PDA

View Full Version : Разбих му сърцето ... ;( ;( ;(



reAL_TRuth
09-20-2008, 19:38
Бях пуснала тема за това, че между мен и приятеля ми не върви, защото чувствата ми към него почти ги няма,докато неговите са мн силни.
Мислих дълго... и открих, че най-доброто решение е да прекъснем докато още не сме задълбочили връзката си...За да не боли толкова.

Говорих с него.Казах му, че вече няма смисъл и му разбих сърцето. :cry: Супер гадно ми е.Няма да забравя как ме погледна с онзи празен поглед, които ми беше до болка познат. :( Чувствам се ужасно... :cry: Не искам да го боли за мен. Не исках да го нараня,просто смятам, че така беше най-добре.

Сега най-ужасното е,че той почти не ми говори.Само чувам от приятели,че е страшно наранен. :? Чувствам се... отвратително! Никога не съм искала да го нараня....

Какво да правя... Искам някак да го успокоя,че всичко ще бъде наред.Че ще бъде щастлив,но не съм аз човекът...че наистин а съжалявам. :cry: :cry: :cry:

pasii_sladuranata
09-20-2008, 19:44
еми просто е отиди при него и му кажи всичко това което и на нас ..... лесно е ;)

slanceto1122
09-20-2008, 19:46
Eiiii q spokoino nali si 4uvala izraza 4ovek trqq da byde i malko egoist :-D Spppppx 6te te zabravi se nqkoga aaa i da za da ne go naranish pove4e sega ako si hvanesh gadje gledai da ne razbira 4e 6te mu stane po gadno no ti prodaljavai napred da ne ti puka tolkos :-)

reAL_TRuth
09-20-2008, 19:50
Eiiii q spokoino nali si 4uvala izraza 4ovek trqq da byde i malko egoist :-D Spppppx 6te te zabravi se nqkoga aaa i da za da ne go naranish pove4e sega ako si hvanesh gadje gledai da ne razbira 4e 6te mu stane po gadno no ti prodaljavai napred da ne ti puka tolkos :-)Гадже ? Не! Това ще е последното нещо, което бих направила... няма да понеса да видя тъгата в очите му. :( Просто не съм човек, който наранява и не му пука за чувствата на другия. Направо сега имам чувтсвото, че съм съсипана и разбита, че моето сърце е разбито. :(

Valkyrie
09-20-2008, 19:57
Просто го остави да се оправи. Нали почти нямаше чувства към него, защо тогава толкова си се загрижила за разбитото му сърце? Щом си преценила, че е трябвало да се разделите и си го отрязала, продължавай да правиш най-доброто за себе си и остави човека да си живее собствения живот. Никой не е в състояние да промени живота на друг към по-добро. Няма как да направиш така, че да спре да го боли, няма как дори с мъничко да намалиш болката му. Той трябва да е бил наясно, че нещата между вас няма да се получат, но това не значи, че не го боли. Но така, както аз, например, съм се справяла с болката в своя живот, така, както ти си се справяла с болката в своя, така трябва и той да преодолее този мъчителен момент както той реши и може. Ти просто трябва да стоиш настрана, да не се бъркаш, защото всяка намеса от твоя страна само ще направи нещата и за двамата по-сложни.

Fionna
09-20-2008, 20:00
Eiiii q spokoino nali si 4uvala izraza 4ovek trqq da byde i malko egoist :-D Spppppx 6te te zabravi se nqkoga aaa i da za da ne go naranish pove4e sega ako si hvanesh gadje gledai da ne razbira 4e 6te mu stane po gadno no ti prodaljavai napred da ne ti puka tolkos :-)Гадже ? Не! Това ще е последното нещо, което бих направила... няма да понеса да видя тъгата в очите му. :( Просто не съм човек, който наранява и не му пука за чувствата на другия. Направо сега имам чувтсвото, че съм съсипана и разбита, че моето сърце е разбито. :(
Ти май не разбра смисъла на съвета... ;]

gab4etyy
09-20-2008, 20:04
знаеш ли и аз имам подобен "проблем" преди време едно момче ми предложи обаче не ми беше до връзка (така да се изкажа) и сещаш се. малко след това започнах да изпитвам мн силни чувства към него но той вече беше продължил напред и си имаше сериозна приятелка с която е и до сега (вече близо година) сега ми е мн гадно.смисъл аз го обичам но - всичко беше до онзи път в който го нараних много!сега сме само на здравей-здрасти. знам че няма нищо общо с твоя въпрос амааа и аз така да си излея мъката.а относно това с тебе и приятелят ти-мисля че с времето всичко ще отмине.ти ще продължиш напред както и той.надявам се да останете добри приятели въпреки случилото се

b0nb0n4et0
09-20-2008, 21:11
Ами неможе да си със човек към които не изпитваш чувства,защото така си губиш времето.Както ти каза тъжно му било,че си го зарязала,но все пак трябва да продължи напред.Наистина щом е имал чувства към теб ще е тъжен след раздялата,но все някага ще го преживее.И не се чувствай гузно заради това,че си постъпила така както си решила за най-добре,защото рано или късно е щяло да се случи.

zaraaa
09-20-2008, 21:26
Правилно си постъпила,когато си му казала истината в о1ите, за това трябва да ти в благодарен, дай му време да се отърси от случилото се и му кажи всичко онова, което ни написа на нас :):):)

paranoia
09-20-2008, 21:29
Dobre ebasi kvo iskash da ti govori li?!Nali traa da te preodolee i zabravi,tva ne stava za edin den,ostavi go za boga,kato toi e gotov she te potursi

radito0
09-20-2008, 21:29
Ostavi go da se spravi sam. Budi egoistka i ti , na mom4etata ne im puka kogato razbiqt ne4ie surce , za6to ti trqbvad da se pritesnqva6 za nego. Sugyrna sum 4e 6te te zabravi .6tom si izbrala da go zareje6, zna4i ne si iskala da ima6 ne6to s nego kaji mu prosto 4e iska6 da ste priqteli , hvani si nqkoi drug i da ne ti puka.Prosto ne go sujalqvai, kakto i toi ne bi te sujalqval !

dreaml1nd_
09-20-2008, 21:33
Е..нормално да му е тежко сега...ама бъди сигурна, че ще се оправи с времето :) всеки минава през това ... добре че поне не сте се разделили със скандал и на теб ти пука как е :) 'щото можеше и да му биеш шута и да не ти пука той как е ... и все пак не се притеснявай толкова...то е нормално да е така...след време Everything's gonna be OK :)

prob
09-20-2008, 23:21
Не че съм отрицателно настроен,но обикновено дори и след време нещата няма да са "ОК"!При мен е същия случай.Обичах приятелката си много,всичко давах за нея и накрая всичко свърши,по същия начин!Тя ми каза истината,че вече няма чувства и т.н. , дълга история!Благодарен бях от една страна,че беше честна с мен,но болката беше по-голяма!След това бях много разочарован от нея,опитавах да я приема за приятел,защото не исках да я губя като човек!Исках да запазя и малкото,което ми се предлага и това беше нейното приятелство....Да ама Не!Малко след като скъсахме тя беше с друг,което ме нарани много!От тогава с всеки ден се озлобявам,все повече и повече към нея!Чак не мога да се позная и не мога да повярвам,че мога да мразя толкова човека,който съм обичал повече от всичко!Но по-лошото е че се озлобявам към целия женски пол!!!
Има си лаф "Там,където някога е имало любов,няма приятелство!" и това си е истината!

BaiToq
09-21-2008, 06:40
Сега най-ужасното е,че той почти не ми говори.
Нормално.

Иначе просто му пиши 1 мил
смс или в скайп(много е полезен понякога),
че просто е нямало да бъдете щастливи
двамата,че нещата между хората не се
получават,че съжаляваш,но така е по-добре,
отколкото да го лъжеш.
Дано всичко е наред :)

П.С.Бай Тоя е добър.

GoodGirlGoneBad
09-21-2008, 11:56
Не че съм отрицателно настроен,но обикновено дори и след време нещата няма да са "ОК"!При мен е същия случай.Обичах приятелката си много,всичко давах за нея и накрая всичко свърши,по същия начин!Тя ми каза истината,че вече няма чувства и т.н. , дълга история!Благодарен бях от една страна,че беше честна с мен,но болката беше по-голяма!След това бях много разочарован от нея,опитавах да я приема за приятел,защото не исках да я губя като човек!Исках да запазя и малкото,което ми се предлага и това беше нейното приятелство....Да ама Не!Малко след като скъсахме тя беше с друг,което ме нарани много!От тогава с всеки ден се озлобявам,все повече и повече към нея!Чак не мога да се позная и не мога да повярвам,че мога да мразя толкова човека,който съм обичал повече от всичко!Но по-лошото е че се озлобявам към целия женски пол!!!
Има си лаф "Там,където някога е имало любов,няма приятелство!" и това си е истината!

Аз съм на същото мнение :!: Преди една година и 3 месеца минах по твоя път (и продължавам да вървя по него де).Много обичах приятеля си,но един ден той дойде и ми каза,че няма повече чувства.Разплаках се пред него,но на него не му пукаше...И както казват хората ВРЕМЕТО ЛЕКУВА! ;-)
А ти мила не вярвам да си тоооолкова безразлична,както твърдиш :? За да се загрижиш така за някого...

suitable
09-21-2008, 12:29
Хубаво е, че си била искрена с него, но не се измъчвай.. това, което си направила е правилно.. може би е трябвало и малко по-рано да го направиш, но сигурно си сметнала, че нещата ще се променят.. хубаво ще да е да се свържеш с него, но единствено да му се извиниш и да му кажеш какво точно си направила.. с каква цел.. не му давай надежда, че ще се върнеш при него.. защото дори и ако го успокоиш прекалено много - той ще те гушне и ще те целуне.. или поне ще има желание.. и все пак поизчакай малко докато му поотмине.. неизбежно е да го приживява по друг начин..

Prophecy
09-21-2008, 12:54
Ще му мине след време .. :)

slun4ice_90
09-21-2008, 13:28
Случват се и такива неща за съжаление..Остави го ще страда и ще му мине..... :?

lonely_girl92
09-21-2008, 13:31
Все някога ще му мине не се притеснявай :)

sasha_90
09-21-2008, 13:34
Сега поне знае истината,а това е по-добре.

Soy_tu_mujer
09-21-2008, 14:58
Хей до болка ми е позната историята ти. Да речем, че и аз съм се чувствала така както ти. Първо успокой се. Второ.... имаш два варианта:
1.Да останеш с него, въпреки всичко, само и само той да е добре; 2. Да продължите напред разделени. Препоръчвам ти второто, разбира се. А и от личен опит знам... Това, което мога да те посъветвам е да му кажеш, че наистина много съжаляваш и въобще всичко онова, което изпитваш. След което прекратете всякакъв контакт. Инъче ще е много трудно да се преодолеете.Дори невъзможно, може би. Незнам колко време изобщо ще е нужно, зависи от колко време ходите. Но времето лекува... Аз също съм като теб, знам че супер много ти пука за него, въпреки всичко и че ти е виновно. Но не трябва....Дори трябва да се почувстваш добре, че си се осмелила да вземеш това решение.
:)
Желая ти успех и знай, че живота си продължава, както и за теб, така и за него! :)

Honey:)
09-22-2008, 09:37
ам по-добре че си му казала какво чувстваш нали? отколкото да живее в заблуда така е по-добре и съм сигурна,че и той го знае :Х
Ам ще му мине дали след 1 или 213424 месеца ще мине..

А па тия дето питат к'во й пукало нали нямала чувства са яко зле... Ами просто нейска да му е кофти и да е наранен кофти е да си виновен за нешо нали?

tarataika
09-22-2008, 09:40
той трябва да знае как се чувстваш, че ти пука за него, нормално е да не иска да те вижда...все пак си го свалила от облака на щастието, но ще свикне след време :(

DekoDenev
09-22-2008, 10:22
znam che go boli no po dobre ne otivai pri nego samo shte zadulbochavash neshtata ostavi gi da gi prieme takiva kakvioto sa sega smqtam che vsichko ostanalo e izlishno kazvam ti go zashtoto sum mom4e :oops:

kifla
09-22-2008, 10:25
еми просто е отиди при него и му кажи всичко това което и на нас ..... лесно е ;)
+1