PDA

View Full Version : Загубих ли го ? ;(



Vsichko-svyrshi
09-21-2008, 10:24
Здравейте
Предварително се извинявам че ви занимавам с мойте проблеми,но имах нужда да споделя с някого.

Имам приятел от 2 години и 3-4 месеца.В началото всичко беше супер.Беше като приказките и двамата бяхме щастливи :grin: :-P , но напоследък виждам че нещата между нас не вървят.За това съм си виновна АЗ :booooomb: :smt013 :smt017.Прителят ми е ПЕРФЕКТНОТО Момче-Красив,мил,нежен,добър..Aбe--> Момче Мечта..Oбаче имаше моменти в които аз се държах много грубо с него..Той не го заслужава..толкова е сладък и добър с мен.. :-# :smt085 :smt089 Искам да върна времето назад и да поправя всички мои грешки,н0............
:smt017 Искам да е щастлив,а виждам че с мен не е така! :smt090 :smt089 Не искам да го загубя,но колкото и да ми е трудно виждам,че на там отиват нещата :-# :smt089 Какво да правя?Да го оставя да бъде щастлив с някое по-добро момиче от мен или да се боря за него? :smt089


Имам чувството,че преследваме нещо,което може би не съществува... :?
Опитваме се да ньмерим начин да се обичаме,който може би няма
Май дойде време да си кажем сбогом? :-#

Вие как бихте постъпили на мое мястo??? :smt089
P.S Moля без глупави коментари :smt090 :smt089

sexa_na_kompleksa
09-21-2008, 10:27
Ако имаш чувства към него - бори се! Нали преди си се държала гадно, но вече не? Тогава какъв е проблема? Продължете напред! Не повтаряй старите грешки и се опитвай да му показваш колкото се може по-често колко много означава за теб.

Vsichko-svyrshi
09-21-2008, 10:31
МеРСИ много :-) Това и смятам да направя :grin: :oops: :smt054 :smt060 :smt055 :smt057

sexa_na_kompleksa
09-21-2008, 10:45
Като знаеш решенито, защо се сдухваш и пускаш теми? Просто бъди до момчето, подкрепяй го, дарявай го с цялото си внимание и любов, прави му разни изненади... Абе наслаждавайте се един на друг докато можете!

Whyniser
09-21-2008, 10:52
Като знаеш решенито, защо се сдухваш и пускаш теми? Просто бъди до момчето, подкрепяй го, дарявай го с цялото си внимание и любов, прави му разни изненади... Абе наслаждавайте се един на друг докато можете!
Много точно :-)

Vsichko-svyrshi
09-21-2008, 10:54
Исках да чуя и други мнения по въпроса :)

ThereIsNoWayOut
09-21-2008, 10:57
казваш , че искаш да е щастлив , дори и да е с някоя по-добра от теб .. докажи , че ти си най-добрата .. :) айде успех

techCandy
09-21-2008, 11:05
Пробвай се, дай всичко от себе си, което мислиш, че той заслужава.
Пробвай да се промениш, но не очаквай, че нещатата ще станат за един ден. Ако въпреки дългосрочните ти опити видиш, че нещата все пак си остават в същото положение, значи ти не си достатъчно добра за него и би следвало да го пуснеш да търси щастието другаде :)

thefreak93
09-21-2008, 11:06
Може би пък имате нужда да си починете един от друг... Не казвам да скъсате, ами да кажем 1-2 седмици да не се виждате и когато се видите всичко да си е по старому. Не знам дали ще стане така :) Но пък може и това да е лоша идея... Както ти казаха по-горе, бори се за него!

Jumbie483
09-21-2008, 11:10
Казваш че си се държала грубо с него ?! А защо ?!
Казваш също така, че двамата търсите нещо, което може би няма... ?!


При мен ако беше така аз лично бих го оставила. Разбира се ако го обичам и виждам, че той не е щастлив с мен. Но ако той ме обича а аз не мога да му отвърна със същите чувства, бих потърсила проблема в мен и бих направила всичко възможно да е щастлив ;)

sextazy_baby
09-21-2008, 11:39
Ако бях на твое място щях да седна да поговоря с него,за да знам дали наистина е така

sasha_90
09-21-2008, 11:47
Реши проблема.Ако вината е в теб-поправи се.А за това,че ще е щастлив с друга-го забрави.

Vsichko-svyrshi
09-21-2008, 12:25
KillSwitchEngage Много добра идея :razz: :-P :evil:

Sunshine'
09-21-2008, 16:49
В такъв момент се ''дава топката'' на половинката. Той също е част от решението, което трябва да се вземе и сигурно не е толкова малък или незапознат със ситуацията, за да не може да прецени сам дали да остави нещата така (да кажем, ако наистина те обича) или да се отдръпне от теб.. аз не разбирам как имате толкова дълга връзка и не можете да разговаряте за нещата, които ви притесняват и сами да си решавате проблемите.. от наистина много време сте заедно според мен....

miss_asi
09-21-2008, 16:52
Пускай му по-често.