PDA

View Full Version : Въпрос относно фитнеса?



DrScoot
09-20-2008, 13:00
SORRY ZA LATINICATA FLEXTYPA SA BREECAKA! Na4i iskam da popitam seki koit se zanimava s fitnes ot foruma kak da naprava plo4ki po nai-lesniq i burz na4in. Zna4i ako trqq da usm podroben sega trupam masa de, no gledam da trupam samo muskulna i qm po opredelena za celta programa i usporedno treiram vuv fitnesa zdravo ima dosta golqm efekt, no plo4kite mi na korema da izlizat smisul ne sa tolkova vidimi. Ina4e korema mi e stegnat, no samite plo4ki imam edin red i tova e :D . A kogato pravq samite oprajneniq za korem 4uvstvam 4e ne mi se natovarva dostatu4no. Ako ima nekoi da znae nekoe po hubavo uprajnenie da kazva



Нарушена т.1 и т.7
moderated by oth_fenka

nejnaDROGA
09-20-2008, 13:35
Посъветвай се с инструктор!!!Ние нито сме те виждали,нито знаем колко точно се натоварваш и т.н. и не можем да ти дадем компетентно мнение!!!
А иначе какво мога аз да те посъветвам...Ми поразрови се из форумите за фитнес ;) Там по може някой да ти отговори ;)
Но най-доброто решение е инструктора!!!

CaribbeanGirl
09-20-2008, 13:53
Смешник

Boyd
09-20-2008, 14:20
Първо - ДИЕТА!!
Второ - кардио тренировки, най-добре сутирн рано тичане на гладно около 45 минути.
Трето - не си претоварвай корема и го тренирай по 2 пъти, най-много 3, на седмица
Четвърто - Не прави едно и също упражнение, защото мускулите свикват и няма полза. Редувай 4-5 вида упражнения за корем.

П.П. Под диета разбирай хранителен режим.

Ако искаш можеш и да пиеш химии, ама не е за предпочитане.

redbul2
09-20-2008, 14:53
Значи правиш 4-5 серии по 20 коремни преси,2-3 пъти седмично.Ако не те натоварват,тогава използваш допълнителни тежести.Придържаш към тялото диск от щанга.Постепенно увеличаваш тежестта.Няма начин да няма ефект.

DrScoot
09-20-2008, 15:39
10x

SiegHeil
09-20-2008, 20:19
Диета+тичане+мнoгo повторения+ранообразни упражнения (по избор може и да си земеш протеин ако си решил да грухаш)