PDA

View Full Version : Emo style



sexyto_947
09-19-2008, 20:07
Знам че сигурно има такава тема за което се извинявам предварително. Незнаех и къде да я пусна, но тук ми се стори добре. Интересно ми е познавате ли такива момичета/момчета ? Запознати ли сте с музиката им и ей такива неща? Напоследък започнах да се интересувам, но изобщо не съм на ясно и искам малко инфо ако може :) мерси предварително :)

BlueAvalanche
09-19-2008, 20:10
Аз съм такъв. Плача често, рисувам си по ръцете, слушам Аврил и Токио Хотел, нося кецове Мания ( розови с черепчета ) и ми е зализан бритона.

Питай какво те интересува ?

Di
09-19-2008, 20:13
омг xxxxx :razz:

tarataika
09-19-2008, 20:19
познавам ама от скайпа, а лично - не, слушат токио хотел, my chemical romance, simple plaн и всекви такива бози и са тъпи най-вече. Това момиче дето се запознах с него един ден просто ми заяви, че мисли да става емо от следващия ден...баси ненормалниците

slim__shadygirl
09-19-2008, 20:23
Аз съм такъв. Плача често, рисувам си по ръцете, слушам Аврил и Токио Хотел, нося кецове Мания ( розови с черепчета ) и ми е зализан бритона.

Питай какво те интересува ?
gorkoto :cry: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

snike
09-19-2008, 20:29
tva EMOtata sa mn interesni jivotni izolirani ot vs i jiveqt v sobstven svqt kvo tolkova lo6o sa videli to vseki 4ovek ima nepriqtni momenti v jivota ama ako trygnem vsi4ki da se praim na EMOta kvo 6e stane :-o

slim__shadygirl
09-19-2008, 20:30
tva EMOtata sa mn interesni jivotni izolirani ot vs i jiveqt v sobstven svqt kvo tolkova lo6o sa videli to vseki 4ovek ima nepriqtni momenti v jivota ama ako trygnem vsi4ki da se praim na EMOta kvo 6e stane :-o
6te stane pokolenie revq6ti pirati :lol:

BlueAvalanche
09-19-2008, 20:41
Аз съм такъв. Плача често, рисувам си по ръцете, слушам Аврил и Токио Хотел, нося кецове Мания ( розови с черепчета ) и ми е зализан бритона.

Питай какво те интересува ?
gorkoto :cry: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:


Аре не ми се смей деееееееееее :-o Депресирате ме :-o :(

Не ни наричайте животни. Ние сме просто по-нежни същества :oops:

3vR
09-19-2008, 20:43
охооооооо неска азе станах емо след яко садо мазо... ех да тегля една псувня за тая болест

хигируг нимера джикизен видира!

sexyto_947
09-19-2008, 20:49
на мен просто ми инт .. но определено не съм тръгнала да ставам - не съм за рязането на вените :D просто ми е любопитно

cord
09-19-2008, 21:00
Аз съм такъв. Плача често, рисувам си по ръцете, слушам Аврил и Токио Хотел, нося кецове Мания ( розови с черепчета ) и ми е зализан бритона.

Питай какво те интересува ?

Емото слуша emocore не Аврил или пък Токио Хотел. Истински емота рядко се срещат. Повечето позират. Да си емо не значи само да се обличаш по даден начин или да слушаш определена музика. Трабва да се чувстваш вътре така /тва не се отнася само за емотата а за вс/. И аз бях зле настроена към "нарязяните" хора преди да се запозная с истинско емо. Тва са просто хора като вс нас... малко странни, но все пак хора със своите добри и лоши страни.

Sensuality
09-19-2008, 21:02
Пак ли почнахте с тея емота :lol:

haterkata
09-19-2008, 21:22
Аз съм такъв. Плача често, рисувам си по ръцете, слушам Аврил и Токио Хотел, нося кецове Мания ( розови с черепчета ) и ми е зализан бритона.

Питай какво те интересува ?

sladur4etyYy
09-19-2008, 21:22
Аз съм такъв. Плача често, рисувам си по ръцете, слушам Аврил и Токио Хотел, нося кецове Мания ( розови с черепчета ) и ми е зализан бритона.

Питай какво те интересува ?

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Sladur_
09-19-2008, 22:09
ДА ИЗГОНИМ ЕМОТАТА ОТ ЗЕМЯТА :D :P :D

BlueAvalanche
09-20-2008, 07:27
Защо да ни гоните ние сме добри :(

RuMiTo0
09-20-2008, 09:08
ЕМО - Емоционално Малтретиран Олигофрен :razz: Сами си преценете дали сте ЕМО. :D

BlueAvalanche
09-20-2008, 09:18
Защо така ни обиждате какво сме ви направили ?

krisiiiiito
09-20-2008, 09:48
омг пак ли с тия емота
познавам много хора които се правят на такива - и какво като си си напавил косата ... грима.. и си се облякал странно?? .... в някои случай си режат вените само и само да се докажат пред хората колко истински ''имота'' са .. можете ли да ми обясните това? как можеш да си отнемеш живота само за да се докажеш пред еди кой си... та това е безобразие...
има ги и тези позички които от 11-12 годишни се мислят за ЕМО-та.. а аз просто нямам думи
''емотата'' са отрепки... депресирани хорица които явно нямат желанието да се измъкнат от там където са влезнали макар че винаги ще има начин но не и със самоубийство
този стил много нашумя но аз не мога да ги разбера в този живот трябва да се живее а не да стойш депресиран ... но всичко ще отмине след година .. това е една ''модерна вълна'' която нашумя и тук
няма истински ЕМОТА ... няма ЕМО стил защото просто това са едни сбъркани дечица

it_ends_tonight_
09-20-2008, 11:41
На това вече не му ли мина модата?

flubeny_zagybeny
09-20-2008, 12:43
tva EMOtata sa mn interesni jivotni izolirani ot vs i jiveqt v sobstven svqt kvo tolkova lo6o sa videli to vseki 4ovek ima nepriqtni momenti v jivota ama ako trygnem vsi4ki da se praim na EMOta kvo 6e stane :-o
6te stane pokolenie revq6ti pirati :lol:



+1 :D

_LacrymoSa_
09-20-2008, 17:45
Офф тея емота още ли ги има :?

Bubbly
09-20-2008, 20:04
Не познавам такива хора. Нямам и голямо желание да се запознавам.
ПП От повечето мнения в тази тема извира гениалност... :-o

moon_flower
09-20-2008, 21:22
Да,познавам,но вече не поддържаме връзка така да се каже,защото не сме в много добри отношения. :D Изпокарахме се. :D Ми какви са...хора,просто са много объркани и някакси обичат да мислят повече за проблемите си и да ги драматизират.Само че нашите емота много са се вманиачили в рязането на вените...това не е при всички.Просто българина винаги драматизира нещата,както вече казах. :) Но иначе за музиката...има си емота,които си слушат баш emocore,но има и такива(99%)които слушат така наречения пънк рок и по известни групи като simple plan,my chemical romance,panic! at the disco и тн. просто защото ги намират за по различни и решават,че са емо.А всъщност не е така.
Емо стил има,но не бих казала,че съществува в България.Познавам 2-3 момичета от чужбина,които са такива и има коренна разлика.Просто нашите емота са прочели някакви глупости в интернет и са решили,че след като са усведомени минимално по темата вече са емо...пълна идиотщина.

kuklichka_bg
09-21-2008, 09:22
em az moite fr ne mojah da gi razpitvam te vednaga sa narqzaha.... :shock: :shock:

balon4eee
09-21-2008, 10:28
:) |
Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x Emo Sux !!! :-x
I takam :)

mel4ety
09-21-2008, 12:12
това дали си емо зависи от музиката,която слушаш.не мога да разбера какъв им е проблема на другите,та да мразят емота :? просто хора като хора с техните си проблеми...а тваа с вените си е вече нечовешко... :-x

Dundy
09-21-2008, 15:43
това дали си емо зависи от музиката,която слушаш.не мога да разбера какъв им е проблема на другите,та да мразят емота :? просто хора като хора с техните си проблеми...а тваа с вените си е вече нечовешко... :-x
е сори ама не си мн осведомена по въпроса.Емо не се оппределя от това какфва музика слушаш,а от това как възприемаш живота.А според мен и фалш и истинските емота са отрепки

NaskoKaulitz
09-21-2008, 15:47
Аз съм такъв. Плача често, рисувам си по ръцете, слушам Аврил и Токио Хотел, нося кецове Мания ( розови с черепчета ) и ми е зализан бритона.

Питай какво те интересува ?
gorkoto :cry: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:


Аре не ми се смей деееееееееее :-o Депресирате ме :-o :(

Не ни наричайте животни. Ние сме просто по-нежни същества :oops:+1

srebyrna
09-21-2008, 17:22
Аз съм такъв. Плача често, рисувам си по ръцете, слушам Аврил и Токио Хотел, нося кецове Мания ( розови с черепчета ) и ми е зализан бритона.

Питай какво те интересува ?
gorkoto :cry: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:


Аре не ми се смей деееееееееее :-o Депресирате ме :-o :(

Не ни наричайте животни. Ние сме просто по-нежни същества :oops:+1




PfffЩе падна да се хиля :razz: :razz: :razz: :razz: :smt091 :smt091 :smt091 :smt091 :D :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
То Пак смешно стана това емо стила всички почнаха да си мислят че са емота като се носят с зализани бритони( Все едно крава ги е лизала) кецки дрехи с черепчета .... Не сте никакви емота ... та дори и някой от вас не знаят кво е това в действителност !!! Виждала съм много хора някой достойни за уважение! Но им лепват стикер ЕМО :-x :-x само защото са малко по мрачни и не говорят много и слушат метъл :x :x :x :x Аз лично също слушам метъл и понякога ми е кофти .... ама се нося най нормално с маратонки дънки тениска .... е варете ми кажете ЕМО .... Да ви Имам Аз Глупавия стил ;) Все едно кат сте Емота значи ни сте хора тай излиза .... всички сме си хора само че някой се мислят за особняци :-x :-x :-x Моя съвет лично е че не ви трябва да се правите на такива квито не сте !!! Хора сме си и без определен стил :) :) :)

samuel_vimes
09-21-2008, 17:44
Аз съм такъв. Плача често, рисувам си по ръцете, слушам Аврил и Токио Хотел, нося кецове Мания ( розови с черепчета ) и ми е зализан бритона.

Питай какво те интересува ?

Не стига че говедо, ма и пидал...

DiTeraNNo
09-21-2008, 17:53
Разликата между БГ емотата и хората, които слушат emocore (30 Seconds to Mars май са emo, поправете ме ако греша) е оттука до Алфа Кентавър....Тъй че в 95 процента от случаите имате право да си хейтвате българските "емота".

П.П. БГ Емо=Чалгар, който му е писнало да бъде чалгар? :-P

gabi_94
09-21-2008, 17:56
така ако не се лъжа ти си поредното момиченце на 12, което чуло че нещо е модерно и сега трябва и то да стане емо. Еми има гугъл ако толкова се интересуваш.

shokoladka_
09-22-2008, 16:25
Пффф повечто "емота" за некфи 12 годишни позиорки дету нз още кфо им тече между краката [ с извинение :oops: :oops: ] "Направих си бретончету и вече съм емо" Еми бр кат си "емо" аз па съм Гошо... :-D

hgfh
09-22-2008, 20:45
Аз съм такъв. Плача често, рисувам си по ръцете, слушам Аврил и Токио Хотел, нося кецове Мания ( розови с черепчета ) и ми е зализан бритона.

Питай какво те интересува ?

:lol: xaxax

badboy94
09-23-2008, 16:19
oh da mrat emotata we pisna mi ot tqh :-x

DieselBlood
09-23-2008, 17:33
[quote=FernandoTorres`fan]Аз съм такъв. Плача често, рисувам си по ръцете, слушам Аврил и Токио Хотел, нося кецове Мания ( розови с черепчета ) и ми е зализан бритона.

Питай какво те интересува ?

мога да си представя как та ебават в даскало или ти ходиш в даскалоза емота :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

fenkatakrisi952
09-24-2008, 14:43
Аз съм такъв. Плача често, рисувам си по ръцете, слушам Аврил и Токио Хотел, нося кецове Мания ( розови с черепчета ) и ми е зализан бритона.

Питай какво те интересува ?

+1

drun-drun!
09-24-2008, 15:33
Аз съм такъв. Плача често, рисувам си по ръцете, слушам Аврил и Токио Хотел, нося кецове Мания ( розови с черепчета ) и ми е зализан бритона.

Питай какво те интересува ?

+1Коя е тая готината от аватара ти :D :D :D :oops: :D

mhmhmhmhm
09-24-2008, 16:54
не познавам и не ми требва

p0ps
09-24-2008, 20:09
Едно момиче от моя нов клас май е Емо ама не съм мн сигорна, смисъл облича се в стил емо (ама не е няква поза, а просто стила и си е такъв)... 8)

may_be_different
09-25-2008, 08:18
emo style e ne6to interesno az iskah da stana ama maika mi 6te6e da me kill napravo ima 2 emota v daskalo i me kefqt nz 6to taka ama sa qki ;]

sweety_anji
09-27-2008, 12:41
Аз съм такъв. Плача често, рисувам си по ръцете, слушам Аврил и Токио Хотел, нося кецове Мания ( розови с черепчета ) и ми е зализан бритона.

Питай какво те интересува ?
gorkoto :cry: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:
hahah bati qkoto bravo :P :D :D :D

lenito_sf
09-28-2008, 12:42
еми аз се смятам за нещо като емо смис бритона ми е като олизан от крава ръцете ми (смис само дланите и около тях) са нещо между цетка и картина на пикасо сърда се за това че са ми взели химикалката и са ми я върнали с 2 секунди закъснение но...това съм аз и съм възприела този начин на живот ...иначе това което ме отличава от рийл емотата е че не слушам типичния стил музика за тях а именно емо гор и освен дребните сърца и букви направени с безопасна игла на ръцете ми около пръстите не бих посегнала на мижавио си животец :P :D :) абе казано на кратко външно не се възприемам като емо колкото вътрешно пък и никой не може да каже че позирам защото не знае какво става в душата ми и сърцето ми ,не знае какво ми се е слуло за да сам такава каквато сам в момента и знам че никой друг освен моите приятели не знае какво е ставало със мене

srpsko_1988
09-28-2008, 13:50
В училище познавам едно емо момиче тя е истинско емо. И само аз си говора с нея и тя все е плакала щото грима и е размазан но аз мн я обичам :oops: :-)

hardcore_baby
09-28-2008, 13:52
Аз незнам какво ви харесва в Емо стила (всеки си има вкус)....да ама според мене това са ДУШЕВНО БОЛНИ хора....един нормален човек ще почне ли да си реже вените,когато нещо е наранен психически....това е ПАЛНА простотия... :? ....че облеклата са им ЖЕСТОКИ да ама аз смятам че Scene style е най-добрия вариант.... :P

sweety_anji
09-28-2008, 15:00
еми аз се смятам за нещо като емо смис бритона ми е като олизан от крава ръцете ми (смис само дланите и около тях) са нещо между цетка и картина на пикасо сърда се за това че са ми взели химикалката и са ми я върнали с 2 секунди закъснение но...това съм аз и съм възприела този начин на живот ...иначе това което ме отличава от рийл емотата е че не слушам типичния стил музика за тях а именно емо гор и освен дребните сърца и букви направени с безопасна игла на ръцете ми около пръстите не бих посегнала на мижавио си животец :P :D :) абе казано на кратко външно не се възприемам като емо колкото вътрешно пък и никой не може да каже че позирам защото не знае какво става в душата ми и сърцето ми ,не знае какво ми се е слуло за да сам такава каквато сам в момента и знам че никой друг освен моите приятели не знае какво е ставало със мене

:-& :-& :-& :-& :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :grin: :grin: :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: stiga bree za kfo go praite tfaaa kajete mi kuf e smisula da si srejesh venite be :D :D :D ok stanalo e neshto i kfo dai da idem u nekoi ugul s noj4e i da po4nem da se rejem kato nenormalna :D :D :D :D

BlueAvalanche
09-28-2008, 15:28
Аз съм такъв. Плача често, рисувам си по ръцете, слушам Аврил и Токио Хотел, нося кецове Мания ( розови с черепчета ) и ми е зализан бритона.

Питай какво те интересува ?

Не стига че говедо, ма и пидал...

Вие свинете сте глупави и "ирония" не ви говори нищо май, а ? 8-)

Vampire Blood
09-28-2008, 17:58
познавам ама от скайпа, а лично - не, слушат токио хотел, my chemical romance, simple plaн и всекви такива бози
Ти за емо ли ме обвиняваш? хР То човек може да си слуша тези групи, даже и да не е емо.
Та по темата - да, честно казано познавам емота о.О обаче иронията е, че в България е пълно с позьори, които даже не са близко до истинското емо. Едно емо не би си признало, че е такова, повярвайте ми. Та, аз познавам и от интернет, и лично. От интернет са ми пращали техни снимки, и мога да кажа, че наистина изглеждаха адски емовки. Да не говорим, че имаше как си режат по ръцете и краката. Някой път може и примери да ви дам, щото имам такива снимки на компютъра. :)
И исках да ви кажа, че не всички емота се режат :) От мен да знаете, хората който твърдят, че са емо, са позьори ^^ Замислете се, като се има предвид как са опиствани емотата, кой за бога ще тръгне да крещи "аз съм емо, аз съм емоо, това е защото съм емо"
Иначе в даскалото веднъж хванах едно момиче да си реже вените в тоалетната О....О ама не ги беше рязала качествено, за тва нямаше много кръв и не успя да се убие
:?
А сега за емотата, които познавам - показвали са ми раните, които са си правили о...О Също се обличат като емота, имат такива прически, слушат емокор и скриймо и т.н. и т.н. Характерът им е типичен емо характер О..О някви супер тъжни са тия. В даскало моите емо приятелки съм ги гледала как всяко междучасие плачат в тоалетните поради няква причина ТТ.ТТ
иначе...emo boyz are teh cutest things in the world <3 :oops:
Също съм чувала за някви емота от Стара Загора, които са се опитали да се обият като си режели вените в тротоара О.О или например се събират няква групичка емота, пускат си музика и почват да реват О.....о
А сега, цитирам си мнението от форумът на издателство ПРЕС, защото не ми се играе пак да го пиша:


Нито ги харесвам, нито не. И те са хора. Има готини емо дрешки, прическите също ме радват
Да, съгласна съм с това.

Честно казано съм на моменти, колкото и странно да звучи. на моменти обожавам емотата, а друг път ги ненавиждам.
Но всичко зависи от това какво е емото. Има два вида: позьори и истиски емота.

Позворите само се обличат като емота - черна блузка с бели райета, къса поличка на бели точици, кецове с черепчета и естествено - черна диадема с бели точици. Също така някво бретонче, където ти покрива дясното/ляво оченце ^^ Така НЕ СЕ става емо! Помня, че вчера eva1998 беше дала един клип с момче, и името на клипа беше "Как да станем емо?" и там го дадоха как си прави прическата, избира си подходящи дрехи и т.н.~ Но това се нарича 'позьорство', само за да си модерен. Да, някога и аз бях позьорче, МНОГО заблудено, което даже не преличаше на емо, просто казваше "Емо дъ бест, аз СЪМ емо", даже май тука го бях казвала и Miu Miu ми беше отвърнала "Като те гледам на снимки не ми приличаш много на емо", но както ще разберете по-долу - за да си емо не е нужно да имаш такава прическа, да се обличаш по този начин, да се обличаш така.

Доколкото истинските емота... за да си емо, не е нужно да се обличаш по този начин, нито да си с такава прическа. Емото НЕ Е просто стил музика, НЕ Е просто стил на обличане, емото Е начин на живот. Принципно истинските емота не 'дрънкат' на всеки срещнат като го попитат 'Ти емо ли си?' и те НЕ казват 'Да'. Истинските емота, т.е. тези, които не позират НЕ обичат да говорят за това, мълчаливи са, често искат да са сами и so on~ Но не мисля, че някой ще е чак толкова отчаян, за да си реже вените в бордюра (относно онова изказване за Стара Загора). Те СА позьори, бас ловя, че даже и не са го правили наистина - няма да повярвам докато не видя. ;) Всъщност според мен емотата не са с чак толкова депресарски истории колкото мислим...по-точно позьорите ги измислят тези... Просто живота на емотата обикновенно е по-тежък от на останалите...защо мислите, че наричат Саске Учиха "емо"??? ;)

А и това, че еди кой си слуша емокор НЕ означава, че е емо. Аз слушам Токио Хотел, които са 100 процента емовци, това емо ли ме прави? НЕ, не ме прави!! В текстовете на емо музиката просто се разказва за чувства и so on~, това не те прави емо.

И на мен хиляди пъти са ми казвали, че съм емо, хиляди пъти съм се вбесявала за това, защото аз НЕ искам да съм позьорка и сега ще кажа само, че аз НЕ СЪМ ЕМО!!!!!! Само защото в детската градина ме наричаха 'невиимата', защото никой не ме забелязваше, и че сега ОЩЕ е така и нарочно опитвам да привлека внимание върху себе си, поне МАЛКО....това НЕ МЕ прави емо!

Вярно е, че ИСКАМ да съм емо, да! НО не мога да се променя така изведнъж.

И ми писна от позьори, писна ми от глупави хлапета, които не разбират какво всъщност означава емо, защото всеки ден срещам такива, даже и 8мо класнички от моето училище са позьорки и като ги питах какво е 'емо' те ми казват, че е вид музика, стил на обличане, грим и прическа, но НЕ казаха най-важното - начин на живот, характер на човека.

puhi14
09-29-2008, 18:12
Аз съм такъв. Плача често, рисувам си по ръцете, слушам Аврил и Токио Хотел, нося кецове Мания ( розови с черепчета ) и ми е зализан бритона.

Питай какво те интересува ?
gorkoto :cry: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:


Аре не ми се смей деееееееееее :-o Депресирате ме :-o :(

Не ни наричайте животни. Ние сме просто по-нежни същества :oops:

Омг! :razz: По-нежни или прекалено нежни?!

perkele1914
09-29-2008, 22:36
много малко..

sweety_anji
10-01-2008, 17:16
:razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D :D ei mnoo sa mi zabavni tie emotaaa :razz:

BringYourOwnBeer
10-02-2008, 18:20
Ave dobre da zaebem emo poziorite Istinskite EMOTA sa pulni s doza tupotiqa
Te jiveqt v edin shiban krugovrat.
Kogato im se slucaht poredica loshi neshta v jivota, te se depresirat (tova bi stanalo pri vseki), no ne tursqt pomosht. Te se subirat s drugi otchaqni kopeldaci kato tqh, revat i mislqt che THE ONLY WAY IS ONE Nojcheto venite krai. Oblichat se shibano, koeto otbluskva normalnite hora koito mogat da im pomognat, ot koeto teotblusnati ot vsichki se depreseriat oshte poveche, otbluskvat horata otnovo vse po moshnto i se depresirat do takaz stepen che
shte se SELFKILL

wintersun
10-03-2008, 08:45
На братовчед ми (които се казва Емил) му викат Емо дали има нещо общо с въпроса а :(

mynichka
10-03-2008, 09:28
да ..познавам ! И това да си Емо -не са само дрехите и косите !!! Познавам и знам защо е Емо :x не си реже вените или да си рисува по ръцете ..просто ей така за кеф ..Да си Емо- Значи да си изстрадал !! Ако искаш да си такъв не ти трябва зализания бритон и да слушаш Avril :D

sweety_anji
10-04-2008, 07:30
pff ebahti tupite :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: prosto nqma smisul da si srejesh venite da se butash u uglite tfa go oprat i za vnimanie pone pri nas ima takia samo i samo da privlekat vnimanieto na si4ki :D :D :D :D :D :D

srpsko_1988
10-04-2008, 11:34
оби4ам емотата многоооооооооо :oops: :-) :-)

srpsko_1988
10-04-2008, 11:48
http://friend.ipbfree.com/uploads/ipbfree.com/friend/emo-07b7636de7a6b5572bfd3ccce8cb3918.gif

BlueAvalanche
10-04-2008, 13:20
да ..познавам ! И това да си Емо -не са само дрехите и косите !!! Познавам и знам защо е Емо :x не си реже вените или да си рисува по ръцете ..просто ей така за кеф ..Да си Емо- Значи да си изстрадал !! Ако искаш да си такъв не ти трябва зализания бритон и да слушаш Avril :D

О, неееее! Значи не съм емО :x

your_love139
10-04-2008, 17:00
em az sum rokadziika ma nqmam ni6o protiv emotata daza gi haresvam 8)

srpsko_1988
10-06-2008, 09:25
obi4am EMO girls :-) :oops:

hellgirl93
11-21-2008, 11:12
пфу вече ми е писнало от имотата даже имам фр която е имо ама уж тъй като слуша чалга и хаус :-D епа к'во да се прави :D аз лично не съм почитателка на emo style, но мн от хората в бг са :-D 8) :-D

Зайо*Байо
11-21-2008, 11:59
Даа , познавам.Момче е и е хипер тъп . Една кръстословица неможе да реши .. ахах :D :-o

BlackaTBW
11-21-2008, 12:42
^Кръстословицата не измерва колко умствен багаж имаш.

А темата от одавна се е изтъркала. Още ли е модерно това? Не е ли вече 'хаус манията' навсякъде? :lol:

damiaN_882
11-21-2008, 13:08
http://prikachi.com/files/462147B.jpg

П.П: По темата :

http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/4960850/2/istockphoto_4960850-emo-sings.jpg

v320
11-21-2008, 15:43
azz sum emo i ne mi puka kvo mislat v u4ili6te za men :? kogato mi e gadno se kriq nqkade i nikoi neznai kvo prava.obi4am da sum sama

RottenFlesh
11-21-2008, 16:04
Хахаха , не им ли мина модата на тия :?

fashion4etyy
11-21-2008, 16:19
аз хода по модата :smt050
и скоро няма да мине.. остават няколко години 8)

Stefchyy
11-21-2008, 18:49
Много обичам да бием емота :lol:

NamelessRomantic
11-21-2008, 20:30
Пффф повечто "емота" за некфи 12 годишни позиорки дету нз още кфо им тече между краката [ с извинение :oops: :oops: ] "Направих си бретончету и вече съм емо" Еми бр кат си "емо" аз па съм Гошо... :-D

Пък я съм Карамфил.... (рофл) +1
А да ви е весело всички идиоти,кретени и други адски изчадия от форума!!!! Дойде и вашия момент да си изсерете с извинение тъпашките мнения в тъпашка тема.Едно че в България истиснки емота няма и друго че стила като цяло е....еми да си го кажем общопризнато глупав.Ако всеки загърби всичко и тръгне да се прави на тъжен света ще спре да съществува...или просто няма да бъде нормален.К`ъв ти е проблема бе,брато!Шйй една водка - щ`у оправи настроението :razz:

P.S.

http://i290.photobucket.com/albums/ll274/n3normalen/Emo-1.jpg

Pagan_man
11-22-2008, 11:15
Kill the emo's

lenito_sf
11-22-2008, 11:40
Аз съм такъв. Плача често, рисувам си по ръцете, слушам Аврил и Токио Хотел, нося кецове Мания ( розови с черепчета ) и ми е зализан бритона.

Питай какво те интересува ?


това ли е за тебе ЕМО :razz: :razz:
ти ме уби ок мои фр си драскат по ръцете това не значи чи трябва да им лепнеш табелка ЕМО това значи че всеки с розови кецаве е ЕМО трябва да се преживял нещо много гадно че да станеш депресант аз сам емо що става дума за външен вид пък и от части от вътре но слушам и рап като 2pac ,eminem ,the game T.I. и други "джита" абе нещо средно между рапър и емо сам но ако ме питате не ме е срам да кажа каква сам и не ме е страх от заплахи като "ще те бием щото си емо" :) :o

lenito_sf
11-22-2008, 11:44
а и впрочем TH i avril lavigne не са емо мизика идиоте депресант :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: умен си да знаеш що става дума за глупости :grin: направо ме разсмя :-P :lol: :lol:

chocoleptic
11-22-2008, 12:05
Тия са ми забавни хД.

BlackaTBW
11-22-2008, 12:06
^^Някой не е усетил сарказма в цялата история :lol:

chocoleptic
11-22-2008, 12:08
Мне,аз говорих попринцип.

BlackaTBW
11-22-2008, 12:14
Мне,аз говорих попринцип.

За lenito_sf говорех ;)

LittlePrincess
11-22-2008, 12:32
Прекалено много хора си мислят че да си 'емо' е нещо модерно и така са интересни .. или пък че като си режат вените,драскат по ръцете,носят розови кецове и имат зализан бретон са емота и са нещо особено.

Lip4y
11-22-2008, 12:49
Ами аз познавам интересни хора , обаче в повечето време се държат като емоционални инвалиди . Постояно са ядосани или постоанно си менят настоението .... не ми харисват :) :)