PDA

View Full Version : Връщане на компютъра с няколко дни



creet
09-20-2008, 09:58
sry 4e pi6a na latinica ama nqmam b1lgarskiq. imam sledniq problem, v4era si napraih nov account na windows i stanah ot kompa, vr16tam se be6e v sleep rejim, s1buh go i mi izleze prozoreca s account-ite i izbrah noviq. sled tova se opitah da se v1rna v glavniq ama toi go nqma6e i si4ko mi e zaminalo kartinki videota instalacii na programi. a 4e iskam da razbera dali moje da se opravi s vr16tane na Windows s nqkolko dena. i kak stava tova 4e ne mi se davat pari da mi go pravi drug. pls otgovoreta ako mojete



Нарушена т.1
moderated by oth_fenka

gryyym
09-20-2008, 10:34
...

scoobydors
09-20-2008, 10:51
С вуйчо ми наскоро си преинсталирах компа и той ми обясни ако стане така че прецакам нещо, отварям кутията на компа и най долу на дъното имало нещо кръчгличко с формата на 20 ст (бяло ако не се лъжа) Вадя го и пак го слагам и се оправа 8) незнам до колко е вярно ама вуйчо ми доста разбира от компове така че... :) опитай не ти коства нищо ;)

eminemims
09-20-2008, 11:08
дам и аз бях напраила така ... от контролния панел си възтанових самата система,обаче не помня точно как ... много барниках 8-) и всичко ми се възвърна ...

UNrealPoWeR
09-20-2008, 14:10
И аз имах подобен проблем преди 1-2 год. Има начин да го оправиш без да го носиш на ремонт, за съжаление не си спомням точните действия, които предприех :( .
Мога да те посъветвам само да си поиграеш малко с клавиатурата - control, alt, .. тези в долния ляв ъгъл. :)
Дано да успееш или поне някой дано ти каже какво точно да направиш.
Късмет



КОЛКО СИ ТЪЪЪП майко инвалид

XaMcTePKa
09-20-2008, 16:14
Start->All programmes->Accessories->System tools->System restore