PDA

View Full Version : Yes we can!



cecube
09-21-2008, 12:44
Не изкам да пропагандирам нещо,но клипчето са го направили.Евала на кампанията на Обама.
http://vbox7.com/play:2e304a0e

BulgariaZaBulgarite
09-21-2008, 13:37
Всички чернилки вкупом ще гласуват за кюмура.

valkanovb
09-21-2008, 13:43
Всички чернилки вкупом ще гласуват за кюмура.
Брей.Расистко мнение.Не съм виждал такова в този раздел.

SiegHeil
09-21-2008, 13:58
Всички чернилки вкупом ще гласуват за кюмура.
Брей.Расистко мнение.Не съм виждал такова в този раздел.

То добре че не е вярно 8-)

valkanovb
09-21-2008, 14:29
Всички чернилки вкупом ще гласуват за кюмура.
Брей.Расистко мнение.Не съм виждал такова в този раздел.

То добре че не е вярно 8-)
Малее.Цели две.Не съм виждал толкова даже за цял живот.

SiegHeil
09-21-2008, 15:08
Ае докажи ми че негрите няма да гласуват за Обама само щот е черен ;)

Diam0nD
09-21-2008, 17:18
Ае докажи ми че негрите няма да гласуват за Обама само щот е черен ;)аре докажи ми че ку клукс клан са били просто пичове ходещи всеки ден на хеуин ...

SiegHeil
09-21-2008, 17:23
Ае докажи ми че негрите няма да гласуват за Обама само щот е черен ;)аре докажи ми че ку клукс клан са били просто пичове ходещи всеки ден на хеуин ...
Прочети пак изречението и тогава задавай глупави въпроси..

Diam0nD
09-21-2008, 20:04
Ае докажи ми че негрите няма да гласуват за Обама само щот е черен ;)аре докажи ми че ку клукс клан са били просто пичове ходещи всеки ден на хеуин ...
Прочети пак изречението и тогава задавай глупави въпроси.. логиката е същата ... естествено е да гласуват за него защото е черен ... напълно вярно ти е твърдението ... просто питаш простотии и за това и аз питам простотии :lol: :lol:

SiegHeil
09-21-2008, 20:10
Аа, ясно...днеска нещо съм разконцентриран ^

Diam0nD
09-21-2008, 21:41
смърт за черните.ма пиеш черна бира а ? хахаха ае трай бе атака бг ... заради такива като теб и черните викат "смърт за белите" с тази разлика ,че те имат по-голямо право .... пуу да ви се не види и глупавия расизъм ...

Diam0nD
09-22-2008, 07:38
за първи път чувам за "черна бира" :razz:викат му игра на думи ... тъмно приблизително равно на черно :D

InitialD
09-22-2008, 16:00
Няма значение Обама или Маккейн! САЩ не се управляват от президенти а от военно промишленият комплекс!!!
Набийте си го в главите !!!

kristo
09-22-2008, 17:29
Няма значение Обама или Маккейн! САЩ не се управляват от президенти а от военно промишленият комплекс!!!
Набийте си го в главите !!!
САЩ се управлява от ционистите и масоните най-вече...
А иначе мен въобще не ми дреме кой ще им е президент- Обама или Маккейн или оная скрофа Хилърито. Хич не ми дреме за тъпата Америка да си кажа честно...

valkanovb
09-22-2008, 19:19
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Diam0nD
09-22-2008, 21:03
Няма значение Обама или Маккейн! САЩ не се управляват от президенти а от военно промишленият комплекс!!!
Набийте си го в главите !!!
САЩ се управлява от ционистите и масоните най-вече...
А иначе мен въобще не ми дреме кой ще им е президент- Обама или Маккейн или оная скрофа Хилърито. Хич не ми дреме за тъпата Америка да си кажа честно... еми и 2мата сте прави .... подкрепям кристо - кур за америка ,не ми дреме за тях .... като са прости ,да ги управляват и водят като овце ,па после да протестират ...