PDA

View Full Version : Проблем с гаджетата...



k1k1
09-20-2008, 15:24
Здравейте,аз съм момче на 14 години и имам акне по лицето си,поради тази причина искам да ви попитам според вас това проблем ли е да си намеря приятелка?Акнето много ми сваля самочувстивето и мисля че точно заради него още не съм имал гадже...Не ми препоръчвайте кремове,козметици и такива неща,защото съм пробвал всичко,просто отговорете на въпроса ми...Благодаря предварително :)

LadyDy
09-20-2008, 16:06
Предприеми нещо, за да го премахнеш това наистина досадно акне и тогава вече може да има промяна, ама виж, не всеки гледа само външния вид на дадения човек. Много е важен и характера. ;)

sexa_na_kompleksa
09-20-2008, 16:33
Едва ли това е проблема...

Jumbie483
09-20-2008, 16:34
Здравейте,аз съм момче на 14 години и имам акне по лицето си,поради тази причина искам да ви попитам според вас това проблем ли е да си намеря приятелка?Акнето много ми сваля самочувстивето и мисля че точно заради него още не съм имал гадже...Не ми препоръчвайте кремове,козметици и такива неща,защото съм пробвал всичко,просто отговорете на въпроса ми...Благодаря предварително :)

От много неща зависи. Има хора на които цялото им лице е покрито с пъпки и вече не се вижда нормална кожа. Има някои които има доста пъпки, но пък им отиват както се казва 8-) Сложи една снимка, за да добием реална представа как изглеждаш...пък и тогава по-ефективни съвети ще има ;)

BaiToq
09-20-2008, 16:38
Здравейте,аз съм момче на 14 години и имам акне по лицето си,поради тази причина искам да ви попитам според вас това проблем ли е да си намеря приятелка?Акнето много ми сваля самочувстивето и мисля че точно заради него още не съм имал гадже...Не ми препоръчвайте кремове,козметици и такива неща,защото съм пробвал всичко,просто отговорете на въпроса ми...Благодаря предварително :)
Еми лекувай се,има едни хора,
които се наричат доктори,те помагат
чат-пат...само оня ден видях 1 умрял
от акне,ама твоето може да не е
смъртоносно...

k1k1
09-20-2008, 16:39
Здравейте,аз съм момче на 14 години и имам акне по лицето си,поради тази причина искам да ви попитам според вас това проблем ли е да си намеря приятелка?Акнето много ми сваля самочувстивето и мисля че точно заради него още не съм имал гадже...Не ми препоръчвайте кремове,козметици и такива неща,защото съм пробвал всичко,просто отговорете на въпроса ми...Благодаря предварително :)

От много неща зависи. Има хора на които цялото им лице е покрито с пъпки и вече не се вижда нормална кожа. Има някои които има доста пъпки, но пък им отиват както се казва 8-) Сложи една снимка, за да добием реална представа как изглеждаш...пък и тогава по-ефективни съвети ще има ;)
Снимки нямам,пък и да се снимам пъпките не излиат..Иначе,определено не са по цялото лице.Пъпки имам предимно по челото,под носа и брадичката...

NeLLy_BaBy
09-20-2008, 16:39
Това е поправимо. Можеш да идеш на дерматолог и той ще ти помогне. по-важно е какъв човек си по характер. Иначе от другото няма какво да се притесняваш. Поправимо е. Най-вероятно причината е, защото си в пуреритета. Всичко ще утихне след това.

Jumbie483
09-20-2008, 16:51
Здравейте,аз съм момче на 14 години и имам акне по лицето си,поради тази причина искам да ви попитам според вас това проблем ли е да си намеря приятелка?Акнето много ми сваля самочувстивето и мисля че точно заради него още не съм имал гадже...Не ми препоръчвайте кремове,козметици и такива неща,защото съм пробвал всичко,просто отговорете на въпроса ми...Благодаря предварително :)

От много неща зависи. Има хора на които цялото им лице е покрито с пъпки и вече не се вижда нормална кожа. Има някои които има доста пъпки, но пък им отиват както се казва 8-) Сложи една снимка, за да добием реална представа как изглеждаш...пък и тогава по-ефективни съвети ще има ;)
Снимки нямам,пък и да се снимам пъпките не излиат..Иначе,определено не са по цялото лице.Пъпки имам предимно по челото,под носа и брадичката...


Не виждам причина да се притесняваш тогава. Вдигни самочуствието на МАКС и ще видиш че за момичетата пъпките не са проблем...

miss_asi
09-20-2008, 17:24
Акнето е сериозен проблем но в днешно време има много начини по които можеш да го премахнеш или прикриеш.Нормално е да се притесняваш от него но както казах можеш да го премахнеш или прикриеш.Така че дай по-ведро и да не ти пука чак толкова мноу! :P

mysterious93
09-20-2008, 17:45
абе не е проблем.Имам приятелка която ходи с момче което има наистина много пъпки..и все пак е сладък и все пак тя си го обича тъй че не е проблем :D а и винаги можеш да отидеш на дерматолог :)

k1k1
09-20-2008, 17:50
Реших да отида на дерматолог,но нямам кой знае каква надежда че ще ми помогне...Иначе благодаря на всички за съветите и помощта,вдигнахте ми самочувствието :)

Prophecy
09-20-2008, 17:55
използвай лептен и ще станеш убав 8-)

k1k1
09-20-2008, 17:56
използвай лептен и ще станеш убав 8-)
Oуууу 100%,ползвал съм го и няма никакъв ефект!

sexy&crazy
09-20-2008, 18:27
e vie pak po harakter i kfo ako e nekoi 4ovek s dobra du6ica i e klo6ar kfo she tragnete li s nego

k1k1
09-20-2008, 20:59
e vie pak po harakter i kfo ako e nekoi 4ovek s dobra du6ica i e klo6ar kfo she tragnete li s nego
Не мисля че в тази тема става въпрос за клошари...

mynichka
09-24-2008, 09:39
не само това е проблема

Duckie
09-24-2008, 13:20
Ерммм за мен това няма значение, стига да не си идиот... Имам предвид от гаджетата ми или са накакви сууупер тъпи, или се мислят за мн важни и умни и т.н., или са пълни простаци и псуват и блааа...

в крайна сметка, на едно моми4е някакви пъпки няма да му пречат, ако мисли, че ти си нейния Prince Charming /поне за мен :)/