PDA

View Full Version : Споделено...



noNamebaby
09-21-2008, 13:01
Реших да ви напиша какво ми се случи през товя лято...и още си мисля че сънувам..
Наскоро,така де преди 2 месеца скъсах с приятела си който бях с него 2 години...Като свърших даскало почнах работа и там при мене всяка вечер се събирахме познати и когато не бях на работа излизах с тях и навсякъде бяхме заедно...с тях имаше и едно момче,с което се познавах от миналата година ама тази всичко се обърка...естествено като почнах работа не се виждах много с приятела ми...а той се държеше адски гадно с мене..правеше ми скандали по телефона че съм отишла на една приятелка на рожден ден а не съм с него и така всеки ден беше...и в един момент ми писна...и реших че ще сложа край...добре направих го...и в същия момент другото момче ми беше в главата и само за него мислех и се чудех какво става с мен..защото знаех че нищо няма да се получи,понеже той е с 7 години по голям от мен ... аз съм на 16 а той на 23...и пак си излизах с него и се почнаха смс-сите..и просто ... се си мислех какво ли иска едно момче на 23 от мене и си казвах просто нямаше начин да сме заедно...но той прекалено много неща правеше за мене...и се чудех на какво се дължи..и така мина определено време и реших да разбера какво иска той от мен..и си поговорихме много сериозно ...добре .. всичко вървеше супер..просто той не е от днешните момчета,които са само с момичетата заради секса...така се държи с мене...с една дума съм една голяма късметлийка..и вече почти 3 месеца сме заедно и нашите го познават и нямат нищо против него... не мога да повярвам .. та мислите ли вие че това може да се превърне в нещо повече и възможно ли е всичко да е идеално,щото той ми каза онзи ден че е влюбен в мен... ;(

TheLittleAngel
09-21-2008, 14:05
Щом всичко е наред с него и родителите ти го харесват, защо се притесняваш? Не мисли за бъдещето, а за настоящето. Щом ти казва, че те обича и го доказва, не се съмнявай в това. Просто бъди с него и изживей времето с него по най-добрия начин.