PDA

View Full Version : просто споделям...



luckygirl92
09-20-2008, 10:12
Сринах се психически...Въпреки отчаяните опити да се правя,че нищо не се е случило...трябва да повярвам,че е....нещото от което се страхувах най-много...Да не съм с човека,когото обичам истински....И всичко това защо?Защото "идеалът ми" се оказа не толкова идеален... Всичко изглеждаше толкова прекрасно и истинко...оказва се,че не съм била единствена...3 месеца съм била лъгана.Защо винаги така се получава?Къде е проблемът?Да,не съм някаква неземна красавица,но определено не страдам от липса на внимание.Защо винаги,когато допусна някого толкова близо до себе си,той ме наранява?По-добре ли е да поддържам дистанцията?И,дали е вярно твърденито"това,което не ни убива,ни прави по-силни" или пък животът ни "мачка","мачка",докато в един момент всичко изгуби смисъл и започнем да го живеем като роботи....
Мисля,че е нормално един младеж да се заглежда по други момичета и това няма нищо лошо,но не би ли трябвало преди да направи нещо, да се замисли,че до себе си има момиче,което му вярва и го обича с цялото си сърце.Не би ли трябвало да се замисли,преди да се поддаде на първичните си нужди,инстинкти и желания,нали именно по това се различаваме от животните?! Как да повярвам,че съществува истинска любов,след като всички мъже се държат като животни???Защо,по дяволите,се влюбваме...като всичко това е един кръговрат от разочарования,болка и страдания?!?!

nicolepcd
09-20-2008, 10:28
Точно така... те са животни!!! 8-) Аз затова никога не съм им се доверявала, не съм имала против да се заглеждат по други, защото май това им е вродено :lol: Просто на тая възраст 13-14-15-16-17 не е хубаво чак толкова да се доверяваш на някой и да го оценяваш, защото няма да получиш обратното в замяна ;) В тая възраст момчетата (и не само те, де) експериментират, опознават нови хора и разбират какво им харесва и какво не... просто те самите се опознават :) Момичетата на тази възраст са по... обичливи, бързо се влюбват и после остават с пръст в уста... Затова просто излизай с момчета, бъзикай им се, не ги ограничавай в нищо, не им казвай, че ги обичаш и не прави това, което ти кажат... Остани си независима и дори и "той" да спре да те търси, няма да ти пука особено, защото не си му длъжна, а и сте били приятели просто, а и едва ли ще сте в лоши отношения после, защото не сте се задълбочавали в любовни глупости... А ако не можеш да бъдеш повече приятелка, отколкото гадже - то тогава често ще ти се случва да те разочароват, но както ти каза... живота ни мачка... няма как :?
Леле, слънцето ми влияе зле 8-) Айде, дано бързо да се оправиш :)

MayKyTy
09-20-2008, 10:36
Все едно чета нещо, което аз съм писала преди 2 години. И подписът, и съдържанието, и начинът, по който се изразяваш, всичко е еднакво. Не се притеснявай ще пораснеш и ще поумнееш (дори и аз съм поумняла макар и в някаква нищожна степен :grin: ) 8)

Prophecy
09-20-2008, 10:50
Не всички момчета сме животни :х

luckygirl92
09-20-2008, 10:55
Не всички момчета сме животни :х

вероятно е така,просто аз попадам на такива,което показво,че голям процент са такива

Bellatrix
09-20-2008, 11:16
Зависи как си търсиш момче, наистина не всички са такива. Съгласна съм с Prophecy. Стига ти да срещнеш 1 свестен, за да си промениш коренно мнението и да имаш надежда, че има и истинска любов...
Всички попадаме на гадняри и използвачи, но винаги ще се появи и 1 правилен. И това прави и техния процент голям, защото иначе откъде са всички щастливи семейства? Споко, ще се появи и правилния за теб... Стига да не се отчайваш от дългата партида простаци преди него...

luckygirl92
09-20-2008, 11:46
или не си показала на младежа че го обичаш с цялото си сърце , или тои не го е разбрал , или просто е келеш 8-)

знаеш ли кое е най странното...в началото за мен беше един от всички,общо взето ми беше все тая...Когато се привързах...научих че ходи,освен с мен,и с друго момиче...Спомних си нещата,които е казвал и правил за мен,оттам си извадих изводи, че цялата ми връзка се е крепила на лъжи....

Chawder
09-20-2008, 11:49
Първо, не смятам че си била с момче, а с некъв дюбел. Второ - аз на твое място бих си направила извод, че в една връзка трябва да има определени граници, поне докато се увериш напълно в споделените чувства на сладурчето срещу теб. И като трето бих добавила, че една философска книга твърди, че влюбването е създадено от природата с цел продължаване на рода и следователно е нетрайно, с което аз съм съгласна. А ако желаеш нещо повече, може би сама трябва да се замислиш що е любов и какво по дяволите чувствам аз?!

luckygirl92
09-20-2008, 12:11
Първо, не смятам че си била с момче, а с некъв дюбел. Второ - аз на твое място бих си направила извод, че в една връзка трябва да има определени граници, поне докато се увериш напълно в споделените чувства на сладурчето срещу теб. И като трето бих добавила, че една философска книга твърди, че влюбването е създадено от природата с цел продължаване на рода и следователно е нетрайно, с което аз съм съгласна. А ако желаеш нещо повече, може би сама трябва да се замислиш що е любов и какво по дяволите чувствам аз?!

А обичта също ли е временна?Защото мисля,че когато човек обича истински това остава за цял живот.Да,не по онзи изпепеляващ начин,но спомняйки си за този човек след 2-3-5 години пак ще те обзема онова чувство...

zaraaa
09-20-2008, 13:16
Не си заслужава да страаш за въпросното момче, щом не е оценило Обичта ти! :x Един ден той ще съжалява! Преди да допуснеш някого до себе си, го опознай добре, макар да се влюбиш много още от пръв поглед...е някой хора много добре се прикриват, така че внимавай! Когато излезеш с някое момче - Го Слушай, нека Той говори повече, така ти ще разбереш какъв тип човек е и какво ще направи в даден ситуация :):):) Успех и много Любов занапред :):):)

sasha_90
09-20-2008, 13:52
Първо и най-важно-не всички мъже са животни,но в крайна сметка и такива има.В твоят случай е станало точно това.А именно,че си се доверила на "животно".И от опит ще ти кажа,че само той губи.Нали знаеш,че "всичко се връща"?Демек,щом той е постъпил така с теб,рано или късно и с него ще се отнесът по същия начин.Ще го заболи и ще осъзнае какво е чувството,в това не се съмнявай!Относно:"това,което не те убива,те прави по-силен"->съгласна съм.Отново съм се уверила,че изразът действа.Т.е. в началото ще страдаш,после ще осъзнае,че именно това те е направило по-силна.

LovelyGirl
09-20-2008, 14:08
Не си заслужава да страаш за въпросното момче, щом не е оценило Обичта ти! :x Един ден той ще съжалява! Преди да допуснеш някого до себе си, го опознай добре, макар да се влюбиш много още от пръв поглед...е някой хора много добре се прикриват, така че внимавай! Когато излезеш с някое момче - Го Слушай, нека Той говори повече, така ти ще разбереш какъв тип човек е и какво ще направи в даден ситуация :):):) Успех и много Любов занапред :):):)

Да,но има и мъжки екземпляри които те гледат в очите и ти говорят само хубави неща,а всъщност това са само думи за пред теб.
Може пред теб да се показва такъв,а инъче да е различен..
Искам да кажа,че колкото и да слушаш,слушаш,слушаш,не винаги може да си сигурен,че ти се казва истината..

luckygirl92
09-20-2008, 14:32
Не си заслужава да страаш за въпросното момче, щом не е оценило Обичта ти! :x Един ден той ще съжалява! Преди да допуснеш някого до себе си, го опознай добре, макар да се влюбиш много още от пръв поглед...е някой хора много добре се прикриват, така че внимавай! Когато излезеш с някое момче - Го Слушай, нека Той говори повече, така ти ще разбереш какъв тип човек е и какво ще направи в даден ситуация :):):) Успех и много Любов занапред :):):)

Да,но има и мъжки екземпляри които те гледат в очите и ти говорят само хубави неща,а всъщност това са само думи за пред теб.
Може пред теб да се показва такъв,а инъче да е различен..
Искам да кажа,че колкото и да слушаш,слушаш,слушаш,не винаги може да си сигурен,че ти се казва истината..

Точно за това говоря!

Whyniser
09-20-2008, 14:49
Първо, не смятам че си била с момче, а с некъв дюбел. Второ - аз на твое място бих си направила извод, че в една връзка трябва да има определени граници, поне докато се увериш напълно в споделените чувства на сладурчето срещу теб. И като трето бих добавила, че една философска книга твърди, че влюбването е създадено от природата с цел продължаване на рода и следователно е нетрайно, с което аз съм съгласна. А ако желаеш нещо повече, може би сама трябва да се замислиш що е любов и какво по дяволите чувствам аз?!

А обичта също ли е временна?Защото мисля,че когато човек обича истински това остава за цял живот.Да,не по онзи изпепеляващ начин,но спомняйки си за този човек след 2-3-5 години пак ще те обзема онова чувство...
Няма вечни неща.Само спомените ти остават.Тях никои не може да ти ги отнеме :)

mmm_sweet
09-20-2008, 14:53
Сринах се психически...Въпреки отчаяните опити да се правя,че нищо не се е случило...трябва да повярвам,че е....нещото от което се страхувах най-много...Да не съм с човека,когото обичам истински....И всичко това защо?Защото "идеалът ми" се оказа не толкова идеален... Всичко изглеждаше толкова прекрасно и истинко...оказва се,че не съм била единствена...3 месеца съм била лъгана.Защо винаги така се получава?Къде е проблемът?Да,не съм някаква неземна красавица,но определено не страдам от липса на внимание.Защо винаги,когато допусна някого толкова близо до себе си,той ме наранява?По-добре ли е да поддържам дистанцията?И,дали е вярно твърденито"това,което не ни убива,ни прави по-силни" или пък животът ни "мачка","мачка",докато в един момент всичко изгуби смисъл и започнем да го живеем като роботи....
Мисля,че е нормално един младеж да се заглежда по други момичета и това няма нищо лошо,но не би ли трябвало преди да направи нещо, да се замисли,че до себе си има момиче,което му вярва и го обича с цялото си сърце.Не би ли трябвало да се замисли,преди да се поддаде на първичните си нужди,инстинкти и желания,нали именно по това се различаваме от животните?! Как да повярвам,че съществува истинска любов,след като всички мъже се държат като животни???Защо,по дяволите,се влюбваме...като всичко това е един кръговрат от разочарования,болка и страдания?!?!




:cry: Boje,ti napravo si opisala jivota mi predi nqkolko meseca.Razlikata samo 4e e 4e pri men toi ne se zadurjda dori i den pove4e.O6te mi e tejko,vuperki 4e minaha 4 meseca.Az do tolkova go namrazih 4e i o6te ne dopuskam mom4eta do sebe si.Naistina te sa kato jivotni,koito tursqt vse nqkakvi novosti... i ako ne gi namerqt pri teb... :cry: Vse nqkude trqq da ima nqkoi NORMALEN,no toi vinagi e trudno otkrivaem...

assd
09-20-2008, 15:02
ми начи може да направиш реклами на word-a с неговия телефон и да пишеш че предлага гей-услуги, ил ив нета разни рекламки по далавера.нет и тн
я така правих като някой ме преебе или не ме кефи! резултата е на лице до 2 дена 8-)

luckygirl92
09-20-2008, 15:44
ми начи може да направиш реклами на word-a с неговия телефон и да пишеш че предлага гей-услуги, ил ив нета разни рекламки по далавера.нет и тн
я така правих като някой ме преебе или не ме кефи! резултата е на лице до 2 дена 8-)

Накара ме да се смея с глас! :grin:

NeLLy_BaBy
09-20-2008, 16:19
Знаеш ли твоята история ми много ама много позната.,. доста прилича на моята преди 3 месеца когато с един момчето до мен с което бяхме от година заедно правехме планове и т сериозни да живеем заедно. Пред мен се показваше един, стабилен , а всъщност се оказа че е въздух под налягане, но пак се мисли за такъв. Доста време ми трябваше да му се доверя ит точно когато го направих той взе че се показа какъв е всъщност. Правим си ний плановете, а пред приятелите си иначе. Не ми е изневерявал или поне не съм разбрала, но и така да е било може единствено да ми падне още повече в очите. Днес дори и да ми е гадно като го видя не го показвам и се държа на положение , атой милия явно се все още се притеснява да ме гледа право в очите и да контактува с мен нормално. Защо? Не знам. Но явно в този живот и се случват такива неща за да добием някаква мъдрост от нещата или поука. При всеки е различно. Няма да ти казвам , че някой ден и той ще се почувства както и ти и аз съм се чувствала. Живота си знае работата. Пожелавам ти единствено и искрено да го превъзмогнеш и вярвай в любовта, защото тя я има. Аз страдах доста и все пак не съм загубила онази искрица надежда, че ще срещна човек, който ще оцени наистина това , което давам. Трудно ще се довериш отново, но само човек, който е бил нараняван и знае какво си преживяла, ще разбере как се чувстваш.
Вярно е че повечето момчета дори мога да ти кажа и на 19-20 год мислят още по същия начин. Всичко зависи от определения човек, от характера му, от това какво е преживял дотук и колко е израснал духовно и в разсъжденията си.
Успех мила и не губи вяра напред! :)
Дано съм ти била полезна!