PDA

View Full Version : Веждите ми. :(



Bianca
09-21-2008, 08:43
Здравейте.
По принцип веждите ми са супер тънки и руси, а сега като почнах да ги скубя /не от скоро, де/, станаха някакви супер тънки, направо ме е срам да се покажа.
А и през какви препятствия са преминавали.. :D
В пети клас взех, че ги остригах мъничко. :oops: Рисувах ги известно време с молив, оправиха се, ама взех, че ги оскубах отпред, имах супер голямо разстояние между тях. :D Пак действах с молив, оправиха се що годе и сега като ги погледна просто ми се доревава.
Та кажете какво да използвам, за да станат поне мааалко по-гъсти. :(
Бадемово масло, хининова вода? :(
А, и кажете някакъв трик, който да ме откаже от навика веднага щом видя пинцета, да почна да се скубя, ужасно е. :D

Romance
09-21-2008, 08:47
о,боже

g1rl4eto_
09-21-2008, 08:50
опитай с бадемово масло мисля, че ще помогне

Bianca
09-21-2008, 08:51
о,боже
Да? :?

Liar
09-21-2008, 08:54
С бадемово масло и други мазила могат само да ти пораснат по-бързо.Да се сгъстят НЯМА НАЧИН.Но ако искаш да са по-видими можеш да ги потъмниш с боя,ако решиш,че ще ти отива.А как да се откажеш да скубеш-воля :)

Nadelina
09-21-2008, 08:58
Kato za nachalo ne gi skupi vyobshte, ama bukvalno vyobshte! I opitai da gi napravish po-gysti s Trivitaminol.

Swinkenhoffer
09-21-2008, 09:19
Що не отидеш при козметичка, която да ти кажа кво да правиш, за да няма кофти изненади после. :D

Pedigree
09-21-2008, 09:35
Ъх, то и аз имах момент, в който ги бях направила супер тънки. Ужах, хахах.
И сега, от известно време, си ходя на козметичка. Къде ще се занимавам аз, къде ще се нервя 15 минути пред огледалото, отивам и мацката се справя. Знае какво да прави. Та, сега ги остави извество време(5-6 дена, знам, че ще ти се стори много, те ще станат големи бла блаа)... и отиди на козметик. ;>

Madness
09-21-2008, 09:41
бе и аз съм забелязала нещо такова при тебе :lol:
Не ги барай вече,остави ги да растааааат..малко е гадно ама по добре и после си ги оформи и внимавай..

slim__shadygirl
09-21-2008, 09:45
Що не отидеш при козметичка, която да ти кажа кво да правиш, за да няма кофти изненади после. :D
+1

Bianca
09-21-2008, 09:54
Ъх, то и аз имах момент, в който ги бях направила супер тънки. Ужах, хахах.
И сега, от известно време, си ходя на козметичка. Къде ще се занимавам аз, къде ще се нервя 15 минути пред огледалото, отивам и мацката се справя. Знае какво да прави. Та, сега ги остави извество време(5-6 дена, знам, че ще ти се стори много, те ще станат големи бла блаа)... и отиди на козметик. ;>
Тц, аз ги скубя веднъж в седмицата, даже веднъж на две, защото растат супер бавно! :shock:

Sensuality
09-21-2008, 10:00
Не ги скуби повече,иначе пробвай с бадемово масло или най-добрия вариант е да отидеш при козметичка :)

Bianca
09-21-2008, 11:29
Ох, дано малко по малко се оправят. :(

sarityy
09-21-2008, 11:33
e tei ti se pada deto se ligave6e na onaq s obrusnatite vejdi ae sa obrusni si i ti tvoite :lol:

Bianca
09-21-2008, 11:40
Оо, не, никога няма да си ги обръсна! :lol: Всъщност като се замисля, не са най0тънки, но просто страшно много харесвам по-гъсти и поддържани вежди. Иначе за веждите ми одавна има какво да се желае. ;д

krisiiiiito
09-21-2008, 12:30
оо не наистина не ги бръсни че ще стане УЖАСНО! :D

Inlofee
09-21-2008, 12:45
пробвай с рециново масло :P ии не ги бръсни :-D :-D :-D

techCandy
09-21-2008, 13:16
Абе то и аз бях така едно време, руси и проскубани, те не че са не са де,
ама се пооправиха, и моите бяха станали тънки руси линиики, обаче с търпение ги изчаках малко да порастнат. Понеже вече са били скубани, когато порастнаха бяха вече по тъмни и малко по -дебели. Сега вече са човешки, пак са проскубани, но поне се вижда, че имам вежди. С молив можеш да ги подчертаваш, ама не да си правиш нови вежди, че е супер дебилно. Имай търпение и не пипай пинцетата!

schrei
09-21-2008, 13:38
Що не отидеш при козметичка, която да ти кажа кво да правиш, за да няма кофти изненади после. :D
+1
*same here* :-o

Bianca
09-21-2008, 14:18
Абе то и аз бях така едно време, руси и проскубани, те не че са не са де,
ама се пооправиха, и моите бяха станали тънки руси линиики, обаче с търпение ги изчаках малко да порастнат. Понеже вече са били скубани, когато порастнаха бяха вече по тъмни и малко по -дебели. Сега вече са човешки, пак са проскубани, но поне се вижда, че имам вежди. С молив можеш да ги подчертаваш, ама не да си правиш нови вежди, че е супер дебилно. Имай търпение и не пипай пинцетата!
Пфахах, винаги ми е било смешно, когато жените са си рисували нови вежди с молив! :lol: