PDA

View Full Version : Елечета



j_adore2
09-20-2008, 19:50
Къде в София има елечета .. такива черни с качулка,много удобни ..?! Сега знам,че всеки ще каже "навсякъде" .. да,действително има навсякъде,но всички са едни такива къси ии не стават за зимата,ако искам малко по - дълго ( не говоря за под коляното ) трябва да си взема мъжко,а това не ме устройва.Кежете вие имате ли,откъде са ви и от тези късите си са :?

Vincitore
09-21-2008, 09:42
да ... и аз си търсих но не си намерих... всички са до носа къси :( ако някой знае къде има но не чак толкова къси да пише :-)

ElisaDay
09-21-2008, 10:16
Аз имам такова елече, само че баба ми го е плела.И е малко над коляното дълго с едни големи копчета :grin: Та, аз не съм от София и не мога да ти кажа къде има, но тук в Плевен ги има в няколко магазина (: Ако не си намериш помоли баба си да ти оплете някое.Със сигурност ще е по-хубаво , отколкото тези по магазините (:

gabi_94
09-21-2008, 17:37
ама плетено ли искаш или от плат, нещо не схванах. Да не би да искаш нещо като грейка или друго обясно по-добре. Постни и снимка ако намериш нещо такова.

gabi_94
09-21-2008, 17:38
аа, ако искаш такова като грейка, с качулка и по-дълго - в Метро съм виждала подобни.

harabelka
09-21-2008, 18:11
az imam ot plat kuso cherno eleche.. sega sa mn na moda v pochti vsichki butici gi ima :)

merilin1
09-21-2008, 18:24
ми в Пловдив в Кенвело съм виждала има сега напускани грейки много сладурски и са малко под кръста, не както казва баща ми "гъзовейка" :D имаше черни и с пухчета даже :-o