PDA

View Full Version : 1 Въпрос?



feniksSs
09-21-2008, 08:40
Здавейте, искам да се обърна към вас с молба да ми помогнете. Ходя с едно момче, но сме от различни градове. Запознахме се на една екскурзия лятото и искарахе 2 перфектни седмици когато се прибрах в Пловдив започнахме да си пишем и сичко беше страхотно, докато не започнахме даскало, от тогава се държи странно, отдръпна се, почти не ми пише, когато говорим по телефона, бърза да ми затвори. И нещете не са като преди. И 2мата сме последна година и догодина заедно ще ходим в сф. да учим. Превеше планове за нас. Заедно сме от 2 месеца, но последните няколко дни не е същия. Според вас на какво може да се дулжи това? Напрекъснато ми повтаряше колко мн ме обича и колко му липсвам, каза че ще идва с плд. да се виждаме, но нз сега дали не е различно :( :( :(

SuNsEt
09-21-2008, 08:42
Ами поговори с него и разбери каква е причината.Така ще е най-добре,защото той ще може да разбере какво чувстваш,когато се държи така с теб. :)

anichkaaaa
09-21-2008, 08:42
Връзка от разстояние трудно се поддържа за съжаление... Никога не можеш да си сигурна , какво прави , с кой е и тн ...
По-добре поговори с него , и кажи , че си забелязала , че напоследък се е отдалечил, и го помоли ако има някаква причина да ти я каже...

cHooOpiHka___
09-21-2008, 08:43
opredeleno....az ot sobstven opit zn 4e takava vr1zka nqma b1de6te....izvinqvai ama s1m otkrovenna..

SuNsEt
09-21-2008, 08:45
Връзка от разстояние да,трудно се поддържа.Обаче ако си имате доверие и найстина се обичате,това няма да ви пречи толкова много.Пък и ще разберете много неща за себе си...Ще има духовна връзка. :) Пък после като се съберете,няма да можете да се нарадвате един на друг. :)

feniksSs
09-21-2008, 08:47
Ами поговори с него и разбери каква е причината.Така ще е най-добре,защото той ще може да разбере какво чувстваш,когато се държи така с теб. :)

Говорих с него, той каза че нямало такво нещо. в skype не пишел защото не се занимавал мн с тва, а предните пути седяхме до 6 сутринта.

tarataika
09-21-2008, 09:12
Може би чувствата му не са същите както преди. Просто го попитай какво има - по-добре горчивата истина, отколкото да се залъгваш и да се чудиш какво точно става

dshiznit
09-21-2008, 09:12
Ве остави момчето на мира.

ELiTyYy
09-21-2008, 09:16
ооо..не се занимавай по-добре..и аз пробвах този тип връзка от разстоянието... не става просто....
или е охладнял към тебе..или има друга... незнам..нека той да ти каже..

Presley
09-21-2008, 09:22
Поэнато ми е,эащото и с мен се случи подобно нещо.
Човекът докато бях при него беше мил,а после,когато си эаминах на другия край на България,положението ряэко се промени.Точно както ти каэа-телефонните раэговори ставаха кратки и отегчителни.Раэбрах,че явно километрите си каэват думата.Така и не се чухме повече,сигурно няма и да се чуем.Кофти работа,ама това е.Не энам даже какво да те посъветвам.Километрите са ужасна работа эа една връэка.

feniksSs
09-21-2008, 09:42
Поэнато ми е,эащото и с мен се случи подобно нещо.
Човекът докато бях при него беше мил,а после,когато си эаминах на другия край на България,положението ряэко се промени.Точно както ти каэа-телефонните раэговори ставаха кратки и отегчителни.Раэбрах,че явно километрите си каэват думата.Така и не се чухме повече,сигурно няма и да се чуем.Кофти работа,ама това е.Не энам даже какво да те посъветвам.Километрите са ужасна работа эа една връэка.

Да така е само дето той напрекъснато ми повтаря или по-скоро вече повтаряше че това няма значение за него защото иска да сме заедно и независимо колко сме далеч и колко време ще мине ще сме заедно защото ме обича. И мн се страхувам за това ако найстина сега не е така, защото не сам испитвала такива чувства към друг :smt022 :smt022 :smt022 и нейскам да го загубя

HardcoreSyndrome
09-21-2008, 09:45
Връзка от разстояние трудно се поддържа за съжаление... Никога не можеш да си сигурна , какво прави , с кой е и тн ...
По-добре поговори с него , и кажи , че си забелязала , че напоследък се е отдалечил, и го помоли ако има някаква причина да ти я каже...
Много точно!!!

sexa_na_kompleksa
09-21-2008, 09:54
Може да има някакви проблеми и да не иска да те натоварва с тях... но вероятността да си е намерил друга или вече чувствата му да не са толкова силни към теб е голяма...

thefreak93
09-21-2008, 11:17
Може да е срещнал друга... Попитай го какво става, но и аз мисля, че тази връзка няма бъдеще. Но щом сте се разбрали да учите заедно в София, може и да има. Ние не можем да ти кажем защо се държи студено с теб. Говори с него, най-добре! Успех!

sasha_90
09-21-2008, 11:34
Много пъти съм го казвала и пак ще го кажа-връзка от разстояние няма!Както искаш го разбирай.При такава "връзка" не знаеш къде е,какво прави,с кого,...Не ти трябват такива главоболия.Можеш да опиташ да поговориш с него.Попитай го каква е причината за държанието му.

Prophecy
09-21-2008, 12:50
може би си му омръзнала вече ... апък и връзка от разстояние няма смисал според мен :-o

snejana67
09-21-2008, 16:53
по добре си потърси приятел от твоя град :-) :-)

miss_asi
09-21-2008, 17:04
Връзка от разстояние трудно се поддържа за съжаление... Никога не можеш да си сигурна , какво прави , с кой е и тн ...
По-добре поговори с него , и кажи , че си забелязала , че напоследък се е отдалечил, и го помоли ако има някаква причина да ти я каже... +1

Honey:)
09-21-2008, 19:39
Що да няма връзка от разстояние? вие ще кажете.... при мене беше точно така .. бяхме заендо 2 месеца той от др край на бг а аз от софия..ама си продължихме връзката и той доийде да живее в софия заради мене и вече 2 години сме заедно.. а всичко беше на шега за мене!ама то си зависи от човека

feniksSs
09-23-2008, 12:29
Що да няма връзка от разстояние? вие ще кажете.... при мене беше точно така .. бяхме заендо 2 месеца той от др край на бг а аз от софия..ама си продължихме връзката и той доийде да живее в софия заради мене и вече 2 години сме заедно.. а всичко беше на шега за мене!ама то си зависи от човека

да и при нас стана на шега, започнахме да се преструваме защото бъзикахме 1 фр. пък в крайна сметка се оказа че не е на бъзик. :) :) както и да е, по въпроса онзи ден дойде в плд. и си изяснихме нещата :grin: :grin:

sLaDkA_GrEsHkA
09-23-2008, 13:51
opredeleno....az ot sobstven opit zn 4e takava vr1zka nqma b1de6te....izvinqvai ama s1m otkrovenna..

+1

jghgh
09-23-2008, 16:15
Що да няма връзка от разстояние? вие ще кажете.... при мене беше точно така .. бяхме заендо 2 месеца той от др край на бг а аз от софия..ама си продължихме връзката и той доийде да живее в софия заради мене и вече 2 години сме заедно.. а всичко беше на шега за мене!ама то си зависи от човека

Да бе, направо се скапвам като чета тука мненията... :( Аз пък днеска правя месец с моя приятел, който е от друг град и силно се надявам нашата връзка от разстояние да просъществува...

HONDA
09-23-2008, 16:56
Кофти е, но по-добре гхо остави. Няма смисъл да се тормозиш. Плановете нямат нищо общо с изпълняването им. Намери си приятел от твоя град.

natedog
09-23-2008, 17:49
Има мн мн мн причини ... питай го да ти каже, ние от къде да знаем дали не ти изневирява или просто си е ударил главата :shock: :shock: :shock:

eirol
09-23-2008, 17:56
Ами поговори с него и разбери каква е причината.Така ще е най-добре,защото той ще може да разбере какво чувстваш,когато се държи така с теб. :) da ne se ot4aivai bez da prikazvate ne si vadi izvodi :)

Wrathchild
09-23-2008, 19:59
Не разбрахте ли, че за да се реши даден проблем, то той трябва да се обсъди с другия, участващ във връзката?

Honey:)
09-24-2008, 19:13
Много пъти съм го казвала и пак ще го кажа-връзка от разстояние няма!Както искаш го разбирай.При такава "връзка" не знаеш къде е,какво прави,с кого,...Не ти трябват такива главоболия.Можеш да опиташ да поговориш с него.Попитай го каква е причината за държанието му.


ама чакайте малко! Сега то дали е тук или е на другия край на България пак не можеш да знаеш какво прави с кой е и такива разни!То затова има ДОВЕРИЕ! Иначе ти може да излезнеш с гаджето и той да ти каже,че отива до кенефа и там да прави к'вото иска с някоя мадама.Може да ти казва че отива с приятели да гледат мач а всъшност д аоправя тръбите на някоя кака :( тъй,че....или има доверие или за какво си говорим изобщо

Honey:)
09-24-2008, 19:13
е като дойде какво се разбрахте? :)

fragrance
09-24-2008, 19:56
Lubov ot rastoqnie e mnogo trydno.Trqbva da pogovori6 mn dobre s nego i da go pita6 direktno.No vsi4ko tova trqbva da e na 4 o4i moje da se dalji na y4eneto pritesnenieto za bal i t.n.No e e xubavo da se vidite i pogovorite:) uspex