PDA

View Full Version : Какво за вас означава думичката Любов ?!?



cheRv!laRche
09-19-2008, 23:07
Много ми е интересно да видя вашите мнения по темата и след това ще коментирам :smt023 Също така и да добавя това: В кой период от вашата връзка казвате на човекът до вас ОБИЧАМ ТЕ ?!? и защо ? ? ?

Whyniser
09-19-2008, 23:11
Ми любов ли е за да се опише.А бе с 1 дума като монетата.Има си две страни.Хубава и лоша.

b3b3_j0
09-19-2008, 23:31
mii kvo znachi lubov ne moga da obesnq amaa az lichno obicham te kazvam mn trudno...i go kazvam samo kogato go chystvam aa tva sam go kazvala samo na 1 momche 8)

cheRv!laRche
09-19-2008, 23:33
mii kvo znachi lubov ne moga da obesnq amaa az lichno obicham te kazvam mn trudno...i go kazvam samo kogato go chystvam aa tva sam go kazvala samo na 1 momche 8)

Добре а какво точно чустваш за да изречеш тези думи ?!

scoobydors
09-19-2008, 23:39
mii kvo znachi lubov ne moga da obesnq amaa az lichno obicham te kazvam mn trudno...i go kazvam samo kogato go chystvam aa tva sam go kazvala samo na 1 momche 8)

Добре а какво точно чустваш за да изречеш тези думи ?!
Това не може да се обясни, или го чустваш или не :grin:

w0sh
09-19-2008, 23:40
любов - това е мусаката.

b3b3_j0
09-20-2008, 00:01
pff v ebati razmislite me xvurlixte chesno :D ne e tochno mysakata amaaa za nqkoi moje i da e....nz 8-)

w0sh
09-20-2008, 00:06
Омг забравих култовия ник... начи си софиянче- от Перник .

обичаш ли да си друсваш... хаусц маусец туй онуй.

BaiToq
09-20-2008, 07:32
Тва означава яко секс за мен.

ThereIsNoWayOut
09-20-2008, 07:47
любовта е най-силното чувство , на което е способен човека , а аз казах на приятелката ми , че я обичам един месец след като тръгнахме и повече от година все още и го казвам :-)

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-20-2008, 07:56
Много ми е интересно да видя вашите мнения по темата и след това ще коментирам :smt023 Също така и да добавя това: В кой период от вашата връзка казвате на човекът до вас ОБИЧАМ ТЕ ?!? и защо ? ? ?

"Казвате...", имаш предвид това да е като навик, когато човек е в нова връзка? Точно това не е истинска любов за мен. Емоции - да, привързаност - може би. Но не е и искрени дълбоки чувства. "Обичам те", освен на близките си приятели, съм казала и само на 1 човек още - първият и сегашен мой приятел. Казах му го точно преди година, малко преди да направим 3 месеца. Защо ли? Защото връзката ни се беше развила по-динамично и чувствата още тогава бяха наяве. А и в крайна сметка аз го изпреварих с 2-3 секунди, преди и той да ми каже същото - моментът беше възможно най-подходящ...
Може би бях чакала прекалено дълго, за да съм с някого, все пак с приятеля ми тръгнахме месец преди да направя 16 - някои на тази възраст са минали по няколко, че и са ги прекарали през леглото си. Но аз чакахточно онова чувство, което те залива на вълни, когато си с любимия човек. :) Ако е нова връзката и няма перспектива за любов, защо да се започва?

donkihot
09-20-2008, 08:43
любов?? за мен това сега е усмивката на 4овека до мен,прегръдката му,целувката му...това е нещото за което живея,това е нещото,което ме спасява в лоши моменти..това е просто нещото,което искам да задържа до себе си дълго...

кога казвам на 4овека до мен оби4ам те? преди мн 4есто...може би веднага след като се хванем..но със сегашния ми приятел..някакси..трябваше ми време,за да го по4увствам..на втория месец си го казахме,но може би и тогава не сме го 4увствали,защото 4увствата ми то тогава до сега се промениха коренно(към по-хубави)..оби4ам те е думата,която сега мога да кажа на толкова малко хора искренно

aka6a_vamp
09-20-2008, 08:57
любов-нещо истинско,на което рядко можеш да попаднеш,другото е просто увлечение.

mechtaq_za_teb
09-20-2008, 10:30
Думичката любов ли ? Не смятах, че някога ще мога да го кажа, но за мен тя вече не означава нищо... или почти нищо. Единственото, което ми остана са хубавите спомени от нея, но тя явно ме забрави. Вече дори не си пожелавам да я срещна, защото загубих вярата в това. И макар, че си имам приятел, не е същото.Не мога да нарека това, което изпитвм любов.

DekoDenev
09-20-2008, 10:43
dumata lubov tova e kogato mojesh da prostish na chovek neprostimi neshta samo zashtoto ne iskash da go zagubish zatova ponqkoga kazvat ot lubovta boli

lonely_girl92
09-20-2008, 11:12
Любовта за мен е :пълно доверие(защото без доверие неможе) да обичаш полувинката си повече от себе си ,да го/я обичаш такъв/такава какъвто/каквато е,и да си готов на всичко за него/нея.Да даваш без да мислиш за себе си. :) :) :smt060

KpucuTo0o92
09-20-2008, 11:47
za men lubovta ne moje da se opi6e,samo 4ovek koito e obi4al istinski znae kvo e 4uvstvoto.kolkoto do men na men mi e trudno da kazvam OBI4AM TE na nqkogo kazvala sam go edinstveno na nai blizkite mi priqteli i SAMO NA EDNO-EDINSTVENO MOM4E :) :-)

Bellatrix
09-20-2008, 12:21
Какво за вас означава думичката Любов ?!?
Значи всичко, заради което живея.
Причината да ставам сутрин.
Казвам "Обичам те" когато го почувствам. С всеки е различно.

scoobydors
09-20-2008, 12:52
любовта към хора? гадже , приятели ? тя е просто една кучка , само любовта към мусаката е истинска
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: стига с тая мусака бе..... кисело зеле :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Nnoitra
09-20-2008, 19:19
Khhh .. Любов .. що за дума е това :razz: :razz: :razz:

258
09-20-2008, 22:29
Според мен любовта е едно много силно чувство,което ни кара да правим неща,които иначе не бихме направили. :) Тази любов може да е към приятели,близки или човек от срещуположния пол (гадже). Смятам че на човек,когото обичам съм готова да простя всичко и нищо не може да "убие" любовта ми към него. :smt007 Така съм с приятелите и близките си и се надявам да открия момче,към което да имам такива чувства... :smt003

FreeSpirit
09-21-2008, 00:52
Преди време бях я описала така :

Любов

Топлина, звуци, светлина.
Дива игра и после тишина.

Казвам на човека до мен "обичам те", когато съм сигурна в това, когато мога да го изрека и да го погледна в очите...

Romeo_is_dead
09-21-2008, 00:57
Ае стига бе вие ставате мн нахални, как ше опишеш любов и такива глупости ае първо се влюбете после разберете бе.

sapa91
09-21-2008, 01:12
на кратко

любов = нещо хубаво прекрасно и т.н :grin:
любов = много болка мъки и т.н :-k

ANTIHUMAN
09-21-2008, 07:41
За мен Любовта и Приятелството са просто думи в пространството.Не значат нищо за мен ,просто думи . . . . . . като всички останали!

Dqvolitata
09-21-2008, 07:46
liobovv mi neznam :D:D:D vsqka nova vraska si kazvam obi4amgo i nakraq katy sa razdelim NI6TY posle dryk i pak si kazvam obi4amgo ama .... e moje bi ako sam q osetila e boli katy kopnej kam drygiq :-) :D

samuel_vimes
09-21-2008, 18:38
Любов - чувството, което изпитва човек към току що отворена студена бира.
Казвам "обичам те" на същата тази бутилка след първата дълга глътка. :smt006 :smt007

Honey:)
09-21-2008, 19:46
xaxaxa ... в крайна сметка обичаш този,който ти сам пожелаеш сещаш ли се?
Я се замисли защо обичаш точно ПЕШО, ане Гошо? схващаш ли? сам избираш кой да обичаш до няк'ва степен :?

samuel_vimes
09-21-2008, 19:52
Аз пък обичам Хайнекен. Гошо много ми мирише.

GotTheLife
09-21-2008, 21:08
за мен да обичаш някой е като си готов да дадеш живота си за него!

тъжен веселяк
09-21-2008, 23:53
xaxaxa ... в крайна сметка обичаш този,който ти сам пожелаеш сещаш ли се?
Я се замисли защо обичаш точно ПЕШО, ане Гошо? схващаш ли? сам избираш кой да обичаш до няк'ва степен :?
Ето това е разумен отговор.Това наистина е така,зрелите хората правят избор кого да обичат,оставете разни глупости в стил латино сериали,дето се влюбвали веднага от пръв поглед и тийнейджърите са повлияни съзнателно или подсъзнателно от това.

felly_
09-22-2008, 00:01
Според мен любовта е нещо толкова хубаво,че ако наистина е истинска докато обичаш не може да го осъзнаеш....случва се рядко и затова чувството е непознато...защото не всеки ден обикваш някого....разбираш че обичаш някого може би едва когато го загубиш...това не е просто влюбване...за да кажеш че си обичал някой трябва да си много привързан към него....да не си представяш живота без него...да даваш ама наистина всичко за тоя човек...да му прощаваш,каквото и да било колкото и да е непростимо...да си готов да умреш за тоя човек,да му споделяш всичко,да приемаш недостатъците му....

ImmortalForever
09-22-2008, 13:35
А пък в на кака ви The_iMMortal_f в синонимния речник пише

любов=маса, стол,комп,диван,климатик,дв е печки,аквариум с мишка,скайп,и ред приятни думи (описвам предметите около мен)! :---) Кфа по-голяма любоФффФФф от таз :grin:

Whyniser
09-22-2008, 14:09
А пък в на кака ви The_iMMortal_f в синонимния речник пише

любов=маса, стол,комп,диван,климатик,дв е печки,аквариум с мишка,скайп,и ред приятни думи (описвам предметите около мен)! :---) Кфа по-голяма любоФффФФф от таз :grin:
Ми любов=маса,стол,легло,лапто п,саунд бар обзаведен от Джони,Джим,Собиески и Смирноф,климатик,един аквариум с риби,и един ЛСД 50'' (неща в моята стая) и сега в хладилника палачинки,баклави,попарник ,баница,кисело мляко (на баба кафяво),вафли боровец 4-ка,лютеница,кашкавал и още много ама,че требва отделен раздел любов само за мене 8-) :lol: (бахти себичното копеле съм заеби 8-) :-D )

slun4ice_90
09-22-2008, 14:12
Много ми е интересно да видя вашите мнения по темата и след това ще коментирам :smt023 Също така и да добавя това: В кой период от вашата връзка казвате на човекът до вас ОБИЧАМ ТЕ ?!? и защо ? ? ? Казах го в период,в който вече правихме 4 месеца...Защо ли?Ами,защото го обичам явно!За мен любовта има много измерения,но най-чистата и искренна си остава м/у мъжа и жената! :grin: :-P

shokoladka_
09-22-2008, 14:42
До сега никога не съм казвала на момче "обичам те" . 90% от момчетата който съм ходила са ми казвали още на първия ден "обичам те" , но според мен има голяма разлика между "обичам" и "харесвам" :?

tarataika
09-22-2008, 14:57
любов - споделена, несподелена...значи прекрасно чувство, щастие...ама някой път :(

LiOnEL`
09-22-2008, 18:57
Всъщност...Любов е всичко това,което те кара да живееш...което осмисля живота ти :-D Когато лягаш и ставаш с мисълта за нея...и тази мисъл те кара да се усмихваш дори и в най-трудните моменти.Любов е да знаеш,че винаги можеш да разчиташ някому,който винаги ще те разбере,ще те подкрепи и прегърне...За съжаление обаче любовта е като монетата-винаги има две страни...след нея винаги остава едно голямо разочарование,което мнозина трудно превъзмогват,а някои и никога :? Любовта е това,което крепи света и в частност човечеството :-D

assd
09-22-2008, 18:58
ми не знам точно какво е, ако се знаеше какво е никой не би я търсил
но мисля че е това което за пръв път изпитвам към някого (различен от мене си, щото доскоро вярвах че съм най-велик и най-умен... е не е далеч от истината :lol: ама нарцизмът не е много хубаво нещо) и със сигурност е хубаво!

аз лично не се доверявам лесно на никого, но казах "обичам те" сравнително бързо и първи, просто знам че съм го казал на точния човек! въпрек иче не е само до казването, трябва да го усещаш и да си сигурен че е така

mynichka
09-22-2008, 19:59
Любов :-) най-силното и прекрасно чувство ..да знаеш , че си обичан ...че има на кого да се упреш във всеки момент :) а за кога казвам обичам те ..еми не го казвам по навик или нещо такова , а когато преценя че му е дошло времето :grin:

DeS1Ty
10-05-2008, 14:57
Любов :-) най-силното и прекрасно чувство ..да знаеш , че си обичан ...че има на кого да се упреш във всеки момент :) а за кога казвам обичам те ..еми не го казвам по навик или нещо такова , а когато преценя че му е дошло времето :grin:

:)

Siankaa
10-05-2008, 18:16
Любов .. да даваш даваш даваш даваш даваш .. без да получаваш нищо в замяна.Или поне не необходимото .. Това за мен е любовта.. ВЕЧЕ!

davkata
10-05-2008, 19:05
любовта може да е към всичко но истинската и непрекъсващата се проявява само към към мусаката, киселото зеле с кимион , таратора, шопската салата баницата с праз и т н

kele6a
10-05-2008, 19:44
Off vie ste ebasi xorata kvo sami mi govorite za qdene...sa mi se doqde si4ko kvo da praa pff :x :x :x