PDA

View Full Version : Преди да пробвам отзад



jobnogadje
09-20-2008, 17:10
Приятеля ми иска да пробваме отзад,но мен ме е страх да не стане някои фал.Искам да попитам момичетата преди такъв тип секс правял ли нещо по специално абе общо взето дайте съвети какво да направя за да не ми е толкова притеснено и кажете евентуално какви фалове може да се получат и как да ги избегна

anichkaaaa
09-20-2008, 17:12
Амии най лошото което може да ти се случи е да се изпуснеш и да стане мазало :D За това си направи клизма преди това и му кажи да го вади бавно и нежно , за да се избегне риска от това нещо :)

Rise_Against
09-20-2008, 17:14
еми най-важното е ПРЕЗЕРВАТИВА! трябва поне 2 часа преди акта да си ходила до тоялетна. също така ти препоръчвам и лубрикант,за по лесно проникване. мн е важно проникването да стане мноооогоооо бавноооо,за да избегнете максимално болката. при първите пъти може да има известна болка,но след това спира!
наслаждавай се! :)

jobnogadje
09-20-2008, 17:15
Я дайте малко повече за тая клизма някакво разяснение

Rise_Against
09-20-2008, 17:25
аз не мога да ти кажа за клизмата. знам че я има и в домашна обстановка и само толкова. но ще ти кажа,че не е необходима. всеки път ли е нужно да си правиш клизма?! смешно е.. ако си добре потдържана и си се изкъпала добре,ще избегнеш гафове

anichkaaaa
09-20-2008, 17:32
Еми не знам според мен е нужно , щото представи си вади си к*ра от гъза ти иии по него полепнали някви семки от домати БЛЯХ ! :D

SomeGirl
09-20-2008, 17:35
клизма ли ? тов животно не го знаем
туриш на хайшето куро, сере не сере кеф си прай манго

:lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

taka li bilo? hahah :razz:

az li4no ti prepora4vam prezervativi!!! lybrikant...i da ste vnimatelni

hollowman
09-20-2008, 17:35
Ееее много гнусни станахте ... баси ... не приляга на дами да говорят така :razz:

tarataika
09-20-2008, 18:38
Еми не знам според мен е нужно , щото представи си вади си к*ра от гъза ти иии по него полепнали някви семки от домати БЛЯХ ! :D
:razz: :razz: :razz:

pasii_sladuranata
09-20-2008, 19:20
това с доматите беше одвратително :shock: :shock: 8-)

Bubbly
09-20-2008, 19:29
OДвратително не оДвратително, ще търпи. Все пак това е на първо място дебело черво- част от храносмилателната система и чак на второ място нашумяла, но не особено добре приспособена, дупка за чукане. :lol: 8) Рисковете на професията...

Rise_Against
09-20-2008, 20:21
Еми не знам според мен е нужно , щото представи си вади си к*ра от гъза ти иии по него полепнали някви семки от домати БЛЯХ ! :D
бтв аз ям само белени домати държа да кажа! :D

hollowman
09-20-2008, 20:23
Еми не знам според мен е нужно , щото представи си вади си к*ра от гъза ти иии по него полепнали някви семки от домати БЛЯХ ! :D
бтв аз ям само белени домати държа да кажа! :DЕ тука става дума за семки, не за люспи :-&

Sarabi
09-20-2008, 20:25
^ Те семките не са в люспите.
Но и люспа няма да е по - зле 8-)

anichkaaaa
09-20-2008, 20:27
Както ми разправя един мой приятел : " Ако тая ми омаже х*я ще го накарам тя да ми го оближе после това са си нейните лайна "
:D :D :D :D :D

Rise_Against
09-20-2008, 20:28
^ Те семките не са в люспите.
Но и люспа няма да е по - зле 8-)
на мнение съм че семката е по лицеприятна :D

hollowman
09-20-2008, 20:30
Както ми разправя един мой приятел : " Ако тая ми омаже х*я ще го накарам тя да ми го оближе после това са си нейните лайна "
:D :D :D :D :D
Аничка, мн си брутална бе пиле :D

anichkaaaa
09-20-2008, 20:33
Както ми разправя един мой приятел : " Ако тая ми омаже х*я ще го накарам тя да ми го оближе после това са си нейните лайна "
:D :D :D :D :D
Аничка, мн си брутална бе пиле :D

АЗ ли ?! Той го казва това , не аз тей че... :D

Ihtn
09-20-2008, 21:08
След малко някой ше почнат да вадят кори от дини. :shock:

danielchety
09-21-2008, 07:32
Еми не знам според мен е нужно , щото представи си вади си к*ра от гъза ти иии по него полепнали някви семки от домати БЛЯХ ! :D

това беше брутално :shock: :D

Rise_Against
09-21-2008, 08:05
аз шред;агам да спрем с лиготиййте и да пишем по темата,заюото авторката зададе един въпрос,чийто отговор искам да видя-как точно се прави тази клизма в домашно условие и какво се изисква за нея?

Rise_Against
09-21-2008, 08:06
ama kuv pravopis mu udarih :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

anichkaaaa
09-21-2008, 08:11
ama kuv pravopis mu udarih :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ххаххах бая се напънах докато успея да прочета предния пост :D :D :D

jobnogadje
09-21-2008, 09:03
аз шред;агам да спрем с лиготиййте и да пишем по темата,заюото авторката зададе един въпрос,чийто отговор искам да видя-как точно се прави тази клизма в домашно условие и какво се изисква за нея? i az s1m za nqkoi hora go ob1rnaha na ebavka,ne 4e ima neshto lo6o v tva malko da se posmeem ama daite p1rvo po temata posle 6te se ligavim :-P

fuckingwhore
09-24-2008, 01:35
няма по-готино нещо за едно момче от това да му пуснете отзад,просто няма... чувството да си го вкараш там е невероятно....

окей,да знам.. :booooomb: 8-)

krem4et0
09-24-2008, 06:39
Отиди до тоалетна по-рано през деня и дори и малко да ти се ходи-не го прави. Можеш леко с пръстче да се поизмиеш на мястото. До сега клизма не съм си правила и нищо не се е омазвало. Много важно-гледай да имаш леко твърд стомах, а не да ходиш прекалено лесно до тоалетна.

SINDEL
09-24-2008, 06:43
Никак не е лошо да си направиш клизма, ама никак. Ина4е, особено както ти е и за пръв път, като нищо да направите мизерия. Не казвам, 4е ще стане, но определено като си спомня колко.... ъъъ... меко казано странно ми беше, като пробвах за пръв път... Така де, вси4ко се слу4ва.

Misha91
09-24-2008, 12:18
Приятеля ми иска да пробваме отзад,но мен ме е страх да не стане някои фал.Искам да попитам момичетата преди такъв тип секс правял ли нещо по специално абе общо взето дайте съвети какво да направя за да не ми е толкова притеснено и кажете евентуално какви фалове може да се получат и как да ги избегна

Ами или клизма или мини през WC малко преди самия полов акто защото може да се наакаш,но не е задължително да ти се случи.Аз вече винаги когато излизам и знам ,че ще правя секс/защото в 90% от случайте завършваме с анален/ минавам през тоалетната за да няма конфузни ситуации.Успех,дано съм помогнала!

Ashkolsum
01-14-2009, 12:29
Клизмата е хем полезна, хем приятна, ще видиш и даже може да се зайграете във ваната след клизмата и на него да му направиш една :razz:

x3eme
01-14-2009, 13:07
темата е стара