PDA

View Full Version : Гаден проблем



Predator777
09-19-2008, 20:26
Хора помагайте.9 Клас съм и съм в ново училище, но много се промених... до сега бях много отворен и бях едно от най популярните и харесвани момчета в училище (колкото и нескромно да звучи, беше така) Но сега като се преместих станах по пасивен с останалите... запознал съм се само с 7-8 човека от класа, а не мога да заговоря момичето което ми хареса :oops: До сега това не е било проблем за мен. Не знам на какво се дължи тази промяна но се надявам да се оправя. Ако можете дайте съвети. Благодаря!

tarataika
09-19-2008, 20:30
е какво толкова ще стане като отидеш да се запознаеш с няколко човека?

AvaLan4e
09-19-2008, 20:36
е какво толкова ще стане като отидеш да се запознаеш с няколко човека?
Ще бъде охвърлен. А тази девойка значи нещо за него. Следователно не го позволявай. Предложи й нещо, което й трябва примерно. Пада й нещо, подаваш й го. Няма да те нагруби. Или казваш нещо хубаво нещо не скромно за нея на някого, че тя да чуе. Няма да се ядоса (=
Така ли е? <3

tarataika
09-19-2008, 20:59
само защото ще се запознае при нея и ще бъде отхвърлен? та тя дори не го познава... не разбирам как човек може да се сдуха така за два месеца, кофти е, но не мисля,че тр да се впрягаш, защото се самонавиваш и се изнервяш още повече, от което следва, че ще се преставиш зле

6emet4e
09-19-2008, 21:12
нормално е като отидеш в ново училище и се срещнеш с напълно непознати хора да не си толкова отпуснат,както в старото ти училище в което си познавал вероятно доста хора и т.н... би трябвало като свикнеш малко с класа си тва да се оправи :)

3vR
09-19-2008, 21:21
Хора помагайте.9 Клас съм и съм в ново училище, но много се промених... до сега бях много отворен и бях едно от най популярните и харесвани момчета в училище (колкото и нескромно да звучи, беше така) Но сега като се преместих станах по пасивен с останалите... запознал съм се само с 7-8 човека от класа, а не мога да заговоря момичето което ми хареса :oops: До сега това не е било проблем за мен. Не знам на какво се дължи тази промяна но се надявам да се оправя. Ако можете дайте съвети. Благодаря!

станал си пасивен? хубаво е мен ме минаха на садо мазо! аз горд!

it_ends_tonight_
09-20-2008, 11:47
Щом в старото даскало си бил нещо као "пич", а в новото не те забелязват, тва показва в ква среда си бил заобиколен. Явно в новото ти училище хората не гледат само дали си готин, а как мислиш и се държиш, култура най-общо казано. Имат друга представа за готино, в която ти не се вписваш явно ;] Няма нищо лошо да си един от другите, не виждам защо всички се борите да сте "най-"

NightGuardian
09-20-2008, 12:01
С времето искаш , не искаш , ще се запознаете! ;)