PDA

View Full Version : Критикуват сайта !



Lucho
09-21-2008, 16:18
:-x
Вижте поредната простотия по адрес на тийнпроблем -
http://hristof.com/?p=37

Абе как може тия идиоти да мислят подобни простотий...незнам...думи нямам.... :-x един хубав сайта да има в тая шибана държава,и веднага почват да плюят идиотите... :x

plmn
09-21-2008, 16:50
Да пишат каквото си искат.Аз заставам твърдо зад екипа на тийнпроблем. :)

SuNsEt
09-21-2008, 16:55
Да си ебат майката.

SuNsEt
09-21-2008, 16:57
:razz: Хаха предполагах, че ще се подмазваш, ама чак пък толковааа :razz:
Сестра ми знае, че влизам във форума редовно и веднъж ми каза, че нейна приятелка влезла и чела само простотий и глупости (сестра ми е на 22 години) и ме попита дали наистина има само глупости и аз се чудих кво да кажа...във форума ИМА неща, които не са за хора на по 12-13г и във тези статии наистина има доза истина. ;)
Например никога не мога да разглеждам форума спокойно, докато родител е до мен например, защото винаги ще изкочи някоя простотия от някъде ;) Нормално е... 8-) Все пак това е тийн сайт,не някакъв...учителски дневник :)

Lucho
09-21-2008, 17:34
Тъп им е дизайна,това си е така... :lol: че има тъпотия - има,то и форум без тъпотия не е форум,а тия идиоти просто завиждат...така поне мисля аз

SuNsEt
09-21-2008, 17:40
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=200251
Мн яко... Хъ да...това го видях преди малко.Прав си,да...обаче няма какво да се направи.Нищо не е достатъчно ефикасно. :-D :? :( ...Пък односно подигравките по адрес на сайта-майната им!Това за мен е есин страхотен сайт,форум...Има някои найстина интересни и важни теми,с които да убогатиш културата си.Просто напоследък съм забелязала,че се обръща внимание да лошото,от колкото на хубавото.

shadow4e
09-21-2008, 20:42
И на мен въпросната статия за оргиите не ми допадна.

Lucho
09-22-2008, 05:46
Всички критики относно сайта и форума са свързани с раздел Секс и откровената простотия, която се шири там...
Ами ако имам въпрос и за мен е коствено важно да разбера отговора ? :? Това че някой си мисли че всичко е пълно с простотий,мога да му кажа само да върви на майната си... :? нали това е целта,да се отговори на питаният въпрос ! :?

LadyDy
09-22-2008, 08:41
Да, определено някои статии са малко по-.....

UNrealPoWeR
09-22-2008, 11:15
Убиец_на_мечти Says: Your comment is awaiting moderation.
September 22, 2008 at 2:15 pm

Лелеле те от форума вс са точни а не кат тебе боклуци… а и това че твоят сите има 1 посещение на ден кво ми пука ??? те са известни а ти си глупак (смях до припадък)


хааа разбих гоооо :lol:

lsd43
09-22-2008, 19:35
Има откровено тъпи теми(даже бих казал и раздели),но това го има в почти всеки форум. :) Ако имам нужда от сериозен съвет по отношение на половият живот,бих се обърнал към специалист,а не към 12 годишни ,разгонени разбирачи,на които мама и татко все още им бършат дупетата.

Много рядко влизам в раделите "секс" и " любов" ,защото са просто фрашкани с всякакви инфантилни ,повтарящи се теми от сорта на "Аз съм на 12,а той на 40 ,дали ме обича истински?",или "може ли да съм бременна?",абе изобщо няма смисъл от коментар,то в "Кофата" ,няма толкова спам колкото в гореспоменатите два раздела.

JoeBanana
09-23-2008, 06:19
автора, досега трябваше да си направил петиция и организация за национален протест ! http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif
слаба ракия

Lucho
09-23-2008, 10:48
автора, досега трябваше да си направил петиция и организация за национален протест ! http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif
слаба ракияDamm http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif
Ама няма, той само гледа как да се подмаже :-D
Да направя ли петиция ? Не си мислете че немога ! :-P

JoeBanana
09-23-2008, 10:57
вече трябваше да виждаме линк, а не сега да питаш ! я, бързо
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

sexy_baby_originale
09-26-2008, 14:29
Да пишат каквото си искат.Аз заставам твърдо зад екипа на тийнпроблем. :)


Аз също съм съгласна с това мнение! =;

TheMaggie
09-26-2008, 18:45
and so what ?! може би шш ги набиеш?... go ahead... :?

Giaaa
10-01-2008, 14:06
сайта е предназначен за такава аудитория,че простотии не може да няма.колкото са излишни тъпите теми и коментари,толкова е излишна критиката към тях.все едно в един типично женски сайт,да се надигат хора да питат как може да се говори,толкова откровенно за вагинални сокове например(само тва ми хрумна :D )..еми няма как ;)

alex
10-01-2008, 14:31
Освен и аз да драсна един коментар - а?

Интересна е статията. Всеки има свобода да пише каквото си иска. Ние просто отразихме това което беше във форума ни. И както не веднъж съм споделял по-добре е да пишем за анален секс и да скандализираме някой от колкото да го премълчим и после някой посетител от сайта който не е информиран по темата да се осакати или нарани защото е решил да прави анален секс но няма необходимата информация. Ние не можем да спрем никой да пие, пуши, друса или да прави секс - важното е да дадем информацията за опасностите и как те да бъдат избегнати.

24white24
10-01-2008, 19:02
Освен и аз да драсна един коментар - а?

Интересна е статията. Всеки има свобода да пише каквото си иска. Ние просто отразихме това което беше във форума ни. И както не веднъж съм споделял по-добре е да пишем за анален секс и да скандализираме някой от колкото да го премълчим и после някой посетител от сайта който не е информиран по темата да се осакати или нарани защото е решил да прави анален секс но няма необходимата информация. Ние не можем да спрем никой да пие, пуши, друса или да прави секс - важното е да дадем информацията за опасностите и как те да бъдат избегнати.тогава, защо беше затрит раздел Наркотици :)

NightSky
10-02-2008, 08:45
тогава, защо беше затрит раздел Наркотици :)
Имаше теми, които бяха крайно неподходящи за тинейджъри.

Neverafter
10-02-2008, 08:52
Алекс каза,че раздел "Наркотици" е бил, за да се разбере вредата от наркотиците,а темите са тръгнали в коренно различна посока... Зат'ва сега - никви наркотици :D

24white24
10-02-2008, 09:08
тогава, защо беше затрит раздел Наркотици :)
Имаше теми, които бяха крайно неподходящи за тинейджъри.А темата на колко момчета едновременно сте правили свирки, или от путката в устата са много подходящи теми.Разбирам.Чисто и просто трябва да се направят модератори в определените раздели които имат достатъчно време и акъл, за да се занимават няколко часа на ден така и Раздел Наркотици ще бъде полезен както и Раздел Секс, ако администратора реши да ми пише ЛС да зопавяда имам няколко предложения.

24white24
10-02-2008, 12:58
Кръчмонавт


Именно за това смятам, че трябват повече модератори, за мен раздел наркотици трябва да има, но темите да се контролират, раздела трябва нито да отрича нито да пропагандира употребата на наркотици, раздела трябва да е в помощ.Естествено това го решават администраторите а не аз.А лично според мен раздел секс или трябва да се модерира сериозно или да се затрие, там цари пълна простоия девствени глупачки дават акъл а самите те се нуждаят от такъв :) Иначе в общи линий(бели) съм съгласен с теб ;)

24white24
10-02-2008, 13:22
Е аз казвам, че ако ще и 200 мода да имат, трябва да има яснота какво точно се модерира и какво се оставя. ;)

Това ако се реши е възможно да се говори натам...Ами не пречи модераторският екип да поговорят над тази тема, защото все си мисля, че ако е добре измислен и модериран ще е в услуга на потребителите.

DjBaloon
10-02-2008, 15:44
Не знам кво ви бърка по дупетата че в еди какви си теми пишело еди какво си...
Ако тръгне екипа да се съобразява в лигавите прищевки на всеки потребител мисля че за всеки потребител ще трябва да има по 1 модератор,мноооого практично
Да си пишат за секса,тва си е тема вълнуваща по-младите
Стига ритахте с/у тоя раздел малко или много повечето потребители са почнали в този форум именно от него...