PDA

View Full Version : Въх...тва днешно поколение ....



Eminem4o
09-20-2008, 20:42
здравейте :) нямам какво да правя и реших да се поровя тук.. и направо ми настръхнаха всички видове косми .... :oops:

Както и да е .. гледам тук едва ли има някой на мойта възраст колйто да не е специалист по темата секс ... или ще кажете "ние се раждаме научени" ммдаа .. сигурно си мислите вече "къв си па ти бе ? " е къв съм ... на 22 години съм и както бихте се изразили вие съм "загубеняк" щото не съм правил секс ...(не че бих се отказал просто не съм намерил човека за това) е ако това ви е мерката сега тук очаквам някви надувки да затрупат темата с псувни по мой адрес...

Не мислите ли че трябва да намериш човека за това ? Човек на който наистина да разчиташ и да имаш пълно доверие за всичко ? а като чета този форум се отчайвам съвсем... просто няма такива хора вече ... всички гледат да го направят а това че им е рано, че не са с верния човек, че не могат да се доверят на този индивид май нее от значение за вас ? та ако има хора подобни на мен чакакам да пишат .. ей така като няма какво да се прави ..

vaseto0o
09-20-2008, 20:46
:shock:

Eminem4o
09-20-2008, 20:48
нещо против ?

vaseto0o
09-20-2008, 20:58
Абе аман от издуханяци.Какво правиш в раздел "Секс" като не си го правил? Нито ще можеш да помогнеш на начинeщите ебачи и ебачки нито ще можеш да кажеш нещо компетентно.Затова мястото ти не е в този форум, освен това ти си дърт пръч на 22г. какво правиш в тийн форум?!
Как го натропа :razz:

Vilsy
09-20-2008, 21:03
Абе аман от издуханяци.Какво правиш в раздел "Секс" като не си го правил? Нито ще можеш да помогнеш на начинeщите ебачи и ебачки нито ще можеш да кажеш нещо компетентно.Затова мястото ти не е в този форум, освен това ти си дърт пръч на 22г. какво правиш в тийн форум?!
Как го натропа :razz:

:shock: Evalata :lol:

SunShinePearl
09-20-2008, 21:05
Не мислите ли че трябва да намериш човека за това ? Човек на който наистина да разчиташ и да имаш пълно доверие за всичко ?
според мен хубавите неща стават спонтанно на едни на 14 на други на 20 на 3-ти на 22.....никога неможеш да зн дали това е човека....и доверие пфффф на никой в днешно време неможеш да имаш доверие....има хора които се намират но адски трудно.Винаги съм ис мислела че преди 16-17 няма да го направя,да ама не, стана и кво?беше яко и мога да кажа перфектно и най-якото беше че стана съвсем спонтанно и ИМАХ доверие на човека а го познавах от 1 ден,но му имах просто го почувствах ние с него сме само приятели но макар и за кратко време той спечели доверието ми.Сега ако искаш ме наречи курва макар че съм го правила само с него...знам че не направих грешка.Не съжалявам и не го направих заради модата...според мен бях готова.

Eminem4o
09-20-2008, 21:06
това и очаквах ..... от като че ли точно огледало на заглавието ... :)

SunShinePearl
09-20-2008, 21:07
това и очаквах ..... от като че ли точно огледало на заглавието ...
за мен ли става дума?

SpOrTs_GiRl
09-20-2008, 21:08
За съжаление в днешно време ако си нормален те приемат за сдухат/задръстен и причие .. Не очаквай особено умни мнения по този твой въпрос в тийн форум.

SunShinePearl
09-20-2008, 21:09
и кво ти си мислиш че и преди не са го правели и по рано ли а?не е важното че си го правил рано,по важно е да се пазиш и да знаеш рисковете не да се втурнеш ей така без да знаеш нищо

miloto_Pilence
09-20-2008, 21:09
та ако има хора подобни на мен чакакам да пишат .. НЯМА ТАКИВА! НА ИЗЧЕЗВАНЕ СА...

vaseto0o
09-20-2008, 21:11
та ако има хора подобни на мен чакакам да пишат .. НЯМА ТАКИВА! НА ИЗЧЕЗВАНЕ СА...
Как ве, аз мислих че са изчезнали 8-)

SunShinePearl
09-20-2008, 21:13
За съжаление в днешно време ако си нормален
значи ако правиш секс си ненормален така ли?ми аз съм си напълно нормална уча си и т.н макар да съм го правела,тва че едни като почнат и стават чисти курви е др въпрос и си се кефят+ тва сиг и се дрогират за да са''част от тълпата''.....може и да си нормален и като си го правел

radito0
09-20-2008, 21:15
За съжаление в днешно време ако си нормален те приемат за сдухат/задръстен и причие .. Не очаквай особено умни мнения по този твой въпрос в тийн форум. +1

Eminem4o
09-20-2008, 21:16
Желаещият да живее има три цели: познание, любов и богатство. Началото на живота е познанието, средата - любовта, краят - богатството. (който се сети от къде е цитата ще го черпя )

не говоря за никой няма какво да се обиждате :) а за това кой кога го е правил защо като сте толкова порасли не питате мама и тате ? не искам да обидя никой с това ... не мислете че съм някакав идиот който не е имал възмонността или желанието 8) на повечето от вас родителите им са го направили за първи път след сватбата си ... а за това сигурно и те са сдуханяци ? така ли да разбирам ? пак казвам не искам да обиждам никой.

splendour
09-20-2008, 21:19
x111111111111x smqtam e v1zdrasta ne e nai vajnoto.moje da si na 25 ida ne si go prael dotogaz ama nakraq ot nemane da bega6 na okolovr1snoto,ili na 12 da se naebe6 s pastir4eto i da rodi6 [po povod skoro6nata sly4ka za koqto ima6e statiq v novinite] po dobre e da go napravij za6toto go iska6,i to to4no s tozi 4ovek i to da ima6 ak1l da se predpazi6.tva e nai vajnoto............

vaseto0o
09-20-2008, 21:20
Желаещият да живее има три цели: познание, любов и богатство. Началото на живота е познанието, средата - любовта, краят - богатството. (който се сети от къде е цитата ще го черпя )

не говоря за никой няма какво да се обиждате :) а за това кой кога го е правил защо като сте толкова порасли не питате мама и тате ? не искам да обидя никой с това ... не мислете че съм някакав идиот който не е имал възмонността или желанието 8) на повечето от вас родителите им са го направили за първи път след сватбата си ... а за това сигурно и те са сдуханяци ? така ли да разбирам ? пак казвам не искам да обиждам никой.
Тука ма утрепа ве мой :smt118
Ако кажеш това на баща ми ще земе та гръмне :D

splendour
09-20-2008, 21:21
Не вярвам 22г. сериозен човек да си измисли ник Eminem4o.Да не ни ебаваш нещо?
Цитата ти е от Кама Сутра така че сега кво ще ме черпиш? xaxaxaxaxaxa da naistina..........toq avatar 6te6e da ti pasne ako ne6e 10 ina godini po mal1k :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Eminem4o
09-20-2008, 21:23
ника ми е регистриран 2005 толкова ли не мислите че човек може да промени мисленето си за 3 години ?

SunShinePearl
09-20-2008, 21:23
на повечето от вас родителите им са го направили за първи път след сватбата си ... а за това сигурно и те са сдуханяци ? така ли да разбирам ?
и да са го направили тогава техен избор,и НЕ са сдуханяци всеки си избира кога и къде коя съм аз да ги съдя?

anichkaaaa
09-20-2008, 21:23
Кама сутра :D :D :grin:

vaseto0o
09-20-2008, 21:23
Не вярвам 22г. сериозен човек да си измисли ник Eminem4o.Да не ни ебаваш нещо?
Цитата ти е от Кама Сутра така че сега кво ще ме черпиш? xaxaxaxaxaxa da naistina..........toq avatar 6te6e da ti pasne ako ne6e 10 ina godini po mal1k :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Не виждате ли, че развитието на човека изостава двойно от годините му?

Eminem4o
09-20-2008, 21:25
Не виждате ли, че развитието на човека изостава двойно от годините му?

да съм те обидил с нещо ?

Eminem4o
09-20-2008, 21:27
за позналите - пред ндк отиваме на бар ;) ся да не кажете че това е бил смисала на темата :)

vaseto0o
09-20-2008, 21:28
Тва последното беше базик, извинявай ко си се обидил ;)
Ами да си на 22 и да не си срещнал свясно момиче към корто да изпитваш нещо не е нормално :(

vaseto0o
09-20-2008, 21:29
Ненормалника ти си от ямбол, а човека е от софия ;)

Eminem4o
09-20-2008, 21:31
Тва последното беше базик, извинявай ко си се обидил ;)
Ами да си на 22 и да не си срещнал свясно момиче към корто да изпитваш нещо не е нормално :(

ако решиш че ти се чете за тези неща наистина кажи . и без това няма на кой да ги разказвам :) не е че не съм срещал, както и ако кажа че не искам да правя секс, ще излъжа, но винаги така се получават нещата че някой остава на сухо :) както и да е може да затворите темата :)

splendour
09-20-2008, 21:37
Не виждате ли, че развитието на човека изостава двойно от годините му?

да съм те обидил с нещо ? e ne se stqgai tolkoz ama predvid nika ti i temata ti................... dori i predi 3 godini da e togava si bil na 19-s16tata rabota.... to nai vajno e ti da si go xaresva6 de,kakto i seki moje da prai kot si iska kodat si iska bez da e nyjno da slaga6 vsi4ki pod 1 znamenatel.
pffffffffff 100 reda izpisax i ni6to koi znai ko smisleno ne kazax ama zarad igra4kata da napi6a cqloto tva mnenie 6i go pysna....dano da razbere6 v ob6ti linii ko imax predvid :)

amitq
09-20-2008, 21:52
Eminem4o ili tam kakufto si nqma zna4enie i na 40 da si i da ne si nameril 4oweka i da ne si go naprawil, NO su6to taka nqma zna4enie i ako i na 12 i si si nameril 4oweka s koito da go naprawi6! Ne ti kazwam sduhan nito te kritikurwam, no ti sam si slaga6 etiketa zadrustenqk i ot pro4etenoto ti razbrah 4e ili se ebawa6 s foruma ili prosto iska6 da 4ue6 sujelenie mislq 4e edin mn to4no go kaza otidi izlez na kafe nameri si raboti na diskoteka na 22 godini e toooolkowa lesno da si nameri6 dobro i swqsno momi4e! Moqt priqtel kato e na 18 i do sega ne e spal s momi4e i sq za purwi put s mene kfo ot tfa??????(na 15 sum) ama znae6 li koga se slu4i towa i toi predi si sede6e samo w kompaniq zaobikolena ot mom4eta i ne se sre6ta6e s momi4eta slu4aino re6i da izleze da ni izprati s brat4edka mi i tka se razwiha ne6tata prosto primer ti dawam

scoobydors
09-20-2008, 22:05
Абе аман от издуханяци.Какво правиш в раздел "Секс" като не си го правил? Нито ще можеш да помогнеш на начинeщите ебачи и ебачки нито ще можеш да кажеш нещо компетентно.Затова мястото ти не е в този форум, освен това ти си дърт пръч на 22г. какво правиш в тийн форум?!
Как го натропа :razz:

:shock: Evalata :lol:
\:D/ \:D/ \:D/ \:D/

x3eme
09-20-2008, 22:06
Абе аман от издуханяци.Какво правиш в раздел "Секс" като не си го правил? Нито ще можеш да помогнеш на начинeщите ебачи и ебачки нито ще можеш да кажеш нещо компетентно.Затова мястото ти не е в този форум, освен това ти си дърт пръч на 22г. какво правиш в тийн форум?!
Как го натропа :razz:

:shock: Evalata :lol:
\:D/ \:D/ \:D/ \:D/

kakto e zaglavieto na temata...amun ot dne6noto pokolenie

b0ri
09-20-2008, 22:54
Аз пък съм на 16 и също не съм го правила и кво голямата задръстенячка ли съм ? Ми не разбира се...пак съм имала доста гаджета..Просто не мисля,че му е дошло времето... Но теб Eminem4o те уважавам наистина :)

NightGuardian
09-20-2008, 22:58
Това бяха думите на поредния отчаян детсвеняк. :razz:

Bellatrix
09-21-2008, 06:18
ОХ, стига бе хора! Писна ми от критици! Сексът при 1 човек може да дойде в момента, в който се почувства готов! Нито Eminem4o е сдухаляк, нито някой който го е направил на 13-14 е курва или курвар. ТОВА СИ ЗАВИСИ ОТ ВЪТРЕШНАТА НАГЛАСА и ред други неща, които няма да изреждам, че са много.
Въпросът в цялата работа е поне като си решил да започнеш (когато и да е) да си се образовал за целта. Да знаеш как се слага презерватив, да го ползваш и да си наясно с рисковете. Това е. Не говорим за разни отделни индивиди, които въртят по 5-6 момчета например, а за обикновенните хора и първите им опити.

ANTIHUMAN
09-21-2008, 06:31
ОХ, стига бе хора! Писна ми от критици! Сексът при 1 човек може да дойде в момента, в който се почувства готов! Нито Eminem4o е сдухаляк, нито някой който го е направил на 13-14 е курва или курвар. ТОВА СИ ЗАВИСИ ОТ ВЪТРЕШНАТА НАГЛАСА и ред други неща, които няма да изреждам, че са много.
Въпросът в цялата работа е поне като си решил да започнеш (когато и да е) да си се образовал за целта. Да знаеш как се слага презерватив, да го ползваш и да си наясно с рисковете. Това е. Не говорим за разни отделни индивиди, които въртят по 5-6 момчета например, а за обикновенните хора и първите им опити.

+ Първото и последното умно изказване по темата!

nejnaDROGA
09-21-2008, 06:36
Аз също съм на мнение,че първото момче/момиче трябва да е човек,на когото можеш да разчиташ,когото обичаш и на когото имаш пълно доверие!!!Нооо замислял ли си се,че доста от хората тук (както и аз) сме намерили този човек доста по-рано от теб!!!Това,че аз или някой друга сме го направили на 14 год. не означава,че ни е било все тая с кого го правим!!!Все едно да ми кажеш,че за теб точното момиче няма да е някоя,с която се обичате АДСКИ МНОГО,заедно сте от година и нещо,освен гаджета сте и най-добрите приятели и т.н. ... Е ако за теб това не е точното момиче,за мен беше точното момче!!!Освен това щом съм го направила на 14 год. значи съм била готова и не съм се чувствала малка!!!(освен това за разлика от много момичета,които дори в момента са по-големи от мен,моята сексуална култура беше на доста високо ниво...)
Но стига съм обяснявала за себе си!Мисля,че е тъпо да съдите за хората по това кога за първи път са правили секс!!!Всеки има различни разбирания (един мисли,че на 14 е рано...друг,че на 22 е късно),но това не дава право на никой да нарича някого "курва" или "отчаян девственик" :-x Всеки си има принципи,на които държи!!! :-x
Оффф половината съфорумници (наблягам на мъжката част) са толкова ограничени в мисленето си,че направо ми се гади ...

П.П.NightGuardian в българският език няма дума "ДЕТСТВЕНЯК" ... има дума "ДЕВСТВЕН" .. Вместо да нападаш момчето вземи се научи да пишеш грамотно!!!

nejnaDROGA
09-21-2008, 06:39
Абе аман от издуханяци.Какво правиш в раздел "Секс" като не си го правил? Нито ще можеш да помогнеш на начинeщите ебачи и ебачки нито ще можеш да кажеш нещо компетентно.Затова мястото ти не е в този форум, освен това ти си дърт пръч на 22г. какво правиш в тийн форум?!
Само да те светна,че някои от модераторите минават дори тези 22 год.,но това не им пречи да си изпълняват задълженията ;)
(не се сещам как беше ника на момичето,но си спомням,че имаше една на 25 год. или там някъде)

nejnaDROGA
09-21-2008, 06:50
Абе аман от издуханяци.Какво правиш в раздел "Секс" като не си го правил? Нито ще можеш да помогнеш на начинeщите ебачи и ебачки нито ще можеш да кажеш нещо компетентно.Затова мястото ти не е в този форум, освен това ти си дърт пръч на 22г. какво правиш в тийн форум?!
Само да те светна,че някои от модераторите минават дори тези 22 год.,но това не им пречи да си изпълняват задълженията ;)
(не се сещам как беше ника на момичето,но си спомням,че имаше една на 25 год. или там някъде)

Модераторите са си модератори.Те трябва да са по-големи от нас за да имат по добра преценка за нещата от форума (коя тема да се изтрие и т.н).Пък и освен това са готини всичките до един и са наясно с работите от живота.Ти предпочиташ някакви дечурлиги ли да са модератори?
:razz: Да съм казала нещо подобно?!Просто ти казвам,че е тъпо да казваш "дърт пръч" на някой 2 годишен!!!Освен това и сред съфорумниците ни има една на 33 години (бях я засякла пак в тая тема),както и още доста хора на 20+!!!
П.П.Чудно ми е дали ще ти е кеф,когато станеш на 22 и някой 15 год. (предполагам си на толкова) ти каже "Ей дядка,какво правиш в диското бе...За хора като теб има кръчми" (примерно ти казвам...просто следвам логиката ти :-D )

Mementomori
09-21-2008, 08:07
Някои се дразнят,като влизат еди какви си хора,и не осъзнават колко тесногръди са,защото подценяват и дискриминират хората заради сексуалния им живот или липса на такъв.Ненормалник,какво те интересува на колко е авторът на темата на колко години е или прочие?Какво като е на 22 и е девствен?Всичко е въпрос на личен избор-с кого,кога,къде,защо?Вече това зависи от ценностната система,възгледите и разбиранията на дадения човек!Няма нужда от излишни комплексарски нападки и прочие,всеки е свободен да посещава,каквито и иска сайтове...Ненормалник,ти като си под 18,влизаш ли в сайтове,където се иска подобна възраст?
Колкото до автора-да,все още има такива хора,които чакат подходящия и не са обсебени от темата секс(нищо лично към децата на 14,които са срещнали принца на бял кон)....

b0ri
09-21-2008, 08:46
Това бяха думите на поредния отчаян детсвеняк. :razz:


Да ти приличам на отчаяна?Не ме интересува ко си мислиш ти,поне си знам цената и не бързам кат повечето да се изпраскам и след това да пиша теми от рода на "На 14 съм той свърши в мен , ся ко да прая" или пък "с бебе на 17" ... хах

А да, и кат си толкос отворен поне се научи да пишеш "детсвеняк" вика хахахаах За твое сведение се казва девственик а де !

Adurna
09-21-2008, 08:50
здравейте :) нямам какво да правя и реших да се поровя тук.. и направо ми настръхнаха всички видове косми .... :oops:

Както и да е .. гледам тук едва ли има някой на мойта възраст колйто да не е специалист по темата секс ... или ще кажете "ние се раждаме научени" ммдаа .. сигурно си мислите вече "къв си па ти бе ? " е къв съм ... на 22 години съм и както бихте се изразили вие съм "загубеняк" щото не съм правил секс ...(не че бих се отказал просто не съм намерил човека за това) е ако това ви е мерката сега тук очаквам някви надувки да затрупат темата с псувни по мой адрес...

Не мислите ли че трябва да намериш човека за това ? Човек на който наистина да разчиташ и да имаш пълно доверие за всичко ? а като чета този форум се отчайвам съвсем... просто няма такива хора вече ... всички гледат да го направят а това че им е рано, че не са с верния човек, че не могат да се доверят на този индивид май нее от значение за вас ? та ако има хора подобни на мен чакакам да пишат .. ей така като няма какво да се прави ..

Браво,значи все още са останали хора,които не са само за едното ебане. =D> Прав си,наистина трябва да вярваш на човека до себа си.Може и да съм старомодна,но не ми пука.Това да го прочетат всички 12-13 годишни,дето са се надъхали да легнат с първия срещнат. :D

DJ_Mrav4o
09-21-2008, 08:54
здравейте :) нямам какво да правя и реших да се поровя тук.. и направо ми настръхнаха всички видове косми .... :oops:

Както и да е .. гледам тук едва ли има някой на мойта възраст колйто да не е специалист по темата секс ... или ще кажете "ние се раждаме научени" ммдаа .. сигурно си мислите вече "къв си па ти бе ? " е къв съм ... на 22 години съм и както бихте се изразили вие съм "загубеняк" щото не съм правил секс ...(не че бих се отказал просто не съм намерил човека за това) е ако това ви е мерката сега тук очаквам някви надувки да затрупат темата с псувни по мой адрес...

Не мислите ли че трябва да намериш човека за това ? Човек на който наистина да разчиташ и да имаш пълно доверие за всичко ? а като чета този форум се отчайвам съвсем... просто няма такива хора вече ... всички гледат да го направят а това че им е рано, че не са с верния човек, че не могат да се доверят на този индивид май нее от значение за вас ? та ако има хора подобни на мен чакакам да пишат .. ей така като няма какво да се прави ..

Браво,значи все още са останали хора,които не са само за едното ебане. =D> Прав си,наистина трябва да вярваш на човека до себа си.Може и да съм старомодна,но не ми пука.Това да го прочетат всички 12-13 годишни,дето са се надъхали да легнат с първия срещнат. :D
+1 :)

vaseto0o
09-21-2008, 09:13
Ке ме трепете от смях :D

Liar
09-21-2008, 09:26
Ке ме трепете от смях :D
и мен :D
Като гледам постовете на малките курветини и винаги загорелите пръчове се отчайвам от живота.