PDA

View Full Version : Проблеми с ерекцията



killa
09-20-2008, 18:53
za6to ne mu stava, natiskahme se celuvahme se dori opitah da mu napravq :smt110 i pak ne stava... a s1m pravila seks s tova mom4e... kak1v moje da e problema :(

hollowman
09-20-2008, 18:55
Може да е притеснен от нещо, може да си има друга... може да прекалява в чикиите ... може да е бил много пиян ... всичко може

donkihot
09-20-2008, 18:55
може би просто не му е ден...не всеки ден е великден...не се отчайвай!

vaseto0o
09-20-2008, 18:55
-Стрес
-Да си е набил 2-3 чикий преди това :-D

tarataika
09-20-2008, 18:56
просто да не му се е правело секс

hollowman
09-20-2008, 18:58
просто да не му се е правело секс
Съмнявам се... това да не е жена :D

vaseto0o
09-20-2008, 18:58
просто да не му се е правело секс
Такова момче не познавам :D
Просто е гей. Виж кво, ела при мен няма да имаш такива проблеми :razz:
Хах тоя tqnko мн загорял верно 8-)

pasii_sladuranata
09-20-2008, 19:00
просто да не му се е правело секс
Такова момче не познавам :D
Просто е гей. Виж кво, ела при мен няма да имаш такива проблеми :razz:
Хах тоя tqnko мн загорял верно 8-)
и аз така си викам :D
а по темата може наистина да не му е било до това..

killa
09-20-2008, 19:01
Pravila sym seks snego i dva pati podred ne mu stava :-o

vaseto0o
09-20-2008, 19:03
Може да е болен, когато съм болен и на мен трудно ми става и не ми са мисли мн за секс

hollowman
09-20-2008, 19:03
Pravila sym seks snego i dva pati podred ne mu stava :-o
Е как си правила секс с него, а не му става? Мек ли го вкарва?

killa
09-20-2008, 19:04
ne predi nqkolko meseca sme go pravilli, a sega dwa pati ne se polu4ava

hollowman
09-20-2008, 19:06
ne predi nqkolko meseca sme go pravilli, a sega dwa pati ne se polu4ava
Ако има начин разбери дали го в правил с други жени и дали с тях му става и отговора ще е почти ясен...

killa
09-20-2008, 19:07
Kak da razbera ne se poznavam s priqtelite mu, a da go pitam, malko kofti...

vaseto0o
09-20-2008, 19:13
Kak da razbera ne se poznavam s priqtelite mu, a da go pitam, malko kofti...Приятели? Той да не е гей ве :D

hollowman
09-20-2008, 19:16
Kak da razbera ne se poznavam s priqtelite mu, a da go pitam, malko kofti...Приятели? Той да не е гей ве :D
Това май ще обясни целия проблем :D

killa
09-20-2008, 19:16
e4i kompaniqta mu... smomi4eta li da izliza? ne znam da e hodil s nqkoia dr toi rqdko e v grada za tova :-o

nejnaDROGA
09-20-2008, 19:19
просто да не му се е правело секс
Съмнявам се... това да не е жена :D
Абе еййй :) Това не е вярно :)
Аз имах 1-2 такива случки докато бяхме на море с компанията :) Цял ден сме били на плаж,после изпиваме няколко литра бира в апартамента и накрая до сутринта на купон в хазяите или на диско ... Прибираме се,лягаме...Аз спя 2-3 часа гушната в гаджето и по някое време се събуждам,почвам да го целувам и да му намеквам,че ми се прави нещо,а той "Писеее не сега.Адски много ми се спи." :shock: :o :o :o :shock: :-x И после какво?!Той спи,а аз го гушкам и се ядосвам,защото не получавам това,което искам :cry:

Освен това не слагай всички момичета/жени под общ знаменател ;) Има момичета/жени,които много рядко отказват да правят секс с приятеля си ;) (не всички имат постоянно главоболие :P )

hollowman
09-20-2008, 19:23
просто да не му се е правело секс
Съмнявам се... това да не е жена :D
Абе еййй :) Това не е вярно :)
Аз имах 1-2 такива случки докато бяхме на море с компанията :) Цял ден сме били на плаж,после изпиваме няколко литра бира в апартамента и накрая до сутринта на купон в хазяите или на диско ... Прибираме се,лягаме...Аз спя 2-3 часа гушната в гаджето и по някое време се събуждам,почвам да го целувам и да му намеквам,че ми се прави нещо,а той "Писеее не сега.Адски много ми се спи." :shock: :o :o :o :shock: :-x И после какво?!Той спи,а аз го гушкам и се ядосвам,защото не получавам това,което искам :cry:

Освен това не слагай всички момичета/жени под общ знаменател ;) Има момичета/жени,които много рядко отказват да правят секс с приятеля си ;) (не всички имат постоянно главоболие :P )
Тва е много похвално,че си винаги готова :oops:

killa
09-20-2008, 19:23
az vednaj mu kazala 4e iskam da go pitam neshto vajno ama mi e neudobno [ ne pomnq kakvo beshe] i toi vika
"ne sam gei ako tova shte e vaprosa" :-o

nejnaDROGA
09-20-2008, 19:29
просто да не му се е правело секс
Съмнявам се... това да не е жена :D
Абе еййй :) Това не е вярно :)
Аз имах 1-2 такива случки докато бяхме на море с компанията :) Цял ден сме били на плаж,после изпиваме няколко литра бира в апартамента и накрая до сутринта на купон в хазяите или на диско ... Прибираме се,лягаме...Аз спя 2-3 часа гушната в гаджето и по някое време се събуждам,почвам да го целувам и да му намеквам,че ми се прави нещо,а той "Писеее не сега.Адски много ми се спи." :shock: :o :o :o :shock: :-x И после какво?!Той спи,а аз го гушкам и се ядосвам,защото не получавам това,което искам :cry:

Освен това не слагай всички момичета/жени под общ знаменател ;) Има момичета/жени,които много рядко отказват да правят секс с приятеля си ;) (не всички имат постоянно главоболие :P )
Тва е много похвално,че си винаги готова :oops:
Не винаги,а почти винаги ;) Ама все пак си зависи и от момчето :-D На сегашния ми съм му отказвала 1 път щот ме болеше стомаха (въпреки,че повечето пъти аз го водя до леглото,а не той мен...така да се каже :D ),но на бившия (например) съм му отказвала доооста :? Просто човека не можеше да ме предразположи за секс :? (а сегашния само с поглед може :oops: )

Извод:Не само ние момичетата сме виновни,когато не ни се прави секс :-P Но нека спрем със спам-а :)

killa
09-20-2008, 19:32
He}|{Ha_Dpo|`a tva e moita tema kat iskash si naprai tvoq i pishi kolkot iskash sq az pitam kakav e problema ne mi se 4ete kolko ti se ebe posred nosht

cMon
09-20-2008, 19:33
Еми може да отвръщаваш момчето......и аз бих се стреснал ако се окажеш 180 см на 180 см.....

nejnaDROGA
09-20-2008, 19:35
He}|{Ha_Dpo|`a tva e moita tema kat iskash si naprai tvoq i pishi kolkot iskash sq az pitam kakav e problema ne mi se 4ete kolko ti se ebe posred nosht
:razz: То май на теб ти се ебе щом пускаш теми и се оплакваш,че на твоя не му става :razz: И ако не можеш да четеш казах,че е време да спрем със спама ;)

killa
09-20-2008, 19:37
visoka sam 165 i teja 49 kg spazvam si li4nata higiena i ako go otvrashtavah nqmashe da me :smt016 i da iska da izliza s men

killa
09-20-2008, 19:38
He}|{Ha_Dpo|`a tva e moita tema kat iskash si naprai tvoq i pishi kolkot iskash sq az pitam kakav e problema ne mi se 4ete kolko ti se ebe posred nosht
:razz: То май на теб ти се ебе щом пускаш теми и се оплакваш,че на твоя не му става :razz: И ако не можеш да четеш казах,че е време да спрем със спама ;)
prosto pitam kak1v e problema i dali nqkoi e bil v podobna situaciq ne se zasqgai

nejnaDROGA
09-20-2008, 19:40
visoka sam 165 i teja 49 kg spazvam si li4nata higiena i ako go otvrashtavah nqmashe da me :smt016 i da iska da izliza s men
А защо просто не попиташ него на какво се дължи ставащото?!
Ние не го познаваме и не можем да ти кажем,какво точно му има...
Можем само да гадаем,но това не е решение на проблема ти...

killa
09-20-2008, 19:41
Da i kvo da mu kaja, pi4 shto ne ti stava, v men li e problema ne moga da te vazbudq kat ti go lapam ili si gei? :?

nejnaDROGA
09-20-2008, 19:48
Da i kvo da mu kaja, pi4 shto ne ti stava, v men li e problema ne moga da te vazbudq kat ti go lapam ili si gei? :?
По начина,по който се изрази оставам с впечатление,че сте просто сексуални партньори без нищо по-сериозно (не сте гаджета)
Ми говори с него ... Ако искаш направо го питай "Какво ти има?!Вече два пъти опитваме и нищо!!!На какво се дължи това?!Аз ли правя нещо не както трябва или просто ти е писнало с мен?!"
Друг вариант:Пийте по нещо (за да се поотпусне по-добре).След това преди да започнете изгасете лампите (като не се виждате може и да се получи...знам ли),а и го дразни ;) Лека целувка по шията,по ухото,докосвай го много лекичко...,когато той посегне да те целуне се дърпаш леко...Ей такива дразнещи/изнервящи нещица вършат страхотна работа понякога :P

killa
09-20-2008, 19:50
ae kvo li ne probvah :( i tova koeto kazvash da go draznq sashto... nqmashe efekt

nejnaDROGA
09-20-2008, 19:53
ae kvo li ne probvah :( i tova koeto kazvash da go draznq sashto... nqmashe efekt
Изчакай известно време (няколко дена) и пробвайте пак ;) Всяко момче (както вече казаха) има периоди,в които не му се прави секс по една или друга причина :) Ако и тогава не се получи ... ще ти се наложи да говориш с него!!!

killa
09-20-2008, 19:55
:-o мерsi za savetite shte vidim mai she govorq s nego :? prosto mn skonfuzeno se polu4i

nejnaDROGA
09-20-2008, 20:06
Е бях длъжна да помогна все пак донякъде заради мен започна оня спам по-горе :) Айде успех и не се притеснявай от разговора :) Може да се чувстваш неудобно тогава,но по-добре така,отколкото още безуспешни опити ;)