PDA

View Full Version : Блутут !!!! Хелп !!!!



misheto06
09-20-2008, 14:30
Амии значи инсталирах си блутута ии диска съм сложила ии блутута (устройството ) съм включила, но като се опитвам да си кача нещо от телефона , телефона не го намира ии с друг телефон съм пробвала иии пак нищо не намира. Аааа като сложа блутута (устройството) ми пише "Unknown Device". ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Не пазбирам мн от компютри иии нз какво да правя. ПЛС КАЖЕТЕЕЕ

Ophelia
09-20-2008, 17:06
телефона ти няма да намери компа където ти е иконката на блутуута я цъкваш и трябва да ти излезе една папка с името на телефона ти и от там отваряш папките в телефона си на компа намираш файла и копи и пейст

UNrealPoWeR
09-21-2008, 06:46
:shock: Боже кажи ми че се базикаш!!!

dshiznit
09-21-2008, 07:38
Ве вия така й обеснихте че е вкарахте под земята. Не е вярно че от телефона не намира компютъра просто има по рационален начин.
Ако си с оная извратена програма Блу Сойл или нещо такова като ти излезе ънноун девайс джътни на него с десния бутон(дано знайш кое е дясно кое ляво) и джъткаш на pair device. След това дабъл клик енд граб ма дик 8) и си в тилифонъ.

misheto06
09-22-2008, 06:15
Ве вия така й обеснихте че е вкарахте под земята. Не е вярно че от телефона не намира компютъра просто има по рационален начин.
Ако си с оная извратена програма Блу Сойл или нещо такова като ти излезе ънноун девайс джътни на него с десния бутон(дано знайш кое е дясно кое ляво) и джъткаш на pair device. След това дабъл клик енд граб ма дик 8) и си в тилифонъ.

e не става ... тва дет ми пише unknown device ми излиза едно прозорче долу там дет е старт и като натисна се скрива , аа иначе отворих някво там ии там пак пишеше ънноун, ама кат натискам дясен бутон нищо не ми излиза ... :neutral: :neutral:

dshiznit
09-22-2008, 09:19
Ве вия така й обеснихте че е вкарахте под земята. Не е вярно че от телефона не намира компютъра просто има по рационален начин.
Ако си с оная извратена програма Блу Сойл или нещо такова като ти излезе ънноун девайс джътни на него с десния бутон(дано знайш кое е дясно кое ляво) и джъткаш на pair device. След това дабъл клик енд граб ма дик 8) и си в тилифонъ.

e не става ... тва дет ми пише unknown device ми излиза едно прозорче долу там дет е старт и като натисна се скрива , аа иначе отворих някво там ии там пак пишеше ънноун, ама кат натискам дясен бутон нищо не ми излиза ... :neutral: :neutral:
ясно като в мъгла. Аз се предавам!