PDA

View Full Version : Трудна Любов...



Hard_Love
09-21-2008, 10:27
Това не е точно проблем.. ами просто искам съвет от външни лица.. колкото и странно да ви звучи.. На 18 съм и това лято тръгнах с един мой познат от детство... значи семействата ни са били добри приятели, бабите ни се знаят от младини, но преди време са се скарали и вече не са в много добри отношения.. Срещнахме се случайно на едно парти, говорихме много и странното е че "живеем гъз до гъз", а винаги сме били само на Здрасти!.. но сега обстоятелствата се стекоха различно и тръгнахме..Ходим от 5 месеца, през които се виждахме всеки божи ден.. прекарвахме почти цялото си време заедно( 5-6-7-8 4аса заедно), ходихме къде ли не.. беше наистина незабравимо! Той по принцип си е "голям отворко",.. с много връзки, абе с една дума ГЪЗАР, но с мен се държеше много различно- мил, внимателен, нежен,ужасно любвеовилен. И..случи се така,че се влюбихме.. говоря ви за истинско влюбване, толкова истинско, че не можем един без друг. Проблемът е такъв,че аз заминавам.. за чужбина и другият още по-голям проблем е, че моето семейство не харесва неговото. Трябваше през цялото време да крия от майка ми и баща ми,че ходим.. вдигаха ми скандали.. засичали са ме случайно с него, как се целуваме.. той беше идвал тайно в нас една вечер, те се събудиха и нищо,че само си говорихме..БУКВАЛНО ГО ИЗГОНИХА ОТ НАС..както и да е.. трябваше да крия всичко, което правя с него, къде и кога излизаме и т.н... Сега наближава времето аз да си отида.. и се опитах да му обясня,че това ще е краят.. почна да ме следи къде ходя, с кого ходя, като се има впредвид, че аз цялото лято бях почти и само с него, почти не съм се срещала с приятели и приятелки..вчера бях на диско, но исках да отида без него, за да се видя за последно с пр ми.. той беше там, издирваше ме цяла вечер, звънеше ми и бла бла.. след това дойде до нас ПИЯН, с колата си.. почна да ми говори неща.. че ме обича, че не иска да ме пусне, че никога не може да ме забрави и иска да е с мен.. аз му вярвам.. но цялата причина е в това, че нашата връзка е обречена.. и главно това го правя, заради родителите ми и нещата, които знам за семейството му и заради МАЙКА МИ.. колкото и мекошаво да звучи се вслушвам в думите на майка ми и.. искам да го оставя, но не мога.. винаги ще го обичам.. но за БЛАГОТО И СПОКОЙСТВИЕТО на всички бих се жертвала..
Знам, че трябва да го направя, но ми е чудно как звучи цялата тази шантава история острани.. и единственото, което винаги ще гложди съзнанието ми е.. ДАЛИ постъпвам правилно? и дали тази саможертва ще си струва..

Мерси.

Bellatrix
09-21-2008, 10:37
Каква е причината вашите да го мразят толкова?
Ако е нещо основателно, по - добре ги послушай, може пък да са прави.
Ако е глупост - стой си с него. Да, малко ще ви е трудно да се криете в началото, но после ще се примирят (родителите). Пък и си на 18. Нямат вече законни права над теб.
8) 8)

KimBerLy1912
09-21-2008, 10:40
Еми ти не си споменала причината,поради която между вашите семейства има такава ненавист...Толкова ли е сериозно?

sexa_na_kompleksa
09-21-2008, 10:42
Проблема нали е между бабите ви? Не би трябвало той да е виновен с нещо. Опитайте се да продължите връзката си, макар че връзка от разстояние е доста трудно...

Jumbie483
09-21-2008, 11:05
Ако се обичате истински няма причина да се разделяте заради вашите. Това че ''старите'' не се понасят, не значи че ''младите'' трябва да си патят от техните глупости ;)

thefreak93
09-21-2008, 11:10
Според мен наистина е по-добре да се разделите, защото ти като заминеш, дори да го обичаш, няма да може да сте заедно. Ще си говорите по телефона или по скайп, но сериозна връзка като вашата не се поддържа чрез интернет. Може би в чужбина ще срешнеш някой друг. Късмет!

Jumbie483
09-21-2008, 11:13
Според мен наистина е по-добре да се разделите, защото ти като заминеш, дори да го обичаш, няма да може да сте заедно. Ще си говорите по телефона или по скайп, но сериозна връзка като вашата не се поддържа чрез интернет. Може би в чужбина ще срешнеш някой друг. Късмет!


Ако се обичат разтоянието няма да ги спре. Знам го повече от добре...от личен опит :-)

du4eto_9
09-21-2008, 11:21
spored men NE TRQBVA DA SE RAZDELQTE osobenozaradi va6te az na tvoe mqsto nqma6e da poslu6am maika si nezavisimo kakvo kazva vajnoto e ti da si obedena v 4uvstvata si drugoto nqma zna4enie.... A pak raztoqnieto na koeto ste ne e problem az sa6to sam taka za6toto sam mnogo dale4e ot moito mom4e no se opravqme nqkak si nali vremeto si minava :-) :P :P uspeh4eta :-)

Hard_Love
09-21-2008, 11:27
Амиии.. моята баба е нещо като най-добра пр с неговата.. няк'ви такива истории.. обаче хора, най-тъпото е че аз сама не съм убедена,че такава връзка има бъдеще! Ще се прибирам за ваканциите.. той ме убеждава, че ще ме чака и би ме чакал, че може да е с други.. но веднага като съм се приберяла щял да е с мен.. но това сякаш не ме устройва?!?.. мисля, че разумът ми надделява над чувствата..

sasha_90
09-21-2008, 11:29
Каква е причината родителите ти да не го харесват?

Hard_Love
09-21-2008, 11:33
не харесват баща му.. който е в политическия живот.. смятат, че е мошенник и т.н... мислят си, че това е " наследствено" и една такава връзка няма да е добра за мен :).. защото според тях, аз заслужавам нещо много много повече..

sasha_90
09-21-2008, 11:36
не харесват баща му.. който е в политическия живот.. смятат, че е мошенник и т.н... мислят си, че това е " наследствено" и една такава връзка няма да е добра за мен :).. защото според тях, аз заслужавам нещо много много повече..
Тогава ти остава сама да прецениш какво ще правиш.

miss_survivor
09-21-2008, 20:14
Знаеш ли...наскоро се убедих, че по-важно нещо от любовта няма.това да си сам и да преборваш всичко без някого до себе си може да срине живота ти...отчаяние и какво ли още не те застига...ако наистина вярваш и чувстваш че това е човека,че искаш да си с него дори си заслужава да не заминеш в чужбина...любовта е най-важна...пари,кариера....всичк о останало е боклук!имаш един живот в рамките на който едва ли ще се влюбиш 5 пъти истински...сърцето принадлежи само на един човек и ако си го открила не го оставяй!защо бягаш от щастието когато може би бягаш от ЛЮБОВТА.Ще съжеляваш,че си се отказала от любимия човек,за да преследваш други цели.Съветът ми е да забравиш за всички около теб,забрави за родителите си,за приятелите си и послушай единствено сърцето си...то най-добре знае от какво се нуждаеш....и повярвай ми не е нужно да правиш саможертва ако от това зависи твоя Живот и твоето щастие.Желая ти да вземеш наи-мъдрото и правилно решение!Успех! :-D

hottie
09-21-2008, 21:02
Аз пък бих те посъветвала да си изживееш любовта, за да не съжаляваш някой ден. На 18 си, достатъчно голяма, за да взимаш решения. Не може цял живот родителите ти да ти казват с кой да ходиш. Но ти си прецени.

ThePowerOfLove
09-21-2008, 21:11
Аз пък бих те посъветвала да си изживееш любовта, за да не съжаляваш някой ден. На 18 си, достатъчно голяма, за да взимаш решения. Не може цял живот родителите ти да ти казват с кой да ходиш. Но ти си прецени.

Добре звучи :)

MartiSSima
09-21-2008, 23:06
Аз пък бих те посъветвала да си изживееш любовта, за да не съжаляваш някой ден. На 18 си, достатъчно голяма, за да взимаш решения. Не може цял живот родителите ти да ти казват с кой да ходиш. Но ти си прецени.


Ах взеха ми думите от устата.
Миличка най - важно ти да си добре и да си щастлива.