PDA

View Full Version : Запознанство без интернет-невъзможно



NaskoKaulitz
09-21-2008, 14:33
Бе хора аз досега съм се запознал с адски много хора, обаче днес се замислих, че всичко е от интернет.Просто не може по улицата да вървиш и "здрасти, как си, аз съм......." Как е при вас, как се запознавате без интернет, или и вие само така :D

TheGirlNextDoor
09-21-2008, 14:46
ти със случайни хора от улицата ли искаш да се запознаваш ?! :shock:

5StaR
09-21-2008, 14:48
отиваш с твой приятел на кафе, там твоя приятел вижда негови други приятели. = > следователно се запознавате. - > не е интернет ...

sasha_90
09-21-2008, 14:53
Бе хора аз досега съм се запознал с адски много хора, обаче днес се замислих, че всичко е от интернет.

При теб така се е случило/се случва.Не при всички е така!

lost_in_candyland
09-21-2008, 15:05
Аз пък много ще се изкефя ако някой на улицата ме спре и ми каже: "Здрасти, искаш ли да се запознаем?" Веднъж се е случвало обаче човека не изглеждаше много наред. :-D

NaskoKaulitz
09-21-2008, 15:17
Аз пък много ще се изкефя ако някой на улицата ме спре и ми каже: "Здрасти, искаш ли да се запознаем?" Веднъж се е случвало обаче човека не изглеждаше много наред. :-D :D еми то и аз ще се изкефя ама ми се иска човека да не изглежда кретен и да имаме общи интереси :D всъщност ако съм сам на пейка и често идва някоя баба или дядо и ме заговаря, ама..... :D

gryyym
09-21-2008, 15:18
...

FootballManager
09-21-2008, 15:36
Абе,квото и да ми кажете,в нета е различно от живото запознаване...Тръпката е по-малка,лично за мен!

TheGirlNextDoor
09-21-2008, 15:42
преди няколко мисеца с една приятелка бяхме седнали на пейка в парка и един човек (мъж на около 40 години) дойде и каза ''момиченца искате ли да се запознаем ?" като без да пита седна на пейката точно до приятелката ми :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: сами се досещате какъв е бил (за тези които няма да се досетят-педофил) ...ние ист станахме и си тръгнахме но той отиде при 'следващите ' :o
..е за такъв тип запознанства-НЕ,БЛАГОДАРЯ :? :? :? :? :? :?

ZuCkI
09-21-2008, 15:52
nasko_kaulitz че койше иска да се запознае с тебе на улицата ... 8-) :lol: хората сигурно бягат от тебе кате те видят
нали си мн здрав и слушаш токио хотел :lol: (в случай че излезеш де)

bloodfrozen
09-21-2008, 15:53
За съжаление технологиите навлизат все по-навътре в човешкия живот, а понеже е и по-лесно - за някои дори служи като средство за запознанство. Всъщност.. нищо не може да замени усещането, докато гледаш събеседника си в очите, наблюдаваш реакциите му, etc.. Пред монитора изобщо не е същото.
Тъй че гледай да си намираш реални приятели.. ще ти е от полза :)

NaskoKaulitz
09-21-2008, 15:57
Ама вие май не ме разбрахте-ние се запознаваме в интернет, пишем си по скайпа и след няколко дни евентуално си уреждаме среща ако сме от един град

TheGirlNextDoor
09-21-2008, 16:11
Ама вие май не ме разбрахте-ние се запознаваме в интернет, пишем си по скайпа и след няколко дни евентуално си уреждаме среща ако сме от един град

и на уречената среща идва човек-коренно различен от този с който си пишеш :-D ..баси ташака 8-)

NaskoKaulitz
09-21-2008, 16:14
Ама вие май не ме разбрахте-ние се запознаваме в интернет, пишем си по скайпа и след няколко дни евентуално си уреждаме среща ако сме от един град

и на уречената среща идва човек-коренно различен от този с който си пишеш :-D ..баси ташака 8-) Напротив досега е нямало такива изненади :D даже много добри приятели станахме с някой от тях, даже с всички, но някой не са от пловдив и по-рядко се виждаме :(

xXxScreamxXx
09-21-2008, 16:17
Ама вие май не ме разбрахте-ние се запознаваме в интернет, пишем си по скайпа и след няколко дни евентуално си уреждаме среща ако сме от един град

и на уречената среща идва човек-коренно различен от този с който си пишеш :-D ..баси ташака 8-)
Не винаги става така ;) ...
По темата ..аз напоследък се запознавам само ли4но с хората :grin:

bug1965
09-21-2008, 16:44
отиваш с твой приятел на кафе, там твоя приятел вижда негови други приятели. = > следователно се запознавате. - > не е интернет ...

taka 4rez fr se polu4aa raotata i sa zapoznaa6 sa6tota sas mn hora

asasfdf
09-21-2008, 16:51
"здрасти, аз съм еди-кой-си" и запознанството е готово ;P аз съм си тийн, какво необичайно може да има в запознанството с някого на моята възраст на улицата?
ако седя на спирка или някъде другаде и скучая, мн ясно, че ще искам искам да си говоря с някой..

srebyrna
09-21-2008, 16:55
ЧеСнО КаЗаНо нЕ При ВсИчКи ХоРа е Така С НеТа ... На Мен ЛичНо мнОгО ЧеСто ми Се СлУчВа Да Ме СпРе НяКоЙ По УлиЦаТа И Да Ми КаЖе " Може ли да се запознаем?" Вярно То ИнТиРНет ЛюБовТа ( ПрителСтВа) Не е Кой Знай КвО Но Пак ПоНякоГа От Там ТрЪгВа всичКо :-) :-) :-) По ХуБаВо си Е да ГлеДаш ЧовЕка В оЧиТе И да ГоВоРиТе От коЛкоТ Да Ти Са ИстЪрКваТ ПръСтиТе По КлАвИаТуРаТа :P :P :P :D :D :D

krisiiiiito
09-21-2008, 16:55
при мен не е точно така
даа ... запознала съм се с много хора по интернет но те не са от моя град и рано или късно просто прекратяваме връзка :-o
запознавам се с нови хора чрез общи познати или случайни срещи :)

krisiiiiito
09-21-2008, 16:59
ЧеСнО КаЗаНо нЕ При ВсИчКи ХоРа е Така С НеТа ... На Мен ЛичНо мнОгО ЧеСто ми Се СлУчВа Да Ме СпРе НяКоЙ По УлиЦаТа И Да Ми КаЖе " Може ли да се запознаем?" Вярно То ИнТиРНет ЛюБовТа ( ПрителСтВа) Не е Кой Знай КвО Но Пак ПоНякоГа От Там ТрЪгВа всичКо :-) :-) :-) По ХуБаВо си Е да ГлеДаш ЧовЕка В оЧиТе И да ГоВоРиТе От коЛкоТ Да Ти Са ИстЪрКваТ ПръСтиТе По КлАвИаТуРаТа :P :P :P :D :D :D

колко време го писа това с малките и големите букви :lol: :razz:

NaskoKaulitz
09-21-2008, 17:06
ЧеСнО КаЗаНо нЕ При ВсИчКи ХоРа е Така С НеТа ... На Мен ЛичНо мнОгО ЧеСто ми Се СлУчВа Да Ме СпРе НяКоЙ По УлиЦаТа И Да Ми КаЖе " Може ли да се запознаем?" Вярно То ИнТиРНет ЛюБовТа ( ПрителСтВа) Не е Кой Знай КвО Но Пак ПоНякоГа От Там ТрЪгВа всичКо :-) :-) :-) По ХуБаВо си Е да ГлеДаш ЧовЕка В оЧиТе И да ГоВоРиТе От коЛкоТ Да Ти Са ИстЪрКваТ ПръСтиТе По КлАвИаТуРаТа :P :P :P :D :D :D

колко време го писа това с малките и големите букви :lol: :razz: :D :D :D и аз тва се питам

_LacrymoSa_
09-21-2008, 18:25
И аз съм така спокс 8-)

Emery
09-21-2008, 19:08
nasko_kaulitz че койше иска да се запознае с тебе на улицата ... 8-) :lol: хората сигурно бягат от тебе кате те видят
нали си мн здрав и слушаш токио хотел :lol: (в случай че излезеш де)


+1

NightGuardian
09-21-2008, 21:11
Интернета като навлезна в живота ни и уплеска работите...
Като сетя преди като са видели някой , може би никога повече не са го виждали и са си искали домашните телефони. 8-)
От една страна е хубаво , че същестува този вид връзка от друга хич. 8)

Blab
09-21-2008, 21:21
Хмм... не си общителен? Знам ли.
Да ти кажа къде и как се запознавам с хора в реалния свят?
В театралните фоайета, на различни курсове, в училище, в парка, на кино, в магазина... ъъъ... навсякъде(?)
Желание трябва.:)

6emet4e
09-21-2008, 21:39
Хммм...избягвам запознанства по интернет.
Запознавам се с хора чрез общи познати,или в училище или нещо такова....но по интернет-не...

it_ends_tonight_
09-22-2008, 13:51
Тва че си дебилест и нормалното битово общуване ти е проблем, не значи, че всички общуваме с копченца ;]

sladur4etyYy
09-22-2008, 13:55
ЧеСнО КаЗаНо нЕ При ВсИчКи ХоРа е Така С НеТа ... На Мен ЛичНо мнОгО ЧеСто ми Се СлУчВа Да Ме СпРе НяКоЙ По УлиЦаТа И Да Ми КаЖе " Може ли да се запознаем?" Вярно То ИнТиРНет ЛюБовТа ( ПрителСтВа) Не е Кой Знай КвО Но Пак ПоНякоГа От Там ТрЪгВа всичКо :-) :-) :-) По ХуБаВо си Е да ГлеДаш ЧовЕка В оЧиТе И да ГоВоРиТе От коЛкоТ Да Ти Са ИстЪрКваТ ПръСтиТе По КлАвИаТуРаТа :P :P :P :D :D :D

а пиши кат 4овек ма, кво са прай6 на много оборотна :x

it_ends_tonight_
09-22-2008, 14:42
ЧеСнО КаЗаНо нЕ При ВсИчКи ХоРа е Така С НеТа ... На Мен ЛичНо мнОгО ЧеСто ми Се СлУчВа Да Ме СпРе НяКоЙ По УлиЦаТа И Да Ми КаЖе " Може ли да се запознаем?" Вярно То ИнТиРНет ЛюБовТа ( ПрителСтВа) Не е Кой Знай КвО Но Пак ПоНякоГа От Там ТрЪгВа всичКо :-) :-) :-) По ХуБаВо си Е да ГлеДаш ЧовЕка В оЧиТе И да ГоВоРиТе От коЛкоТ Да Ти Са ИстЪрКваТ ПръСтиТе По КлАвИаТуРаТа :P :P :P :D :D :D

а пиши кат 4овек ма, кво са прай6 на много оборотна :x

хаха, то и за тебе са отнася ;) позлвай Ч и Ш а не цифрички кат ше прайш забележки

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
09-22-2008, 20:19
ЧеСнО КаЗаНо нЕ При ВсИчКи ХоРа е Така С НеТа ... На Мен ЛичНо мнОгО ЧеСто ми Се СлУчВа Да Ме СпРе НяКоЙ По УлиЦаТа И Да Ми КаЖе " Може ли да се запознаем?" Вярно То ИнТиРНет ЛюБовТа ( ПрителСтВа) Не е Кой Знай КвО Но Пак ПоНякоГа От Там ТрЪгВа всичКо :-) :-) :-) По ХуБаВо си Е да ГлеДаш ЧовЕка В оЧиТе И да ГоВоРиТе От коЛкоТ Да Ти Са ИстЪрКваТ ПръСтиТе По КлАвИаТуРаТа :P :P :P :D :D :D

а пиши кат 4овек ма, кво са прай6 на много оборотна :x

хаха, то и за тебе са отнася ;) позлвай Ч и Ш а не цифрички кат ше прайш забележки
A ти като се правиш на много грамотна пиши без грешки.... 'тебе' 'кат' 'ше' 'прайш'..... 8-)

Jumbie483
09-22-2008, 21:00
С най-добрата ми приятелка се запознахме в интернет 8) Писахме си в продължение на месеци всеки ден по скайп, докато накрая не се видяхме и на живо..това ни беше проблем, защото сме в различните крайща на България :-P
А по темата:
Както някой спомена на живо има тръпка. Когато се запознаваш с някой примерно гледаш как изглежда, какво не му е в ред, гледаш и себе си да не би да се изложиш, гледаш дрехите да са перфектни..все пак това е нов човек. Докато в интернет говориш ясно и не се притесняваш от това. И ако се сприятелиш с някой и имате възможност да се видите, притеснението е много по-малко, след като вече се знаете ... от виртуалното ви приятелсво ;)

badboy94
09-23-2008, 16:34
ha emi naprimer priqtel na tvoi priqtel i taka ;]

mhmhmhmhm
09-23-2008, 16:45
дерее,човек,а като не е имало скайп хората изобщо не са се запознавали сигурно!! :shock:

Bubbly
09-23-2008, 16:59
Невъзможно без интернет -дрън дрън.

tarataika
09-23-2008, 17:12
как ще няма...дискотеки, кафенета, паркове, ресторанти, всякакви такива има...

CAE
09-23-2008, 17:16
В интернет пространството някак си ти падат задръжките повече и се държиш по- освободено. Някои хора са по- срамежливи и в реална ситуация на живо им е трудно запознанството и завързването на разговор. Това в мрежата го няма. Ето защо е по- лесно за някои хора да завързват контакти по Интернет. ;)

eXciTeD
09-25-2008, 16:38
К`ва е тая асоциалност??? КОй е казал, че не може? Говоря постоянно с хора, независимо познати или не....поздравявам на улицата и непознати, свободен съм да говоря, с който си поискам и знам как да стане...просто не ми пука...пробвай, напоследък всички са с някакви адски задръжки 2 думи не могат да вържат.. :D

stealthyGirl
09-26-2008, 13:37
:shock: Глупости... как да не може! Друг е въпроса, че ти може би не можеш - притесняваш се, не знаеш как... може би. И аз съм имала (и малко сега) проблеми с общуването, но те се оправят само с практика. Е, няма лошо и в скайп да си намираш приятели, но как можа да си помислиш, че няма друг начин...

shmurkam
09-26-2008, 13:48
Тва че си дебилест и нормалното битово общуване ти е проблем, не значи, че всички общуваме с копченца ;]
Ами слуша ТХ момчето,какво друго да се очаква...То сигурно,когато се разхпождапо улиците(ако го прави въобще)хората(по-специално анти чалга,анти-хаус и анти-ТХ и въобще нормалните хора)го заобикалят или го целят с яйца(в най-добрия случай-дискове и чаши на Бил или там какъвто беше ,ха да му дойде акъла в главата). Халевър не се запознавам с хора по нета никога.