PDA

View Full Version : неоценената



elllle
09-20-2008, 17:05
Здравейте,не искам да се фукам или самоизтъквам ,но сам едно хубаво момиче,което мн маже харесват и оценяват .Но това не ми пречи да сам по нещасна от нячкой др момичета.Гаджето ми не оценява това, че съм хубава,че се глася,общо взето не оценява мен а ме приема като даденост.Напоследак си мисля за едно нещо,което ме плаши ,а то е дали да ме си хвана и аз нчкои богат мъж ,които да оценчва красотата ми -ще я използвам за да получавам разни неща ,защото сега не получавам и комплимент.Българските мъже са дебили ,затова би трчбвало да си плащат ,когато искат нещо хубаво .Не съм леко момиче просто ми писна отначалото да ми свалчт звезди ,а после да сам само нещо си там

Blab
09-20-2008, 17:07
Тъпа и проста си.
Това ти е проблемът.
Спокойно, има и други като теб.
:)

nicolepcd
09-20-2008, 17:08
Май сама не знаеш какво искаш... :-o

scoobydors
09-20-2008, 17:23
Тъпа и проста си.
Това ти е проблемът.
Спокойно, има и други като теб.
:)

make_you_mine
09-20-2008, 17:24
Мисля,че проблема ти се състои в това,че се мислиш за принцеса Даяна...ква си ти ма пикло (с извинение)...недооценявали я! Ха! Ми хвани си богаташче е....... да та ебе накриво и да те захвърли като парцал,тва заслужаваш без туй! :o

BubbleSS
09-20-2008, 17:24
Ти си помисли първо какво даваш, преди да искаш да получаваш.. и браво в живота така успяват простите.

miss_asi
09-20-2008, 17:26
Тъпа и проста си.
Това ти е проблемът.
Спокойно, има и други като теб.
:)
Добре казано!

MartiSSima
09-20-2008, 17:47
И ти си мислиш че си нещо повече от другите?!Да ти кажа чесно, това което си написала тук ми звъчи все едно някоя ПИКЛА със самочувствие до небето ми говори насреща!
Всеко едно момиче може да вземе това което иска от един мъж но се замисли няма ли да ти е по сладко когато го вземеш да знаеш че си го направила със собствени усилия а не с това че си "надарена" с красота...
Другото което е, коя себеуважаваща се жена ще говори така..."а то е дали да ме си хвана и аз нчкои богат мъж ,които да оценчва красотата ми -ще я използвам за да получавам разни неща ,защото сега не получавам и комплимент"
Чесно казано ако си някой келеш на 15-16 години разбирам те ама на тази възраст няма какво да очакваш от едно момченце което още си мисли за коли и как да си играе с тях!!!
Ако си по голяма над 17 години значи би трябвало да използваш сивото си вещество да РАСЪЖДАВАШ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
И както е казал един ВЕЛИК писател "Боже, колко мъка има по този свят, Боже..."

Prophecy
09-20-2008, 17:52
Не всички мъже сме дебили, мисля че си прекалено алчна с това което казваш че искаш да си намериш богат мъж да те глези и още сумати неща ... думата с която мога да те опрелеча е Ку*ва

MartiSSima
09-20-2008, 18:22
А и да те питам още нещо:Ти като мислиш да си хващаш "богат мъж, първо нали си наясно , че богатите мъже са над 28-29 години другите са богаташки дечица, второ надявам се да си наясно че ти си забавление в ръцете на един такъв мъж ако си мислиш че цяяяяяяяяял живот ще те цени значи е време да спреш да гледаш "Дързост и красота"...Замисли се че ти трябва мъж който да те уважава ,обича и цени а не някой богаташ а й ако си м/у 15 и 18 години просто забрави че ще излезне нещо...
Съжалявам че съм толкова откровенна но това е истината а ако имам правописни грешки извинете ме просто бързам...

z1n4i7y
09-20-2008, 18:24
супер самочуствие... но дали има покритие... :-o

Whyniser
09-20-2008, 18:27
супер самочуствие... но дали има покритие... :-o
Не тя кара кабриолет :razz:

BaiToq
09-20-2008, 19:19
Здравейте,не искам да се фукам или самоизтъквам ,но сам едно хубаво момиче,което мн маже харесват и оценяват .Но това не ми пречи да сам по нещасна от нячкой др момичета.Гаджето ми не оценява това, че съм хубава,че се глася,общо взето не оценява мен а ме приема като даденост.Напоследак си мисля за едно нещо,което ме плаши ,а то е дали да ме си хвана и аз нчкои богат мъж ,които да оценчва красотата ми -ще я използвам за да получавам разни неща ,защото сега не получавам и комплимент.Българските мъже са дебили ,затова би трчбвало да си плащат ,когато искат нещо хубаво .Не съм леко момиче просто ми писна отначалото да ми свалчт звезди ,а после да сам само нещо си там
Хахаххахахаххахааааа
Нееее,няма такъв смях,няма!!!
Ти си едно хубаво,красиво,неоценено,
НЕГРАМОТНО (това сто процента) момиче,
което иска да го чукат за пари("да го оценяват
богати мъже"=превод в ефир),
НО НЕ Е КУРВА!!!
Евала,ти си някаква богиня :lol:

П.С.Не е смешно,тъжно е...

zaraaa
09-20-2008, 21:51
Ти си помисли първо какво даваш, преди да искаш да получаваш.. и браво в живота така успяват простите.

Уххх ма напълни му душата тва изказване, Бравос! Съгласна съм!

cHooOpiHka___
09-21-2008, 08:55
mn si pov1rhnostna i ..... ograni4ena... tam ti e problema...

tarataika
09-21-2008, 09:04
А как искаш да те оцени гаджето ти като ти се интересуваш само от външния си вид? Някога показвала ли си му, че можеш и др да правиш освен да киснеш по цял ден пред огледалото и да се контиш? Говорили ли сте по смислена тема? ... Колко пъти спомена, че си красива само в няколко изречения? ... Аман от повърхностни хора вече!

ThereIsNoWayOut
09-21-2008, 09:05
чудех се кое от всички мнения да цитирам , но ... те всички са точни .. дерзай ;)

anichkaaaa
09-21-2008, 09:14
Така както киснеш пред огледалото се опитай да му зададеш въпроса : "Огледалце, огледалце на стената, коя е най-ПРОСТА на земята" ...
Риторичен въпрос ! Отново гениална идея ! Тръгни със себе си 8-)

Lacey_66
09-21-2008, 09:18
Мисля,че проблема ти се състои в това,че се мислиш за принцеса Даяна...ква си ти ма пикло (с извинение)...недооценявали я! Ха! Ми хвани си богаташче е....... да та ебе накриво и да те захвърли като парцал,тва заслужаваш без туй! :o

:D +1 :D

Whyniser
09-21-2008, 09:21
Така както киснеш пред огледалото се опитай да му зададеш въпроса : "Огледалце, огледалце на стената, коя е най-ПРОСТА на земята" ...
Риторичен въпрос ! Отново гениална идея ! Тръгни със себе си 8-)
Гаранция ти давам любов до живот без изневери :lol:

Lacey_66
09-21-2008, 09:21
Така както киснеш пред огледалото се опитай да му зададеш въпроса : "Огледалце, огледалце на стената, коя е най-ПРОСТА на земята" ...
Риторичен въпрос ! Отново гениална идея ! Тръгни със себе си 8-)

:lol: :lol: :lol: :lol: Co0L :lol: :lol: :lol: anichkaaaa пускаш уникални отг. всеки път :D :D :D яКо РадВаш ... :grin: :grin: :grin: :grin: Мн успеХ4ета от мен :-) :grin: :grin: :grin: :-D

ELiTyYy
09-21-2008, 09:22
Господи ....колко тъпи момичета има на света.. хахаха :razz: :razz: :razz:
И кво..искаш да станеш поредната курва...
Айде хвани си някой богат мъж...най-много да те наебе 1 път..и да забрави за теб...
Явно по цял ден стоиш пред огледалото...добре имаш самочувствие...но май няма покритие...
хахах ясно що гаджето ти не ти прави комплименти....
Акъла ти го няма....грам акъл нямаш даже....
Айде бягай към магистралата..там ще те оценят добре... хахахахха :lol: :lol: :lol: :shock:

kuklichka_bg
09-21-2008, 09:24
Здравейте,не искам да се фукам или самоизтъквам ,но сам едно хубаво момиче,което мн маже харесват и оценяват .Но това не ми пречи да сам по нещасна от нячкой др момичета.Гаджето ми не оценява това, че съм хубава,че се глася,общо взето не оценява мен а ме приема като даденост.Напоследак си мисля за едно нещо,което ме плаши ,а то е дали да ме си хвана и аз нчкои богат мъж ,които да оценчва красотата ми -ще я използвам за да получавам разни неща ,защото сега не получавам и комплимент.Българските мъже са дебили ,затова би трчбвало да си плащат ,когато искат нещо хубаво .Не съм леко момиче просто ми писна отначалото да ми свалчт звезди ,а после да сам само нещо си там

balgarskite maje sa bili debili ti pak si KURVA ;p

LovelyGirl
09-21-2008, 09:30
Ти си помисли първо какво даваш, преди да искаш да получаваш.. и браво в живота така успяват простите.

Уххх ма напълни му душата тва изказване, Бравос! Съгласна съм!

+1

И кво като не ти оценяват красотата?!
Тя ли е най-важната за теб?!

MakeMeLaugh
09-21-2008, 09:48
Ти си тъпа и материална.
И си от онези пиявици, дето са много кухи на акъл и затова дават гъз за да успеят, щото с умствен багаж не могат просто..
Аз мразя и ненавиждам такива хора.

Дупелизачка ;)
Ама то за теб винаги ше има купувачи, така че..

Замисли се - може да просперираш по улиците в холанция.. жалко, че няма да съм ти сводник, щото си надъхана за кариера.. ;д;д

HardcoreSyndrome
09-21-2008, 09:56
Ясно, вместо да се отдаваш на нарцистичния си нрав,огледай се внимателно в огледалото, но купи ново, че това може да те лъже.
Типичната хубавелка, но иначе куха...ако тоя човек не може да говори с теб, а ставаш единствено за секс, няма да те оцени!
8-)

jotitu
09-21-2008, 10:16
мъка мъкаа....

GoodGirlGoneBad
09-21-2008, 12:22
Офффф,каква си ти,ма,пръдло?! :-x Ти някога чувала ли си за ЕСТЕСТВЕНА КРАСОТА?!Знаеш ли,че никое момче не обича да излиза с клоуни по улиците :!: Писна ми от "БАРБИТА" като тебе ! :-x :-x И да ти разясня картинката,ще ти кажа чисто и просто,че момчето явно го е СРАМ да го виждат,че ходи с теб!ГОРКОТО МОМЧЕ! :? Айде бягай пак пред огледалото! :-x

devil_feel_f
09-21-2008, 15:46
Външният вид НЕ е отражение на душата!Имаше една поговорка "Хубав на глед като тиква на плет.", т.е. може да си най-красивата на външен вид, ама душевно си много грозна.Вярно е, че всяка жена обича да се конти и да стои пред огледалото, но за нормалните жени това не е смисълът на живота им.Може би гаджето ти не се нуждае от кукла "Барби" - хубава на външен вид, но напълно безчувствена.А относно богатите мъже - те наистина ще оценят външната ти красота, но не и душата ти.

opaa
09-21-2008, 16:07
Ебаси тва момиче има голямо самочувствие :?
Всяко момиче си е красиво, а пък ти като си попаднала на кретен няма нужда да го огласяш :oops:

NeLLy_BaBy
09-21-2008, 16:23
Другите са нaписали достатъчно коментари по въпроса. Ще ти кажа само че трябва да си промениш светогледа, защото едва ли скоро ще намериш човек, който наистина ще те оцени както трябва и едва ли това ще бъде някой богат чичко.

Baby_b
09-21-2008, 16:42
Е не си лека ама искаш да ти купуват разни неща за други неща. Брейй мн интересни разбирания :shock:

soul1199
09-21-2008, 16:58
А как искаш да те оцени гаджето ти като ти се интересуваш само от външния си вид? Някога показвала ли си му, че можеш и др да правиш освен да киснеш по цял ден пред огледалото и да се контиш? Говорили ли сте по смислена тема? ... Колко пъти спомена, че си красива само в няколко изречения? ... Аман от повърхностни хора вече!+1 i

Honey:)
09-21-2008, 19:11
Тъпа и проста си.
Това ти е проблемът.
Спокойно, има и други като теб.
:)
+1

Lyubeto
09-21-2008, 19:17
И аз имам подобен проблем . И моят приятел не оценява ,че понякога се глася по няколко часа пред огледалото , а после докато ме види ми разваля прическата и грима от целувки и гушкане .... :-D

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-21-2008, 19:34
Глупаво, повърхностно, самовлюбено момиче, с непокрито самочувствие до небето и склонност към проституиране... Жалка работа! (не че вече не се навъдиха много такива)

А не можа ли да си хванеш някой, който да оцени твоята същност, а не вида ти? Не? Няма и да намериш - прекалено много си се втренчила в своята външност и си се превърнала в куха обвивка (ако някога си била нещо повече от това). Както казаха преди мен - нека те използват и изхвърлят, това си просиш...

PeopleAlwaysLeave
09-21-2008, 19:44
Мила, физическата красота не е най-важното нещо. Знаеш ли изобщо значението на думичката "недооценен" ? Явно приятелят ти не е от онези повърхностни момчета и гледа по друг начин на нещата. Важна е вътрешната красота - това какви качества притежаваш. Чак когата правиш нещо за него и той не ти каже дори едно "благодаря" тогава можеш да говориш за недооценяване... А колкото до "мечтата ти" да си хванеш богат батко - ами хвани си, но мислиш ли, че той ще те оценява ? Ще ти казва колко си хубава колкото да му пуснеш, а и повярвай ми на теб самата ще ти писне да ти казва само това - ще дойде момент, в който ще ти се ще да не забелязват физическата ти красота, а да кажат по някоя добра думичка за качествата, които притежаваш :)

fuck_brainpants
09-21-2008, 20:33
Мисля,че проблема ти се състои в това,че се мислиш за принцеса Даяна...ква си ти ма пикло (с извинение)...недооценявали я! Ха! Ми хвани си богаташче е....... да та ебе накриво и да те захвърли като парцал,тва заслужаваш без туй! :o

MartiSSima
09-21-2008, 22:55
Мен ме заболя главата да и чета на това девойче редовете.Като гледам всички са на едно и също мнение...ама то акъл с кофата да и го налеем пак няма да влезне.MoOnLiGhT_ShAdOw по-горе каза: " Глупаво, повърхностно, самовлюбено момиче, с непокрито самочувствие до небето и склонност към проституиране... Жалка работа! (не че вече не се навъдиха много такива) ... " и т.н съм аааааааааааааааааааабсолю тно съгласна!!!Дайте да я набием туко виж дошъл и ума!!!

sextazy_baby
09-22-2008, 06:37
То не става само с искане,трябва и ти да дадеш нещо

Wrathchild
09-22-2008, 07:08
Абе не те знам колко си хубава, ама знам, че си престъпно тъпа.
Как беше... 'уй да е, да ти го набием, ама то акъл...' (колкото и просташко да звучи, май си е така).

lonely_girl92
09-22-2008, 09:06
Така както киснеш пред огледалото се опитай да му зададеш въпроса : "Огледалце, огледалце на стената, коя е най-ПРОСТА на земята" ...
Риторичен въпрос ! Отново гениална идея ! Тръгни със себе си 8-)



:D :) :)

mynichka
09-22-2008, 10:55
хахах ...недооценена била :lol: :lol: :D :D

sasha_90
09-22-2008, 15:11
Може и да си хубава,но в главата ти,определено,няма нищо.Как може да тръгнеш с някой богаташ,само заради "да имам всичко;който иска нещо хубаво,трябва да си плати"?

kobrichka
09-22-2008, 15:27
Така както киснеш пред огледалото се опитай да му зададеш въпроса : "Огледалце, огледалце на стената, коя е най-ПРОСТА на земята" ...
Риторичен въпрос ! Отново гениална идея ! Тръгни със себе си 8-)

=D> Браво за отговора!!!
Към авторката,мила ти си много жалко момиче,Бог ти е дал красота,но акъл... :? Ти не си била лесно момиче,а какво си?Кои момичета спят с някои за пари или бижута?Мила ти си хем лесна,хем проста две в едно.С ето токива парцали като тебе,донкаде няма да стигне този народ.Милите ти родители...ето това е да храниш години наред едно деде и накрая да разбереш,че си отгледал курва...Пази Боже...Жалка картинка...

punkrock
09-22-2008, 17:52
Тъпа и проста си.
Това ти е проблемът.
Спокойно, има и други като теб.
:)
ХАХАХАХ 8-) :lol:

GregoryHouse
09-23-2008, 05:05
Тъпа и проста си.
Това ти е проблемът.
Спокойно, има и други като теб.
:)

1во не е тъпа тя ...тука виждам 2ма по тъпи от нея ...гаджето и ...и ти...
кфо да направи момичето че не получава мааалко поне от това което иска...

Vilsy
09-23-2008, 07:14
Здравейте,не искам да се фукам или самоизтъквам ,но сам едно хубаво момиче,което мн маже харесват и оценяват .Но това не ми пречи да сам по нещасна от нячкой др момичета.Гаджето ми не оценява това, че съм хубава,че се глася,общо взето не оценява мен а ме приема като даденост.Напоследак си мисля за едно нещо,което ме плаши ,а то е дали да ме си хвана и аз нчкои богат мъж ,които да оценчва красотата ми -ще я използвам за да получавам разни неща ,защото сега не получавам и комплимент.Българските мъже са дебили ,затова би трчбвало да си плащат ,когато искат нещо хубаво .Не съм леко момиче просто ми писна отначалото да ми свалчт звезди ,а после да сам само нещо си там


Мисля,че имаш много високо самочивствие.Стига си летяла в облаците!Слез на земята!Мислиш като курвите.Като искаш богат чичко,намери го,нека те наебе и ти напраска някое бебе,а след това да те зареже като парцал.
Това заслужаваш ти!

koalka
09-23-2008, 11:49
Ти само на хубостта си ли разчиташ?Жалко, защото в един момент никой няма да гледа дали си красива, а какви качества имаш(за бъдеща работа говорим примерно).С хубостта си друга работа можеш да имаш, ако се сещаш какво ти говоря...А точно в такава ще се превърнеш, ако се хванеш с някой богат мъж, който да ти купува разни работи.И лошото е, че сериозно се замисляш над това.

lifestyler
09-23-2008, 22:20
Голямо оплюване на момичето.. колко още жени са като нея - безброй. ОК, намираш мъж, който да те обича и уважава и така нататъка.. и колко трае обичта и уважението питам аз?(когато става дума за мъже, като нейния приятел,разбира се, не всички са еднакви) докато хубаво му паднеш в ръцете, почне да те приема като част от интериора и вземе да се хласне по "курвите", както ги наричате вие, от телевизора с марковите парцали и по яхтите.. Дали тея момичета са се продали? определено. Дали ги уважават повече техните "спонсори"? едвали. Но за какво друго да мечтае едно 16-17-18 годишно хубавко момиче, като денонощно гледа тая или оная фолкпевица, коя ходила до френската ривиера, коя с нов джип, а в същото време нейния човек (оня свестния дето я обича) всеки път трепери дали ще изкара месеца и/или ще вземе от мама и тати. Така че, курва или не авторката пропуска само 1 съществено нещо, че красотата е до време и дали си с богат мъж не, не е от значение, защото рано или късно ще й се наложи да разчита на себе си.