PDA

View Full Version : Тя е някакво такова малко кръвопийче...



mrysnika
09-20-2008, 14:22
Отскоро ходя с едно момиче. Много е сладка,готинка и така нататъка. Свестен човек преди другото. Ама дали защото досега не е имала много връзки или нещо друго,е адски като малко дете. На 18 е, ама търси цялото внимание на света. То опира и до характера,знам. Ама все иска д е с мен,да знае винаги какво правя..знам,че ме харесва и аз я харесвам,но просто тя иска цялото ми,буквално цялото ми внимание да пада в/у нея. Няма особено мн приятели. Ходи на училище,връща се,виждаме се. Но иска цялото време само за себе си. Не че не ми е кеф,даже напротив,ама понякога малко прекалява...какво да я правя?

sexa_na_kompleksa
09-20-2008, 14:53
Опитай се да поговориш с нея. Обясни й, че много я харесваш, но просто не може постоянно да сте заедно... задушаващо е...

Jumbie483
09-20-2008, 15:11
а може би е влюбена до уши и просто ти се радва много :shock: :-o


подкрепям това мнение :-o

HardcoreSyndrome
09-20-2008, 15:26
а може би е влюбена до уши и просто ти се радва много :shock: :-o


подкрепям това мнение :-o
И аз 8)

sm_95
09-20-2008, 15:35
а може би е влюбена до уши и просто ти се радва много :shock: :-o

s1glasna s1m no se opitai da govori6 s neq

ReBEELdE
09-20-2008, 16:36
ponqkoga nie momi4etata sme mn obsebva6ti :P :-P 8-) 8-) :D :-)

BaiToq
09-20-2008, 16:37
Отскоро ходя с едно момиче. Много е сладка,готинка и така нататъка. Свестен човек преди другото. Ама дали защото досега не е имала много връзки или нещо друго,е адски като малко дете. На 18 е, ама търси цялото внимание на света. То опира и до характера,знам. Ама все иска д е с мен,да знае винаги какво правя..знам,че ме харесва и аз я харесвам,но просто тя иска цялото ми,буквално цялото ми внимание да пада в/у нея. Няма особено мн приятели. Ходи на училище,връща се,виждаме се. Но иска цялото време само за себе си. Не че не ми е кеф,даже напротив,ама понякога малко прекалява...какво да я правя?
Пробвай да и обясниш,че....
абе я плякай там и не се оплаквай 8-)

darla
09-20-2008, 17:07
а може би е влюбена до уши и просто ти се радва много :shock: :-o
suglasna sum!Az sum s muja mi ot 3godini i vse o6te iskam cqloto mu vnimanie da e naso4eno samo kum men,ni6to,4e imame i beb4e!Prosto qvno momi4eto tolkova e hlutnalo,4e iska da di6a SAMO ot tvoq vazduh i tova naistina e zadu6ava6to,no s vremeto 6te olegnat ne6tata.Ejednevieto 6te q povle4e i tq samata 6te se zanimava i s drugi ne6ta osven da misli za teb non-stop!V na4aloto na vsqka vrazka e taka!i e hubavo prez cqlata vrazka da ostane taka,no v po-umeren variant!

miss_asi
09-20-2008, 17:17
а може би е влюбена до уши и просто ти се радва много :shock: :-o


подкрепям това мнение :-o
И аз 8)

И аз се включвам! :)

zaraaa
09-20-2008, 22:05
Поговори с нея и и кажи, че я харесваш, но понякога те задушава, а това не води до нищо хубаво :)

SmiLee .. ))
09-20-2008, 22:09
а може би е влюбена до уши и просто ти се радва много :shock: :-o


подкрепям това мнение :-o
И аз 8)

И аз се включвам! :)


Нека и ааз !! :D

dreaml1nd_
09-20-2008, 22:10
а може би е влюбена до уши и просто ти се радва много :shock: :-o


подкрепям това мнение :-o


мхм, ще й мине :lol:
ама поговорете де :) щом си я харесваш, не я изпускай само щото е по-разлигавена :) обясни й ;)

sapa91
09-20-2008, 23:48
а може би е влюбена до уши и просто ти се радва много :shock: :-o


подкрепям това мнение :-o
И аз 8)

И аз се включвам! :)

+

Honey:)
09-24-2008, 08:25
а може би е влюбена до уши и просто ти се радва много :shock: :-o

+1

да погови с нея обясни й как седят нещата и ,че всеки има нужда от лично пространство :)

mynichka
09-24-2008, 10:12
а може би е влюбена до уши и просто ти се радва много :shock: :-o


подкрепям това мнение :-o
И аз 8)
и аз :)

i_hate_you_but_i_love_you
09-24-2008, 10:23
И аз бях така в първата ми връзка.. постоянно се правих на сърдита исках да си пише само с мен, да излиза само с мен и го ревнувах много. Според мен тя има чувства към тебе, апък щом и ти си я харесваш, недей да я изпускаш :P Просто й показвай по-често, че тя е единствената за теб и някакви такива глезотийки.. :-D :wink:

BaCkoHTe
09-24-2008, 11:07
а може би е влюбена до уши и просто ти се радва много :shock: :-o


подкрепям това мнение :-o
И аз 8)

И аз се включвам! :)


Нека и ааз !! :D


Искам и аз с Вас :P

Пич не всеки има щастието да има такава връзка с половинката си ;) радвай се и да не бърка , можеш да направиш компромис заради нея нали??? :)

Ivalinka
09-24-2008, 18:03
ами хора всякакви... :D попаднал си на кръвопиец...свиквай 8)

BWald0rf
09-24-2008, 18:10
Еми говори с нея де! След като тя е на 18 и ти трябва да си там някаде..следователно толкова ли не можеш един разговор да проведеш с нея и да и обясниш а питаш нас?!

Ros
09-24-2008, 19:41
а може би е влюбена до уши и просто ти се радва много :shock: :-o


подкрепям това мнение :-o
И аз 8)

И аз се включвам! :)


Нека и ааз !! :D


Искам и аз с Вас :P




И аз и аз :)

kuklichka_bg
09-24-2008, 19:43
а може би е влюбена до уши и просто ти се радва много :shock: :-o


подкрепям това мнение :-o


мхм, ще й мине :lol:
ама поговорете де :) щом си я харесваш, не я изпускай само щото е по-разлигавена :) обясни й ;)


6te i mine xaxaxaxa tui me ubi xaxaxaxaxaxa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: xaxaxaxaxa

MartyParty
09-24-2008, 20:07
а може би е влюбена до уши и просто ти се радва много :shock: :-o

примерно :wink:


и вместо да недоволстваш се кефи на това...
Мм-хм!

zoben_pitbul
09-24-2008, 20:43
Ами очевидно е влюбена,щом иска да прекарва цялото си време с теб. Може би ти не с в такова положение,може би си но искаш малко свобода...Разговора ВИНАГИ е най-доброто решение.

slun4ice_90
09-25-2008, 12:02
Ти самият каза,че не е имала много връзки просто много ти се кефи.Нормално е според мен.В една връзка едни искат да им се обръща непрекъснато внимание, ти се оплакваш,че го имаш...замисли се.... :? :)