PDA

View Full Version : Сайт за SMS-и, много SMS-и...



qkChO
09-20-2008, 10:48
Привет,
Чуйте следната случка. Преди около година ми откраднаха телефона, след 2-3 месеца полицията ми го върна. Върна го обаче без сим карта и не са хванали крадеца (явно от заложна къща са го намерили). Тааа...вчера случайно стана дума за тва и 1 приятел ми каза на бъзик да набера 'стария' си номер (той беше на ваучер и не ме бъркаше за картата като откраднаха телефона). Казах на моя човек, че няма смисъл - аз бях звънял многократно и картата не се използваше (телефона на абоната е изключен..) обаче все пак звъннах. И кво стана - отсреща дигна някъв РОМ. Таа тоя скапан мангал явно е харесал номера ( самия номер беше много тарикатски и лесен за помнене) и сега го ползва ! Таа разбира се сипах му на брикета както си му е реда, мазните псувни и прочие, нооо не ми стига. От Глобул за да блокират картата искат някъв номер, който бил на сим картата, обаче как да го пазя тоя номер...тя е купуване преди 2-3 години. Затова моля кажете някой сайт, от който да мога да му изпратя около 9283459349823498459 смс-а на ш*баната чернилка.
Благодаря предварително.
Може и на ЛС.
ПП. Извинявам се, ако раздела не е подходящия.

MostHated
09-20-2008, 12:17
Я дай номера :D