PDA

View Full Version : Защо я/го обичаш?



4ujdata_
09-21-2008, 16:30
Защо обичаш приятеля/приятелката (гаджето) си?? kажете 5 причини?? :-P :P

MP
09-21-2008, 16:34
2 + 2 не винаги е 4 :-o

soul1199
09-21-2008, 16:46
am ako tva e lubov :?

4ujdata_
09-21-2008, 16:47
am ako tva e lubov :? koe tova :D

ImmortalForever
09-21-2008, 16:52
не знам дали го обичам, но това че вече не сме заедно ме убива .. :-#
1.мамка му, винаги знае какво да каже..
2.Използва многозначни думи от които не мога да спя до 3-4 сутринта..
3.Това че се прави на безчувствен и The Best..като забърсва след мен най-дората си приятелка..
4.Гордостта му..
5.И тъпото е че знае как да ме обърка и да ми даде надежда и да си тръгне.... когато най-много искам да остане... ей тфа винаги ме е впечатлявало в него...

И по дяволите.. he is still the one!! ](*,) :-k :cry: :-#

V1k1tYyY
09-21-2008, 16:57
Може би заради начина,по който се отнасяше с мен...Жалките му опити да ме накара да повярвам,че му пука за мен..Ми не му повярвах,и сега още не му вярвам..Няма и да му повярвам никога..Личеше му,че просто иска някого до себе си..Но въреки всичко беше толкова прекрасен,нежен и т.н дрън дрън..Няма да си простя,че го оставих така да си играе с мен..Но и не съжалявам,защото разбрах,че не съм обичала досега..Защо точно него трябваше да обичам, казах вече..

BlindedAngel
09-21-2008, 17:25
1.Защото е истинска и не играе роля
2.Защото е искрена и си казва всичко директно в очите
3.Защото ме кара да изтръпвам само с поглед и всяка наша среща я чувствам като първа
4.Защото ме прави по - добър човек и ме кара да се усмихвам ( а аз никога не се усмихвам,може да се смея но да се усмихна е голяма рядкост за мене)
5.Защото успя да ми спечели сърцето и ми отвърна със същото ( че и повече )

Мога още много да изброя,но гледах само най - важните неща да изредя :)

Bellatrix
09-21-2008, 17:34
1. Свестен е, обича ме и не би ме наранил;
2. Разсмива ме със силата на идиотизма :D
3. Не умее да лъже, а и очите му винаги са върху мен;
4. Умее да ме накара да съм щастлива всеки миг с него без значение колко съм била сдухана преди да се видим...
5. Много е загрижен и винаги гледа аз да съм добре ( макар, че понякога е досадно като се запритесни дали ми е топло, гладна ли съм и тръгне да проверява имам ли температура :D )

anichkaaaa
09-21-2008, 17:37
Oбичам го защото :
1. Той е единствения човек, който ме разбира по уникален начин
2. Той е единствения човек, който успява да ме разсмее , когато ми е тъжно
3. Той е единствен , уникален , неповторим и имаме толкова много общи неща
4. Можем да си говорим по телефона 2 часа без прекъсване и пак ще има за какво да си говорим :-D
5. И не на последно място ... Обичам начина , по който ме кара да се усмихвам , всеки път, когато чуя гласа му ...

Vichko0o
09-21-2008, 17:46
anichkaaaa sux !!!!!

i_hate_you_but_i_love_you
09-21-2008, 17:46
Никога не съм се замисляла защо го обичам, но определено чувствам, че без него няма въздух..
1. Винаги знае как да ме разсмее, как да ме развесели
2. Той е различен и е доказвал, че държи на мен и не е с мен само заради секса
3. Винаги като съм с него и като започне да ми обяснява нещо аз не се слушвам в думите му.. искам да го целуна.. просто не мога да се сдържа..
:oops:
4. Той е леко срамежлив и много рядко ми казва, че ме обича. Казвал ми го е само 2 пъти, но и двата пъти сърцето ми едва ли не, не се е пръсвало от щастие, любов и вълнение
5. Никога не съм изпитвала толкова силни чувства към някой друг.. Просто ако не го чуя, не си пишем по скайп и не се видим, чувствам празнина в сърцето ми.. липсва ми даже като съм с него и знам, че след няколко часа ще трябва да се прибера и той да си отиде у тях.. не ми се иска да го оставям да се прибира сам без мен.. искам да сме постоянно заедно, да живеем заедно :oops: :smt008 :smt007 :smt007 :smt007

it_ends_tonight_
09-21-2008, 18:13
1. Щот е мълчалив
2. Щот ми прави винаги подаръци, които много съм искала
3. Щот е с руса коса и сини очи
4. Щот не ми дава алкохол (не че искам, ама в редките случаик когато поискам бира ми е забранено...)
5. Щот има най-топлата гушка :)

BurningDesire
09-21-2008, 18:21
защото притежава вагина
Ето голата истина в три думички, без глезотийки от сорта на "обичам я, защото ме разбира" и дрън-дрън-дрън. В крайна сметка всичко опира до това.


Момиче съм, ама тоя пост ме впечатли.

Vichko0o
09-21-2008, 18:27
защото притежава вагина
Ето голата истина в три думички, без глезотийки от сорта на "обичам я, защото ме разбира" и дрън-дрън-дрън. В крайна сметка всичко опира до това.


Момиче съм, ама тоя пост ме впечатли.
Това, че ти попадаш на хора като killswitchengage не значи, че всички момчета са такива бе .... Защо винаги слагате ВСИЧКИ под общ знаменател ? Кога за последно успя да опознаеш всички момчета бе ? Бахти как ме дразнат такива мнения като това .... Само попитай аничкаааа дали съм с нея за това ? Деба и дрислата. писна ми да ме слагат в колонката на "женкари/използвачи/лицемери" и т.н ....

Honey:)
09-21-2008, 18:36
1.Той е единстевения,който ме кара да се усмихна и ме кара да осъзнаякакво знача за него
2.Казва абсолютно всичко,което мисли и чувства(дори и да боли от тези думи) и не играе роля
3.Единственият е,защото знае какво да каже и как да постъпи
4.винаги знае какво мсиля преди да сам го казала,винаги мислиз а мен и се притеснява и е до мен когато имам нужда от него
5.Просто знам,че ме ОБИЧА..личи си :P

sh3_1s_7h3_0n3
09-21-2008, 18:40
...защото има нещо уникално в него
...защото е много мил
...защото ме кара да се усмихвам
...защото ме прави щастлива
...защото се чувствам сигурна в/с него
и за капак е много готин http://www.ue-varna.info/images/smilies/in_love.gif

gothic_angel
09-21-2008, 19:00
Щото е момчето мечта :grin:

BaiToq
09-21-2008, 19:01
Не я обичам.

Ch0c0la73
09-21-2008, 19:52
Не я обичам. 8-) :razz: :razz: + за отговора

BeBsItO
09-21-2008, 20:09
Защото си е мойто кюфтенце ! Защото е единственият човек който ме докарва до тиха лудост, извън нерви и само след 5 минути ме разтапя отново...... :-)

ThereIsNoWayOut
09-21-2008, 20:18
1.Защото е истинска и не играе роля
2.Защото е искрена и си казва всичко директно в очите
3.Защото ме кара да изтръпвам само с поглед и всяка наша среща я чувствам като първа
4.Защото ме прави по - добър човек и ме кара да се усмихвам ( а аз никога не се усмихвам,може да се смея но да се усмихна е голяма рядкост за мене)
5.Защото успя да ми спечели сърцето и ми отвърна със същото ( че и повече )

Мога още много да изброя,но гледах само най - важните неща да изредя :)абсолютно същото бих добавил и аз за моето момиче както и един куп други работи :) (inlove)

258
09-21-2008, 20:29
1. Свестен е, обича ме и не би ме наранил;
2. Разсмива ме със силата на идиотизма :D
3. Не умее да лъже, а и очите му винаги са върху мен;
4. Умее да ме накара да съм щастлива всеки миг с него без значение колко съм била сдухана преди да се видим...
5. Много е загрижен и винаги гледа аз да съм добре ( макар, че понякога е досадно като се запритесни дали ми е топло, гладна ли съм и тръгне да проверява имам ли температура :D )
Това мнение ме разчувства. :cry:

ANTIHUMAN
09-21-2008, 20:32
защото притежава вагина
Ето голата истина в три думички, без глезотийки от сорта на "обичам я, защото ме разбира" и дрън-дрън-дрън. В крайна сметка всичко опира до това.


Момиче съм, ама тоя пост ме впечатли.
Това, че ти попадаш на хора като killswitchengage не значи, че всички момчета са такива бе .... Защо винаги слагате ВСИЧКИ под общ знаменател ? Кога за последно успя да опознаеш всички момчета бе ? Бахти как ме дразнат такива мнения като това .... Само попитай аничкаааа дали съм с нея за това ? Деба и дрислата. писна ми да ме слагат в колонката на "женкари/използвачи/лицемери" и т.н ....

Vichko0o ти не знаеш ли ,че в България има такава функция от много отдавна всичко да се слага под общ знаменател? :-o :? А това е много тъпо!Мисля ,че мога да ти дам смислен отговор /поне аз така си го обеснявам/ : ,,Българите се боят от различното , шокиращо ,а същевременно толкова нормално във всички държави в Европа ,но ние българите сме си уникални . . . е за това!Не обръщай внимание на никой българите си падаме леко глупавички! :)
П.П. Българин съм и казвам това което виждам всеки ден!

shokoto91
09-21-2008, 21:33
1. обичам го, защото ме обича
2. защото се старае да съм щастлива и се промени толкова много заради мен
3. защото правиме много готин секс :D
4. много е всеотдаен
5. защото не е от ония "гъзарите" и не лети в облаците


Жалко само, че вече усещам, че не му пука... преди не можеше да заспи като се скараме, а сега пръв ми затваря телефона.. така де в преносен смисъл :)

5StaR
09-21-2008, 22:09
ъъъ ми аз няям гадже :>

Girl08
09-21-2008, 22:11
Защото е момчето мечта :-) :-) :-)

BaiToq
09-22-2008, 05:53
Oбичам го защото :
1. Той е единствения човек, който ме разбира по уникален начин
2. Той е единствения човек, който успява да ме разсмее , когато ми е тъжно
3. Той е единствен , уникален , неповторим и имаме толкова много общи неща
4. Можем да си говорим по телефона 2 часа без прекъсване и пак ще има за какво да си говорим :-D
5. И не на последно място ... Обичам начина , по който ме кара да се усмихвам , всеки път, когато чуя гласа му ...
Брех,брех,почвам да ревнувам 8-)

anichkaaaa
09-22-2008, 06:18
Oбичам го защото :
1. Той е единствения човек, който ме разбира по уникален начин
2. Той е единствения човек, който успява да ме разсмее , когато ми е тъжно
3. Той е единствен , уникален , неповторим и имаме толкова много общи неща
4. Можем да си говорим по телефона 2 часа без прекъсване и пак ще има за какво да си говорим :-D
5. И не на последно място ... Обичам начина , по който ме кара да се усмихвам , всеки път, когато чуя гласа му ...
Брех,брех,почвам да ревнувам 8-)

Eх ти пък .... :? Аз и тебе та обичам бе :D :P

Maeva
09-22-2008, 06:42
Щото кара Лада 7 8-)

Никой не обичам вече и ми е адски добре.Поне за сега ...

pro_teen
09-22-2008, 06:58
Обичам го, защото е голям сладур, мил, нежен, забавен, с него се чувствам сигурна, и защото не мога да си представя живота ми без него! :)

Drebs
09-23-2008, 20:47
Защото си приличаме мноого по характер.
Защото с него преодолявам страховете си.
Защото понякога само от един поглед разбира какво искам да му кажа.
Защото има голямо сърце и по принцип е добър.
Защото понякога като ми е сдухано и се сетя за някой негови изцепки или постъпки ме напушва на смях.
Защото затвори най-гадната страница от живота ми.
Защото е открит и по принцип каквото му е на сърце,това му е и на уста.
Защото е многоо,многооо красив.
Защото ме търпи ... въпреки трудния ми характер :D
Има доста още,но това са най-важните :booooomb:

darla
09-24-2008, 07:33
Amiii, obi4am go, za6toto se poqvi v jivota mi v moment,v koito bqh na sredata na ni6toto i se lutah i neznaeh na kude da poema-toi mi pomogna da napravq pravilniq izbor,a ne da se provalq.Be6e do men,kogato imah adski mn problemi,problemite stanaha i negovi i dvamata zaedno uspqhme da se opravim!Dokaza mi lubovta si po na4in,po koito nikoi drug muj ne go e pravil za jenai riskuva tolkova mnogo za men,kolkoto ne moga dori da povqrvam.Zaedno sme i gradim nastoq6teto i bude6teto si zaedno,minaloto su6to e ob6to,imame prekrasno detence,koeto vsqka sutrin se sabujda s usmivka pri mama i tati, preodolqvame vsi4ko zaedno,re6avame vsi4ko zaedno.A i nikoi drug ne moje da me gu6ne taka silno i prosto za sekunda vsi4ko,koeto me trevoji iz4ezva.Oporata,obi4ta,doverieto i silata,koito mi dava,sa pri4inata da go obi4am.
P.S-A na momenti e tolkova idiotski-nastroen,4e me kara da se smeq s 4asove!Kak da ne go obi4am!!!

de_bella
09-24-2008, 09:34
Основното което мога да кажа за това защо го обичам е защото ме кара при всяка среща да треперя както при първата ни и да го погледна със същите очи омагьосани от неговото излъчване.

mynichka
09-24-2008, 09:42
не обичам никой ! :D

tarataika
09-24-2008, 10:07
нямам гадже :-D

Valkyrie
09-24-2008, 19:55
Обичам го заради силта, с която се изправя срещу всичко, което иска да го смачка. Обичам го, защото е единствения, когото познавам, който не е лъгал, лицемерничил и никога не се е крил, само и само да спаси кожата. Обичам го заради твърдостта, с която отстоява позицията си, независимо на каква цена. Обичам го, защото това е той и няма друг той в зависимост от случая. И го обичам, защото все пак е непредсказуем. Обичам го и заради уникалните и супер оригинални скандали, които си спретваме - не познавам друг, с когото да ми е толкова забавно да се карам, а и няма друг, който да ме е затапвал досега. Защото думите му винаги означават точно това, което си чул, можеш да си сигурен, че са истина. Защото в прегръдката му има точно толкова място, колкото за мен.
Не знам споменах ли богатите му родители?

siiska
09-24-2008, 20:07
1. Защото всеки път когато телефона ми звани си мисля че е той
2. Защото не е до мен и идва едва тогава когато изгубя надежда че му липсвам и че знача нещо за него
3. Защото когато чуя тъжна песен се сещам за него .. колко много ми липсва и започвам да плача
4. Защото когато го погледна ме побиват тръпки и незнам къде съм
5. Защото всеки път си обещавам да не мисля за него .. че ще го забравя ... и никога не го изпълнявам
6. Защото е човека който дава смисъла на живота ми и е способен да ме разплаче само с думи

Bubbly
09-24-2008, 20:07
защото притежава вагина
Ето голата истина в три думички, без глезотийки от сорта на "обичам я, защото ме разбира" и дрън-дрън-дрън. В крайна сметка всичко опира до това.


Момиче съм, ама тоя пост ме впечатли.
Опира до желанието ти да се правиш на оригинална и всезнаеща, впечатленията ти от сапунените сериали и ограниченото ти мислене. :lol:
Нямам гадже 8)

SunShinePearl
09-24-2008, 20:16
гласа му ме успокоява
целува ме прекрасно
дори и за 2 дни да сме се видели те бяха най-хубавите ми до сега
романтичен е :-)
емоционален е :-) и най-важното в което се убедих вече е че ме обича :-) :-) :-)

emigranta
09-24-2008, 20:51
защото притежава вагина
Ето голата истина в три думички, без глезотийки от сорта на "обичам я, защото ме разбира" и дрън-дрън-дрън. В крайна сметка всичко опира до това.


Момиче съм, ама тоя пост ме впечатли.
Това, че ти попадаш на хора като killswitchengage не значи, че всички момчета са такива бе .... Защо винаги слагате ВСИЧКИ под общ знаменател ? Кога за последно успя да опознаеш всички момчета бе ? Бахти как ме дразнат такива мнения като това .... Само попитай аничкаааа дали съм с нея за това ? Деба и дрислата. писна ми да ме слагат в колонката на "женкари/използвачи/лицемери" и т.н ....

Vichko0o ти не знаеш ли ,че в България има такава функция от много отдавна всичко да се слага под общ знаменател? :-o :? А това е много тъпо!Мисля ,че мога да ти дам смислен отговор /поне аз така си го обеснявам/ : ,,Българите се боят от различното , шокиращо ,а същевременно толкова нормално във всички държави в Европа ,но ние българите сме си уникални . . . е за това!Не обръщай внимание на никой българите си падаме леко глупавички! :)
П.П. Българин съм и казвам това което виждам всеки ден!

Добре де даваш мнение за общия знаменател,а ти не слагаш ли всичи българи под общ знаменател ? тццц .... :x 8-) 8) , и ми е чудно дали изобщо си ходил да поживееш малко в "ЕВРОПА" та даваш примери :?

cec_inka
09-25-2008, 06:18
Обичам го заради самия него обичам всичко в него :smt007 :smt003

vvs_go
09-25-2008, 08:28
не я обичам, "обичам те" били големи думи не се казвали просто така, връзката ни била несериозна, преди като я видех ми светеха очите, притеснявах се изобщо светех от всякъде, сега приятелката ми е формалност, тя е едно красиво момиче, което е умно и се облича добре, гледа ме с тези красиви очи, но това не ме трогва, търси ме, но си личи как го прави по задължение, когато съм с нея се чувтствам добре, но когато я няма съм сам, истински сам. Понякога си мисля и за други момичета, но идеята за цялата зарибявка, срещи, любовни думи ме отегчава. Имам нужда от спокойствие и като че ли приятелката ми го дава.

kifla
09-25-2008, 08:38
Защо обичаш приятеля/приятелката (гаджето) си?? kажете 5 причини?? :-P :P
Аз ще напиша защо обичам първата си любов защото само за тази обич съм 100% сигурна ,че е истинска...
1.той е идеала ми за мъж
2.изключителен човек
3.добър
4.забавен
5.умен

butty
09-25-2008, 12:23
Здравейте!
Отдавна не бях писала във форума.. реших най-после да поправя грешката си :)
Няма да изреждам 5 неща, заради които обичам приятеля си, защото те са много повече, а и не могат да се опишат с думи.. Просто искам да пожелая на всички да намерят истинският човек за тях... аз мисля, че го намерих- 3 години и половина съм с него, преживяли сме страшно много, няколко пъти щяхме да скъсаме ( не заради изневери- по много сложни причини), но преодоляхме всичко ЗАЕДНОО.. това е най-важното.. да си имате доверие и да знаете, че този човек ще е ВИНАГИ до вас.. каквото и да стане.. а не при най-малкия проблем да избяга.. това са детинщини. Поживейте докато можете, но ако срещнете точния човек не го изпускайте заради разни флиртове и закачки.. не си струва..

Violenza
09-25-2008, 14:40
Zashtoto ne izpulnqva vsqka moq prishtqvka.
Zashtoto nikoga ne bi mi izneveril.
Zashtoto vinagi mi protivorechi.
Zashtoto e mnogo revniv.
Zashtato ima strahotni sivi ochi.

PoisoNGirL
09-25-2008, 14:49
Zashto obichah,obicham i vinagi shte obicham edno momche,makar da ne e s men i nikoga nqma da byde otnovo:
1.Zashtoto toi mi pokaza liubovta
2.Zashtoto s nego usetih raq i ada,bolkata i istinata za jivota...
3.Zashtoto s nego sym izjivqla nai-prekrasnite i mili momenti...
4.Zashtoto vinagi e bil za men i nai-dobyr priqtel...
5.Zashtoto vinagi znaeshe kak da opravi nastroenieto mi,da me podkrepi i da me nakara otnovo da mechtaq.
6.Zashtoto vinagi znaeshe tochno kakvo iskam...
7.Prosto zashtoto me obichashe... i prosto,zashtoto mi zabi noj v gyrba s "nai-dobrata si priqtelka" 10min sled kato mi kaza "obicham te i ne moga da jiveq bez teb"...

az17
09-25-2008, 14:56
Защото,тя е момичето на моя живот.
Защото,винаги е била до мен когато съм имал нужда от нея.
Защото,е единствения човек който вярва е мен и знае какъв съм.
Защото,тя ме разбира по-добре от всеки друг.
Защото,ме обича и е с мен въпреки всичко и всички.
Защото,просто тя е Единствената.
И ЗАЩОТО АЗ НЕ Я ЗАСЛУЖАВАМ И ТЯ ГО ЗНАЕ,НО ТЯ ПРОСТО Е С МЕН!!

ra4ence
09-25-2008, 15:38
Не знам защо. Само знам,че той е всичко онова, което съм искала.
Не ми липсва.
Мога 'да дишам' без него.
Но знам,че друг не искам.

girls_aloud_
09-30-2008, 16:00
Защото с него разбрах какво в да си ЩАСТЛИВ,да мисля постоянно за някой,да търся образа му навсякъде около мен,да чакам с нетърпение да го видя.Защото е най-скъпото ми човече =P~ :mrgreen: :smt007

Siankaa
10-01-2008, 07:19
Обичам го просто заради това,което е .Добър или лош аз го обичам.Просто обичам начина по-който ме кара да се чувствам .. чувствам се жива.За това го обичам,защото мога да се разбера с него само с поглед. :)

siiska
11-20-2010, 10:40
Защото не е мой :)

Paramour
11-20-2010, 11:57
^ ии пак беше възродена стара тема :lol:
давайте, вие сте 8-)

LiRRRa
11-20-2010, 15:00
Обичам го, защото винаги ме разбира или поне винаги се опитва.
Обичам го, защото вярва в мен.
Обичам го, защото харесвам човека, в който се превръщам докато съм с него.
Обичам начина, по който ме гледа.
Обичам тръпката, която носи със себе си.

soul1199
11-20-2010, 17:06
2008 година :lol:

fmzh
11-20-2010, 23:08
Не е необходимо да има причина за да обичаш, Просто я Обичам, но има много неща които обичам в нея :)
Ето 5 от тях: (не казвам, че са най-важни)

Обичам я, защото колкото и да е трудно има вяра.
Обичам я, защото е себе си.
Обичам я, защото не е прекалено ревнива.
Обичам я, защото понякога е много досадно и инатливо човече.
Обичам я, защото когато трябва да бъде сериозна е такава, а също така може да бъде сладко лигава :)

mechtaq_za_teb
11-21-2010, 09:01
Защото ме познава най-добре... кара ме да се чувствам, както никой друг... и дори когато се караме, има нещо в него, което ме влудява...