PDA

View Full Version : Помогнете ми.. не знам какво да правя



mmm_nn
09-21-2008, 12:58
Ще опитам да бъда колкото се може по кратка.
Аз съм на 17 години и живея в София. В един от близките магазини до моя блок видях едно момче - много красиво, магазина е на родителите му и той работи там. Страшно много ми хареса и започнах да ходя в магазина почти всеки ден за какво ли не след няколко седмици си изпросих тактично да ми вземе телефона, защото се заговорихме за едни партита и така се запознахме. когато влизах в магазина той винаги се усмихваше закачахме се нещо и един път му казах, че ще ходя в ескейп и той ми каза, че ще е празно и няма смисъл да ходя, но аз все пак тоидох и наистина беше празно затова му се обадих и му казах, че е страшна скука и го попитах той каде е каза ми и аз му казах че може да идем при тях, а той каза нещо от сорта че сиг след малко си тръгва и нз дали ще остава там. Аз го разбрах като намек - не идвай ! :D След това видях в един сайт негова снимка - целуваше се с едно момиче и мисля че си има приятелка а той е студент втора година.. И така мина лятото от време навреме ходех в магазина до като не отиде на море за 1 месец след като се върна аз отидох пак и когато ме видя някак си се усмихна почна да ме заговаря как съм, какво правя и т.н...
Не знам за мен може би той е някакъв каприз, но искам да привлека вниманието му а не знам как.. Доста от приятелктие ми смятат че е добре да ида някоя вечер малко по -късно да го попитам до колко е на работа и да го питам дали иска да излезем някъде след това. Но мен хем ме естрах, хем искам да го направя, но си мисля след като ми има телефона и т.н. ако иска няма ли да го направи той ?
Моля ви кажете ми какво мислите.. :-o :?

ImmortalForever
09-21-2008, 13:11
От това което разбрах, мисля че момчето просто е учтиво..Всеки, ако не те е виждал дълго време, ще те пита как си и така нататък....Щом си има приятелка, остави го да живее.. Не знам как да му привлечеш вниманието.>ако все пак толкова държиш на това, пробвай да го поканиш на малка разходка след работното му време там както са ти предложили приятелките ти, ако откаже, just STop It! :):):) 8)

sasha_90
09-21-2008, 13:37
Ако си има приятелка-не се занимавай с него.

snejana67
09-21-2008, 13:42
:) според мен зарежи тая работа момчето е просто много учтиво и възпитано :)

zlatoto_90
09-22-2008, 21:17
Ако е каприз както ти казваш няма да направи той първата крачка. Някой път отиди с някой момченце в магазина и се прави, че това ти е приятеля и му виж реакцията от там ще разбереш колко е заинтересован от теб :)

GregoryHouse
09-23-2008, 04:26
1во приятелките ти са идиотки...съвета им поне е такъв...ако искаш да се чукате това е начина ама така като те слушам си девствена...

2ро ако пича си има приятелка духаш ...ама супата...

3то ако си няма няма да е зле да ко поканиш някъде да излезете и да го зарибяваш нещо,че накрая ще му писнеш...и ще му е все тая...

mmm_nn
09-24-2008, 17:28
Първо по кое разбра, че съм девствена и че искам само да се чукам с него ? Всеки има менние, но можеш да се изразяваш малко по - мило ;x
Не знам как да разбера дали си има гадже днес пак влезнах говореше ми как ще ходи в Милано - той ме заговаря винаги.. после се случи така, че трябваше да вляза пак и ми каза " ех любов, любов необяснима " аз се засмях и казах " да аз от толкова време се опитвам да ти го намекна " и той каза "хахха недей ще се изчервя " след това го попитах дали е ходил на кънки на лед той каза че ходи и аз му казах че някой път може да отидем и той каза " да може " и аз си тръгнах...
След като съвета на приятелките ми е тъп как да го зарибявам след като е очевидно, че той няма да ме покани първи !?

Crazytu
09-24-2008, 17:39
Както казаха и другите,момчето просто е по-учтиво и за това те е попитал как си това онова ... Според мен не си заслужава да му предлагаш да излизате и някфи такива .. след като той ти има номера,а не ти е звъннал (следователно не проявява интерес към теб),пък и на снимката се е целувал с някакво момиче .. това може да е приятелката му.Така че според мен няма какво да се занимаваш с него .... :)

BaiToq
09-24-2008, 19:44
Ще опитам да бъда колкото се може по кратка.
Аз съм на 17 години и живея в София. В един от близките магазини до моя блок видях едно момче - много красиво, магазина е на родителите му и той работи там. Страшно много ми хареса и започнах да ходя в магазина почти всеки ден за какво ли не след няколко седмици си изпросих тактично да ми вземе телефона, защото се заговорихме за едни партита и така се запознахме. когато влизах в магазина той винаги се усмихваше закачахме се нещо и един път му казах, че ще ходя в ескейп и той ми каза, че ще е празно и няма смисъл да ходя, но аз все пак тоидох и наистина беше празно затова му се обадих и му казах, че е страшна скука и го попитах той каде е каза ми и аз му казах че може да идем при тях, а той каза нещо от сорта че сиг след малко си тръгва и нз дали ще остава там. Аз го разбрах като намек - не идвай ! :D След това видях в един сайт негова снимка - целуваше се с едно момиче и мисля че си има приятелка а той е студент втора година.. И така мина лятото от време навреме ходех в магазина до като не отиде на море за 1 месец след като се върна аз отидох пак и когато ме видя някак си се усмихна почна да ме заговаря как съм, какво правя и т.н...
Не знам за мен може би той е някакъв каприз, но искам да привлека вниманието му а не знам как.. Доста от приятелктие ми смятат че е добре да ида някоя вечер малко по -късно да го попитам до колко е на работа и да го питам дали иска да излезем някъде след това. Но мен хем ме естрах, хем искам да го направя, но си мисля след като ми има телефона и т.н. ако иска няма ли да го направи той ?
Моля ви кажете ми какво мислите.. :-o :?
Nike-Just Do It
Adidas-Impossible Is Nothing
Pepsi-Dare For More
:-P

HONDA
09-24-2008, 19:48
Пробвай да го поканиш да пиете кафе. Ако приеме, супер. Ако пък откаже - здраве да е ;) . Има и други мъже.