PDA

View Full Version : Mamma Mia!



Tokio_Hotel_Fanka_forever
09-20-2008, 09:43
e kakvo mislite za filma mamma mia, :) i ako nqkoi moje da mi kaje ot kude da si drupna muzikata ot filma shte sum blagodarna :)

MusicIsTheKey
09-20-2008, 10:05
Mamma Mia! OST (http://tinyurl.com/3oo8rr)

Tokio_Hotel_Fanka_forever
09-20-2008, 10:26
Mamma Mia! OST (http://tinyurl.com/3oo8rr)mnogo,mnogo mersi :grin:

baby_v_
09-20-2008, 11:40
ami ne sam go gledala.hubav li e? za kakvo stava na vapros? i kakvo e OST ?

MusicIsTheKey
09-20-2008, 11:53
"OST" е съкратено от "Original Soundtrack", което ще рече музиката от филма.


za kakvo stava na vapros?

Резюме : Настъпва момента, в който Софи /Аманда Сийфрид/ - дъщерята на Дона /Мерил Стрийп/ - собственичка на малък хотел, разположен на гръцки остров, пожелава да се омъжи. На нейната сватба, Дона кани двете си най-добри приятелки - практичната Роузи /Джули Уолтърс/ и развежданата няколко пъти Таня /Кристин Барански/. Тайно от мама обаче, булката изпраща покани на трима спeциални гости. За тях знае само, че преди 20 години са посетили прекрасния остров и са имали връзка с Дона Един от тях е истинският баща на бъдещата булка и тя иска да разбере кой е, за да я заведе до олтара. По време на едно лудо денонощие на изкусителния егейски бряг ще разцъфне нова любов и ще се събуди стара.

~SnOwDroP~
09-20-2008, 11:58
еми аз го гледах,много ми хареса :) той е нещо като мюзикъл само с песни на ABBA и е мн интересен.Само че началото ми беше по-забавно,накрая не свърши точно както очаквах :-D

baby_v_
09-20-2008, 13:46
"OST" е съкратено от "Original Soundtrack", което ще рече музиката от филма.


za kakvo stava na vapros?

Резюме : Настъпва момента, в който Софи /Аманда Сийфрид/ - дъщерята на Дона /Мерил Стрийп/ - собственичка на малък хотел, разположен на гръцки остров, пожелава да се омъжи. На нейната сватба, Дона кани двете си най-добри приятелки - практичната Роузи /Джули Уолтърс/ и развежданата няколко пъти Таня /Кристин Барански/. Тайно от мама обаче, булката изпраща покани на трима спeциални гости. За тях знае само, че преди 20 години са посетили прекрасния остров и са имали връзка с Дона Един от тях е истинският баща на бъдещата булка и тя иска да разбере кой е, за да я заведе до олтара. По време на едно лудо денонощие на изкусителния егейски бряг ще разцъфне нова любов и ще се събуди стара.
10x

baby_v_
09-20-2008, 13:46
"OST" е съкратено от "Original Soundtrack", което ще рече музиката от филма.


za kakvo stava na vapros?

Резюме : Настъпва момента, в който Софи /Аманда Сийфрид/ - дъщерята на Дона /Мерил Стрийп/ - собственичка на малък хотел, разположен на гръцки остров, пожелава да се омъжи. На нейната сватба, Дона кани двете си най-добри приятелки - практичната Роузи /Джули Уолтърс/ и развежданата няколко пъти Таня /Кристин Барански/. Тайно от мама обаче, булката изпраща покани на трима спeциални гости. За тях знае само, че преди 20 години са посетили прекрасния остров и са имали връзка с Дона Един от тях е истинският баща на бъдещата булка и тя иска да разбере кой е, за да я заведе до олтара. По време на едно лудо денонощие на изкусителния егейски бряг ще разцъфне нова любов и ще се събуди стара.
10x