкото ми се сърди. Да му се обада и да го питам за нещо, важно и после пак да му се обада пак свързано със предишното той ще каже, че съм досадна, Иначе той като се ядоса ми звани да ми се оплаква и ми приказва 100 часа и аз само да, добре, ех какви са гадни бла бла.

това момче не може да те оцени. спри даму се обаждаш за няколко дена и ще видиш как ще си промени веднага отоншението, той направо те ползва като психотерапевт, и доста детски се държи за 19 годишен :(

3vR
09-19-2008, 21:19
аз имам 1 мустанг от пустинята го фанах

chrison
09-19-2008, 21:20
той е на 20 ;)

NFW`
09-19-2008, 23:07
На мен ми е интересно за к'ъв чеп броиш кога и как си му звъняла. Какво, в тефтерче ли си записваш?

И аз бих казал, че си досадна.

BaiToq
09-20-2008, 06:34
Досадна си...любовницата
кво ли си мисли 8-)

Chawder
09-20-2008, 06:56
И ето че приказката е свършила...споко, мацка, скоро ще му се види края!

BaiToq
09-20-2008, 07:26
аз досаден не. мойто голф оргинален тунинг кашон
голямо нид фо спид прайм с хасан
той ладъ нива V12 BiTurbo девестотин сигански кон
ама на завой го минав на дрифт
:lol: :lol: :lol:
Ти да не си от Две Ф Две Ф
8-) 8-) 8-)

donkihot
09-20-2008, 07:35
и моя приятел у4и в друг град..нз какво му има на твоя..защо просто не го питаш?? (винаги това казвам..тцтцт)..аз на моя приятел му званя,ако той не ми звънне и обратното...ама не мисля,4е му досаждам с двата разговора през деня,който правим...макар4е за мен би било мн добре,ако нон стоп си говорим,но просто не става..из4ерпват се темите...спри да му звъниш извесно време да видиш дали той ще те търси..

samuel_vimes
09-21-2008, 17:23
И на мен ми досаждаш с темата си...

xxxSnowflakexxx
09-21-2008, 18:47
Спри да го търсиш, а после той като ти звъни 2-3 пъти му кажи, че той досажда! 8-)
+48586586876

Honey:)
09-22-2008, 09:33
Това е ужасно :( Не му вдигай и като ти звънни на пожар изчакай и му вдигни..обясни му ,че не ти харесва поведението му,..2 години ходите все пак редно е да каже какво мисли или чувства....

tarataika
09-22-2008, 09:37
аз имам 1 мустанг от пустинята го фанах

тука с cingomiumiun сте се сбрали равни направо

DekoDenev
09-22-2008, 10:24
xax prosto se pritesnqva kogato mu se obajdash zaradi razdqlata e 8)

kifla
09-22-2008, 10:35
Спри да го търсиш, а после той като ти звъни 2-3 пъти му кажи, че той досажда! 8-)
+1

Nefarian
09-22-2008, 10:38
досаждаш му еми , заради теб няма време за другата 8-)
+1

mynichka
09-22-2008, 10:39
Спри да го търсиш, а после той като ти звъни 2-3 пъти му кажи, че той досажда! 8-)
+1 :)

soul1199
09-22-2008, 10:44
sq ne my se obajdai nqkolko dni i toi,kat ti se obadi my kaji,4e ne ti se sly6q i 4e mn ti dosajda,da vidim togava dali nqma da se seti,4e ne e bil prav

soul1199
09-22-2008, 10:44
sq ne my se obajdai nqkolko dni i toi,at ti se obadi my kaji,4e ne ti se sly6q i 4e mn ti dosajda,da vidim togava dali nqma da se seti,4e ne e bil prav

assd
09-22-2008, 10:48
сори ама е гъз

и аз така съм в софия а гаджето ми сега в друг град и ми е гадно ако не ми се обади (момче съм :lol: ) много обичам да ме проверява, и като ми се обади си говорим 2-3 часа всеки ден! а вечер си пишем смс-и.. .някак си ми липсва много и на мен, и първото нещо което правя като стана сутрин е да се обадя

ама ако той не иска да му звъниш, сигурно крие нещо ил иси му писнала вече! затва остави го и виж след колко време ще се обади - ак ое след 4-5 дена го отпиши, сигурно има друга с която му е по-интересно. гадни копелета сме ние мъжете, затва трябва да ни държите изкъсо!

ImmortalForever
09-22-2008, 11:57
Същата история и тука скъпа, само дето аз теглих чертата..Звъня му той: Ям сега, не мога да се наям от теб!Остави ме да подишам..

Той не е прав..И ти му се сопни някфа, говори му серт..няма да му мълчиш..баси...Той като има зор звъни..Ти като имаш-да се съобразяваш! Айде сектир от такива мъже..Поговорете,скарай му се ако трябва..ако не вземе от дума-пътяяяяяя! :shock:

*ГлеЗлИчКаТа*
09-23-2008, 10:20
мерси за съветите :)
вчера си отиде и не съм му звъняла. да видим кога ще ми се обади

и обяснението му беше че няма какво да ми каже, и не обича да говори с мен по телефона, предпочитал на живо..

ще пиша какво е станало :)

и евла на пичовете дето си говорат с часове с мацките

koalka
09-23-2008, 11:28
Не се чувайте всеки ден едва ли не...просто се е изнервил, че се е хранил и ти точно тогава си му звъннала, не го приемай толкова навътре.
Питай го как може да ти се обажда толкова често, а ти на него не?

Pliok0019
09-23-2008, 11:43
Сигурно е бил гладен.

Ivalinka
09-23-2008, 13:22
според мен сте си омръзнали...

DeepWithin
09-23-2008, 13:51
Спри да го търсиш, а после той като ти звъни 2-3 пъти му кажи, че той досажда! 8-)


+1 Играй и ти по ''мръсните'' правила. :grin: :grin: :grin:

cpongebobchi
09-23-2008, 14:34
Да,да и а3 бях така с бившия ми приятел :D сърдеше се когато му звънях да го чуя, или когато имах нужда от него... Той веднъж ми каза,че ме забравил :o ... Ама тва е минало...Та мисълта ми е наистина недей да го търсиш... Ам и не ми се вярва да има друга и да крие от теб :-o :? ... :) Ако ти се разсарди да не ти дреме много,защото ТИ трябва да си сърдитата,а не той :-P Така че

Хакуна Матата :D :lol: :D

natedog
09-23-2008, 18:02
пробвай с 2 пъти за 3 дни вместо 3 пъти за 1 ден :lol: :lol: :lol: :lol:

mitakkka
09-23-2008, 23:01
Щом мъж почне така да се държи-работата е ясна че има друга-за мен няма да има друга ако в 2те години се е държал винаги така-тогава ще кажа че е такъв характер -но ако е почнал отскоро-просто има друго момиче, той няма да ти каже за нея и прави най-тъпото-иска ти да се разочароваш и да скъсаш него-най-доброто в неговата ситуация