PDA

View Full Version : Споделете.



Magi4eska_Kiss
09-20-2008, 11:48
Тук всеки, който иска може да сподели своята болка и нещастие в любовта. Понякога всеки има нужда да бъде изслушан.
На който не му харесва - по-добре да не пише. Благодаря.

Ще споделя моета болка: Миналата година харесвах много едно момче и се сваляхме взаимно, но след това една приятелка от моя клас тръгна с него... :( И като ги гледах как се целуват и прегръщат и ми беше много гадно дълго време.

Имам още много нещастия, но нека засега да кажа само това. :)

cherinka
09-20-2008, 12:01
Седя и се чудя..
Според мен всеки човек си има таен обожател.
Та.. седа се чудя моя що още не ме е потърсил. :(
Колко още да го чакам.. :-#

Magi4eska_Kiss
09-20-2008, 12:09
Седя и се чудя..
Според мен всеки човек си има таен обожател.
Та.. седа се чудя моя що още не ме е потърсил. :(
Колко още да го чакам.. :-#
И моя все още не ме е потърсил... :o

exclusive__16
09-20-2008, 12:10
mi zdraveita v momenta koolko golqma praznota 4uvstvam ... i sam tolkova samotna...zna4i tolko mom4eta mi predlagaxa da izleznem a az se otkazvax za da 4akam edin oligofren...:x..sega mom4eto koeto mi predlagashe i az obmislqx da trugna s nego si nameri dryga... drygoto mom4e su6to .... i v4era vidqx tolko mn dvoiki koito vinagi momi4etta sa bili sami a az sam ebati typaarkata .. nqmam si nikoi ... aa tolko mn iskam da si imam gadje...koeto da te razbira i vsi4ko ostanalo..oba4e poneje vsi4ki gi otbluskax za6toto se mislex 4e nqkoi e po dobyr i ,tn,mislex 4e tozi e typ , grozen,4e nqqma tova koeto iskam i t.n a vsu6tnost sega razbiram 4e iskam samo lubow silna lubow ot dadeniq 4owek koito nz koga shte sre6na oba4e sega se 4yvstvam se edno nqmam surce :cry:

BaiToq
09-20-2008, 12:22
Седя и се чудя..
Според мен всеки човек си има таен обожател.
Та.. седа се чудя моя що още не ме е потърсил. :(
Колко още да го чакам.. :-#
Сигурно е пиян някъде :D

scoobydors
09-20-2008, 12:22
Седя и се чудя..
Според мен всеки човек си има таен обожател.
Та.. седа се чудя моя що още не ме е потърсил. :(
Колко още да го чакам.. :-#
И моя все още не ме е потърсил... :o
Ъхъ... и моя :cry: :cry: :cry:

MostHated
09-20-2008, 12:28
Харесвам едно момиче прекалено много... понякога излизаме, прибираме се 2та след училище (понякога) споделям и всичко. Тя знае че я харесвам. Много държа на нея... странно ми е. Никога не съм харесвал някоя толкова силно.
;(

sheilsis
09-20-2008, 12:40
:( имам мн силни чувства към него но мищо няма да се получи и колкото и да искам да го забравя не се получава

cHooOpiHka___
09-20-2008, 12:40
ami kato vs taka i az...si imam takiva...edno mom4e..mn t1po ... koeto ne iska da si priznae 4uvstvata...a postoqnno me tormozi i obajdaniq... awe gadost... neam dumi..

Magi4eska_Kiss
09-20-2008, 12:42
mi zdraveita v momenta koolko golqma praznota 4uvstvam ... i sam tolkova samotna...zna4i tolko mom4eta mi predlagaxa da izleznem a az se otkazvax za da 4akam edin oligofren...:x..sega mom4eto koeto mi predlagashe i az obmislqx da trugna s nego si nameri dryga... drygoto mom4e su6to .... i v4era vidqx tolko mn dvoiki koito vinagi momi4etta sa bili sami a az sam ebati typaarkata .. nqmam si nikoi ... aa tolko mn iskam da si imam gadje...koeto da te razbira i vsi4ko ostanalo..oba4e poneje vsi4ki gi otbluskax za6toto se mislex 4e nqkoi e po dobyr i ,tn,mislex 4e tozi e typ , grozen,4e nqqma tova koeto iskam i t.n a vsu6tnost sega razbiram 4e iskam samo lubow silna lubow ot dadeniq 4owek koito nz koga shte sre6na oba4e sega se 4yvstvam se edno nqmam surce :cry:
Спокойно, мила, имай търпение-ще намериш подходящия. :)

Magi4eska_Kiss
09-20-2008, 12:44
Харесвам едно момиче прекалено много... понякога излизаме, прибираме се 2та след училище (понякога) споделям и всичко. Тя знае че я харесвам. Много държа на нея... странно ми е. Никога не съм харесвал някоя толкова силно.
;(
щом тя знае, че я харесваш и не прави нищо по въпроса, може би няма чувства към теб...

AFT
09-20-2008, 12:49
Авторке златна, то целия раздел 'Любов' е, за да си изливаме мъката и щастието от любовта в нашия живот (омфг). Как реши, че тая тема ще побере всичко? Мислете бе хора.. :/

Magi4eska_Kiss
09-20-2008, 12:53
Авторке златна, то целия раздел 'Любов' е, за да си изливаме мъката и щастието от любовта в нашия живот (омфг). Как реши, че тая тема ще побере всичко? Мислете бе хора.. :/
Да, знам, че темата няма да побере всичко, но ще побере поне част от многото. :)

i_hate_you_but_i_love_you
09-20-2008, 12:58
Никога не съм имала доверие на едно момче, с което ходих и се държах пренебрежително към него.. чак след като се разделихме аз осъзнах, че си вкарвам филми и той наистина ми е бил верен и ме е обичал! Сега искам да си го върна, но съм прекалено горда, за да призная, че съм сгрешила и да му кажа, че той е всичко за мен :-# Аз съм тъпо същество #-o :cry:

danakis
09-20-2008, 12:58
AMi az adski mn obi4am 1 momi4e - biv6ata mi priqtelka. obojavam q, vluben sam v neq no we4e ne sme zaedno tq tragna s 1 mom4e koeto mn e obi4ala kato malka i sega sa si zaedno, obi4a go i mislq 4e vrazkata im varvi dobre, ta tova momi4e mn me narani adski mn, kazva6e mi 4e me obi4a 4e bi umrqla ako mi se slu4i ne6to 4e sam nai strahotniq 4ovek i iska da bade s men no.............. qvno me e lagala. az kakvo li nepravih za da si q varna podarih i 1 plu6eno me4e koeto darji sar4ice i na nego pi6e i love you, podarih i ogromno buket4e s rozi, napisah i lubovno pisamce v koeto izrazqvam vsi4ko koeto mislq i 4uvstvam, dori otidoh v varna da rabotq no neizdarjah i se varnah na parvata sedmica, prosto iskah da sam do neq, pisah na more ot lubov , darjah se adski milo s neq bqh vinagi do neq v trudni momenti no taka i ne si q varnah:( tq se mi kazva6e 4e 6te badem nerazdelni priqteli nz si kvo a we4e ot 10 dni nito me e tarsila nito ni6to zabravi me totalno:( bolkata e ujasna i nz kak da jiveq bez neq 4uvstvam se adski samoten i naranen. znam 4e tr qbva da q zabravq i da si namerq dr momi4e no kak.... nastina imam ogromna nujda da sam s nqkoi da si imam 4ovek do sebe si

HONDA
09-20-2008, 13:04
Целия разден е, за да се споделят любовните радости и мъки. Темата ти е напълно безсмислена

slun4ice_90
09-20-2008, 13:04
Седя и се чудя..
Според мен всеки човек си има таен обожател.
Та.. седа се чудя моя що още не ме е потърсил. :(
Колко още да го чакам.. :-#
И моя все още не ме е потърсил... :o
Ъхъ... и моя :cry: :cry: :cry: Ей хора какво сте се отчаяли???Без такива защо пък вие не направите първата крачка към човека,който ви е симпатичен или харесвате???В противен случай още ще чакате....Не може така на самотек.... :? :-) Успех!

Magi4eska_Kiss
09-20-2008, 13:06
Никога не съм имала доверие на едно момче, с което ходих и се държах пренебрежително към него.. чак след като се разделихме аз осъзнах, че си вкарвам филми и той наистина ми е бил верен и ме е обичал! Сега искам да си го върна, но съм прекалено горда, за да призная, че съм сгрешила и да му кажа, че той е всичко за мен :-# Аз съм тъпо същество #-o :cry:
Мила, ти направо ми отвори очите!!! В момента аз имам приятел и се чувствам точно тока-имам чувството, че ми изневерява и не ме обича, въпреки да твърди обратното. Страх ме е да не си намери друга... Ще се опитам да му имам повече доверие и да си го обичам, за да не се разделим!

cherinka
09-20-2008, 13:06
Седя и се чудя..
Според мен всеки човек си има таен обожател.
Та.. седа се чудя моя що още не ме е потърсил. :(
Колко още да го чакам.. :-#
И моя все още не ме е потърсил... :o
Ъхъ... и моя :cry: :cry: :cry: Ей хора какво сте се отчаяли???Без такива защо пък вие не направите първата крачка към човека,който ви е симпатичен или харесвате???В противен случай още ще чакате....Не може така на самотек.... :? :-) Успех!
ми то нали за тва е ТАЕН.
От де да го знаем кой е, какъв е и що е..

HONDA
09-20-2008, 13:09
Седя и се чудя..
Според мен всеки човек си има таен обожател.
Та.. седа се чудя моя що още не ме е потърсил. :(
Колко още да го чакам.. :-#
И моя все още не ме е потърсил... :o
Ъхъ... и моя :cry: :cry: :cry: Ей хора какво сте се отчаяли???Без такива защо пък вие не направите първата крачка към човека,който ви е симпатичен или харесвате???В противен случай още ще чакате....Не може така на самотек.... :? :-) Успех!
ми то нали за тва е ТАЕН.
От де да го знаем кой е, какъв е и що е..
Ми щом, според теб, всеки си има таен обожател... Предполага се, че и ти тайно обожаваш някой. Действай ;)

Lacey_66
09-20-2008, 13:11
:( Безкрайно много обичам един човек... единсвения човек на който съм давала всичко и продължавам да давам... до сега не съм мислила че бих могла да издържа толкова време в това непрекъснато да му показвам колко много значи за мен .... понякога като започне да ги говори едни.... ме побърква само с думи ме разкъсва от вътре .... явно не се усеща... :( :( :( :( Това е единсвения човек който постоянно ме кара да се чувствам страшно объркана... :? :? :? :-k :-k :-# ](*,) ](*,) :-s :-s :-s :-s :-s :-s :-k :-k :-k :-k само ако можеше да разбере .... че ми е най скъпия човек .... и какво е за мен той .... :-k :-k :-k :-k