PDA

View Full Version : Превръщам се в безчувствен боклук



kajasa
09-20-2008, 19:51
cql jivot mom4etata sa se gavrili bukvalno s men zashtoto ne bqh nahakana kurva a svito sladko momiche.estestveno taka ne mojeh da si hvana priqtel.godinite minavat li minavat i az si nqmah a vsi4ki samo me obijdaha che sum grozna.neznam zashto taka dori po ulicata sa me spirali i sa me obijdali.ne sum perfektna krasavica no v nikakuv slu4ai ne sum grozotiq neznam kakvo gi beshe provokiralo vsi4ki.nakraq bqsna ot vsi4ko si promenih stila viziqta i vsi4ko. sega sum mnogo haresvana tova si mi beshe ideqta no tui kato vsi4ki se gavriha s men sega i az go pravq s tqh.samo karam mom4etata da se vlubvat i posle gi zaebavam.nqma opravdanie za tova keto sum no nqmate ideq kolko depresirana bqh predi ot neprestannite podigravki i obidi na vsi4ki.ne iskam da sum takava no sum super ozlobena i naranena.dori ne znam kak daimam normalna vruzka sram me e da si pokazvam chuvstvata pred mom4etata mnogo sam se kompleksirala

pove4eto ot vas shte me napsuvate no pak kazvam nqmate si ideq prez kakvi podigravki sym minala.neznam zashto pisha temata prosto iskah da si izleq dushata.izvinete za latinicata no nqmam komp v nas i pisha ot dr. i na taq klaviatyra se pishe koshmarno izvinete za negramotnoto mnenie

5StaR
09-20-2008, 19:57
Тц тц, ти си знаеш отговора на въпроса, който дори не съществува в дадената тема от теб.. доста философски се изразих а ? щото уча философия 8-)

bonbon_
09-20-2008, 19:57
Всеки е уникален ..дали с усмивка..дали със някоя черта от характера :) но в никакъв случай не трябва да си `кур*а` за да бъдеш харесвана от всички :) :) Не разбирам защо чак толкова си се озлобила .. мисля че трябва да си намериш човек до себе си :) :)

slanceto1122
09-20-2008, 20:01
Ami ti veche si se promenila ne si nito grozna nito nishto naprotiv momchetata ti se lepqt kato muhi zabravqi vazmojno po barzo minaloto i prodlajvai napred bez da mu mislish a kogato se vlubish togava pak 6te pi6e6 tema tuka i pak 6te ti pomagame kragovrata na jivota :D :D :D Uspeh :-)

mysterious93
09-20-2008, 20:01
Ами нормално е да си озлобена...егати ..немога да повярвам че има толкова гадни хора(тези които са ти се подигравали)но все пак ги има..страдат от това че си мислят че са перфектни..и понякога могат да развалят живота на някой без да подозират.. като искаш бъди гаднярка към тези които са се държали гадно с теб,заслужават си го 8) но бъди по милостива към тези които те обичат :-D

sasha_90
09-20-2008, 20:15
Няма перфектни хора!Така че да не ти пука.Дръж се,обличай се и прави каквото на теб ти хареса.

HardcoreSyndrome
09-20-2008, 20:24
Няма перфектни хора!Така че да не ти пука.Дръж се,обличай се и прави каквото на теб ти хареса.
Подкрепям!!!

NFW`
09-20-2008, 20:27
Няма перфектни хора!Така че да не ти пука.Дръж се,обличай се и прави каквото на теб ти хареса.

Мхм, убивай, пали, кради и пикай на труповете на убитите. В крайна сметка ако ти харесва, всичко е ок. ^^

zaraaa
09-20-2008, 21:36
Мисля че е крайно време да допуснеш някого до себе си и да му покажеш чувствата си.....имам едан приятелка и тя е като теб и просто някога се учудвам аз самата, как тя може да е такава Кучка! Така, че не ставай като нея :wink: но пък пази достойнството и гордостта си :) трябва да намериш начин да съчетаеш двете неща :)

s3xy
09-20-2008, 21:54
Ами нормално е да си озлобена...егати ..немога да повярвам че има толкова гадни хора(тези които са ти се подигравали)но все пак ги има..страдат от това че си мислят че са перфектни..и понякога могат да развалят живота на някой без да подозират.. като искаш бъди гаднярка към тези които са се държали гадно с теб,заслужават си го 8) но бъди по милостива към тези които те обичат :-D
напълно съм съгласна, време е за някой на който да можеш да се довериш, може би като за начало приятелка и постепенно приятел(гадже) :) успех

sapa91
09-21-2008, 00:05
еми... може вместо да заебаваш момчетата да дадеш шанс да видиш дали чувства нещо към теб или просто за гаразиика е с теб... ако им даваш шанс може и да не се превърнеш в такава... аве не знам оправяй се тва че са те наранявали не значи че и ти трябва щото се превръщаш като тях фани си някво гаже даи му шанс и бъди щастлива аи успех

BaiToq
09-21-2008, 06:31
cql jivot mom4etata sa se gavrili bukvalno s men zashtoto ne bqh nahakana k***a a svito sladko momiche.estestveno taka ne mojeh da si hvana priqtel.godinite minavat li minavat i az si nqmah a vsi4ki samo me obijdaha che sum grozna.neznam zashto taka dori po ulicata sa me spirali i sa me obijdali.ne sum perfektna krasavica no v nikakuv slu4ai ne sum grozotiq neznam kakvo gi beshe provokiralo vsi4ki.nakraq bqsna ot vsi4ko si promenih stila viziqta i vsi4ko. sega sum mnogo haresvana tova si mi beshe ideqta no tui kato vsi4ki se gavriha s men sega i az go pravq s tqh.samo karam mom4etata da se vlubvat i posle gi zaebavam.nqma opravdanie za tova keto sum no nqmate ideq kolko depresirana bqh predi ot neprestannite podigravki i obidi na vsi4ki.ne iskam da sum takava no sum super ozlobena i naranena.dori ne znam kak daimam normalna vruzka sram me e da si pokazvam chuvstvata pred mom4etata mnogo sam se kompleksirala

pove4eto ot vas shte me napsuvate no pak kazvam nqmate si ideq prez kakvi podigravki sym minala.neznam zashto pisha temata prosto iskah da si izleq dushata.izvinete za latinicata no nqmam komp v nas i pisha ot dr. i na taq klaviatyra se pishe koshmarno izvinete za negramotnoto mnenie
Не се опитвай да те харесват
всички,достатъчно е един да те хареса.

sexa_na_kompleksa
09-21-2008, 07:04
Като не искаш да бъдеш такава - недей!

258
09-21-2008, 08:16
Ако винаги си искала да бъдеш така,каквато си сега,ще ти кажа БРАВО,че си го направила. :grin: Но ако си се променила само заради хорското мнение,това не е чак толкова хубаво... :-o А относно държанието ти...м според мен е нормално да си негатовно настроена и да искаш да си го върнеш,но това няма да трае дълго. :) И моя съвет е с хората,които са ти се подигравали да не се държиш добре,но с другите...те все пак нищо не са ти направили. :smt003

Голяма тъпотия казах :D Дано си ме разбрала. 8-)

anichkaaaa
09-21-2008, 08:19
cql jivot mom4etata sa se gavrili bukvalno s men zashtoto ne bqh nahakana k***a a svito sladko momiche.estestveno taka ne mojeh da si hvana priqtel.godinite minavat li minavat i az si nqmah a vsi4ki samo me obijdaha che sum grozna.neznam zashto taka dori po ulicata sa me spirali i sa me obijdali.ne sum perfektna krasavica no v nikakuv slu4ai ne sum grozotiq neznam kakvo gi beshe provokiralo vsi4ki.nakraq bqsna ot vsi4ko si promenih stila viziqta i vsi4ko. sega sum mnogo haresvana tova si mi beshe ideqta no tui kato vsi4ki se gavriha s men sega i az go pravq s tqh.samo karam mom4etata da se vlubvat i posle gi zaebavam.nqma opravdanie za tova keto sum no nqmate ideq kolko depresirana bqh predi ot neprestannite podigravki i obidi na vsi4ki.ne iskam da sum takava no sum super ozlobena i naranena.dori ne znam kak daimam normalna vruzka sram me e da si pokazvam chuvstvata pred mom4etata mnogo sam se kompleksirala

pove4eto ot vas shte me napsuvate no pak kazvam nqmate si ideq prez kakvi podigravki sym minala.neznam zashto pisha temata prosto iskah da si izleq dushata.izvinete za latinicata no nqmam komp v nas i pisha ot dr. i na taq klaviatyra se pishe koshmarno izvinete za negramotnoto mnenie
Не се опитвай да те харесват
всички,достатъчно е един да те хареса.

Съгласнаааа :grin: :-) :-)

gorgonet
09-21-2008, 08:42
Ще ти постна една статия, която може да ти помогне. От сайта е, ама има някаква защита във форума и не мога да ти дам линк. Има много истини. Чети и решавай какво ще правиш за напред! :)

Лично Мнение: Любовта, секса и лъжите при момичетата между 12 и 18
Изпрати на приятел
Тази статия я пиша за всички момичета между 12 и 18 годишна възраст. Ще ви споделя няколко извода за любовта, секса и лъжите, които направих сама по трудния път.

Любовта
Истината е, че в такава възраст никоя от вас не е достатъчно подготвена за реалния живот, а любовта е една важна част от него. Всяко момиче отчаяно се надява да срещне момче с което да изпита това прословуто чувство за което всички говорят и поради тази причина е склонна да приеме почти всяко момче което изглежда прилично и проявява интерес. Вярно е , че истинската любов идва когато най-малко я очакваме … но реално погледнато в гореспоменатата възраст тя много често е бъркана с някакъв вид привързаност породена от привличане и хормони и често се оказва поредица от драми и в крайна сметка след края и представителките на нежния пол остават наранени или разочаровани. След това накъде…

Сексът
Да предположим ,че сте правили секс с така наречената си първа любов (пък дори и да не сте) сега секса за вас е новост един непознат свят. А след разочарованието от любовта повечето от нас го използват като заместител… той е нещо страхотно , може би дори някой от вас си мислят, че е средство за запълване на празнината в нас породена от изгубената близост. Натрупвате известна бройка като не спирате по този начин да търсите истинската любов. Впускате се в доста мимолетни връзки, като мислите, че секса е единственото което момчетата искат и когато вие щедро им го давате те ще ви отвърнат с любов. Да ама не .. Факта, че все още в вас съществува онова момиче родено за да е влюбено ви изиграва лоша шега. Оставате разочарована още няколко пъти.

Лъжите
Вече тотално сте разбита от мъжкия пол и решавате вече да сте ‘’кучка’’ за да избегнете нараняванията за в бъдеще. Продължавате с мимолетните връзки, но вече си имате цел. Вие ще сте тази която само ще взима от партньора и ще наранява. Един ден срещате момче което наистина иска да е с вас и да ви даде любов, но вече съзнанието ви е толкова увредено, че не можете да различите истинската любов. Лъжете го, мамите го и се възползвате от него докато той не остане истински наранен и не ви изостави. Може би когато видите болката му се поглеждате отстрани и виждате в какво чудовище сте се превърнала. Кофти гледка , започвате да се разкайвате и да разправяте наляво надясно сълзливи истории, но той вече няма да се върне. Пак сте сама и сте там от където тръгнахте. Ще започнете ли отначало?

tarataika
09-21-2008, 09:16
И ние какво би трябвало да направим? Да те балираме?

anichkaaaa
09-21-2008, 09:27
Няма са притесняваш, фирми за рециклиране достатъчно :) На варненското сметище ще ти е най добре .. Огладнееш ли хващаш някой гларус и си го изяждаш . Просто перфекно 8-)

Deliverance
09-21-2008, 11:11
x

ImmortalForever
09-21-2008, 13:06
Да се озлобиш -О.К., да ги заебаваш - О.К. че си наранена -О.К. , но да изменяш на себе си, като си променяш визията, само и само да се харесаш на утрепки... Not O.K. :? :?

slun4ice_90
09-21-2008, 13:14
Да се озлобиш -О.К., да ги заебаваш - О.К. че си наранена -О.К. , но да изменяш на себе си, като си променяш визията, само и само да се харесаш на утрепки... Not O.K. :? :? Това мнение е най-смисленото от всички мнения дадени тук.Виж,мацка супер е това,че си се променила,но недей дори да се занимаваш с тези евтини боклуци.Живей си живота скоро може и да срещнеш момче,с което да си адски щастлива.Искрено ти го пожелавам,защото мисля,че след всичко го заслужаваш! :-)

lonely_girl92
09-21-2008, 13:16
Ами нормално е да си озлобена...егати ..немога да повярвам че има толкова гадни хора(тези които са ти се подигравали)но все пак ги има..страдат от това че си мислят че са перфектни..и понякога могат да развалят живота на някой без да подозират.. като искаш бъди гаднярка към тези които са се държали гадно с теб,заслужават си го 8) но бъди по милостива към тези които те обичат :-D


+1 Напълно съгласна