PDA

View Full Version : Обичта се доказва



pepelq6kaaa
09-20-2008, 12:40
4etoh v edin profil :ako nqkoi ti kaje 4e te obi4a ne mu vqrvai za6toto istinskata lubov ne kazva a se dokazva
ta da vi pitam vie kak dokazvate lubovta si ?...{}{H}

cHooOpiHka___
09-20-2008, 12:47
mi s nai-razli4ni deistviq... kato go gu6ne6 naprimer na ob6testveno mqsto tva e znak 4e go v1rpriema6 seriozno i 4e ne s esramuva6 da go pokaje6...kato mu pomaga6 i izslu6va6 s16to..po nai-raz na4in ..na4ini mn ... dumite ne vinagi sa nai-dobriq na4in da pokaje6 na nqkoi 4e go (h) .. :-)

Whyniser
09-20-2008, 12:55
Ми всеки я доказва по-различен начин.Все пак всичко е относително

scoobydors
09-20-2008, 13:36
има вече такива теми колкот си искаш :x

BaiToq
09-20-2008, 16:43
Съблечи се гола.

donkihot
09-20-2008, 16:52
човека,който обичам...давам всичко за него,правя всичко за него...опитвам се и основна цел ми е да бъде щастлив...радвам се на усмивката му и т.н...и най-накрая е обичам те..след всичко това понякога просто се изплъзва от устните ти и ти не знаеш дори защо..просто душата го казва...когато почувствам това съм сиг,че обичам този човек..

miss_asi
09-20-2008, 17:54
доказва се с бой и правене на добра мусака! Ко стаа с тебе ве??? :shock: Къде забрави ебането?!? :shock: :shock: :shock: Щото то май е най-важното за тебе

KpucuTo0o92
09-20-2008, 18:06
opredeleno trqbva ne samo da kaje6 na nqkoi 4e go obi4a6 a i do go doka6e6.nqkoi hora sa samo na dumi a tezi dumi ne sa podkrepeni ot nikkvi deistviq.az li4no ve4e ne vqrvam samo na edno obi4am te

devil_feel_f
09-20-2008, 19:04
Съгласна съм с твърдението:"Любовта не се казва, а се доказва.", защото всеки може да ти каже "Обичам те!", само защото знае, че ще ти е приятно да го чуеш, а всъщност може да не го чувства.Всеки може да доказва любовта си по различен начин.

Valkyrie
09-20-2008, 19:46
Доказването на любовта не е "Днес ще й купя плюшено мече, за да й покажа колко я обичам", "Днес ще му сготвя мусака, за да разбере колко е специален" или "Днес ще я изведа на разходка в парка и през цялото време ще я държа за ръка, за да й докажа, че е много важна за мен". Според мен, когато наистина обичаш някого, ти най-вероятно правиш много неща за него, но в повечето случаи то е несъзнателно. Не е едно и също с всеки, когото обичаш, не е планирано, не е конкретно осъзнато действие. Любовта е нещо, което се усеща. За мен няма нужда нито от изказване, нито от доказване. Защото ако я има, аз вече съм я усетила. И дори да не ме покани на вечеря на свещи, а след това да ме заведе в спалнята, където на леглото има розови листенца, а на шкафчето - кутия бонбони "I love Milka" в кутия с формата на сърце, аз съм сигурна, че той ме обича. Да доказваш любовта си ми звучи малко като да убеждаваш и себе си, че си влюбен. Защото когато правиш нещо за любимия, ти не се замисляш дали той ще се усети колко много любов влагаш в това, че днес няма да отидеш на училище, а ще го посетиш у тях, за да видиш дали се оправя от настинката с купичка портокали и киви. Правиш го, защото ти имаш нужда от това, а не защото той ще го оцени като мил жест за най-специалния човек на света.

NFW`
09-20-2008, 21:15
Доказването на любовта не е ... "Днес ще му сготвя мусака, за да разбере колко е специален" ...

Нищо не разбираш от любов!


Според мен, когато наистина обичаш някого, ти най-вероятно правиш много неща за него...

...примерно мусака?

Обичам мусака. ^^

stealthyGirl
09-20-2008, 21:26
Ами как освен да напиша със спрей на локомотива на движещ се влак "котьоо"...

Valkyrie
09-20-2008, 21:33
Доказването на любовта не е ... "Днес ще му сготвя мусака, за да разбере колко е специален" ...

Нищо не разбираш от любов!


Според мен, когато наистина обичаш някого, ти най-вероятно правиш много неща за него...

...примерно мусака?

Обичам мусака. ^^
Нищо не разбираш от това, което съм написала.
Идеята ми е друга. Ето, аз те обичам. И ще ти сготвя мусака. Но няма да го направя, защото знам, че обичаш мусака и така ще видиш колко много те обичам. Ще ти сготвя мусака, защото НА МЕН ще ми достави удоволствие да направя нещо такова, защото АЗ имам нужда да ти сготвя нещо, което в конкретния случай е мусака, а не за да си помислиш ти "Уау, колко много ме обича, щом ми е направила мусака". Та мисълта ми беше, че мойта любов към теб няма да те остави без мусака, но няма и да се опитвам да манипулирам съзнанието ти чрез мусаката.

dreaml1nd_
09-20-2008, 21:37
Всеки си я доказва по различен начин и съответно всеки разбира доказването по свой си начин :) Важното е да направиш усилието онзи отсреща да разбере, че те грее за него :) :-) :-) :-)

FreeSpirit
09-20-2008, 23:41
Всеки я доказва по различен начин, но може би универсалния е този да останеш с човека, на когото държиш независимо трудностите и мнението на другите :)
Да го подкрепиш, когато има нужда...да си донего, когато е слаб и има нужда просто от една прегръдка :)