PDA

View Full Version : skype



remember_me
09-21-2008, 13:55
eto i porednata tema za skype. imam problem i se nadqvam da mi razqsnite kak da go premahna. predi imah nastroikata Skype Tm no ve4e q nqmam ot nqkolko dena da re4em. nz za6to e taka... rovih se malko v nastoikite no estestveno az ni6to ne namerih. ne6to kofti e 4e sam si go slojila skype na agliiskata versiq a ne na bg...vse pak ne sam roodena angli4anka.ima6e i drygo: ako ste pod 16 godini Skype otkazva dostap na nepoznati da se svarzvat s vas. tova sega nz dali predi e bilo tam i na kolko godini sam se pisala no znam 4e nqmam 16. skype ne mi e nov 4e da gi pomnq tezi podrobnosti. mislq 4e ob6to vzeto e tova pokrai problema. predvaritelno blagodarsko :)

MiLeNcHeToO
09-21-2008, 14:43
Много не разбрах какъв ти е проблема,много неясно си обяснила всичко :-o Ако искаш да си смениш езика на skype даваш tools-> change language->български.А за да можеш да преминеш в режим SkypeMe, трябва да си смениш рожденната дата от профила, трябва да си над 16...дано да съм ти помогнала

remember_me
09-21-2008, 15:00
sorry za obarkanoto opisanie iskah po podrobno da go obqsnq no qvno ne se e poly4ilo :-D i mersi razbrah kakav e problema :)

MELON
09-22-2008, 17:05
edin fr ima6e podoben problem napravi se na 16-17 i se opravi