PDA

View Full Version : нямам приятели ;[



ne_sam_malka
09-21-2008, 11:21
винаги съм помагала на приятели те ми с техните проблеми... нямам време дори за свойте ... напоследък ми се натрупа много и почнах да малча когато сам с тях ... а те сички ме знаят като най веселата от компанията ни ... вчера трябваше да излезна с една от тях ... но ми писа смс 4е няма да дойде ... и така вчера не излизах с тоях си у нас ... но неска вече не издаржах и пак писах на 2 - 3 приятелки да излезем сичките казаха 4е няма да дойдат на срещата ни ;[ ... не издаржам в кащи а няма с кой ;[ .. имали някой от Стара Загора който е като мене и му се излиза ?! ..

dshiznit
09-21-2008, 11:42
винаги съм помагала на приятели те ми с техните проблеми... ..

Как става това след като нямаш приятели.

ne_sam_malka
09-21-2008, 11:47
винаги съм помагала на приятели те ми с техните проблеми... ..

Как става това след като нямаш приятели.
ми преди да почнат да се отдрапват и да не искат да излизаме .. ми бяха приятели и им помогах

krisiiiiito
09-21-2008, 12:08
е това че 2 дни не сте излизали не означава че не те искат повече :shock: почакай още малко и ако се отдръпнат няма нужда да правиш скандали - НЕ СА БИЛИ ИСТИСНКИ ПРИЯТЕЛИ! ... а пък и ти как направи това че в момента няма с кого да излезнеш най-големия проблем на планетата XD ;??

ne_sam_malka
09-21-2008, 12:21
е това че 2 дни не сте излизали не означава че не те искат повече :shock: почакай още малко и ако се отдръпнат няма нужда да правиш скандали - НЕ СА БИЛИ ИСТИСНКИ ПРИЯТЕЛИ! ... а пък и ти как направи това че в момента няма с кого да излезнеш най-големия проблем на планетата XD ;??
полудявям в кащи ... ако са истински приятели няма да изчезват винаги когато ми трябват

th3sun
09-21-2008, 12:36
Не мисли само за себе си. За това, че ти полудяваш у вас си. Може те да имат някакви ангажименти и пр. Всичко става така, че не бъди такъв егоист.

FairyNymph
09-21-2008, 12:39
съжалявам мн би ми се искало да изляза с теб, но съм от русе но иддвам нагости в стара загора от време на време ако искаш някой път като дойда може да излезем да пием кафе :)

favourite_girl
09-21-2008, 12:48
не се отчайвай...все някой ден пак ще се сетят за теб..тогава ти им напомни този момент..няма смисъл да се ядосваш в момента,а пък Jessica^ ако искаш дай двете ще излезем и аз съм от русе :P

ne_sam_malka
09-21-2008, 12:55
съжалявам мн би ми се искало да изляза с теб, но съм от русе но иддвам нагости в стара загора от време на време ако искаш някой път като дойда може да излезем да пием кафе :)
np ;] kogato si v s7z pi6i :)

ne_sam_malka
09-21-2008, 12:56
не се отчайвай...все някой ден пак ще се сетят за теб..тогава ти им напомни този момент..няма смисъл да се ядосваш в момента,а пък Jessica^ ако искаш дай двете ще излезем и аз съм от русе :P
вече спрях да се отчайвам някак си ще се справя ;]

FairyNymph
09-21-2008, 13:07
браво на теб само така :) и ако все пак искаш - може да излезем :)

sasha_90
09-21-2008, 13:13
не се отчайвай...все някой ден пак ще се сетят за теб..тогава ти им напомни този момент..няма смисъл да се ядосваш в момента,а пък Jessica^ ако искаш дай двете ще излезем и аз съм от русе :P
вече спрях да се отчайвам някак си ще се справя ;]
Точно така!Те ако ти бяха истински приятелки,нямаше да се държат по този начин.

vladiboy
09-21-2008, 16:10
При мен е подобно положението. Ами щом тези хора се отнасят така към теб, значи търсят само някакво разтоварване - без сериозни приятелски намерения. Аз също разчитах много на дадени хора, но се получи, така че сега едвам си говорим. Може би ние всички се променяме. Характерите ни се различават и интересите също. Така че рано или късно особено в пубертета настъпва момент, в който някои хора се отдръпват. Но все пак съм сигурен, че има поне 1-2-ма които оставатт верни на приятелството за дълго. Намери ги! :smt006

Bubbly
09-21-2008, 16:21
Да ви имам представите за приятелство. Не са имали възможност или не са искали да излязат и край. Голям проблем! :-o

bug1965
09-21-2008, 16:38
е това че 2 дни не сте излизали не означава че не те искат повече :shock: почакай още малко и ако се отдръпнат няма нужда да правиш скандали - НЕ СА БИЛИ ИСТИСНКИ ПРИЯТЕЛИ! ... а пък и ти как направи това че в момента няма с кого да излезнеш най-големия проблем на планетата XD ;??

;-) i az sam na sa6toto mmnenie po4akai malko za6toto i na men mi se e slu4valo da nemoga da izlqza nqkolko dni ..... n6 4e vav vas ne ti e mn dobre 6te doide vreme i 6te se sabirate sas fr

NightGuardian
09-21-2008, 16:40
Това е лошото при момичетата , като излезнат с 3 приятелки цял живот треа излизат с тях.
И като оставят едната и тя се чуди к'во да праи...

LaPeNcEto0o
09-21-2008, 18:10
Ако искаш съм съгласна за утре. :)