PDA

View Full Version : проблеми ;((((((



kateto_sladkata
09-21-2008, 14:22
Imam problem s novoto u4ili6te :cry: :cry:
absolutno nikoi ne poznavam ot noviq si klas i kato otidoh parviq den malko zakasnqh vsi4ki si bqha nasqdali a az ostanah da stoq sama.Ne stiga 4e mi e mn trudno v tova u4ili6te i 4e trqbva mn da u4a ami se 4uvstvam super izolirana i nz to4no kak da vi go obqsnq ne moga da se sasredoto4a v 4asovete vinagi sam raztrevojena i mi e na rev onzi den za malko da zapla4a v 4as po angliiski povqrvaite mi mnogo zle se 4uvstvam nqkoi ako moje da me posavetva kakvo da napravq molq da kaje za6toto mi e mnogo zle :-# :-# :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: maika mi kaza 4e ako se nalaga moje da me premesti no az ne posmqh da i kaja cqlata istina prosto i kazah 4e mi e mn trudno s u4eneto a ne zatova 4e se 4uvstvam izolirana neznam nqkaksi ne moga da sabera sili da i kaja za tova postoqnno se zatvarqm v sebe si i pla4a za6to taka se polu4ava neznam s kakvo sam zaslujila tova molq vi pomognete mi :cry: :cry: :cry:

TheGirlNextDoor
09-21-2008, 14:32
кажи на майка си цялата истина...тя може би е минала през такъв период и ще ти да де съвет :) ..и не се безпокой..още се съвсем началото...щом сте нов клас типърва ще се опознавате и сприятелявате :-)

mir4eto93
09-21-2008, 14:35
Защо просто не се опиташ да говориш с съучениците си :-o Аз също се чувствах много изолирана, когато се преместих след седми клас, демек преди 2 години, но огледах се и намерих хора, с които имам какво да си кажа, имаме сходни интереси :) Не се отчайвай и каквото и да става недей да ревеш, че може да ти излезе прякор ревлата :( Просто спокойно, отпусни се и всичко ще се нареди :)

sasha_90
09-21-2008, 15:01
Едва сега започва училището,спокойно.Опитвай се по често да заговаряш съучениците си.Така постепенно ще се опознаете и се надявам положението да се оправи.

lost_in_candyland
09-21-2008, 15:01
Не мисля че ще има нужда да се местиш в ново училище, най-малкото защото си закъсняла за първия ден и до никого не си седнала. Това че си изтървала времето когато всички са се запознавали не означава че с никого няма да се сближиш. Аз също не познавах никого от класа в който бях нова преди 3 години, нито от него, нито от училището. Сега като познавам всички от класа съм наясно че с повечето не бих могла да съм приятелка, но има и такива с които бих. Сигурна съм че ще "откриеш" своите приятели. Моите ги "открих" след година и половина в това училище. Сега отначало вероятно няма да сте на групички и ще е много по-интересно и лесно да откриеш кои хора от класа ти допадат. Недей да страниш от класа през междучасията и да си седиш на чина постоянно и всичко ще е ОК. :)

srpsko_1988
09-21-2008, 15:19
nedei taka mn te iskam..ako bqh v tvoq klas nqma6e da se nalaga da pla4e6 v u4ili6te iskam da sedq s teb :oops:

vladiboy
09-21-2008, 15:47
В този смисъл, аз също съм изолиран в училище. И то не защото съм нов, а защото харектера ми не съответства с този на другите. Но моята философия в случая е такава, че аз не търся приобщаване. Има хора, които ме разбират, въпреки че не са от моя клас и аз разчитам на тях. А в клас просто формално отговарям - еднозначно на всикчко, което ме питат и така имам сравнително неотрална позиция(т.е. нито съм скаран, нито съм приятел с тях).

Не искам да се явявам като пример в твоя случай, но просто да ти кажа, че има мн. начини да излезеш от положението - дори и по този!

kateto_sladkata
09-21-2008, 17:55
sega govorih s mama i mi stana malko po leko pak se pritesnqvam ama ne 4ak tolkova

Mirelchetoo14
09-21-2008, 18:16
Абе да ти кажа и аз бях така миналата година в новото училище. Имаше и мили хора, но само като влезех в сградата и ми се доплакваше, просто не чувствах такава атмосфера, от каквато имах нужда. Стоях там 3 дни и накрая помолих мама да се преместя. Отидохме в училището-гнездо да попитаме в кои от училищата, в които още съм била приета имат свободни места и така изведнъж направо се влюбих в самото училище-гнездо! :grin: Едно такова чистичко, приветливо, децата- веселяци.... И ето ме там вече втора година карам и се радвам, че се осмелих да си отворя устата и се преместих. :) Разбира се, има и голям шанс да се приспособиш и в този клас... Но виж с мен как хубаво се получи. Следвай си сърцето и инстинкта и ще отидеш където трябва. :-)

shokoto91
09-21-2008, 18:37
всичко ще се нареди с времето :) не се притеснявай :)

little_elf
09-21-2008, 20:09
Не се притеснявай :wink: .Просто се опитвай да разговаряш със съучиниците си,не се изолирай от тях и все ще намериш някой с когото да си допаднете :) .

ThePowerOfLove
09-21-2008, 21:23
Ами 1 седмица си ги наблюдавала, все някой ти е привлякал вниманието. Отиди и го заговори примерно "тоя час беше баси тъпия" :-D нещо за училище или нещо друго, просто го попитай каквото и да е,за да се запознаете :) И недей да страниш от класа ;) Не са толкова страшни колкото изглеждат Спокойно :) Бъди уверена в себе си

housy
09-21-2008, 22:09
И аз така бях в началото (тая година) , но точно след 1 ден се запознах с повечето и се оказаха супер пичове , докато в началото всички ми изглеждажа мега зле..Не се шашкай , ще се запознаеш все с някой , но и да не се запознаеш кво ти пука ?? Просто ходиш да учиш там и тва е.Не мисля , че нямаш други приятели.

NightGuardian
09-21-2008, 23:18
Щом не можеш да се справиш с това за нататък в живота не знам , как ще се справиш. :-o
Явно си доста срамежлива , а приказливите особенно момчетата мразят такива.
Както казваме "Малчи кът пукал напрао ми идва да му/и прасна един" , тъй , че намери отракани приятели , да те отракат. 8)

hello12345
09-22-2008, 06:35
Ne se pritesnqvai.I az sq sum v nov klas ama se zapoznah burzo s vsi4ki pove4eto sa kato teb-mul4alivi i vse oshte pritesneni.Spox samo,otpysni se,zapoznavai se i i vsi4ko shte si doide na mqstoto. :-) Btw ot koi grad si i ot koe daskalo (ako si ot pld)

kateto_sladkata
09-22-2008, 06:35
И аз така бях в началото (тая година) , но точно след 1 ден се запознах с повечето и се оказаха супер пичове , докато в началото всички ми изглеждажа мега зле..Не се шашкай , ще се запознаеш все с някой , но и да не се запознаеш кво ти пука ?? Просто ходиш да учиш там и тва е.Не мисля , че нямаш други приятели.

razbira se 4e imam drugi priqteli nai dobrata mi fr s koqto i jiveem zaedno u4i v sasednata staq mama mi kazva 6tom ne se razbiram s drugite da si hodq s neq vse 6te izdarjam nqkakvi si 40 min taka si e no nz za6to tolkova mn se 6a6kam i mi e tajno :( nadqvam se s vremeto da se opravq

SummeRLove08
09-22-2008, 13:11
Спокойно с времето нещата ще се оправят. Аз също в шести клас бях в ново даскало и ми беше трудно, но свикнах някакси. Само гледай да не си развалиш успеха заради тези неща.:wink:

p0ps
09-23-2008, 08:05
И аз бях тъй, смисал никого не познавах от класа си и закаснях и всички бяха на сядали ама аз седнах при едно момче и после се запознах и с другите.. Спокс изчакай да мине малко време може да се по променят нещата... Успееех :-) ;)

badboy94
09-23-2008, 16:43
i az sum v novo u4ili6te oba4e ot minaliq mi klas ima tolkova mnogo ;D a burzo si namerih dobri priqteli :):):)

hild
09-25-2008, 12:55
Що не се опиташ да се сприятелиш с другите нови ученици?