PDA

View Full Version : Сексът и наркотиците



schranz
09-21-2008, 00:40
!!!!! МОЛЯ В ТАЗИ ТЕМА ДА ПИШАТ ЛИЦА ,КОИТО СА УПОТРЕБЯВАЛИ НЯКАКЪВ НАРКОТИК НЕПОСРЕДСТВЕНО ПРЕДИ СЕКС.КОМЕНТАРИ ОТ РОДА "АЗ НЕ УПОТРЕБЯВАМ НАРКОТИЦИ И НИКОГА НЕ БИХ УПОТРЕБИЛ/А ... " НЯМА СМИСЪЛ ДА СЕ ПОСТВАТ.ТЕМАТА Е ЕДИНСТВЕНО ЗА ХОРА,КОИТО УПОТРЕБЯАТ ИЛИ СА УПОТРЕБЯВАЛИ НЯКОГА НАРКОТИЦИ ПРЕДИ СЕКС !!!!!!!

В тази тема нека всеки,който е правил секс под въздействието на наркотици , разкаже за сексуалното си преживяване;* различно ли усещате преживяването?; * можете ли ако не употребявате никакви наркотици да достигнете до същия ефект; * различните наркотици ,различни усещания ли ви носят ? ; *с кой наркотик най-много ви е харесал секса ; * кой наркотик никога не бихте използвали отново преди да правите секс ?;

SunShinePearl
09-21-2008, 01:13
ми аз само трева съм пушила и замалко да се стигне до секс иначе са ми казвали(човека има опит) че амфета като се използва държало около4-5 часа(мъжа)за жени нз

mozyk
09-21-2008, 01:22
БЯХМЕ СА НАПУШИЛИ С ЕДНА МНОГО СИЛНА ТРЕВА, БЕШЕ ТРЕВА ИЗРОД... БЕШЕ МНОГО СТРАННО ЩОТО ЧУВАХ СТРАННИ ЗВУЦИ И СИ ВЪОБРАЗЯВАХ РАЗНИ НЕЩА. НА ДРУГИЯ ДЕН ВИЖДАХ МНОГО МЪГЛИВО, И МНОГО СЪ ОПЛАШИХ АМА СА ОПРАЙ ПОСЛЕ.

различно ли усещате преживяването?
МИ ДА ПО ДРУГО Е ЩОТО ИЗДЪРЖАМ ПОВЕЧЕ И МОГА ДА УСКОРА БЪРЗИНАТА НА ТУРБО...СТРАННИ ЧУВСТВА НА ЕУФОРИЯ В СЪЩОТО ВРЕМЕ НА ОБЪРКВАНЕ.

можете ли ако не употребявате никакви наркотици да достигнете до същия ефект;
МОГА АМА НЯМА ДА Е СЪЩОТО.

различните наркотици ,различни усещания ли ви носят ?
ЕЙ НЕ СЪМ ПОЛЗВАЛ ДРУГИ ОСВЕН ТРЕВАТА НА ДЕМОНИТЕ... НЕ МИСЛЯ ДА ПОЛЗВАМ ДРУГИ НАРКОТА ЩОТО СА МНОГО ОПАСНИ, И СА САМО ЗА СМОТАНЯЦИ.. ЕДИНСТВЕНО САМО КАТО ЗАБОГАТЕЯ ЩЕ ПРОБВАМ ЛСД НО ЩЕ БЪДА ПОД НАБЛЮДЕНИЕ С НЯКОЙ ЛЕКАР, ЩЕ ХОДЯ С НЕГО НА САМ НАТАМ ДА МЕ ИМА ПОД КОНТРОЛ ЩОТО Е МНОГО ОПАСНО АКО ПОПАДНЕШ В ОДВЪДНОТО, ЩОТО ИМА ШАНС ДА НЕ СЪ ВЪРНЕШ.. ЩОТО СИ ВЪОБРАЗЯВАШ ГЛУПОСТИ ДЕТО НЕ СА ИСТИНА ИЗОБЩО А И КАТ СЪМ В ДЕПРЕСИЯ ТОЛКОВА ЧЕСТО МОА НЕКВА ПАРА НОЯ МА ЛЕПНЕ. ОПАСНО Е ДОСТА. ЕДИН МОЙ КОЛЕГА СИ МИСЛИШЕ ЗА СТАТУЯ И НЕ СЕ МЪРДАШЕ СЕДЕШЕ КАТО ПРЕПАРИРАН... ДРУГ ПЪТ СЪЩИЯ ГЛУПАК КАРАШЕ МИСЛИШЕ ЧЕ ЛИНИЙТЕ НА МАГИСТРАЛАТА СА РЕЛСИ И СЕ МЕСТИ ПО ТЯХ КОЛАТА ВСЕ ЕДНО Е ВЛАК... ААААБЕ НЕ Е ШЕГА РАБОТА.. ЩЕ МИ Е МНОГО ИНТЕРЕСНО ДА ШИБАМ НАДРУСАН С ЛСД. ХЯХЯХЯХЯХЯ.. ВСИЧКИ ДРУГИ НАРКОСИ СА ЛАЙНА. САМО ЗА ПРОСЯЦИ, МАНГАЛИ И ПРОПАДНАЛИ ХОРА..:smt016 :smt098 :evil:

x3eme
09-21-2008, 01:27
o boje 8-)

anonimen_89
09-21-2008, 02:35
купих си л-карнитин и превръщах мазнините в енергия

Jumbie483
09-21-2008, 07:37
!!!!! МОЛЯ В ТАЗИ ТЕМА ДА ПИШАТ ЛИЦА ,КОИТО СА УПОТРЕБЯВАЛИ НЯКАКЪВ НАРКОТИК НЕПОСРЕДСТВЕНО ПРЕДИ СЕКС.КОМЕНТАРИ ОТ РОДА "АЗ НЕ УПОТРЕБЯВАМ НАРКОТИЦИ И НИКОГА НЕ БИХ УПОТРЕБИЛ/А ... " НЯМА СМИСЪЛ ДА СЕ ПОСТВАТ.ТЕМАТА Е ЕДИНСТВЕНО ЗА ХОРА,КОИТО УПОТРЕБЯАТ ИЛИ СА УПОТРЕБЯВАЛИ НЯКОГА НАРКОТИЦИ ПРЕДИ СЕКС !!!!!!!

В тази тема нека всеки,който е правил секс под въздействието на наркотици , разкаже за сексуалното си преживяване;* различно ли усещате преживяването?; * можете ли ако не употребявате никакви наркотици да достигнете до същия ефект; * различните наркотици ,различни усещания ли ви носят ? ; *с кой наркотик най-много ви е харесал секса ; * кой наркотик никога не бихте използвали отново преди да правите секс ?;


ти да не би да искаш да ползваш наркотици преди секс :x

Prayerr
09-21-2008, 07:46
зависи аз лично ти препоръчвам 1 линия пико преди секс - като амфетите е само дето на другия ден не си като умрял;] но цената естествено е по голяма / може да минеш и с някои друг бонбон наистина секса след тфа е страшен

09-21-2008, 17:54
ем..ползвала съм амфети,кокаин,трева..аве не си е работа :? вярно е,че амфетите дават страшно много енергия .. мъжкия издържа едно 4-5 часа и аз горе долу толкова..ама на следващия ден бяхме трупове..кокаина..ебава ти майката..моя приятел с триста зор го вдигна,направи един тек и тва беше..а пък после главите как ни деряха няма да коментирам..тревата си е трева :D и найхубавото е че не пристрастява.обаче няма особен ефект..и да - мога да постигна същия ефект и без амфети и т.н.пък и няма смисъл да си тровя организма /повече не бихго направила/ на месеца 1-2 макс трева итва е..

vaseto0o
09-21-2008, 18:36
купих си л-карнитин и превръщах мазнините в енергия
Хах балък Карнитина не дава енегрия ве :D
Виж креатина е друго нещо-на мен ми дава мн енергия ;)

Rise_Against
09-21-2008, 19:51
чувството е страхотно! просто е различно,все едно не си на този свят. но не ми се иска да кажа под въздействието на какъв наркотик е било,защото не го смятам за уместно! :)

x3eme
09-22-2008, 04:05
чувството е страхотно! просто е различно,все едно не си на този свят. но не ми се иска да кажа под въздействието на какъв наркотик е било,защото не го смятам за уместно! :)
em i az sum go pravil pod vuzdeistvieto na narkotik ama puk da ti kaja 4ustvoto vub6te ne e neveroqtno kakto ti se izrazqva6.kato cqlo narkotika pritupqva 4uxualnoto 4ustvo no tova e mnogo otnositelno.imam predvit zavisi kakuv narkotik si izpolzvala

sextazy_baby
09-22-2008, 07:11
Миличка...бонбонче или амфетка...

Lolitaa
09-22-2008, 08:45
еми аз на бонбон съм:) мно яко ми беше катоо ме удари кика.. хахах :D :grin:

Rise_Against
09-22-2008, 08:57
чувството е страхотно! просто е различно,все едно не си на този свят. но не ми се иска да кажа под въздействието на какъв наркотик е било,защото не го смятам за уместно! :)
em i az sum go pravil pod vuzdeistvieto na narkotik ama puk da ti kaja 4ustvoto vub6te ne e neveroqtno kakto ti se izrazqva6.kato cqlo narkotika pritupqva 4uxualnoto 4ustvo no tova e mnogo otnositelno.imam predvit zavisi kakuv narkotik si izpolzvala
еми то много си зависи от човека. дали взимаш редовно,за пръв пут ли взимаш,как ти действа и т.н. при мен наркотиците много засилват сексуалното желание,пък и аз вече много добре се контролирам,като съм друсана и всичко е ок. искам да кажа също че не се гордея с това нещо. не съм наркоманка,просто понякога с фр си правим кефа,е така за единия филм и аз знам собствените си възможности и мога да престана ако сикам,защото не съм пристрастена! :) но не пробвайте,защото не знаете до какво ще доведе.

Lolitaa
09-22-2008, 09:04
чувството е страхотно! просто е различно,все едно не си на този свят. но не ми се иска да кажа под въздействието на какъв наркотик е било,защото не го смятам за уместно! :)
em i az sum go pravil pod vuzdeistvieto na narkotik ama puk da ti kaja 4ustvoto vub6te ne e neveroqtno kakto ti se izrazqva6.kato cqlo narkotika pritupqva 4uxualnoto 4ustvo no tova e mnogo otnositelno.imam predvit zavisi kakuv narkotik si izpolzvala
еми то много си зависи от човека. дали взимаш редовно,за пръв пут ли взимаш,как ти действа и т.н. при мен наркотиците много засилват сексуалното желание,пък и аз вече много добре се контролирам,като съм друсана и всичко е ок. искам да кажа също че не се гордея с това нещо. не съм наркоманка,просто понякога с фр си правим кефа,е така за единия филм и аз знам собствените си възможности и мога да престана ако сикам,защото не съм пристрастена! :) но не пробвайте,защото не знаете до какво ще доведе.
подкрепям + също и на мен мн ми засилват сексуалното желание :)

tarataika
09-22-2008, 09:15
купих си л-карнитин и превръщах мазнините в енергия

:razz: :razz:

schranz
09-22-2008, 11:18
!!!!! МОЛЯ В ТАЗИ ТЕМА ДА ПИШАТ ЛИЦА ,КОИТО СА УПОТРЕБЯВАЛИ НЯКАКЪВ НАРКОТИК НЕПОСРЕДСТВЕНО ПРЕДИ СЕКС.КОМЕНТАРИ ОТ РОДА "АЗ НЕ УПОТРЕБЯВАМ НАРКОТИЦИ И НИКОГА НЕ БИХ УПОТРЕБИЛ/А ... " НЯМА СМИСЪЛ ДА СЕ ПОСТВАТ.ТЕМАТА Е ЕДИНСТВЕНО ЗА ХОРА,КОИТО УПОТРЕБЯАТ ИЛИ СА УПОТРЕБЯВАЛИ НЯКОГА НАРКОТИЦИ ПРЕДИ СЕКС !!!!!!!

В тази тема нека всеки,който е правил секс под въздействието на наркотици , разкаже за сексуалното си преживяване;* различно ли усещате преживяването?; * можете ли ако не употребявате никакви наркотици да достигнете до същия ефект; * различните наркотици ,различни усещания ли ви носят ? ; *с кой наркотик най-много ви е харесал секса ; * кой наркотик никога не бихте използвали отново преди да правите секс ?;


ти да не би да искаш да ползваш наркотици преди секс :x
az sym upotrebqvala mnoogo puti.iskam da vidq vashite komentari prosto ...

x3eme
09-24-2008, 06:33
чувството е страхотно! просто е различно,все едно не си на този свят. но не ми се иска да кажа под въздействието на какъв наркотик е било,защото не го смятам за уместно! :)
em i az sum go pravil pod vuzdeistvieto na narkotik ama puk da ti kaja 4ustvoto vub6te ne e neveroqtno kakto ti se izrazqva6.kato cqlo narkotika pritupqva 4uxualnoto 4ustvo no tova e mnogo otnositelno.imam predvit zavisi kakuv narkotik si izpolzvala
еми то много си зависи от човека. дали взимаш редовно,за пръв пут ли взимаш,как ти действа и т.н. при мен наркотиците много засилват сексуалното желание,пък и аз вече много добре се контролирам,като съм друсана и всичко е ок. искам да кажа също че не се гордея с това нещо. не съм наркоманка,просто понякога с фр си правим кефа,е така за единия филм и аз знам собствените си възможности и мога да престана ако сикам,защото не съм пристрастена! :) но не пробвайте,защото не знаете до какво ще доведе.
подкрепям + също и на мен мн ми засилват сексуалното желание :)
rano ili kusno 6e sujalqvate za tova 4e ste vzimali ne6to taka kakto sujalqvam az v momenta :wink:

summergir1
09-24-2008, 08:46
пробвала съм с амфети и чувството беше невероятно