PDA

View Full Version : Какво би било, ако ?



SK0RP10N
09-21-2008, 15:50
Абе ен може ли да се направи някаква генна модификаци по хората - докато не станат достатчно наясни със секса, да не им стават пишките, а жените да не се възбуждат ?
Защото ми писна от някакви 14-15 годишни пикли, които викат: Аз правих секс със приятеля ми с презерватив.Има ли опаснсот да забременея ?

nejnaDROGA
09-21-2008, 15:52
Ама не слагай всички под общ знаменател бе!!! :-x
И аз го направих на 14 год.,но никога не съм задавала такива тъпи въпроси (всъщност никакви въпроси не съм задавала,защото бях достатъчно информирана за тези неща)!!!!

Rebirthing
09-21-2008, 15:54
Те частици ще ускоряват вече, генната модификация е къде, къде по лесна :lol:

jotitu
09-21-2008, 15:55
а дали не може да се сложи забрана за подобни теми?

ForgotN
09-21-2008, 15:57
Da be i razdel "Sex" da opustee 8-) 8-) 8-)

SpOrTs_GiRl
09-21-2008, 15:58
Ама не слагай всички под общ знаменател бе!!! :-x
И аз го направих на 14 год.,но никога не съм задавала такива тъпи въпроси (всъщност никакви въпроси не съм задавала,защото бях достатъчно информирана за тези неща)!!!!
Мамка му мразя те :D .. И аз съм така ..

Rebirthing
09-21-2008, 16:15
а дали не може да се сложи забрана за подобни теми?

А дали не може да се забранят темите "Бременна ли съм" :-x

terminatorа
09-21-2008, 16:19
Абе ен може ли да се направи някаква генна модификаци по хората - докато не станат достатчно наясни със секса, да не им стават пишките, а жените да не се възбуждат ?
Защото ми писна от някакви 14-15 годишни пикли, които викат: Аз правих секс със приятеля ми с презерватив.Има ли опаснсот да забременея ?
ооо, ми ко да ти кажа бе нашия, ако ние с теб ги пердашим нема да има грешка, аз само в устата им , така че се надевам да нема проблеми :D :D :D
Найш колко ми дреме че ми знаеш айпито, то не е реално и без това, ако ме баннат по ИП ще лишат цял Буковлък от тийн проблем :D :D

nejnaDROGA
09-21-2008, 16:20
Ама не слагай всички под общ знаменател бе!!! :-x
И аз го направих на 14 год.,но никога не съм задавала такива тъпи въпроси (всъщност никакви въпроси не съм задавала,защото бях достатъчно информирана за тези неща)!!!!
Мамка му мразя те :D .. И аз съм така ..
:shock: Мразиш ме,а-а-а-а?! :shock:
КРАЙ!!!От днес нататък ще си на сухо :lol: Никакви виртуални целувки за теб :lol:

vaseto0o
09-21-2008, 16:25
Ама не слагай всички под общ знаменател бе!!! :-x
И аз го направих на 14 год.,но никога не съм задавала такива тъпи въпроси (всъщност никакви въпроси не съм задавала,защото бях достатъчно информирана за тези неща)!!!!
Мамка му мразя те :D .. И аз съм така ..
:shock: Мразиш ме,а-а-а-а?! :shock:
КРАЙ!!!От днес нататък ще си на сухо :lol: Никакви виртуални целувки за теб :lol:
Така е! Само за мен :-)

nejnaDROGA
09-21-2008, 16:27
Ама не слагай всички под общ знаменател бе!!! :-x
И аз го направих на 14 год.,но никога не съм задавала такива тъпи въпроси (всъщност никакви въпроси не съм задавала,защото бях достатъчно информирана за тези неща)!!!!
Мамка му мразя те :D .. И аз съм така ..
:shock: Мразиш ме,а-а-а-а?! :shock:
КРАЙ!!!От днес нататък ще си на сухо :lol: Никакви виртуални целувки за теб :lol:
Така е! Само за мен :-)
Лелееееееееееееее :shock: Ама вие станахте много вече :lol: Ще започна да си записвам на кого може и на кого не може да давам целувки :-D Айде щом си казал,че на теб може ... Ето ти една :smt058

terminatorа
09-21-2008, 16:31
Аре да поспрете със спама , а? Нямате ли си скайпове :-x

nejnaDROGA
09-21-2008, 16:32
Аре да поспрете със спама , а? Нямате ли си скайпове :-x
ЛеЛе кой го каза :-D Ти си по-голям спамер от мен ама айде ;)

vaseto0o
09-21-2008, 16:32
Терминатора нали уж ся беше неква твоя братчедка от акаунта ти ве дееба :D

terminatorа
09-21-2008, 16:34
Терминатора нали уж ся беше неква твоя братчедка от акаунта ти ве дееба :D
Къде бе? :shock: Тя беше тук преди малко, чати си по скайпа, ама теб те има за абонат ли?

plmn
09-21-2008, 16:35
Ако трябва да сме точни, тая тема също безсмислена.Ще промениш ли нещо чрез поредния пост изразяващ недоволство? - Не.

vaseto0o
09-21-2008, 16:36
Терминатора нали уж ся беше неква твоя братчедка от акаунта ти ве дееба :D
Къде бе? :shock: Тя беше тук преди малко, чати си по скайпа, ама теб те има за абонат ли?
Аз с 12 годишни пикли чукащи се с 23 годишни не си пиша :razz:

terminatorа
09-21-2008, 16:45
Терминатора нали уж ся беше неква твоя братчедка от акаунта ти ве дееба :D
Къде бе? :shock: Тя беше тук преди малко, чати си по скайпа, ама теб те има за абонат ли?
Аз с 12 годишни пикли чукащи се с 23 годишни не си пиша :razz:
видях го тва бее, не е на 12 , на 18 е ма ме знае към съм глъм в тоя форум че има и тя рег и затва си прай ебавки с моя профил

princesa_viki
09-21-2008, 17:05
Ама не слагай всички под общ знаменател бе!!! :-x
И аз го направих на 14 год.,но никога не съм задавала такива тъпи въпроси (всъщност никакви въпроси не съм задавала,защото бях достатъчно информирана за тези неща)!!!!
Айде по-спокойно БЕ!Кво се караш тука?Аз съм съвсем съгласна с темата.На 14 си информирана за секса.О добре...Разправяй ги на други 14 годишни тия. :?
Как може на 12 години секс да правят.Пикли с пикли :-x

Biskfitka
09-21-2008, 17:09
А защо да не може на 14 да си достатъчно информирана за секса...!? :o
Найстина не е хубаво да се слагат всички под общ знаменател...

nejnaDROGA
09-21-2008, 17:21
Ама не слагай всички под общ знаменател бе!!! :-x
И аз го направих на 14 год.,но никога не съм задавала такива тъпи въпроси (всъщност никакви въпроси не съм задавала,защото бях достатъчно информирана за тези неща)!!!!
Айде по-спокойно БЕ!Кво се караш тука?Аз съм съвсем съгласна с темата.На 14 си информирана за секса.О добре...Разправяй ги на други 14 годишни тия. :?
Как може на 12 години секс да правят.Пикли с пикли :-x
ХаХ само да те светна,че едно време бях на 14 год. и не съм казала,че е нормално да се прави секс на 12 год.!!!Не ми преиначавай думите!!!Освен това ако ти на 14 год. не си се интересувала от тези неща,а си играла в пясъчника пред блока ... е сори,но някои от нас са се интересували :-x Освен това сигурно съм била информирана щом не съм се чудила,защо и при 2-я полов акт ми тече кръв,не съм се чудила и защо ми закъснява с 8 дена,нито пък съм задавала тъпи въпроси като "Правихме го без презерватив,той свърши извън мен...Бременна ли съм"!!!

terminatorа
09-21-2008, 19:21
Моля, придържайте се към темата...

pld16
09-21-2008, 19:27
Da be i razdel "Sex" da opustee 8-) 8-) 8-)
Прав си ако на 14 и 15 не правят РАЗДЕЛА ша остане само с 10 15 4овека :lol: :lol: абе 4овек ни6то не можеш да промениш СВЕТА Е ПОЛУДЯЛ БАТЕ на секи му се ебе няма малко няма голямо :lol: :lol: :-) ти на колко го направи 20 30? :x

terminatorа
09-21-2008, 19:30
Da be i razdel "Sex" da opustee 8-) 8-) 8-)
Прав си ако на 14 и 15 не правят РАЗДЕЛА ша остане само с 10 15 4овека :lol: :lol: абе 4овек ни6то не можеш да промениш СВЕТА Е ПОЛУДЯЛ БАТЕ на секи му се ебе няма малко няма голямо :lol: :lol: :-) ти на колко го направи 20 30? :x
бе мани го тоя пендел ко му разбира кухата главица. Ей нашия, аз не се срамувам да пиша на своя език. А ти?

princesa_viki
09-21-2008, 19:55
Ама не слагай всички под общ знаменател бе!!! :-x
И аз го направих на 14 год.,но никога не съм задавала такива тъпи въпроси (всъщност никакви въпроси не съм задавала,защото бях достатъчно информирана за тези неща)!!!!
Айде по-спокойно БЕ!Кво се караш тука?Аз съм съвсем съгласна с темата.На 14 си информирана за секса.О добре...Разправяй ги на други 14 годишни тия. :?
Как може на 12 години секс да правят.Пикли с пикли :-x
ХаХ само да те светна,че едно време бях на 14 год. и не съм казала,че е нормално да се прави секс на 12 год.!!!Не ми преиначавай думите!!!Освен това ако ти на 14 год. не си се интересувала от тези неща,а си играла в пясъчника пред блока ... е сори,но някои от нас са се интересували :-x Освен това сигурно съм била информирана щом не съм се чудила,защо и при 2-я полов акт ми тече кръв,не съм се чудила и защо ми закъснява с 8 дена,нито пък съм задавала тъпи въпроси като "Правихме го без презерватив,той свърши извън мен...Бременна ли съм"!!!
Ами да ти кажа,не съм си играла.Интересувала съм се много относно секса,но не смятам,че на 14 си готов/а да правиш секс.Поради простата причина,че тялото ти не се е развило все още и тн.Няма ли да те хване срам,когато един ден,ако имаш дъщеря,те попита "Мамо,а ти кога прави секс за първи път?"Мисля,че отговора ти няма да е много искрен,от страх да не направи и тя като теб ;) Аз бих се срамувала да кажа на дъщеря си,че когато съм била на 14 съм правила секс и на всичкото отгоре претендирам колко много знам за секса.Имаш още много да папкаш,докато станеш толкова разбираща по отношение на секса :)
Айде лека ви нощ!

pro_teen
09-21-2008, 20:16
Ама не слагай всички под общ знаменател бе!!! :-x
И аз го направих на 14 год.,но никога не съм задавала такива тъпи въпроси (всъщност никакви въпроси не съм задавала,защото бях достатъчно информирана за тези неща)!!!!
Мамка му мразя те :D .. И аз съм така ..



+1 бее и аз съм така :D

x3eme
09-22-2008, 04:16
Абе ен може ли да се направи някаква генна модификаци по хората - докато не станат достатчно наясни със секса, да не им стават пишките, а жените да не се възбуждат ?
Защото ми писна от някакви 14-15 годишни пикли, които викат: Аз правих секс със приятеля ми с презерватив.Има ли опаснсот да забременея ?
o6te ne sa izmisleni takiva individi 8-)

sextazy_baby
09-22-2008, 07:10
Спри да слагаш всички под общ знаменател!И аз го направих на 14,но като гледам не съм станала курва

princesa_viki
09-22-2008, 07:23
Спри да слагаш всички под общ знаменател!И аз го направих на 14,но като гледам не съм станала курва
Има време ;) :P

DevilWish
09-22-2008, 08:08
hah :D tva be6e yako...nyama da pomogne...primerno az go napravih na 14 ,no nikoga ne sym zadavala takiva vyprosi ,az prosto sama si gi znaeh.Predi takiva ne6ta 4eta malko ,obrazovam se ,pyk togava ve4e pravya kakvoto i da e bilo :)

nejnaDROGA
09-22-2008, 09:15
Ама не слагай всички под общ знаменател бе!!! :-x
И аз го направих на 14 год.,но никога не съм задавала такива тъпи въпроси (всъщност никакви въпроси не съм задавала,защото бях достатъчно информирана за тези неща)!!!!
Айде по-спокойно БЕ!Кво се караш тука?Аз съм съвсем съгласна с темата.На 14 си информирана за секса.О добре...Разправяй ги на други 14 годишни тия. :?
Как може на 12 години секс да правят.Пикли с пикли :-x
ХаХ само да те светна,че едно време бях на 14 год. и не съм казала,че е нормално да се прави секс на 12 год.!!!Не ми преиначавай думите!!!Освен това ако ти на 14 год. не си се интересувала от тези неща,а си играла в пясъчника пред блока ... е сори,но някои от нас са се интересували :-x Освен това сигурно съм била информирана щом не съм се чудила,защо и при 2-я полов акт ми тече кръв,не съм се чудила и защо ми закъснява с 8 дена,нито пък съм задавала тъпи въпроси като "Правихме го без презерватив,той свърши извън мен...Бременна ли съм"!!!
Ами да ти кажа,не съм си играла.Интересувала съм се много относно секса,но не смятам,че на 14 си готов/а да правиш секс.Поради простата причина,че тялото ти не се е развило все още и тн.Няма ли да те хване срам,когато един ден,ако имаш дъщеря,те попита "Мамо,а ти кога прави секс за първи път?"Мисля,че отговора ти няма да е много искрен,от страх да не направи и тя като теб ;) Аз бих се срамувала да кажа на дъщеря си,че когато съм била на 14 съм правила секс и на всичкото отгоре претендирам колко много знам за секса.Имаш още много да папкаш,докато станеш толкова разбираща по отношение на секса :)
Айде лека ви нощ!
И защо трябва да ме е срам да кажа на детето си (което не знам от къде знаеш,че ще е момиче :lol: ),че съм го направила на 14 год.?!Нито съжелявам,нито съм го направила с първия срещнат,нито нищо ;) Освен това както се менят поколенията след 20-тина години,когато детето ми ще е на около 10 год. (може би),всички на тази възраст вече ще са го правили :D (като съдя по днешните момичета/момчета на 13-15 год.)
Освен това не знам какъв ти е проблема ама нещо май не ти е наред!!!Как може да кажеш,че sextazy_baby (или всяка друга,която го е направила на 14 год.) ще стане курва?! :-x Ти тъпа ли си или кво?!Как може да си толкова плиткоумна,че да слагаш всички под общ знаменател?!(все едно всички,които пушат трева от време на време да са тревомани...я се замисли малко...)
(пффф добре,че сме в добри отношения с приятеля ти иначе така щях да те насоля :D )
П.П.Иве ето ти кисс-ка ма :-) :D

tarataika
09-22-2008, 09:19
бе да питат децата..то няма лошо, кат толко ви дразнят, не им отговаряйте....дано някое родителско тяло схване най-накрая, че трябва да образоват децата си от малки, че да не стават гафове после, като забравени у гъзо капачки не дезодоранти :razz:

SunShinePearl
09-22-2008, 12:56
Ама не слагай всички под общ знаменател бе!!! Mad
И аз го направих на 14 год.,но никога не съм задавала такива тъпи въпроси (всъщност никакви въпроси не съм задавала,защото бях достатъчно информирана за тези неща)!!!!
и аз съм като теб,според мен независимо на колко си почнал преди това трябва да си мн информиран!!а тея дето питат такива тъпотии е явно че не са!

DjuDjiTo
09-22-2008, 14:26
еми и аз го направих на 15 ... даже ако трябва да бъдем точни преди по- малко от месец... не съжелявам... не казвам, че съм изчела абсолютно всичката информация, но знам нещата без които не трябва да правиш секс и тн [нз как точно да се изразя, щото ся гледам филм] и мисля, че не бих пуснала тема от сорта "Правихме го с презерватив,той не свърши в мен и се съмнявам че съм бременна" .... тва е за което се сещам в момента... и съм напълно съгласна, че не трябва всички да се слагат под общ знаменател... все едно да кажеш, че вс момичета са курви и вс момчета бройкаджии... не е ли така?

Honey:)
09-23-2008, 20:54
еее кое ще ме кара да се смея чак до пръсване ако не тези прекрасни теми от рода на,,Мога ли да забременея при анален секс,,
ахаххахахахахах как да не ти е драго на сърцето... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

terminatorа
09-24-2008, 14:39
еми и аз го направих на 15 ... даже ако трябва да бъдем точни преди по- малко от месец... не съжелявам... не казвам, че съм изчела абсолютно всичката информация, но знам нещата без които не трябва да правиш секс и тн [нз как точно да се изразя, щото ся гледам филм] и мисля, че не бих пуснала тема от сорта "Правихме го с презерватив,той не свърши в мен и се съмнявам че съм бременна" .... тва е за което се сещам в момента... и съм напълно съгласна, че не трябва всички да се слагат под общ знаменател... все едно да кажеш, че вс момичета са курви и вс момчета бройкаджии... не е ли така?
Момичетата се делят на 2 вида: курви и неатрактивни (към тях спадат и затворени в себе си или както аз ги наричам "никакви") Момчетата се делят на 2 вида бройкаджии и гейове. По-ясно как да ти го кажа? :-o

skaty
09-28-2008, 09:38
Ти ги остави пиклите на 14-15 кво ше кажеш за пиклите на 11-12 дет пускат такива теми :(

sextazy_baby
09-28-2008, 09:40
Спри да слагаш всички под общ знаменател!И аз го направих на 14,но като гледам не съм станала курва
Има време ;) :P
Защо мила,да не си ме изпреварила?

terminatorа
09-28-2008, 13:14
Ти ги остави пиклите на 14-15 кво ше кажеш за пиклите на 11-12 дет пускат такива теми :(
Горното ми мнение важи за всички втзрасти. Сега тая есен се начева набор 96-97 . Така че няма какво да се чудиш

jghgh
09-28-2008, 16:33
Абе ен може ли да се направи някаква генна модификаци по хората - докато не станат достатчно наясни със секса, да не им стават пишките, а жените да не се възбуждат ?
Защото ми писна от някакви 14-15 годишни пикли, които викат: Аз правих секс със приятеля ми с презерватив.Има ли опаснсот да забременея ?

О, стига, повтаряш се ; )

С темата си нищо не променяш.

ЛаСт!К
09-28-2008, 16:42
Абе земете спрете с тия теми бе..всякакви ги има..не можеш да кажеш,че всички сме еднакви :x И не,няма как да стане тва питай някой учен 8-)

ForgotN
09-28-2008, 16:46
бе да питат децата..то няма лошо, кат толко ви дразнят, не им отговаряйте....дано някое родителско тяло схване най-накрая, че трябва да образоват децата си от малки, че да не стават гафове после, като забравени у гъзо капачки не дезодоранти :razz: :razz: Тоя случай е световно известен 8-)

terminatorа
09-28-2008, 17:03
бе да питат децата..то няма лошо, кат толко ви дразнят, не им отговаряйте....дано някое родителско тяло схване най-накрая, че трябва да образоват децата си от малки, че да не стават гафове после, като забравени у гъзо капачки не дезодоранти :razz: :razz: Тоя случай е световно известен 8-)
Да, нали за теб става дума, друг път мисли какво си завираш :D :D :D