PDA

View Full Version : Моля ви спешно за помощ!



tsvete
09-20-2008, 20:45
Здравейте!
Дълги години имам много голям проблем с упоритото акне, пробвала съм какво ли не, но без резултат. Сега имам и проблем с ужасните белези от тази напъст- акнето. Днес майка ми е купила от аптеката силицилов спирт с едно прахче, което се казва - Топоцин (Topocin) . Искам да попитам ако някой от вас знае нешто повече за този продукт, заштото съм много притеснена да не ми се влоши проблема, отчаяна съм от всякакви безуспешни опити, моля ви за помощ. Да го ползвам ли? Помага ли? ... Пише, че се смесва прахчето със спирта и се нанася на лицето, но съм толкова уплашена дали ще помогне, а още по- уплашена съм да не причини по- сериозни проблеми. Също искам да попитам и дали има някакъв проблем, че ползвам фон дио тен.. все пак се мъча малко или много да прикрия тези несавършенства и не знам дали е вредно да ползвам такъж продукт с фон дио тен... Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете, предварително ви благодаря!

scoobydors
09-20-2008, 21:02
Ми опитай :( на всяка кожа различно действат някои неща, а ти щом имаш акне значи ти е свръх чуствителна кожата

Fionna
09-20-2008, 21:03
Ами аз само спирта съм използвала и честно казано много ми помага за прахчето нз...за пръв път го чувам...
Успех ;]

juzy
09-20-2008, 22:01
Macka na kolko godini si?Problema ti mi e do bolka poznat.. az bqh izpadnala v depresiq i 2 sedmici daje i na terasata ne si podavah nosa zaradi gadnoto akne...Ako si ot Vn moga da ti prepora4am 1 docent, koito pomogna na men,no stava duma za aktivno le4enie nqkolko meseca s antibiotici, sledva6tiq moment e 4e trqbva da si napravi6 profilakti4en pregled pri ginekolog, ako ima6 polikistoza moje ot tova da e akneto.Protivoza4ata4nite hap4eta s6to pomagat za le4enieto,az gi pih 9 meseca i da ne kazvam golqma duma ima efekt ve4e sam bez ujasniq fon dyoten.Belezite ..pak pri lekar himi4eskiq piling ot 4asti pomaga da se zali4at, no v nikakav slu4ai ne se doverqvai na kozmeti4ki razni izmisleni...A ima i edno ne6tence za mazane , te4no na tzinkova osnova Zynerith se kazva(mai taka se pi6e6e).Ot nego sam naj- dovolna.. tezi spirt4eta voob6te ne pomagat ilipone ne pomognaha na men.Uspeh , dano sam ti bila polezna.Tova e moqta nqkolkogodi6na borba sakneto...

tsvete
09-20-2008, 22:50
на 18 съм пък тоя проблем го имам сигурно от 5 години да не казвам повечем пробвала съм всичко ходила съм и на генеколог и изследвания съм си плавила хормонални, пих една камара време противозачатъчни и какво ли не още... имам бал тази година искам да имам самочувствие и да се чувствам добре искам и да изляза от вкъщи без фон дио тен и това да не ме притеснява, но уви.. тези белези са ужасни искам да се справя с тях но вече не знам какво да правя, благодаря ти за пост-а, хубаво е когато има някой да ти помогне, препоръчай ми нещо, за жалост не съм от варна..

tsvete
09-20-2008, 22:53
благодаря и за предните два поста!

mishmula
09-21-2008, 00:49
Купи си "Лептен" :P

sladoled
09-21-2008, 11:06
Опитай, може да ти помогне. Колкото до фон дьо тена - когато се прибереш си почиствай добре лицето и това е достатъчо