PDA

View Full Version : Свързано е с ушите



TheCookie
09-20-2008, 18:15
Като за начало-Здравейте! :-) ...проблем ми е свързан с това че с едното ухо чувам по-глухо от другото..Знам че винаги единия орган е по-развит от другия(примерно едната ръка от другата и т.н.) но...не знам някак си струва ми се че има нужда от лекарски преглед..Искам да отбележа че съм болна...около 5-6 септември ме боля гърлото..ии лимфните възли(май така се наричаха) ..на врата..и даваха ми хапчета и така..започнаха да ме болят и ушите..после всичко отмина..но това което ми остана от настинката е кашлицата и хремата.Сега ухото не ме боли.Чудя се дали едното може да ми се е "запушило" като се напъвам да си издухам секрета(по-просто сополите) или трябва да отида на лекар...казах на родителите си-те казаха че няма нужда да ходя на лекар..че всичко ще мине?..
Ааа..и това което искам да кажа..също..нали знаете когато се пътува в кола и ти се запушват ушите.Когато си отвориш устата иии и се отпушват..не мога да обясня и аз.но сега само едното се отпушва..ох не знам направо :cry: :cry: съжалявам за дългата тема..може би и малко безмислена..но е проблем за мен и то не е никак малък :-# :-# :-#

z1n4i7y
09-20-2008, 18:41
Според мен най-добре е да отидеш не лекар :)

PsychoPatt
09-20-2008, 19:11
Средното ухо е свързано с гърлото с евстахиевата тръба с цел да се поддържа налягането в ушите равномерно. Сама си направи изводите.

snike
09-20-2008, 19:15
ne slu6ai va6ite nakrai gi da te zavedat na lekar ili sama idi

ThePowerOfLove
09-20-2008, 20:05
Мене точно ушите са ми слабото място :? Колко години се разправях с тях...по цели нощи не съм спала като малка ;(
А иначе твоя проблем наистина може да е от това,че си боледувала,но щом гърлото ти е минало би трябвало и това да минава :-o Ако не се оправи до няколко дена отиди на лекар...

thefreak93
09-20-2008, 21:14
Темата ти изобщо не е глупава! Преди години и мен от хрема ми заглъхна едното ухо и всички ми казваха, че ще се ми се оправи. Един ден хванах мама и отидохме на уши, нос, гърло и се оказа, че почти ми се е възпалило и пих антибиотици 2 седмици, ходих почти всеки ден на лекар, 1 месец на нагревки... не е шега работа. Бягай при лекар!

TheCookie
09-21-2008, 09:16
мерсии хора много :-) :-) :-) мм сега ми е по-добрее ухото надявам се до няколко дни да се оправи съвсееем :) :) :-) :-) :-) :-)