PDA

View Full Version : приятелка и гаджето й...



zagrijena
09-20-2008, 21:54
Добър вечер на всички неспящи :grin:
Та моята история е такава... Една приятелка ходи с едно момче от 1 месец. ПРоблема е,че тя супер много се лигави с него. Смисъл не иска да се вижда с него, в същото време го праща някаде и тогава му казва,че няма да дойде, когато той я пита какво става тя го лъже постоянно,че не е можела защото еди-какво си... И мене това супер много ме дразни,щото момчето е свястно и не заслужава такова поведение! Дори вчера вечерта нз как намери къде живея и дойде в 22:30 да говори с мене и се оказа,че тая мойта приятелка е била в нас без да знам,тоест го е излъгала,че е в нас. И трябва да подкрепям лъжите й,а ми много кофти! Дори момчето ми вика кажи ми сериозно какво става не заслужавам ли да знам и като го погледнах в очите едвам се сдържах :( А той вчера вечерта я е чакал 2-3 часа пред блока й за да може да я види за 5-10мин преди да се прибере,но тя го е излъгала,че не е у тях защото не е искала да слиза при него :x

Не знам какво да правя,казах й,че тва дето си играе с него е тъпо и поне да му каже да не я търси,но тя май не ме разбира :o
Не искам да им се меся,но ми е супер гадно за момчето наистина :(

ThePowerOfLove
09-20-2008, 21:58
Не знам дали трябва да им се месиш...Той не се ли усеща как се държи тя с него? Освен пак да й кажеш ако не го харесва да не ходи с него :?

dreaml1nd_
09-20-2008, 22:01
Права си...много тъпо...ама знаеш ли...остави ги :)той много скоро ще се усети и оная ше духа ;)

SmiLee .. ))
09-20-2008, 22:04
Права си...много тъпо...ама знаеш ли...остави ги :)той много скоро ще се усети и оная ше духа ;)

+ :-P

snike
09-20-2008, 22:23
vypreki 4e ti e priqtelka kaji na mom4eto (nastroi go) da q ostavi :-o ne zaslujava takova otno6enie ta tq si igrae s nego a toi naivnia :? da q ostavq....ne tq nego...a toi neq

scoobydors
09-20-2008, 22:27
Права си...много тъпо...ама знаеш ли...остави ги :)той много скоро ще се усети и оная ше духа ;)

+ :-P
+1 :-)

AFT
09-20-2008, 22:30
Тоя тряа да е ебати шматката,че не се е усетил още. о.О Нищо не прави, нека сами да се оправят.

zagrijena
09-20-2008, 22:51
Ами той просто наистина я харесва..днес излизахме и той й е казал,че я обича :( Върви й по свирката а тя не оценява нищо... Аз я познавам и знам,че много късно ще се осети що за момче е тоя :)
И аз си мислех да му кажа какво става,но тя ще се сърди ако разбере пък не искам ся да се карам с нея... Не мога да съм 100% сигурна,че той няма да й изпорти какво съм казала....все пак продължава да я търпи. И като се видят (когато се видят 1път в седмицата) той е в кофти настроение,щото тя е закасняла с поне 30мин и тя вика "той е някав сдухар не го искам такъв само и моето настроение скапва" а не вижда,че тя е виновна :x :?

FreeSpirit
09-20-2008, 23:30
той сам трябва да се събуди и да разбере, че тя го лъже...
Ако се намесиш, може после на теб да си го изкара...по-добре не се меси, а ако опре до теб му кажи простично "отвори си очите"

Romeo_is_dead
09-20-2008, 23:39
Техен си проблем, остави ги да се оправят.

BeYourSelf
09-21-2008, 04:42
той сам трябва да се събуди и да разбере, че тя го лъже...
Ако се намесиш, може после на теб да си го изкара...по-добре не се меси, а ако опре до теб му кажи простично "отвори си очите"

:smt045 :smt045 :smt045

sexa_na_kompleksa
09-21-2008, 06:45
Приятелка ти е егати кучката! Говори пак с нея, момчето не заслужава такова отношение!

mitakkka
09-21-2008, 07:52
Приятелка ти е егати кучката! Говори пак с нея, момчето не заслужава такова отношение!
+1 .Приятелката ти е мръсна курва - а този да седи 3 часа пред блока и - поредния заблуден младеж който си мисли, че като направи такова нещо значи нещо за курвата-друг път.И ние момчетата сме гадни-ама твоята приятелка е на първо място!

VerryBerry
09-21-2008, 08:28
Не се бъркай където не ти е работа.Той ще си прецени кво да прави.

anichkaaaa
09-21-2008, 08:30
Тръгни ти с него и излекувай раните му :-D :-D

Honey:)
09-21-2008, 20:45
Права си...много тъпо...ама знаеш ли...остави ги :)той много скоро ще се усети и оная ше духа ;)

+ :-P
+1

Neftochimic
09-21-2008, 21:10
abe кажи му на момчето.... мани я тая лигла.... няма смисал и ТИ да го лъжеш заради тая твоята лигава фр.... :?

b0nb0n4et0
09-21-2008, 21:14
И аз имам такава приятелка,само че тя не лъже приятеля си къде ходи.
Когато тръгнаха тя едвам го поглеждаше,не го целуваше в дискотеката,не иска да говори с него по телефона,се му се цупеше за нищо,а той все и ходеше по г*за.
Той е направо момче злато,но един ден нещата се промениха,той почна да и се сърди и след като си поговориха един ден и си изясниха нещата сега са по-щастливи от всякага изобщо не се карат.За което аз много се радвам :grin:
Затова кажи на твойта дружка да го оцени защото може да съжелява някой ден :o

zagrijena
09-21-2008, 21:50
Днес пак говорихме и тя вика "абе той е прекалено сериозен за мене, не съм готова за такава връзка" И ми вика "ти що го защитаваш постоянно?Искаш ли да тръгнеш с него,че да ме остави на мира?" Направо това момиче подлудява ли :-o Не издържааам искам да му каже истината !Но не мога да я накарам да го направи :(

Girl08
09-21-2008, 21:58
По-добре я накарай някак си да му каже истината или ти му я кажи въпреки това че нетрябва да се намесваш ти сама каза че момчето е много свестно според мен колкото по-рано се реши проблема толкова по-добре :)

lonely_girl92
09-21-2008, 22:02
той сам трябва да се събуди и да разбере, че тя го лъже...
Ако се намесиш, може после на теб да си го изкара...по-добре не се меси, а ако опре до теб му кажи простично "отвори си очите"



\:D/ \:D/ \:D/ :) :)