PDA

View Full Version : силен цикъл???



fireprincess
09-21-2008, 16:57
eto kakvo pitah dr teen sega iskam da pitam i vas:
"здр др тиин.значи искам да те питам защо третият ми цикъл е толкова силен,за разлика от предишите два които бяха много леки(сега ми закъсня с 3 месеца),дали ще е така занапред(толкова силен)и дали това се дължи на промяната на времето,че съм понастинала,стресът от училище?маика ми е с доста силен цикъл и дали и моят ще е такъв?просто много се притеснявам боли ме корема и незнам защо е така и не искам да ми е силен цикъла..." :shock: :-# :cry: :cry: :cry: :-# :-# :-# ](*,) ](*,) 8-[ 8-[ :-k :-k
p.p.znam che temata ne za tuk ama...znam che tuk shte imam nai-byrz otgovor 8-)



Moderated by miloto
т.1 от Правилника:!:

Bellatrix
09-21-2008, 17:00
Ако под "третия цикъл" имаш предвид третия път, в който ти е текло, спокойно. В началото е нерегулиран и ще бъде така първите години, после ще се регулира.

anichkaaaa
09-21-2008, 17:02
Ако под "третия цикъл" имаш предвид третия път, в който ти е текло, спокойно. В началото е нерегулиран и ще бъде така първите години, после ще се регулира.

Мдаа така е ;) Спокойно , не умираш :-D

Rebirthing
09-21-2008, 17:05
Ще се оправи с времето, може да е обилен може и да оскъден 8-)

fireprincess
09-21-2008, 17:06
mmda ama az iskam da vi pitam zashto e SILEn ne zashto mi zakysnqva inache mersi :)

fireprincess
09-21-2008, 17:07
aaa ok baby_bitch mersi mn. :)

Nadelina
09-21-2008, 17:27
Silen e zashtoto ne e reguliran, normalno e v pyrvite 2 godini da ne ti idva redovno i da e tu po-silen, tu po-slab. Ne mojem da kajem dali shte stane kato cikala na maika ti sled kato se regulira, vseki organizam e individualen i kogato se sluchi sama shte razberesh. Prosto na nqkoi jeni im e silen, na drugi po-slab, na nqkoi gi boli korema, gyrdite, krysta, pri drugi nqma tezi simptomi, prosto neshtata pri vsqka jena sa razlichni.

bebok
09-21-2008, 18:17
Silen e zashtoto ne e reguliran, normalno e v pyrvite 2 godini da ne ti idva redovno i da e tu po-silen, tu po-slab. Ne mojem da kajem dali shte stane kato cikala na maika ti sled kato se regulira, vseki organizam e individualen i kogato se sluchi sama shte razberesh. Prosto na nqkoi jeni im e silen, na drugi po-slab, na nqkoi gi boli korema, gyrdite, krysta, pri drugi nqma tezi simptomi, prosto neshtata pri vsqka jena sa razlichni.


+1
kato mi kajete silen i se se6tam za moq v na4aloto kurvqh kato zaklana bqh otpadnala i nqmah sili za ni6to vse edno mi bqha isto4ili kruvta be6e egati shita ama se opravq s vremeto spoko :)

Lady_B_
09-21-2008, 18:47
2 години се регулира цикъла така че спокойно :) След време ще е като часовник ... :)

LDto
09-21-2008, 18:48
Napulno normalno da ne e redoven i da e tu silen tu slab no ot sega ti kazvam da ne piesh nikakvi lekarsta po vreme na cikal moje samo SPASMALGON PURVITE DNI ZA DA NE UMIRASH OT BOLKA AKO IMASH DE ! :-)

foreverr
09-22-2008, 14:54
Silen e zashtoto ne e reguliran, normalno e v pyrvite 2 godini da ne ti idva redovno i da e tu po-silen, tu po-slab. Ne mojem da kajem dali shte stane kato cikala na maika ti sled kato se regulira, vseki organizam e individualen i kogato se sluchi sama shte razberesh. Prosto na nqkoi jeni im e silen, na drugi po-slab, na nqkoi gi boli korema, gyrdite, krysta, pri drugi nqma tezi simptomi, prosto neshtata pri vsqka jena sa razlichni.+1 мн точен отговор мацка !!!

mArMaLaDkA
09-22-2008, 20:30
Аман вече от теми "Защо тоя месец не ми дойде"или "Защо е толкова силен" !Пообразовайте се малко,че да спрат тъпите теми!Търсачка,Гугъл...толко а ли е трудно?!

mishmula
09-22-2008, 22:00
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=138866 :-x :-x :-x :-x :-x

alwaysultra
03-08-2009, 16:11
споко..няма проблем...моят е нерегулиран..имам го от 6 месеца и така