PDA

View Full Version : Срамежлив съм :(



RuLzZz
09-21-2008, 07:03
Здравейте на всички

Та проблема е следния...

Харесвам си едно момиче то мене също и го знам от общи приятели но проблема е че като съм с него унемявам немога да си кажа и името направо незнам а искам да и предложа... но незнам как да започна просто съм много срамежлив да се еба в тапака... :@ :( дайте съвети как да започна разговор и така моляви !

sexa_na_kompleksa
09-21-2008, 07:07
Няма от какво да се притеснявш, още повече, че знаеш, че и тя има чувства към теб. Ако говоренето не ти се отдава - действай! Просто я целуни. Ако тя ти отвърне - всичко е наред, ако ли не - извиняваш се и казваш, че няма да се повтори.

Chawder
09-21-2008, 07:21
Пише се Онемявам.
И това не е нищо ненормално. Можеш да й споделиш, проблема ти със срамежливостта и да й се извиниш, примерно. Според мен така и двамата ще се отпуснете, пък и изглежда сладко :)

MostHated
09-21-2008, 07:27
2 големи водки, ще ти поодпуснат устата...

RuLzZz
09-21-2008, 07:36
2 големи водки, ще ти поодпуснат устата...

+++ за тоя пост но баче след 2 големи водки не че нещо ама ще си личи че съм пил аи неможе да ида на среща и да лахам на водка

MostHated
09-21-2008, 07:47
направи си комбинация... 1 голяма водка с 1 спрайт... след като испиеш ако миршеш на водка си вземи дъвка, по възможност с ментол (най добре)
И пий от тая водка.. бяла мечка тя е най добрата!



въпреки че това не е решение, за 1 -2 пъти може да помогне ;)

BaiToq
09-21-2008, 07:49
Здравейте на всички

Та проблема е следния...

Харесвам си едно момиче то мене също и го знам от общи приятели но проблема е че като съм с него унемявам немога да си кажа и името направо незнам а искам да и предложа... но незнам как да започна просто съм много срамежлив да се еба в тапака... :@ :( дайте съвети как да започна разговор и така моляви !
Пишете си бележки,
като не можеш да говориш.

258
09-21-2008, 07:59
Мм тя да не яде хора...? :-o
Няма от какво да те е срам.Просто се отпусни и бъди напълно естествен.Може да е доста трудно,но го направи.И ще видиш как тя веднага ще забележи. ;)

FootballManager
09-21-2008, 08:20
Bai Toq:Пишете си бележки,
като не можеш да говориш.
+1 или пък по скайп :) аз така направих :grin:

anichkaaaa
09-21-2008, 08:23
Bai Toq:Пишете си бележки,
като не можеш да говориш.
+1 или пък по скайп :) аз така направих :grin:

Е евала кво да ти кажа .. Точно по скайп се признават чувства ! :? :?

Samotno_Angel4e
09-21-2008, 08:43
]Мм тя да не яде хора...? :-o
Няма от какво да те е срам.Просто се отпусни и бъди напълно естествен.Може да е доста трудно,но го направи.И ще видиш как тя веднага ще забележи. ;)
+1 Просто трябва да се отпуснеш бе...И недей да пиеш нищо щот така ша прецакаш цялата работа... :?

bonbon4enceto11
09-21-2008, 09:11
Какво толкова..? Кажи и, че я обичаш . Предложи и и тя сигурно ще приеме щом и тя те харесва и така..Много е гадно като момчетата са срамежливи.. тя цяла вечност ли да те чака ..? А, и го кажи на живо като се видите, по-яко е. Действай по-бързо и успех! :) :wink:

tarataika
09-21-2008, 09:13
Не се впрягай толкова - или ще се получи, или няма, трети вариант не виждам просто. И зависи само от теб.

Presley
09-21-2008, 09:25
Еми като си срамежлив,ще си останеш с мечтите эа момичето.
Не энам как да преодолееш срама,но ще ти кажа едно нещо,което е важно.Работи в свой интерес,эащото ако ти не го правиш,няма кой.

anichkaaaa
09-21-2008, 09:31
Абе срамежлив бил ... Я горе главата ! Нали и тя те харесва какъв е проблема тогава ? Отиваш притискаш я в някой ъгъл и айдее готова работата :) Нямя за кво да се притесняваш :P

RuLzZz
09-21-2008, 09:38
благодаря на всички като се видя с нея ще ви споделя как е минало :grin: :)

благодаря пак :)

eXciTeD
09-21-2008, 10:16
Никакъв скайп, чат, мейл и др.. говори с нея, ще изпуснеш възможността си, бори се за това което искаш мамка му...и когато самия ти си пречиш е още по тъпо... успех :)

slim__shadygirl
09-21-2008, 10:25
Никакъв скайп, чат, мейл и др.. говори с нея :-o

RuLzZz
09-21-2008, 10:39
Никакъв скайп, чат, мейл и др.. говори с нея, ще изпуснеш възможността си, бори се за това което искаш мамка му...и когато самия ти си пречиш е още по тъпо... успех :)


и аз така мисля друго си е на живо ... пак и друго си е да видя как ще реагира ... довечера ще ви кажа какво е станало :shock:

slun4ice_90
09-21-2008, 14:59
Никакъв скайп, чат, мейл и др.. говори с нея, ще изпуснеш възможността си, бори се за това което искаш мамка му...и когато самия ти си пречиш е още по тъпо... успех :)


и аз така мисля друго си е на живо ... пак и друго си е да видя как ще реагира ... довечера ще ви кажа какво е станало :shock: Саамо така никакви скайпчета и тем подобни... :?

unknown1
09-21-2008, 15:21
Бях чел скоро в подписа на някой потребител"Дъжд кола не мие и срам п***а не ебе" :D така че действай:)

icofirea
11-14-2008, 12:21
И при мен проблема е същия.Харесвам едно момиче още от 3 клас и все не намирам начин и място да и предложа.Откачено много я харесвам.В 4 клас чувах слухове,че искала да ми предлага,но незнам дали е вярно.Записах се там където и тя учи,опитвам се да я заговоря,но не получавам отговор.Все едно и също поведение.Моля ви помогнете ми.10х предварително.

curka87
11-14-2008, 12:46
Пише се Онемявам.
И това не е нищо ненормално. Можеш да й споделиш, проблема ти със срамежливостта и да й се извиниш, примерно. Според мен така и двамата ще се отпуснете, пък и изглежда сладко :)

+1 даже много сладко. :)

icofirea
11-14-2008, 13:16
моля ви,моля ви,моля ви помотнете ми.лудо влюбен съм в това момиче

curka87
11-14-2008, 13:26
И при мен проблема е същия.Харесвам едно момиче още от 3 клас и все не намирам начин и място да и предложа.Откачено много я харесвам.В 4 клас чувах слухове,че искала да ми предлага,но незнам дали е вярно.Записах се там където и тя учи,опитвам се да я заговоря,но не получавам отговор.Все едно и също поведение.Моля ви помогнете ми.10х предварително.

А сега в кой клас си??

Както и да е....Ами щом не получаваш отговор, значи или не те харесва, или не я заговаряш по правилния начин, или я е срам.И какво значи "не намирам начин и място да й предложа"?? Отиваш и я канич на среща (кафе, разходка) и толкова. И не пред цялото даскало!!! Опитай на саме.

icofirea
11-14-2008, 14:26
7 клас
няма как насаме(поне в даскало)цялото училище е претъпкано по всяко време

icofirea
11-14-2008, 14:29
7 клас
няма как насаме(поне в даскало)цялото училище е претъпкано по всяко време

а след даскало е с приятелки(постоянно когато е навън)

natedog
11-14-2008, 15:18
Ами този проблем доста хора го имат в началото ... значи цялата работа е да излезете някаде (може и с др. приятели) накрая да я изпратиш до утях и ... :-) :-) и постепенно ще се отпуснеш :-o

salfetka
11-14-2008, 17:33
давай смело и се отпусни :-D аз също имам подобен проблем

snejana67
11-14-2008, 18:07
:) целуни я :-)

scoobydors
11-14-2008, 18:17
Здравейте на всички

Та проблема е следния...

Харесвам си едно момиче то мене също и го знам от общи приятели но проблема е че като съм с него унемявам немога да си кажа и името направо незнам а искам да и предложа... но незнам как да започна просто съм много срамежлив да се еба в тапака... :@ :( дайте съвети как да започна разговор и така моляви !

WTF ??? :lol: :lol: :lol:

icofirea
11-14-2008, 18:34
благодаря ви хора.
1.ще разкрия чувстата си
2.ще я поканя на среща
3.ще се опитам да я целуна


ако някои предложения как да действам да пише ЛС или в темата

Lekov
11-14-2008, 19:06
Здравейте на всички

Та проблема е следния...

Харесвам си едно момиче то мене също и го знам от общи приятели но проблема е че като съм с него унемявам немога да си кажа и името направо незнам а искам да и предложа... но незнам как да започна просто съм много срамежлив да се еба в тапака... :@ :( дайте съвети как да започна разговор и така моляви !
Ако взаймно се харесвате и обичате няма да е нужно да и предлагаш просто без да си и предложил вече вие ще бъдете сабрани от най-красивото чувство любовта :-) :-) :-)

ND4SPD_f
11-14-2008, 21:39
da,6tom ne moje6 da govori6 prosto q celuni...ako ne se polu4i ot 1 pyt opitai pak :P

therichbitch
11-14-2008, 21:44
emi sam si go kaza zapo4vai sam da se ebe6 tamun da se upragni6 i posle nqma da si sramegliv :D:D:D:D
bazikam se ,po temata:napravi ne6to ne kazvai ni6to i ne6tata 6te se polu4at ot samo sebe si mislq

ND4SPD_f
11-14-2008, 21:48
emi sam si go kaza zapo4vai sam da se ebe6 tamun da se upragni6 i posle nqma da si sramegliv :D:D:D:D
bazikam se ,po temata:napravi ne6to ne kazvai ni6to i ne6tata 6te se polu4at ot samo sebe si mislq za 4astta s ebaneto sam.... mislq 4e nqma da ti e mn priqtno... a ina4e ne e zadaljitelno da si govorite za 4uvstva vednaga ....mojete da zapo4nete ot ob6tite ne6ta i vs da se slu4i postepenno ;)

icofirea
11-15-2008, 05:07
немога постепенно.просто никога преди не съм се надявал да не ме скъса,но незнам защо сега съм сигурен че няма да ме скъса.имам някакво чувство,че ще експлодирам ако не и кажа колкото може по-бързо.

icofirea
11-15-2008, 07:48
опа!!!!
разбрах,че си имала друг приятел,но незнам дале се харесват и обичат.
сега вече ми е нужна голяма помощ!!!!!
моля помогнете!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

curka87
11-15-2008, 19:55
опа!!!!
разбрах,че си имала друг приятел,но незнам дале се харесват и обичат.
сега вече ми е нужна голяма помощ!!!!!
моля помогнете!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Абе момко, ти май не знаеш какво искаш!! Нали казваш, че вече не издържаш и че искаш да й кажеш.Ами кажи й, пък да става каквото ще.Отиваш при нея и НА САМЕ й казваш всичко.Така на теб ще ти олекне, че си й казал и няма да се чудиш какво би станало.
От там нататък вече тя сама ще прецени дали иска теб или гаджето си.