PDA

View Full Version : Съученик



LaPeNcEto0o
09-20-2008, 14:01
Проблема ми е, че има едно момче от моя клас, когато иска се държи добре, в същото време и отвратително.Преди 1 година някъде си бях по-груба с него 2-3 пъти, но се извиних.Сега се държи като дете.Винаги сяда някъде около мен, като правим класна или контролна винаги ме гледа, ако дори за миг погледна в тетрадката на момичето до мен той казва на учителя, че приписвам. :shock: Пита ме имам ли дъвка, толкова разбирателно в час и когато си помисля, че можем да си говорим нормално и му кажа, че имам, веднага ме изказва. :-o
Вчера имахме Музика, аз нищо неразбрах от песента но си пеех през цялото време.Госпожата каза, че някой не пее и той на секундата отговори, че съм аз.Седнах си на определен чин по английски на следващия ден ми го взе и се бори за него, като, че ли му е майка. :shock: Незнам вече по какъв начин да се държа с него, за да престане с това отношение.Не ми е приятен, като характер, но вреди за мнението на учителите към мен, на оценките ми дори имах 3 на класната по български заради него.Как трябва да се държа вече...?

Water
09-20-2008, 14:04
прави като него бе
:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:

sasha_90
09-20-2008, 14:11
Лапешка работа...Не му обръщай внимание.

LaPeNcEto0o
09-20-2008, 14:11
прави като него бе
:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:
Не мисля да стигам дотам.Ще ви помоля за компетентни мнения.

snejana67
09-20-2008, 14:12
:-) вероятно те харесва и иска да те впечетли по някакъв начин :-) :-) :-) :-)

sasha_90
09-20-2008, 14:12
прави като него бе
:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:
Не мисля да стигам дотам.Ще ви помоля за компетентни мнения.
Колкото повече внимание му обръщаи и се дразниш от действията му-повече ще те дразни.

LaPeNcEto0o
09-20-2008, 14:16
прави като него бе
:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:
Не мисля да стигам дотам.Ще ви помоля за компетентни мнения.
Колкото повече внимание му обръщаи и се дразниш от действията му-повече ще те дразни.
Изобщо не ме интересува какво мисли за мен или всякакви негови мисли.Интересуват ме оценките ми, защото наистина се старая, а той вреди много.Незнам как в такава ситуация да не отговоря..поне на учителя.

scoobydors
09-20-2008, 14:38
Игнорирай го..... :? като види че вече не ти е интересен и ще му стане тъпо

Jumbie483
09-20-2008, 15:16
Само с теб ли прави така ?
Ако е само с теб, значи има нещо в предвид. Попитай го преди или след училище какво цели. Може да говорите и в някое междучасие, както си решиш.

LaPeNcEto0o
09-20-2008, 16:18
Само с теб ли прави така ?
Ако е само с теб, значи има нещо в предвид. Попитай го преди или след училище какво цели. Може да говорите и в някое междучасие, както си решиш.
Главно с мен, да.
Мисля си и аз да поговорим с него затова, но незнам .. с него не може да се говори нормално, правила съм опити..

krisiiiiito
09-20-2008, 16:23
все трябва да намериш начин да поговорите защото иначе може и да не спре

sasha_90
09-20-2008, 19:22
Само с теб ли прави така ?
Ако е само с теб, значи има нещо в предвид. Попитай го преди или след училище какво цели. Може да говорите и в някое междучасие, както си решиш.
Главно с мен, да.
Мисля си и аз да поговорим с него затова, но незнам .. с него не може да се говори нормално, правила съм опити..
Кажи му да спре да се държи като дете.

Bubbly
09-20-2008, 20:11
Ти кой клас си? Според мен те харесва, недораслите момчета го показват по странен начен. :-D

mhmhmhmhm
09-20-2008, 21:16
Лапешка работа...Не му обръщай внимание.
хаха,еми погледни й ника
иначе толко ли не можеш да му се развикаш,премести се на друг чин ..

LaPeNcEto0o
09-20-2008, 23:43
Лапешка работа...Не му обръщай внимание.
хаха,еми погледни й ника
иначе толко ли не можеш да му се развикаш,премести се на друг чин ..
А ти погледни кога ми е регистрацията и не съм такъв човек, че да започна да викам.Като се примириш един път втория става брутален.

ANTIHUMAN
09-21-2008, 06:37
Лапешка работа...Не му обръщай внимание.

+ Напълно съм съгласен! :)

dshiznit
09-21-2008, 08:32
Така значи момчето те е харесвало, но ти си го убидила по накакъв начин и сега, си извор на безкрайна омраза. Има 2 начина да се оправиш да му кажеш че си влюбена в него или да намериш някой да го пребие здраво и да му каже от кой е боя и защо.

Вариант 2 е за предпочитане в случая.

8)
Забравих да кажа боят не трябва да е на публично място 1в1 в тъмен ъгъл. Момчето нетрябва да познава човекът който го бие може и двама човека да го бият. Важното е да го убедят че ако продължава с държанието си следващия път ще е по зле.

FairyNymph
09-21-2008, 09:25
добре ти от този клас приятели нямаш ли си, нкой, който да се застъпи за тебе или изобщо от цялото даскало, а и учителите ти не виждат ли какво става?Като има класно или контролно не м ожеш ли да седнеш на такова място, че той да не може да седне никъде наоколо?Когато те "изказва на госпожата" като гледаш в чужда тетрадка ти пък се направи, че нищо не е станало..ако той вижда, че те засяга и те дразни с държанието си ще продължава още повече

Sladur_
09-21-2008, 09:33
Поговори с него :)

sladkъ_mackъ
09-21-2008, 09:38
неприятно е,но не е нещо страшно.. щом не те унижава и обижда,просто се стреми да се навърта олколо теб значи те харесва.. Ти пък го избягвай,седи винаги отпред или по-напред,така и да каже,че преписваш учителите нали ще те гледат и няма да му вярват..

p0ps
09-21-2008, 10:38
Момченцето явно още не е израстанло психически, пробвай като те пита нещо нормално (ако въобще задава нормални въпроси) да му кажеш, че си му сърдита заради държанието му или нещо такова, ако наистина те харесва може би ще си даде сметка, че няма да те спечели така...
Айде успех с момченцето и ако има промяна казвай ;)


:-) :-) :-) :-) :-)

LaPeNcEto0o
09-21-2008, 15:29
Ще пробвам някой неща в понеделник, а относно побоищата и влябването - не мисля да правя филми.
Благодаря ви за сега.

little_elf
09-21-2008, 20:15
Игнорирай го.Ако те заговори просто не му отговаряй.В един момент ще му писне и ще те остави на мира.