PDA

View Full Version : Как да стане?



archlord
09-20-2008, 16:16
Ами значи смених училището и си харесах 1 момиче.Много сладка и мисля да пробвам с нея.Предлагал съм до сега на 2 момичета и двете ми отказаха :/.Та това момиче е от др. паралелка и я виждам в коридора.Познаваме се от 1-но рд.Поздравяваме се постояно, тя ми се усмихва.Онзи ден ми се стори, че ме показа на 1-на нейна приятелка. Защото тя каза "този?" и погледна към мене.Знам, че това не значи абсолютно нищо и може просто да се заблуждавам.Как да разбера дали ме харесва, защото не искам 3-то поражение.Аз съм малко нисичък, та мисля, че по- скоро за това не искат.Приятелите ми казват,че съм си нормален.
1 моя приятелка ми каза, че нямам шанс, защото била нафукана и тръгвала само с "големи" и че дори мислела да тръгва с 1.
Абе много объркана работа.Не ми се иска да отида при нея и да и го кажа просто, трябва да имам поне някакво малко доказателство..
друго е, че след това ще е много неловко?!
какво да правя..Смисъл, ако си чатим по скайп мисля, че ще разбера дали има интерес.Но как да взема скайпа и т.н :)

Съжелявам за дългата тема, просто искам всичко да е ясно.Сори, ако имам грешки, но нямам време да проверявам

archlord
09-20-2008, 16:22
до сега съм предлагал само по- скайп :)).От мин. година не съм предлагал на никого.Но сега, мисля че имам смелостта да и предложа на живо..Какво толкова..Въпроса е да не изглеждам като пълен идиот и ако ме отреже какво да направя :).А също и как да стане всичко това.Но, мисля че ми трябва някакво доказателство, това с намиране на скайпа как да стане например :))?

Jumbie483
09-20-2008, 16:23
Покажи и че я харесваш и ако откликне действай, без да мислиш 8)

Jumbie483
09-20-2008, 16:26
А може да постнеш една твоя снимка тук да те видим ;)

ReBEELdE
09-20-2008, 16:31
Покажи и че я харесваш и ако откликне действай, без да мислиш 8)

BaiToq
09-20-2008, 16:35
Ами значи смених училището и си харесах 1 момиче.Много сладка и мисля да пробвам с нея.Предлагал съм до сега на 2 момичета и двете ми отказаха :/.Та това момиче е от др. паралелка и я виждам в коридора.Познаваме се от 1-но рд.Поздравяваме се постояно, тя ми се усмихва.Онзи ден ми се стори, че ме показа на 1-на нейна приятелка. Защото тя каза "този?" и погледна към мене.Знам, че това не значи абсолютно нищо и може просто да се заблуждавам.Как да разбера дали ме харесва, защото не искам 3-то поражение.Аз съм малко нисичък, та мисля, че по- скоро за това не искат.Приятелите ми казват,че съм си нормален.
1 моя приятелка ми каза, че нямам шанс, защото била нафукана и тръгвала само с "големи" и че дори мислела да тръгва с 1.
Абе много объркана работа.Не ми се иска да отида при нея и да и го кажа просто, трябва да имам поне някакво малко доказателство..
друго е, че след това ще е много неловко?!
какво да правя..Смисъл, ако си чатим по скайп мисля, че ще разбера дали има интерес.Но как да взема скайпа и т.н :)

Съжелявам за дългата тема, просто искам всичко да е ясно.Сори, ако имам грешки, но нямам време да проверявам
Много си зле.
Какво ще и предлагаш,бе???
Брак едва ли не... :lol:
Ти едва я познаваш,
пък искаш да се "предлагаш"?!?!?!?
После и питаш що другите
са те отрязали-представям си те:
Здрасти,аз съм Пешо.
И на другия ден-Искаш ли да станем гаджета :shock:

И само защото изписах толкова много,
ще ти дам съвет.
Тая работа не е като оная.
Трябва да опознаеш мацката,
да си говорите,не само да се поздравявате,
да я поканиш на срещи и чак тогава...
ама кво ли и обяснявам :-x

sexa_na_kompleksa
09-20-2008, 16:42
Първо опознай момичето и след това и прави разни предложения... Това че е хубавка, не означава, че е свестна и че ще си допаднете. Заговори я някой път, попитай я дали иска да излезнете, вземи й номера. След няколко срещи, ако видиш, че проявява някакъв интерес, може да я питаш дали иска да сте заедно, но в никакъв случай не казвай: "Искаш ли да станеме гаджета?" Но в никакъв случай не я питай по скайпа, чрез смс, обаждане или какъвто и да е било друг подобен начин! Като гледам май не са те отрязали за това, че си нисък... Когато общуваш с набелязаното от теб момиче, не мисли за недостатъците си и предишните си провали.
Айде успех!

xXxScreamxXx
09-20-2008, 17:44
съгласна съм 4е трябва да я опознаеш 1во ... покани я на кафе преди или след у4илище .. и както се развият нещата си правиш изводите.. :) и един съвет НИКОГА не повтаряй грешката да предлагаш по скайпа ;)

Prophecy
09-20-2008, 17:56
да няма да е лошо да постнеш 1 снимка :)

miss_asi
09-20-2008, 18:02
не и предлагам да ставате гаджета :shock: 7 клас./...... предложи и да излезнете да пиете кафенце , готин бар , късно , подмажи се , плати сметката , бъди мил..... само че тая версия работи с младежи от 18 год. нагоре маи 8-)
Подмажи се следователно изчукай я!

keep_smiling
09-20-2008, 18:07
Не те знам какъв си, но да предлагаш на някой по скайп е супер тъпо! Един път са го правили и беше мигновенно отрязан или харесваш човека и имаш смелостта да говориш с него или НЕ! Заговорете се някое междучасие, после си пишете ако трябва, чак тогава излезте, може дори да се разходите някъде не е задължително да киснете в някакво тъпо кафе...

BaiToq
09-20-2008, 19:05
не и предлагам да ставате гаджета :shock: 7 клас./...... предложи и да излезнете да пиете кафенце , готин бар , късно , подмажи се , плати сметката , бъди мил..... само че тая версия работи с младежи от 18 год. нагоре маи 8-)
Подмажи се следователно изчукай я!
Виж как усещаш :-)

sasha_90
09-20-2008, 19:08
Ако не общуваш с нея,как искаш да се получи нещо между вас?

MP
09-20-2008, 19:09
Общувай с нея по-често като за начало :-o

archlord
09-20-2008, 20:03
абе хора винаги съм ги познавал на тея дето съм предлагал.Просто преди не ми стискаше на живо.А като я спра и и кажа айде на кафе, няма ли да откаже и да се подсети за какво става дума ? :)
А и да питам, ако я поканя на кафе само 2-мата ли да сме или с приятели?а и каква да е темата на разговора?
много ясно, че не предлагам на непознати, разбира се, че ги опознавам, ама как да стане тва опознаване, няма ли да е мн. странно това да ида и да и кажа айде на кафе и т.н?!
btw.ще пратя после снимка на jumbi и prophecy заради проявения инт.

BaiToq
09-21-2008, 06:52
абе хора винаги съм ги познавал на тея дето съм предлагал.Просто преди не ми стискаше на живо.А като я спра и и кажа айде на кафе, няма ли да откаже и да се подсети за какво става дума ? :)
А и да питам, ако я поканя на кафе само 2-мата ли да сме или с приятели?а и каква да е темата на разговора?
много ясно, че не предлагам на непознати, разбира се, че ги опознавам, ама как да стане тва опознаване, няма ли да е мн. странно това да ида и да и кажа айде на кафе и т.н?!
btw.ще пратя после снимка на jumbi и prophecy заради проявения инт.
Ами ти как ги опознаваш???
С телепатия може би?
Еми говориш си с момичето
(заблежи-трябва да говориш)
и питаш примерно "Какво ще правиш утре"
и според каквото каже-искаш ли да
идем на кафе,или играе ли ти се билярд/боулинг...
Може в началото да сте с общи приятели,
но като дойде време да действаш-САМИ.
Теми на разговор:за времето,за училището,
за живота,за някакви новости,забавни неща,
филми,музика,хвърлянето на хайвера на сьомгите,
абе-теми бол!
И ги забрави тези "предлагания",
като му дойде времето(ще усетиш),
я целуваш и толкова.
Ако те отблъсне-казваш извинявай и насираш.
Това е в общи линии.

П.С.Кино е добър вариянт за двама ви,
защото не се говори мн мн,
може да е забавно,можеш лекичко
да докосваш ръката и,
след това има за какво да си говорите
и после може да се разходите
и да я изпратиш.
Айде после ще черпиш Бай Тоя Спасителя.

sexa_na_kompleksa
09-21-2008, 06:58
Не мога да повярвам, но съм съгласна с Bai Toq! :lol:

BaiToq
09-21-2008, 07:43
Не мога да повярвам, но съм съгласна с Bai Toq! :lol:
:lol:
Бай Тоя е голееем пичш 8-)

malko_kalpazan4e
09-21-2008, 07:59
защо не се сближите, това за скайп не е лоша идея. започнете да си говорите, покани я да излезете и акко ще става нещо да става

sexa_na_kompleksa
09-21-2008, 08:25
Не мога да повярвам, но съм съгласна с Bai Toq! :lol:
:lol:
Бай Тоя е голееем пичш 8-)

Верно си е, ама се правиш на шашкънин понякога. 8-)

pld16
09-21-2008, 08:35
до сега съм предлагал само по- скайп :)).От мин. година не съм предлагал на никого.Но сега, мисля че имам смелостта да и предложа на живо..Какво толкова..Въпроса е да не изглеждам като пълен идиот и ако ме отреже какво да направя :).А също и как да стане всичко това.Но, мисля че ми трябва някакво доказателство, това с намиране на скайпа как да стане например :))?
А вие още си предлагате :Д и даже по скаип еми ти си някав такъв умен :lol: викам предлагам пи4 излез с някое моми4е и ша вииж как става тоя зор едва ли ша и кажеш ае да хоим? :Д (или пак не6то от сорта Аиде да станем гаджета :Д предполагам не си на 13 или 14 години :Д ) ЗЕМИ СЕ СТЕГНИ !!!

archlord
09-22-2008, 16:22
всъщност съм на 14, ама айде :).Аз излизам с момичета, мои приятелки са има и момчета де, абе компания.Винаги ги опознавам преди да стане раотата.Струва ми се, че като я питам "какво ще правиш утре?" и айде на кафе с приятели ще ми откаже и ще измисли нещо.Ще и взема скайпа и ще си чатим, би трябвало от там да разбера нещо :)Но мисля, че няма да се съгласи на кафе и ще и изглежда малко странно.Пък и не е ли малко неуместно като само се "знаем" да я викам по кафета?

BaiToq
09-22-2008, 16:24
всъщност съм на 14, ама айде :).Аз излизам с момичета, мои приятелки са има и момчета де, абе компания.Винаги ги опознавам преди да стане раотата.Струва ми се, че като я питам "какво ще правиш утре?" и айде на кафе с приятели ще ми откаже и ще измисли нещо.Ще и взема скайпа и ще си чатим, би трябвало от там да разбера нещо :)Но мисля, че няма да се съгласи на кафе и ще и изглежда малко странно.Пък и не е ли малко неуместно като само се "знаем" да я викам по кафета?
Щом ти "се струва",значи
е време да си запознаеш с Десислава
и Левислава...на 14 ако не си почнал вече,
си ебати балуша.

archlord
09-22-2008, 17:02
всъщност съм на 14, ама айде :).Аз излизам с момичета, мои приятелки са има и момчета де, абе компания.Винаги ги опознавам преди да стане раотата.Струва ми се, че като я питам "какво ще правиш утре?" и айде на кафе с приятели ще ми откаже и ще измисли нещо.Ще и взема скайпа и ще си чатим, би трябвало от там да разбера нещо :)Но мисля, че няма да се съгласи на кафе и ще и изглежда малко странно.Пък и не е ли малко неуместно като само се "знаем" да я викам по кафета?
Щом ти "се струва",значи
е време да си запознаеш с Десислава
и Левислава...на 14 ако не си почнал вече,
си ебати балуша.
?нещо не фанах?

punkrock
09-22-2008, 17:28
XAxAXxaXAxaxa
без да я познваш поне малко искаш да и предлагаш?!
Лапешка ви работа.... тцтцт :lol:

anichkaaaa
09-22-2008, 17:29
всъщност съм на 14, ама айде :).Аз излизам с момичета, мои приятелки са има и момчета де, абе компания.Винаги ги опознавам преди да стане раотата.Струва ми се, че като я питам "какво ще правиш утре?" и айде на кафе с приятели ще ми откаже и ще измисли нещо.Ще и взема скайпа и ще си чатим, би трябвало от там да разбера нещо :)Но мисля, че няма да се съгласи на кафе и ще и изглежда малко странно.Пък и не е ли малко неуместно като само се "знаем" да я викам по кафета?
Щом ти "се струва",значи
е време да си запознаеш с Десислава
и Левислава...на 14 ако не си почнал вече,
си ебати балуша.
?нещо не фанах?

Не познаваш Левислава и Десислава :shock: :shock: :D

archlord
09-22-2008, 17:41
абе вие четете ли?Първо ще я опозная, но трябва да и взема скайпа,да я поканя на кафе, ама няма ли да е малко странно ейтака да я спра и да я питам за кафета и за скайпове или да го търся чрез приятели?ние ве пак се "знаем", но не я познавам добре и моляви четете коментарите в темата, не съм казвал, че ще предлагам без дори да я познавам..

ThePowerOfLove
09-22-2008, 17:45
Ами ако имате общи приятели може те да ти дадат скайпа й или просто като се засечете я питаш какво прави и дали има скайп и така :)
И като се поопознаете ще решиш как да действаш :)

archlord
09-22-2008, 17:55
аха ясно, само тряя оцеля момента :) благодаря на всички

BaiToq
09-22-2008, 18:28
всъщност съм на 14, ама айде :).Аз излизам с момичета, мои приятелки са има и момчета де, абе компания.Винаги ги опознавам преди да стане раотата.Струва ми се, че като я питам "какво ще правиш утре?" и айде на кафе с приятели ще ми откаже и ще измисли нещо.Ще и взема скайпа и ще си чатим, би трябвало от там да разбера нещо :)Но мисля, че няма да се съгласи на кафе и ще и изглежда малко странно.Пък и не е ли малко неуместно като само се "знаем" да я викам по кафета?
Щом ти "се струва",значи
е време да си запознаеш с Десислава
и Левислава...на 14 ако не си почнал вече,
си ебати балуша.
?нещо не фанах?

Не познаваш Левислава и Десислава :shock: :shock: :D
Ти познаваш ли ги,съкровище? :P :P :P

anichkaaaa
09-22-2008, 18:31
всъщност съм на 14, ама айде :).Аз излизам с момичета, мои приятелки са има и момчета де, абе компания.Винаги ги опознавам преди да стане раотата.Струва ми се, че като я питам "какво ще правиш утре?" и айде на кафе с приятели ще ми откаже и ще измисли нещо.Ще и взема скайпа и ще си чатим, би трябвало от там да разбера нещо :)Но мисля, че няма да се съгласи на кафе и ще и изглежда малко странно.Пък и не е ли малко неуместно като само се "знаем" да я викам по кафета?
Щом ти "се струва",значи
е време да си запознаеш с Десислава
и Левислава...на 14 ако не си почнал вече,
си ебати балуша.
?нещо не фанах?

Не познаваш Левислава и Десислава :shock: :shock: :D
Ти познаваш ли ги,съкровище? :P :P :P

Хей ръчички , хей ги двеее :grin: :D :-)

Whyniser
09-22-2008, 18:45
всъщност съм на 14, ама айде :).Аз излизам с момичета, мои приятелки са има и момчета де, абе компания.Винаги ги опознавам преди да стане раотата.Струва ми се, че като я питам "какво ще правиш утре?" и айде на кафе с приятели ще ми откаже и ще измисли нещо.Ще и взема скайпа и ще си чатим, би трябвало от там да разбера нещо :)Но мисля, че няма да се съгласи на кафе и ще и изглежда малко странно.Пък и не е ли малко неуместно като само се "знаем" да я викам по кафета?
Щом ти "се струва",значи
е време да си запознаеш с Десислава
и Левислава...на 14 ако не си почнал вече,
си ебати балуша.
?нещо не фанах?

Не познаваш Левислава и Десислава :shock: :shock: :D
Ще се запознаем скоро.Ако ли не гледай на Аничка снимките и че разбереш ( у нашио краи на"висините" им викаме така)

HONDA
09-22-2008, 18:47
И само защото изписах толкова много,
ще ти дам съвет.
Тая работа не е като оная.
Трябва да опознаеш мацката,
да си говорите,не само да се поздравявате,
да я поканиш на срещи и чак тогава...
ама кво ли и обяснявам :-x
+954

GregoryHouse
09-23-2008, 05:02
Покажи и че я харесваш и ако откликне действай, без да мислиш 8)

Гениален съвет добре, че не притежаваш ядрен арсенал...

BaiToq
09-23-2008, 05:15
всъщност съм на 14, ама айде :).Аз излизам с момичета, мои приятелки са има и момчета де, абе компания.Винаги ги опознавам преди да стане раотата.Струва ми се, че като я питам "какво ще правиш утре?" и айде на кафе с приятели ще ми откаже и ще измисли нещо.Ще и взема скайпа и ще си чатим, би трябвало от там да разбера нещо :)Но мисля, че няма да се съгласи на кафе и ще и изглежда малко странно.Пък и не е ли малко неуместно като само се "знаем" да я викам по кафета?
Щом ти "се струва",значи
е време да си запознаеш с Десислава
и Левислава...на 14 ако не си почнал вече,
си ебати балуша.
?нещо не фанах?

Не познаваш Левислава и Десислава :shock: :shock: :D
Ти познаваш ли ги,съкровище? :P :P :P

Хей ръчички , хей ги двеее :grin: :D :-)
Знаех си аз :P

archlord
09-23-2008, 19:13
Покажи и че я харесваш и ако откликне действай, без да мислиш 8)

Гениален съвет добре, че не притежаваш ядрен арсенал...
хаха xD

dreaml1nd_
09-23-2008, 22:16
Покажи и че я харесваш и ако откликне действай, без да мислиш 8)

+1