PDA

View Full Version : Втори път-кръв?!



nadka
09-21-2008, 12:44
Здравейите! Наскоро правих секс за първи път и ест имаше кръв малко, но това е нормално и не ме плаши. Странното е,че онзи ден го правихме за втори път и започнахме на задна и тогава пак имаше кръв. Страх ме е да не е някаква раничка или може би просто не съм била отворена докрай, което нз как би станало след като го правихме поне 30 мин първия път. Моля момичета споделете имали ли сте този проблем :( Мерси за вниманието :)

nejnaDROGA
09-21-2008, 12:45
Спокойно :-) Това се случва доста често ;) И при мен имаше кръв втория път (даже ако не се лъжа и третия имаше 2-3 капки)

CucuTy
09-21-2008, 12:47
Някоя момичета има по-еластичен химен, което значи, че разкъсването му ще е по-трудно. Чувала съм дори за момиче, което имаше U-образен химен. Според мен няма причина за тревога..

Prophecy
09-21-2008, 12:55
Еми случва се .. не се притеснявай :)

Nadelina
09-21-2008, 13:00
Някоя момичета има по-еластичен химен, което значи, че разкъсването му ще е по-трудно. Чувала съм дори за момиче, което имаше U-образен химен. Според мен няма причина за тревога..
Kakvo shte reche U-obrazen himen?

nadka
09-21-2008, 13:01
Ох много ви благодаря! Смея да кажа, че съм добре образована на тема секс, но това наистина ме изплаши,тъи като всички казват, че само първия път са имали кръв и аз се шашнах :(

nejnaDROGA
09-21-2008, 13:06
Ох много ви благодаря! Смея да кажа, че съм добре образована на тема секс, но това наистина ме изплаши,тъи като всички казват, че само първия път са имали кръв и аз се шашнах :(
Личи ти,че си добре информирана по тази тема ;) Щом аз (момичето,което все прави забележки за сексуалната култура) не съм ти направила нито една забележка ... :grin:
Мога само да ти кажа "Евала!!!" и не се притеснявай от нищо :-)

CucuTy
09-21-2008, 13:08
Някоя момичета има по-еластичен химен, което значи, че разкъсването му ще е по-трудно. Чувала съм дори за момиче, което имаше U-образен химен. Според мен няма причина за тревога..
Kakvo shte reche U-obrazen himen?

Знаеш какво представлява буквата U, нали?!

Nadelina
09-21-2008, 13:11
Някоя момичета има по-еластичен химен, което значи, че разкъсването му ще е по-трудно. Чувала съм дори за момиче, което имаше U-образен химен. Според мен няма причина за тревога..
Kakvo shte reche U-obrazen himen?

Знаеш какво представлява буквата U, нали?!
Da... Ama kakvo napodobqva togava normalnia himen... v smisal kakva e tochno razlikata mejdu dvete i kakvo iskashe da kajesh s tova U-obrazen... s koito mojesh da pravish sex bez da se skysa?

SpOrTs_GiRl
09-21-2008, 13:18
Спокойно :-) Това се случва доста често ;) И при мен имаше кръв втория път (даже ако не се лъжа и третия имаше 2-3 капки)

anonimencho
09-21-2008, 13:29
Няма място за притеснение съвсем нормално е! :)

Lady_B_
09-21-2008, 13:56
Здравейите! Наскоро правих секс за първи път и ест имаше кръв малко, но това е нормално и не ме плаши. Странното е,че онзи ден го правихме за втори път и започнахме на задна и тогава пак имаше кръв. Страх ме е да не е някаква раничка или може би просто не съм била отворена докрай, което нз как би станало след като го правихме поне 30 мин първия път. Моля момичета споделете имали ли сте този проблем :( Мерси за вниманието :)

Не се притеснявай, нормално е ;) Аз например кървих първите, три пъти :lol:

pro_teen
09-21-2008, 15:19
Нормално е, успокой се :)

bebok
09-21-2008, 18:29
nqma ni6to nenormalno pod sluntseto
spoko vs ti e nared a za rani4kaaaaaaa............ da ti hrymna 4e ako ima6 rani4ka to4no puk tam 6te te boli divo :) ;) prosto ne ti se e bil skusal himena napulno :)

LDto
09-21-2008, 18:42
nqma ni6to nenormalno pod sluntseto
spoko vs ti e nared a za rani4kaaaaaaa............ da ti hrymna 4e ako ima6 rani4ka to4no puk tam 6te te boli divo :) ;) prosto ne ti se e bil skusal himena napulno :)

+1 \:D/

Love0nlyMyself
09-21-2008, 18:46
оф няма ти нищо

gracielka
09-22-2008, 22:18
ha.. normalno da imash kryv i 2riq pyt ako si mn tqsna moje i da imash i 3tiq i 4tiq ne se plashi normalno e :)