PDA

View Full Version : Как МИслиТе .... ?!?



Lacey_66
09-21-2008, 09:37
:( :( :( Най-добрия ми приятел се мисли за безчувствен... :shock: втълпил си е че така се чувства страхотно :shock: :shock: и бил много добре .... но дълбоко в себе си знам че не го мисли ... и знам че не е такъв къвто се изкарва .... чудя се тогава с каква цел го прави... дали не се опитва да се предпази от другите за да не бъде наряняван повече и дали говорейки така се опитва да отблъсне всички...с тва неговото .... вие как мислите ... просто искам мнението ви не мисляда говоря с него знам че е чепат характер и едва ли би казал нещо .... :( :( :( :( ... Благодаря предварително... :-) :-) :-)

П.П Моля без тъпи и безмислени коментари ако сте без мнение по въпроса не се хабете да се заяждате .... :-) :-P

anichkaaaa
09-21-2008, 09:52
Абе щом така му е добре остави го момчето :) Според мене това е един вид защитна реакция ( както при медузите :-D ) за да не го нараняват, и ако така му е добре не се опитвай да го промениш :)

Lacey_66
09-21-2008, 10:00
Абе щом така му е добре остави го момчето :) Според мене това е един вид защитна реакция ( както при медузите :-D ) за да не го нараняват, и ако така му е добре не се опитвай да го промениш :)

Ми да сиг е защитна реакция но не се и опитвам да го променям .... просто и двамата знаем че не е така ... и че другите може да успява да залъже но мен много добре знае че колкото и да се опитва да заблуди и мен при мен просто не минава познавам го прекалено добре ... :) :-)

slim__shadygirl
09-21-2008, 10:13
6te mu mine :wink:

anichkaaaa
09-21-2008, 10:21
АЗ не мисля :D Онова предното беше ... като проблясък :D

Vsichko-svyrshi
09-21-2008, 10:29
Може би е бил много нараняван.. и се опитва да се предпази :)

TheLittleAngel
09-21-2008, 10:41
Абе щом така му е добре остави го момчето :) Според мене това е един вид защитна реакция ( както при медузите :-D ) за да не го нараняват, и ако така му е добре не се опитвай да го промениш :)

+1

ANTIHUMAN
09-21-2008, 10:58
Lacey_66 и аз съм като този твоя приятел.Вчера всичките ми приятели ме изоставиха! Писна ми вече.Край вече никой няма да допускам до себе си.Тях ги допуснах ,защото си мислих ,че ще е по-различно ,ама не повече никога!!!!!!!

sasha_90
09-21-2008, 11:43
Предполагам защо се държи така.Според мен, е бил наранен и сега си изгражда нещо като защитна стена.

sextazy_baby
09-21-2008, 11:44
Повечето момчета си мислят че като кажат че са безчувствени всички момичета ще започнат да им свалят звезди.Не му обръщай внимание и той ще обича,тогава ще видим колко е безчувствен

plmn
09-21-2008, 11:49
Ами то от една страна е по-добре отчасти да си такъв...Отдадеш ли се прекалено много на чувства и емоции, всичко свършва с лош край за теб и си наранен, тъжен и тн.Трябва да има някакъв баланс. :D

Prophecy
09-21-2008, 12:47
абе само той си знае кво му е ... няма смисал да му се бъркаш :o

kobrichka
09-21-2008, 14:11
Определено смятам,че е защитна рекция.Може би дории страх от това да не бъде наранен.

devil_feel_f
09-21-2008, 14:40
Щом не иска да ти каже, няма смисъл да упорстваш.Може би преди е бил нараняван много пъти и вече е решил да не допуска да бъде наранен отново.Той си мисли, че така му е по-добре, но всъщност не е, защото опитвайки се да заблуди другите, заблуждава само себе си.

midle
09-21-2008, 14:58
Колкото и неловко да звучи аз също съм такъв. Изглеждам неемоционален , банален и скучен. Свикнах с това и вече ми е трудно да съборя тази защитна стена :( Успявам с всичко наистина , но не и с момичетата , и се чувствам леко тъпо за това ...

Някой със съвети?

ImmortalForever
09-21-2008, 15:34
Че кой не се чувства добре като е безчувствен? :smt003

LaDy_DaQnA
09-21-2008, 15:38
чее той ако наистина беше най добрия ти приятел.... сиг щеше да ти каже ноо тфа за защитната реакция също е мнг вярно :P

ANTIHUMAN
09-21-2008, 20:17
Че кой не се чувства добре като е безчувствен? :smt003

Няма такива , няма! :grin: :grin: :grin: The_iMMortal_f :grin: :grin: :grin: !

258
09-21-2008, 20:36
И аз съм говорила за това с моя най-добър приятел.И той казваше същите неща,но само с думите си остана.НИКОЙ не е "безчувствен". :? Просто едни си показват чувствата,други - НЕ. (аз съм от вторите) :)